Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalispera.Agorasa ena metaxeirismeno Htc P3300 kai enw ola kala de mporw na to syndesw me to pc mesw Bluetooth..Agorasa USB kalodio kai afou to syndew mou zitaei kodiko gia na mporesw na to trexw

Yparxei kapoios ergostasiakos kodikos opws p.x sta Nokia me t kodiko asfaleias ,gia na syndethei me to pc ??

I ousia einai pws an de to syndesw de mporw na xrisimopoisw sxedon kamia leitourgia tou ,opws p.x to Destinator-Navigator.

Parakalw,,,Help...Eyxaristw...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ζητας απο το προηγουμενο χρηστη το κωδικο ασφαλειας!

ή κανεις hard reset και τα περνας ολα απο αρχη

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια τι κανουμε?Εχω μια απορια....Σχετικα με τι ROM να βαλω....Εχω δοκιμασει απο το πρωι 4 κ δε μου αρεσε καμια....Ειναι λιγο αργες μπορω να πω....Θελω προτασεις!!!δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ελληνικη....:Κ κατι τελευταιο μπορω να τρεξω το Baterry status ενω ειναι ανοιχτο το touch flow μενου?Γιατι μου λεει πως δεν γινεται....:worry::blink:
Link to comment
Share on other sites

heh :rolleyes:

Η Radio Rom βελτιώνει το GSM σήμα, την GSM data modem λειτουργία (3G, GPRS, EDGE, HSDPA) και ανάλογα την έκδοση, την μεγαλύτερη ή μικρότερη αυτονομία της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Τελικά ενα Hard reset τα εφτιαξε όλα...Το θέμα τώρα είναι οτι ψάχνω να βρώ καμία άκρη με τους χάρτες..

Για αρχή κατέβασα TomTom και εγκατέστησα..Πήγα να κανω Download τον 1 free map που λέει αλλα της Αθήνας δε το βρήκα..Ξέρει κανείς που θα βρώ χάρτες. ? Στο Site tomtom έψαξα αλλά δε βρήκα άκρη..

Κάποιο Link να κατεβάσω κανέναν χάρτη ?? Το Destinator 6 i 7 είναι καλύτερο ??

Τι να κάνω ??

Sorry,,,,αλλά τώρα πήρα τη συσκευή και προσπαθώ να βγάλω μια άκρη...

Ευχαριστω....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!που θα βρω μπαταρια για το P3300 κ σε τι τιμη??

http://www.batteries.gr ψαξε εδω....

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω φιλε κατι βρηκα!αλλη μια ερωτηση οι μπαταριες των Qtek κανουν για το P3300??

 

Όχι, είναι διαφορετικές για κάθε συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

μόλις έπεσε στα χέρια μου το κινητό και θα ήθελα να το περάσω ελληνικά και το Garmin5 έχει πάνω το 6...μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατι 745 σελ. είναι πολλές...

:lol:

thanks

Link to comment
Share on other sites

ειχα την touch 4.02...εβαλα παλι την official την αγγλικη κ τωρα προσπαθω να βαλω την ελληνικη της ace κ μου λεει πωσ το τηλ ειναι κλειδωμενο.τι να κανω?? πως γινεται??
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

ειχα την touch 4.02...εβαλα παλι την official την αγγλικη κ τωρα προσπαθω να βαλω την ελληνικη της ace κ μου λεει πωσ το τηλ ειναι κλειδωμενο.τι να κανω?? πως γινεται??

 

Αν η συσκευή δεν έχει καταχωρημένη το ΙΜΕΙ στην ACE Hellas, τότε δε μπορείς να τοποθετήσεις ROM της ACE.

Με λίγα λόγια, αν αγόρασες τη συσκευή με τα αγγλικά αυθεντικά WM, τότε δε μπορείς να βάλεις ROM της ACE.

Link to comment
Share on other sites

οχι παιδια...το imei το ειχα καταχωρησει..μετα απο huspl ομως ενω βαζω την official αγγλικη μετα δεν μπορω να σεταρω την ελληνικη απο την ace.απο την ace την εχω αγορασει..αλλα οταν μετα περναω τα ελληνικα λεει τηλ κλειδωμενο.......γιατι???
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι παιδια...το imei το ειχα καταχωρησει..μετα απο huspl ομως ενω βαζω την official αγγλικη μετα δεν μπορω να σεταρω την ελληνικη απο την ace.απο την ace την εχω αγορασει..αλλα οταν μετα περναω τα ελληνικα λεει τηλ κλειδωμενο.......γιατι???

 

Ean thymamai stis palioteres syskeves otan epaneferes tin official ROM epanerxotan kai to stock SPL. Eisai sigouros oti exeis perasei ti swsti official?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη που δινει η ace στο forum...θα την κατεβασω ξανα κ θα δω...αν κ εχεισ δικιο τερα γραφει 3.1....spl..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...