Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμένα μου δουλεύει με τα εξής:

θυρα com -> com4

ταχ δεδ -> 11520

Πρτ/λλο -> ΝΜΕΑ

 

Πληρ.Κυκλος -> off

 

θυρα COM -> COM1

Ταχ δεδ -> 4800

 

νομίζω οτι αυτές είναι οι σωστές ρυθμίσεις..:worry:

 

 

 

ρε παιδια τις ιδιες ρυθμισεις εχω και γω. (α ξεχασα γεια σας, καλως ηρθα στο forum) . dest 6.1.1 αλλα οταν τρεχω πανω απο 90 παγωνει. μολις κατεβω κατω απο 90 ολα καλα. Το gpsgate δεν ειναι trial 14 ημερων? Μπορω να το βρω ?

 

Sto link pou edws ligo pio pisw einai register ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

 

ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ XDA ORBIT ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΜΕ WM6, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟ? Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΛΕΙ ΣΕ MAIL?

 

ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

 

ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ XDA ORBIT ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΜΕ WM6, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟ? Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΛΕΙ ΣΕ MAIL?

 

ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ρίξε μια ματιά στο ανάλογο θέμα

και αν έχεις ακόμη απορίες, εδώ είμαστε! Καλορίζικο το ορμπιτάκι σου! :DΚι εγώ αυτό έχω!!!:)

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,

 

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΑ WM5,MHΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΕΑΝ EINAI ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ WM6, ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ FREE Η Ο2 ΑΓΓΛΙΑΣ?

ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΡΙΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ RESCO ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ?

ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ PM.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ:)

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,

 

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΑ WM5,MHΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΕΑΝ EINAI ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ WM6, ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ FREE Η Ο2 ΑΓΓΛΙΑΣ?

ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΡΙΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ RESCO ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ?

ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ PM.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ:)

Αν είναι όπως η γερμανική αναβάθμισή, είναι 10λεπτά διαδικασία και είναι πανεύκολη! Εκτός από το RESCO πολύ καλό είναι το SPB με ελληνικούς χαρακτήρες. Και μην ξεχάσεις να στέλνεις μηνύματα με unicode χαρακτήρες.

Α, και προσπάθησε να μη γράφεις με κεφαλαία:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όπως η γερμανική αναβάθμισή, είναι 10λεπτά διαδικασία και είναι πανεύκολη! Εκτός από το RESCO πολύ καλό είναι το SPB με ελληνικούς χαρακτήρες. Και μην ξεχάσεις να στέλνεις μηνύματα με unicode χαρακτήρες.

Α, και προσπάθησε να μη γράφεις με κεφαλαία:rolleyes:

 

se emena giati den to emfanizei to pliktrologio tis spb??:vava::sorry:

eno to kanei egatastasei otan pao minimata kai pao na epilekso pliktrologio patao tis spb kai apla mou eksafanizei oti pliktrologio kai an eixa eidei anixto:X:dizzy:

kai einai toso omorfo :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

I katastasi exei ws eksis:

Exoume 1 syndesi tim plus klp...klp... kai 8eloume na moirasoume to internet apo to p3300 sto pc mesw kalodiou. Trexoume to programmataki moirasmatos syndesis,kai eno syndeetai pda k pc, pairnei k ip, internet den pairnei oute gia plaka k fenetai kai apo ta paketa oti o sta8eros zhtaei alla to pda ton agnwei. kamia idea?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τις ιδιες ρυθμισεις εχω και γω. (α ξεχασα γεια σας, καλως ηρθα στο forum) . dest 6.1.1 αλλα οταν τρεχω πανω απο 90 παγωνει. μολις κατεβω κατω απο 90 ολα καλα. Το gpsgate δεν ειναι trial 14 ημερων? Μπορω να το βρω ?

 

Sto link pou edws ligo pio pisw einai register ;)

 

πηγα φιλε μου , αλλα ειναι trial.Να κανω τοσο λαθος ?Παναθεμα το:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Μόλις εχθές πήρα το HTC P3300 και είναι η πρώτη φορά που γίνομαι ιδιοκτήτης ενός PDA.

Μιας και οι σελίδες είναι πλέον απειρες για περισυλλογή πληροφοριών θα ήθελα εαν είναι εφικτό να μου δώσετε ορισμένα recommendetions

όσον αφορά ελαφρά προγραμματάκια, για το gps etc

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Μόλις εχθές πήρα το HTC P3300 και είναι η πρώτη φορά που γίνομαι ιδιοκτήτης ενός PDA.

