Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα πω τη γνωμη μου για τα διαφορα προβληματα που διαβαζω.

η συσκευη δε θελει πολυ φορτωμα με προγραμματα που δε χρησιμοποιουμε.

κ οχι πανω απο 247ΜΗz. στα 234 το εχω εγω κ παιζει μια χαρα.

οτι ειναι χρησιμο κ μας βοηθαει στην καθημερινη μας λειτουργια παιδια.

+10000000000000000000000000

 

Epitelous mia swstotath Topothethsh to mhxanakh mas den thelei polla fortomata liga kai kala... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

+10000000000000000000000000

 

Epitelous mia swstotath Topothethsh to mhxanakh mas den thelei polla fortomata liga kai kala... ;)

 

Den tha diafwnhsw mazi sas re paidia apla bgainoun tosa polla pou to kanoun gadget! Auth einai h kyria tou leitourgia eksalou alliws giati to plhrwsa 700 euro?:X

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος πως δείχνουμε στον media player το εξώφυλλο απο το τραγούδι που παίζει!

Εγω βάλει ενα σκίν που το κάνει σαν τον 11 εχω ενσωματώσει και το εξώφυλλο στο Mp3 καθώς και΄το έχω βάλει και σαν εξωτερική φωτό στο φάκελο με τα mp3!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πως βγαίνει ρε παιδία η microSD από το P3300;

 

Μου την είχαν τοποθετήσει στο κατάστημα που την αγορασα στο P3300 μου και τώρα δεν ξέρω πως να την βγάλω!

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

PS. Έπαθα και εγώ το γνωστό πρόβλημα που εμφανίζουν τα P3300 με τις corrupted SD.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως βγαίνει ρε παιδία η microSD από το P3300;

 

Μου την είχαν τοποθετήσει στο κατάστημα που την αγορασα στο P3300 μου και τώρα δεν ξέρω πως να την βγάλω!

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

PS. Έπαθα και εγώ το γνωστό πρόβλημα που εμφανίζουν τα P3300 με τις corrupted SD.

Φιλε μου βγαζεις πρωτα την μπαταρια, μετα βγαζεις την sim (κανεις προς τα πισω το καλυμα της sim πρωτα) και μετα βγαζεις την καρτα μνημης. Δες στο εγχειριδιο του, το δειχνει και σε εικονα πως θα το κανεις.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Παντως ενα soft reset την ημερα δεν κανει κακο...εχω βαλει πανω το spb plus στις ενδειξεις για system εχει τη μπαταρια την sd και τη μνημη...πολλες φορες παρατηρω οτι οταν ειναι η μνημη χρησιμοποιει το 50-58 % ολα πανε καλα...οταν αρχιζει και πεφτει στο 40 και κατω αρχιζουν τα κολληματα...με ενα soft reset ολα επανερχονται παλι...ααα οταν αρχιζουν τα κολληματα βλεπω στο resco explorer τη storage card και μου εμφανιζει παλι τα κινεζικα... δεν διαβαζει apps κλπ, εχω βαλει και τα patch apo tin ace ,με ενα soft reset ola kala....!!!!
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άσχετο, μια ερώτηση μόνο, μπορώ να βάλω κάπου στο myphone αγγελία για να πουλήσω το ppc μου;

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άσχετο, μια ερώτηση μόνο, μπορώ να βάλω κάπου στο myphone αγγελία για να πουλήσω το ppc μου;

:confused:

 

edo:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Cristara καλησπέρα,

 

Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι το ερωτηματικό αναφέρεται στη USB που έχεις τοποθετήσει το pda. Συνήθως τα laptop έχουν 3-4 USB. Οι drivers gia to pda είναι ενσωματωμένοι στο activesync. Εάν πριν δούλευε κανονικά μην κάνεις reinstall driver αλλά roll back driver.

 

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Γιάννης

 

PS:Έξω έχει 38.

 

Kanenas allos me kamia kenouria idea re pedia?!?!!?

 

Akomi de mporo na to sinhroniso to hameno!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άσχετο, μια ερώτηση μόνο, μπορώ να βάλω κάπου στο myphone αγγελία για να πουλήσω το ppc μου;

:confused:

Είσαι ακόμα νέος και δε αφήνει να χρησιμοποιήσεις τις αγγελίες μάλλον. Όταν πιάσεις έναν αριθμό posts θα σου εμφανιστεί το κατάλληλο subforum

Link to comment
Share on other sites

poso lete na kostiseii lalakia kapoiou pou ebale kata la8os to 3300 sto plintirio???

na simio8ei

olokliro programa proplisi kai plisi :X :X :X

kai i o8oni eixe nero:X :X :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

poso lete na kostiseii lalakia kapoiou pou ebale kata la8os to 3300 sto plintirio???

na simio8ei

olokliro programa proplisi kai plisi :X :X :X

kai i o8oni eixe nero:X :X :X

Δεν ειναι στεγανο?Παντα ειχα αυτη την απορια.Ε τοτε μαλλον οσο κανει ενα καινουριο..............

