Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
κυκλοφορει ενα tv out cable το d537 στο ebay ξερει κανενας τιποτα?εχει κανεις κανενα παρομοιο tv out cable?

 

Δεν υπάρχει κάτι παρόμοιο... δύσκολα θα βρεις κάποιον να το έχει τεστάρει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενδιαφέρομαι γιά το HTC P3300 και σκέφτομαι να το πάρω από έξω (Αγγλία ή Γαλλία). Εδώ θέλω τη βοήθειά σας.

1) Τα κινητά που είναι κλειδωμένα είναι μόνο αυτά που έχουν πάνω λογότυπο εταιρεία (π.χ. vodafone, orange κ.τ.λ.) ή ενδέχεται να΄ναι κλειδωμένο και χωρίς το λογότυπο;

2) Εαν είναι κλειδωμένο, υπάρχει δυνατότητα να το ξεκλειδώσω για να πάρει Eλληνική sim;

3) Νομίζω πως έχει 2 γλώσσες στο μενού (Αγγλικά και της χώρας που είναι). Εαν είναι έτσι, γίνεται να αλλάξω το μενού στα Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

1) Καλό είναι από εκεί που θα το αγοράσεις να σου ξεκαθαρίσουν εάν η συσκευή είναι sim locked ή όχι.

2) Γίνεται.

3) Το λειτουργικό θα έχει μόνο μία γλώσσα. Εάν κάνεις μια αναζήτηση εδώ, έχει φτιαχτεί ελληνική cooked ROM σε περίπτωση που θέλεις να έχεις ελληνικό μενού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με την αναβάθμηση της ROM μ.

Έχω την τελευταία artemis που έβγαλε ο mascre v4 αν θυμάμαι καλά, υπάρχει καποιά πιο καινούρια που αξίζει να την αλλάξω??

:spider: thanks
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι γιά το HTC P3300 και σκέφτομαι να το πάρω από έξω (Αγγλία ή Γαλλία). Εδώ θέλω τη βοήθειά σας.

1) Τα κινητά που είναι κλειδωμένα είναι μόνο αυτά που έχουν πάνω λογότυπο εταιρεία (π.χ. vodafone, orange κ.τ.λ.) ή ενδέχεται να΄ναι κλειδωμένο και χωρίς το λογότυπο;

2) Εαν είναι κλειδωμένο, υπάρχει δυνατότητα να το ξεκλειδώσω για να πάρει Eλληνική sim;

3) Νομίζω πως έχει 2 γλώσσες στο μενού (Αγγλικά και της χώρας που είναι). Εαν είναι έτσι, γίνεται να αλλάξω το μενού στα Ελληνικά;

Αν σε ενδιαφέρει υπάρχει ενα ελληνικο με εγγύηση και ολα τα σχετικα από cosmote που εχει δουλεψει καμια βδομαδα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΕΧΩ ΤΟ HTC P3300 ΜΕ microSD 2GB ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ microSD 4GB ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ DRIVERS 'Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?????
Link to comment
Share on other sites

Σε καποια σελιδα υπηρχαν οι ρυθμισεις για το wind plus αλλα επειδη δεν μπορω να ψαχν 700+ σελιδες, μπορει καποιος να μου πει σε ποια σελιδα ειναι, αν θυμαται η να τις ξανα ποσταρει???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΕΧΩ ΤΟ HTC P3300 ΜΕ microSD 2GB ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ microSD 4GB ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ DRIVERS 'Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?????

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2021605#post2021605

 

Σε καποια σελιδα υπηρχαν οι ρυθμισεις για το wind plus αλλα επειδη δεν μπορω να ψαχν 700+ σελιδες, μπορει καποιος να μου πει σε ποια σελιδα ειναι, αν θυμαται η να τις ξανα ποσταρει???

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2191510#post2191510

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΡΚΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ HTC P3300 ΛΟΓΩ HARDWARE ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2021605#post2021605

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να βάλω στην συσκευή μου ένα σύστημα πλοήγησης. Μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το πιο καλό;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν εχω αλλάξει καθολου rom απο τοτε που το πηρα..Έβαλα το sdhc.zip αλλα δεν δουλεψε για τα 4GB κάρτας..Πρεπει οποσδηποτε να αναβαθμισουμε rom και να παμε σε wm6.5??
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδιά θέλω να βάλω στην συσκευή μου ένα σύστημα πλοήγησης. Μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το πιο καλό;
προσωπικη μου γνωμη destinator-igo
Link to comment
Share on other sites

προσωπικη μου γνωμη destinator-igo

 

Επειδη το μαστερ μου το εκανα σε GIS και εχω δουλεψει σε αντιστοιχους χαρτες σε εταιριες (;)) και επειδη πριν βγει το GARMIN ημουν fun του DEST , αλλαξα γνωμη . Για λογους που δεν μπορω να εξηγησω εδω προτεινω Garmin XT με χαρτη auto drive hellas 1.70 (εντος λιγο καιρου 1.80;))..και αν θες βαζεις και bluechart atlantic ή greece μεσα..:O

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω και εγώ το 3300 εδώ και περίπου 1 μήνα και του έχω βάλει την Artemis Touch 4.02 WWE

Όλα ωραία και καλά μέχρι που πριν καμιά βδομάδα η συσκευή έχει αρχίσει να χάνει το σήμα της Cosmote και το βρίσκει όποτε θέλει. Δηλάδη μπορεί να δουλεύει μια χαρα για 3 ώρες και μετά για 1 ώρα να ψάχνει για σήμα..

Έχω δοκιμάσει διάφορες εκδόσεις Radio από xda αλλά δεν έχω βρει καμία άκρη..

Επίσης διάβασα καμιά 80αριά σελίδες εδώ και δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Γνωρίζει κανείς κάτι περί του θέματος για να μην το πετάξω από τον 3ο ???

:-)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν Κατάφερα να το δοκιμάσω για πολλή ώρα με άλλη sim.

Μόνο για κάνα μισάωρο με wind και δεν είχε θέμα..

H sim που χρησιμοποιώ είναι 5-6 χρονών..

Λες φίλε μου να υπάρχει εκεί θέμα ?

P.S. Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση...

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όντως, πιο πολύ για θέμα sim μου φαίνεται παρά για συσκευής. Άδικα θα το πετούσες από τον τρίτο. H sim σου εξάλλου είναι αρκετά παλιά, πρέπει μάλλον να την αλλάξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω σε κάποιο oteshop να δούμε τι θα γίνει..

Γιατί όντως είναι κρίμα..

Είναι καλή η συσκευή..

 

Υπάρχει επίσης κάποιος τρόπος να γίνουν export messages από nokia 6600 και import μετά στο p3300 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει επίσης κάποιος τρόπος να γίνουν export messages από nokia 6600 και import μετά στο p3300 ?

 

Μόνο με το Nokia PC Suite από τη συσκευή σου στο Outlook της σουίτας Microsoft Office του υπολογιστή σου, και από εκεί με το ActiveSync στο HTC σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...