Μιας και οι σελίδες είναι πλέον απειρες για περισυλλογή πληροφοριών θα ήθελα εαν είναι εφικτό να μου δώσετε ορισμένα recommendetions

όσον αφορά ελαφρά προγραμματάκια, για το gps etc

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Κυρίως για freeware εφαρμογές και παιχνίδια :

http://www.freewarepocketpc.net/

http://www.freewareppc.com/

http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php

http://www.pocket4you.com/freeware/

http://www.softonic.de/suche/freeware/1111

http://www.getjar.com/software/Pocket_PC(το συγκεκριμένο site είναι πολύ χρήσιμο και για όσους έχουν κινητό για να φορτώνει java εφαρμογές και παιχνίδια)

Κυρίως για shareware και για ορισμένα freeware εφαρμογές και παιχνίδια :

http://pocket-pc-software.penreader.com/

http://www.mobiletopsoft.com/

http://www.pocketgear.com/

http://pocketland.de/

http://www.download.com/2001-2009-0.html

http://www.handmark.com/

http://www.microsoft.com/windowsmobi...e/default.mspx

http://www.handango.com/home.jsp?siteId=1

 

Αντε και καλο κουραγιο στο download:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sto link pou edws ligo pio pisw einai register ;)

 

πηγα φιλε μου , αλλα ειναι trial.Να κανω τοσο λαθος ?Παναθεμα το:mad:

 

To site στο download εχει αυτα τα δυο.

 

Windows download GpsGate v2.5 build 210 for Windows Vista/XP/2k/NT/9x/ME (2.5 MB)

14 days free trial

Published 9. July, 2007

Direct Download!

 

 

Pocket PC download GpsGate v2.5 build 210 for Pocket PC (1.5 MB)

All processor versions.

14 days free trial

Published 9. July, 2007

Direct Download!

 

εαν κατεβασω το δευτερο που πιστευω οτι ειναι το σωστο , η εκδοση που εγκαθισταται λεει ειναι 2.5.0... και οχι 2.5 b 154

ισως γιαυτο δεν .....:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kapou pire to mati mou iPhone Theme For PPC se ena site.

na kano prospa8ia i 8a trexo kai den 8a ftano me ta backup???:rolleyes:

to exei dokimasei kaneis se 3300???:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα εγώ φίλε μου και με πέθανε στη μνήμη... Ούτε 9ΜΒ δε μου άφηνε. Αν δεν έκανα κάτι σωστά, δεν ξέρω αλλά... πίκρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα εγώ φίλε μου και με πέθανε στη μνήμη... Ούτε 9ΜΒ δε μου άφηνε. Αν δεν έκανα κάτι σωστά, δεν ξέρω αλλά... πίκρα!!!

 

;)eyxaristo mitsako;)

 

eimai ena bima prin tin agora kartoulas 4 gb.tin ipostirizei to 3300 sosta???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, αν και είμαι καιρό γραμμένος στο forum αυτό είναι το πρώτο μου post μιάς και απόκτησα το πρώτο pda το οποίο είναι το O2 XDA ORBIT και είδα ότι το έχετε και άλλοι εδώ.

Ελπίζω να είμαι στο σωστό topic μιάς και δεν βρήκα κάποιο για το orbit (αλήθεια γιατί δεν υπάρχει;).

Φυσικά σαν νέος κάτοχος pda έχω κάποιες απορίες και θα ήθελα τα φώτα σας.

 

Ξεκινάω:

 

1)Τελικά με το htc p3300 είναι ίδιο με το 02 εκτός από το χρώμα και το όνομα;

2)Σε περίπτωση που θέλω να αγοράσω κάποιο αξεσουάρ(battery,car holder,γραφίδα..) θα παίρνω για το htc ή υπάρχει κάποιο ελληνικό κατάστημα με προιοντα για το orbit;

3)Με το overclock τι γίνετε έχει κάνει κανείς και μέχρι πόσο πάει stable και με ποιο πρόγραμμα; Δεν νομίζω να πάθει κάτι έτσι δεν είναι;

Ρωτάω γιατί παρατηρώ πολλά κολλήματα όταν τρέχει πάνω από μία εφαρμογή ταυτόχρονα εκτός και αν φταίει που έχω μικρή μνήμη (256 mb microsd).

4)Με το wm6 που βγάλανε στο site τι γίνετε το έχει βάλει κανείς, παίζει καλά ή είναι πολύ βαρύ;

5)Εχω το destinator 6, Μπορώ να βάλω και το 7 για να το δοκιμάσω ή πρέπει να σβήσω το 6 πρώτα;

6)Το πρόβλημα με τα 90 km/h και πάνω που διάβασα για το htc ισχύει και για το δικό μας, δεν το έχω δοκιμάσει προς τα έξω γιατί εχθές το πήρα.

