Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το αγορασα κι εγω πριν 3 μερες και ειναι πολυ ωραιο.

Μια ερωτηση: Σε ποιον φακελο αποθηκευονται οι επαφες ωστε να τις κανω back up και με ενα φορματ του κινητου να τις επαναφερω ευκολα. Εβαλα το spb packup alla κατι για τις επαφες μονο δεν βρηκα. Επισης αν υπαρχει καποιο καλυτερο προγραμμα για backup πειτε μου

Δεν ξερω για το spb backup, αλλα το sprite που υπαρχει και στο cd του αρτεμις ειναι πολυ καλο. Κανει backup και τις επαφες στην sd.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

otan kanw syncronise mou vgazei to exis provlima...

to active sync antimetwpise problima stin epifaneia ergaseias.

support code:85010014

xerei kaneis ti einai i an to exei synantisei?

exw provlima sto sygronismo me to outlook..enw pernaw auto pou exei sto cd meta den anoigei kai de kanei tipota..help!!!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

ginete me kapio tropo ta arxia pou mas stelnoume me bt anti na apothikeuonte prota stin mnimi tou kinitou na metaferonte katheuthia stin micro sd??

 

an nai pos??

 

 

tnx..

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε με!! η οθόνη του κινητού ενώ στις ρυθμίσεις έχω βάλει να σβήνει σε 1 λεπτό δεν σβήνει ποτέ!! απλά χαμηλώνει ο φωτισμός και όταν ξεχνάω να την κλείσω μόνος μου από το "power" τελειώνει η μπαταρία σε 5-6 ώρες... κάποιο πρόγραμμα από τα πολλά που έβαλα έκανε τη ζημιά γιατί στην αρχή έσβηνε κανονικά... τι να κάνω??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε με!! η οθόνη του κινητού ενώ στις ρυθμίσεις έχω βάλει να σβήνει σε 1 λεπτό δεν σβήνει ποτέ!! απλά χαμηλώνει ο φωτισμός και όταν ξεχνάω να την κλείσω μόνος μου από το "power" τελειώνει η μπαταρία σε 5-6 ώρες... κάποιο πρόγραμμα από τα πολλά που έβαλα έκανε τη ζημιά γιατί στην αρχή έσβηνε κανονικά... τι να κάνω??

 

Για να αποφυγεις το hard reset πες μας τι προγραμματα εχεις βαλει μηπως και το γλυτωσεις!;)

Link to comment
Share on other sites

mastelo νομιζω πως το εφτιαξα !!:) :D

 

Μπηκα στο ιντερνετ απο το κινητο και δεν μου εμφανιστηκε το μικρο G πανω στο σημα. Αυτο σημαινει οτι δεν μπηκε μεσω gprs.Σωστα?

 

Τωρα με το mms δε ξερω. Εστειλα ενα στο εαυτο μου για να το δοκιμασω. Ανοιξε το gprs μονο του για να το στειλει αλλα βεβαια δε μου ηρθε..

τελος παντων το mms ειναι στα υποψιν

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55776&page=90

Αυτή είναι μιά σωστότερη λύση γιά να απενεργοποιείς όταν θέλεις το GPRS. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε με!! η οθόνη του κινητού ενώ στις ρυθμίσεις έχω βάλει να σβήνει σε 1 λεπτό δεν σβήνει ποτέ!! απλά χαμηλώνει ο φωτισμός και όταν ξεχνάω να την κλείσω μόνος μου από το "power" τελειώνει η μπαταρία σε 5-6 ώρες... κάποιο πρόγραμμα από τα πολλά που έβαλα έκανε τη ζημιά γιατί στην αρχή έσβηνε κανονικά... τι να κάνω??

Και σε μένα έτσι κάνει . Αυτό είναι το φυσιολογικό...

Γι αυτό πάνε Ρυθμίσεις->Σύστημα->Ενέργεια->Προχωρημένο κ τσέκαρε την επιλογή απενεργοποίηση της συσκευής κ βάλτο 1 λεπτο πχ

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ!!

 

Eκει που ηταν ολα καλα, κανω εγκατασταση το airscanner antivirus και με ενα soft reset σβηστηκε απο την καρτα μνημης το destinator 6, και δε δουλευε ουτε το resco explorer ουτε και το pssshutxp, δεν τα εβρισκε (τα 2 τελευταια δε σβηστηκαν αλλα δε λειτουργουσαν...

 

Τι εγινε ρε παιδια ??

Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχήν καλοριζικο!

--> Ευχ!

να σε ρωτησω 2 πραγματακια.

με τους αεραγωγούς τι γινεται ;

αν και πολυ βολικη η θεση για τους αεραγωγους,

πρακτικα καταργεις τον ενα (η εστω τον μισο σωστα

--> κάπως τον μισό αριστερό. Προσωπικά δεν θέλω να με χτυπά ο αριστερός αερ/γος και τον έχω μόνιμα στιμμένο δεξια. Πάντως είχα και εγώ αυτή την επιφύλαξη...