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παντως ενα soft reset την ημερα δεν κανει κακο...εχω βαλει πανω το spb plus στις ενδειξεις για system εχει τη μπαταρια την sd και τη μνημη...πολλες φορες παρατηρω οτι οταν ειναι η μνημη χρησιμοποιει το 50-58 % ολα πανε καλα...οταν αρχιζει και πεφτει στο 40 και κατω αρχιζουν τα κολληματα...με ενα soft reset ολα επανερχονται παλι...ααα οταν αρχιζουν τα κολληματα βλεπω στο resco explorer τη storage card και μου εμφανιζει παλι τα κινεζικα... δεν διαβαζει apps κλπ, εχω βαλει και τα patch apo tin ace ,με ενα soft reset ola kala....!!!!

 

Pantws otan emena mou emfanise prosfata ta "kinezika" stin karta mnimis kai exasa ola ta programmata... den epairne tipota.

 

Soft reset ekana, to patchaki tis ACE gia tis corrupted SD ebala, ti mpataria ebgala, tin sd tin ebgala kai tin ebala se card reader, tipota!

 

Telika... hard reset sto P3300, format stin SD, ftou kai apo tin arxi i egkatastasi!!!

 

Exei parousiastei se allon afto to problima kai an nai pws to xeiristike?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Den tha diafwnhsw mazi sas re paidia apla bgainoun tosa polla pou to kanoun gadget! Auth einai h kyria tou leitourgia eksalou alliws giati to plhrwsa 700 euro?:X

 

Kai afti i topothetisi... swstotati mou fainetai!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kai afti i topothetisi... swstotati mou fainetai!!!

 

Παντως ενα διχασμο προσωπικοτητας τον εχουν ολα τα PPC.

 

Ειναι κινητα με δυνατοτητες PDA ?

 

Ειναι PDA με προσθετες δυνατοτητες κινητου (και GPS)?

 

Ειναι και τα δυο ?

 

Κατι αλλο>? Ενα gadget (και ακριβο μαλιστα) ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! !

 

Έχω μία ερώτηση....

 

Υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ P3300 MDA και P3300 XDA O2 ORBIT?

Πέρα φυσικά από τη διαφορετική σχεδίαση.

Αν γνωρίζει κάποιος ας κάνει ένα κόπο να με διαφωτίσει επειδή είμαι έτοιμος να το πάρω.

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! !

 

Έχω μία ερώτηση....

 

Υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ P3300 MDA και P3300 XDA O2 ORBIT?

Πέρα φυσικά από τη διαφορετική σχεδίαση.

Αν γνωρίζει κάποιος ας κάνει ένα κόπο να με διαφωτίσει επειδή είμαι έτοιμος να το πάρω.

 

NAI Λογω διαφορετικής υλοποίησης απο την O2 , και παρόλο που "φορανε"

τον ιδιο επεξεργαστη , το Ο2 ΧDΑ ειναι και πιο γρηγορο και πιο σταθερο

απο το αντιστοιχο της HTC.

 

Επίσης εχει περισσοτερη RAM διαθεσιμη για εκτελεση προγ/των.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ............

 

Προχωράω ακάθεκτος !!!!!!!:D :D :D

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ............

 

Προχωράω ακάθεκτος !!!!!!!:D :D :D

 

Απο που θα το παρεις και ποσο αν επιτρεπεται? :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την καθυστέρηση.............

Από Αθήνα θα το πάρω και μαζί με κάτι εξτραδάκια θα βγει 490Ε.

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, εδώ και κανα μήνα με το O2 ORBIT είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. :) Κάποια κολλήματα με την κάρτα που ανέφεραν αρκετοί στο φόρου

μ, σε μένα δεν παρουσιάστηκαν. Αν έκανα 2-3 φορές hard reset ήταν από δικό μου λάθος αφού στην αρχή έβαλα πάνω πράγματα αμφιβόλου προελεύσεως και το παραφόρτωσα:rolleyes: Α, η Ο2 έβγαλε και από τους πρώτους την επίσημη αναβάθμιση σε Win mobile 6:D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, εδώ και κανα μήνα με το O2 ORBIT είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. :) Κάποια κολλήματα με την κάρτα που ανέφεραν αρκετοί στο φόρου

μ, σε μένα δεν παρουσιάστηκαν. Αν έκανα 2-3 φορές hard reset ήταν από δικό μου λάθος αφού στην αρχή έβαλα πάνω πράγματα αμφιβόλου προελεύσεως και το παραφόρτωσα:rolleyes: Α, η Ο2 έβγαλε και από τους πρώτους την επίσημη αναβάθμιση σε Win mobile 6:D

 

που θα βρουμε την wm6 rom της O2?

θα κανει στο δικο μου αρτεμις αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...