7)Όταν περνάω τις επαφές της sim στη συσκευή για να διορθώσω τα ονόματα που μου τα δείχνει αλαμπουρνέζικα μερικά, μετά δεν μπορώ να βρώ πώς να βλέπω μόνο τα ονόματα από τη συσκευή γιατί τα βλέπω διπλά τώρα.

8)Γενικά τι άλλα προβλήματα έχετε παρατηρήσει και πρέπει να τα ξέρω ή κάτι που πρέπει να προσέξω;

9)Κάνα καλό πρόγραμμα που πρέπει να έχω ανεξαρτήτου γούστου, είπαμε το πρώτο Pda είναι και δεν τα γνωρίζω…

 

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα και όποιος δεν βαριέται και γνωρίζει κάτι ας το πεί .

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς καλώς ήλθες στην κοινότητα μας (αν και από το 2004 σε βλέπω, μάλλον μόνο διάβαζες):p

Θα προσπαθήσω να σου απαντήσω στα ερωτήματά σου. Δεν έχουμε ειδικό τόπικ για το Orbit γιατί είμαστε τρεις-τέσσερις που το έχουμε, οπότε θα πήξουμε στη μοναξιά;)

Όσο αφορά τα υπόλοιπα:

1.Το htc p3300 είναι ίδιο με το 02 εκτός από το χρώμα και το όνομα.

2. Δε μπορώ να σου απαντήσω, καθώς μένω Γερμανία. Γενικά όμως όλα τα αξεσουάρ, είναι τα ίδια.

3. Από προσωπική μου εμπειρία, overclock μέχρι 247ΜΗΖ και με Battery Status. Όχι παραπάνω, γιατί κολλάνε κάποιες εφαρμογές

4. Το WM6 γερμανικό που έχω βάλει από τη επίσημη σελίδα Ο2 είναι απίθανο. Κανένα πρόβλημα. Αν κάνεις την αναβάθμιση, δεν υπάρχει επιστροφή. Μένεις με τα WM6. Εγώ δε μετάνιωσα πάντωςΤΟΝΙΖΩ: Το επίσημο

5. Δε γνωρίζω καθώς έχω το Θωμά-Θωμά (Tomtom)

6. Το πρόβλημα με τα 90 km/h δεν το αντιμετώπισα, τουλάχιστο με το τομτομ.

7. Κάνε συγχρονισμό με το Outlook και διόρθωσε τα από κει.

8. Γενικά είναι μια συσκευή που δε θέλει πολλά πολλά. Όχι υπερβολικά φορτώματα, και λογική χρήση, για να μη σε προδώσει η RAM που δεν είναι και η μεγαλύτερη.

9. Ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο θεματάκι και διάλεξε. Τα περισσότερα που παίζουν σε WM5 παίζουν και σε WM6.

Καλή επιτυχία!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, αν και είμαι καιρό γραμμένος στο forum αυτό είναι το πρώτο μου post μιάς και απόκτησα το πρώτο pda το οποίο είναι το O2 XDA ORBIT και είδα ότι το έχετε και άλλοι εδώ.

Ελπίζω να είμαι στο σωστό topic μιάς και δεν βρήκα κάποιο για το orbit (αλήθεια γιατί δεν υπάρχει;).

Φυσικά σαν νέος κάτοχος pda έχω κάποιες απορίες και θα ήθελα τα φώτα σας.

 

Ξεκινάω:

 

1)Τελικά με το htc p3300 είναι ίδιο με το 02 εκτός από το χρώμα και το όνομα;

2)Σε περίπτωση που θέλω να αγοράσω κάποιο αξεσουάρ(battery,car holder,γραφίδα..) θα παίρνω για το htc ή υπάρχει κάποιο ελληνικό κατάστημα με προιοντα για το orbit;

3)Με το overclock τι γίνετε έχει κάνει κανείς και μέχρι πόσο πάει stable και με ποιο πρόγραμμα; Δεν νομίζω να πάθει κάτι έτσι δεν είναι;

Ρωτάω γιατί παρατηρώ πολλά κολλήματα όταν τρέχει πάνω από μία εφαρμογή ταυτόχρονα εκτός και αν φταίει που έχω μικρή μνήμη (256 mb microsd).

4)Με το wm6 που βγάλανε στο site τι γίνετε το έχει βάλει κανείς, παίζει καλά ή είναι πολύ βαρύ;

5)Εχω το destinator 6, Μπορώ να βάλω και το 7 για να το δοκιμάσω ή πρέπει να σβήσω το 6 πρώτα;

6)Το πρόβλημα με τα 90 km/h και πάνω που διάβασα για το htc ισχύει και για το δικό μας, δεν το έχω δοκιμάσει προς τα έξω γιατί εχθές το πήρα.

7)Όταν περνάω τις επαφές της sim στη συσκευή για να διορθώσω τα ονόματα που μου τα δείχνει αλαμπουρνέζικα μερικά, μετά δεν μπορώ να βρώ πώς να βλέπω μόνο τα ονόματα από τη συσκευή γιατί τα βλέπω διπλά τώρα.

8)Γενικά τι άλλα προβλήματα έχετε παρατηρήσει και πρέπει να τα ξέρω ή κάτι που πρέπει να προσέξω;

9)Κάνα καλό πρόγραμμα που πρέπει να έχω ανεξαρτήτου γούστου, είπαμε το πρώτο Pda είναι και δεν τα γνωρίζω…

 

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα και όποιος δεν βαριέται και γνωρίζει κάτι ας το πεί .

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ta WM6 einai mia xara se ola kai an thes girnas kai sta WM5 an thes ala den vlepo ton logo. To xda einai mia hara mixanaki.

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας ρωτησω αν ξερετε τι παιζει με τις μεταχειρισμενες συσκευες που εχει στο site τηςvodafone?εχουν ενα 3300 και ενα 3600 στα 396ευρω με 2χρονια εγγυηση.ειναι κομματια δειγματα ?να χτυπησω το 3300 καλα δεν ειναι??

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

exei dokimasei kaneis ti rom gia TouchFlo???

aksizei h sernete ???:rolleyes:

einai efikto an tin exei kapoios na mou ti steilei se ena pm???:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

exei dokimasei kaneis ti rom gia TouchFlo???

aksizei h sernete ???:rolleyes:

einai efikto an tin exei kapoios na mou ti steilei se ena pm???:rolleyes:

 

Την εβαλα εγω αλλα τελικα επεστρεψα στα wm6 Περαν του οτι δεν σου αφηνει πολυ ελευθερη μνημη δυστυχως δεν επαιζε με τιποτα το Destinator .. θα την βρεις στο xda developments

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά, από εχθές όλη μέρα αυτό σκαλίζω γιατί αύριο φεύγω για διακοπές και θέλω να το έχω έτοιμο αν και νομίζω ότι το ετοίμασα πλέον και από προγράμματα και από παιχνίδια και τα πάντα.

 

Α και για να μην ξεχνιόμαστε του έκανα και overclock να δούμε που θα παίξει stable αν και από ότι διάβασα όλοι στα 247 παίζετε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω βάλει την B&B 4.0 που βγάλανε στο xda developers και έχει και touchflo και παίζει ΑΨΟΓΑ εδώ και μια εβδομάδα!
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ειμαι και εγω κατοχος ενως htc p3300 με το destinator την προηγουμενη εβδομαδα καθως πηγαινα στην Αθηνα και ενω με πηγαινε κανονικα μου ελεγε συνεχεια οτι δεν βρεθεικε gps απο οτι εχω διαβασει η λυση ειναι το gps gate αλλα να προσθεσω πως εγω το destinator το εχω γνησιο αυτο το προβλημα το βγαζει και στα γνησια? γιατι εγω εχω την εντυπωση πως μονο στα σπασμενα το βγαζει?

και να προσθεσω πως το αγωρασα απο το πλαισιο 700 ευρω ολα μαζι πακετο και να μην εχει ουτε μια καρτουλα μνημης εστω 512 λιγο μ....κια:X δεν ειναι εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ειμαι και εγω κατοχος ενως htc p3300 με το destinator την προηγουμενη εβδομαδα καθως πηγαινα στην Αθηνα και ενω με πηγαινε κανονικα μου ελεγε συνεχεια οτι δεν βρεθεικε gps απο οτι εχω διαβασει η λυση ειναι το gps gate αλλα να προσθεσω πως εγω το destinator το εχω γνησιο αυτο το προβλημα το βγαζει και στα γνησια? γιατι εγω εχω την εντυπωση πως μονο στα σπασμενα το βγαζει?

και να προσθεσω πως το αγωρασα απο το πλαισιο 700 ευρω ολα μαζι πακετο και να μην εχει ουτε μια καρτουλα μνημης εστω 512 λιγο μ....κια:X δεν ειναι εσεις τι λετε?

 

Logika exeis parei thn ekdosh 6.0 pou paizei kanonika to GPS tou P3300 .. Gia thn istoria eite to exeis original eite spasmeno an exeis to 7.0 h to 6.1 den paizei kai thelei mamoynies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...