με το βαρος του pda τι γινεται ; δεν θα χαλαρωσουν οι αεραγωγοι με ποτελεσμα να μην στεκονται πανω ;

---> Νομίζω (εύχομαι) όχι. Ο χρόνος θα δείξει...

με τη ζεστη που θα βγαινει το χειμώνα και θα χτυπαει στο pda τι γινεται ;(καλα το καλοκαιρι μαλλον καλο θα του κανει) , δεν θα επηρεαζεται ;

---> Θεωρώ ότι η πλάτη του proclip και του holder προστατεύουν την Αρτεμη ικανοποιητικά. (ταπεινή μου γνώμη, φυσικά)

GV

GV
Link to comment
Share on other sites

κιεμενα χθες δεν μου επαιζε το resco.

το κατεβασα, εκανα εγκατασταση , εκανα soft reset και μετα τιποτα.

εβγαλε τα εικονιδια της μνημης/μπαταριας στην οθονη και τιποτα αλλο !!!

μολις εκανα κλικ εβγαζε μυνημα λαθους.

πηρε ποδι αμεσα!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κατ' αρχήν καλοριζικο!

--> Ευχ!

να σε ρωτησω 2 πραγματακια.

με τους αεραγωγούς τι γινεται ;

αν και πολυ βολικη η θεση για τους αεραγωγους,

πρακτικα καταργεις τον ενα (η εστω τον μισο σωστα

--> κάπως τον μισό αριστερό. Προσωπικά δεν θέλω να με χτυπά ο αριστερός αερ/γος και τον έχω μόνιμα στιμμένο δεξια. Πάντως είχα και εγώ αυτή την επιφύλαξη...

με το βαρος του pda τι γινεται ; δεν θα χαλαρωσουν οι αεραγωγοι με ποτελεσμα να μην στεκονται πανω ;

---> Νομίζω (εύχομαι) όχι. Ο χρόνος θα δείξει...

με τη ζεστη που θα βγαινει το χειμώνα και θα χτυπαει στο pda τι γινεται ;(καλα το καλοκαιρι μαλλον καλο θα του κανει) , δεν θα επηρεαζεται ;

---> Θεωρώ ότι η πλάτη του proclip και του holder προστατεύουν την Αρτεμη ικανοποιητικά. (ταπεινή μου γνώμη, φυσικά)

GV

 

 

παντως η θεση ειναι ιδανικη.

εγω σκεφτομουν ακομα πιο περα (επειδη πειραζω γενικα το αυτοκινητο) να εκτρεψω τον ενα αεραγωγο στον αλλο (μεσα στο ταμπλο) ώστε να χρησιμοποιω τον αεραγωγο μονο σαν βαση.:cool: :cool:

τελος παντων.

Link to comment
Share on other sites

ginete me kapio tropo ta arxia pou mas stelnoume me bt anti na apothikeuonte prota stin mnimi tou kinitou na metaferonte katheuthia stin micro sd??

 

an nai pos??

 

 

tnx..

 

Ξέρει κανένας τπτ γι αυτό?

 

 

Ρε παιδιά υπάρχει τρόπος να μου στείλει κάποιος το αρχείο που έχει με όλες τις ελληνικές λέξεις για τα sms και να το βάλω στο κινητό μου? Γιατι έχω αγγλικη ROM και έχει μόνο αγγλικές λέξεις στην αυτόματη συμπλήρωση... Γίνεται κάτι τέτοιο? Και επιπλέον τι έιναι το smart dialing?

 

Και μήπως έχουμε τπτ νεώτερο γι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Μηπως πηρε κανεις την Αρτεμις απο TIM?

Το περιμενω για να το παρω με επιδοτηση, αλλα παραλληλα φοβαμαι οτι πιθανων να μου "πλασαρουν" καποιο κουτι με "ελλειψεις"!!!

Αν ναι, τι ακριβως περιεχει το κουτι τους?

Ή αν ξερει κανεις καποιο site που να λεει αυτο που με ενδιαφερει, διοτι η κα TIM δεν γουσταρει να ενημερωνει τον πελατη της!!!

Thanks

 

Εγώ το πήρα από ΤΙΜ (εταιρικό) και ήταν το πακέτο με το Navimate και 512Mb κάρτα. Πέραν αυτού περιείχε τα κλασίκα...φορτιστή, καλώδιο σύνδεσης με το pc, θήκη, ένα extra πενάκι... νομίζω αυτά. Ελπίζω να μην ξεχνάω τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Όταν με παίρνουν τηλέφωνο, υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να σταματάω τον ήχο κλήσης χωρίς όμως να απορίπτω την κλήση?

Επιχειρώντας να αλλάξεις την ένταση του ήχου από το πλαϊνό ρυθμιστή, θα πάψει να χτυπάει.

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia,

tha hthela na mou dosete ta fota sas sxetika me to navimate giati to anoigo kai eno exei full sima den fortonei katholou xartes.ti na kanogia auto?

 

Βασικα πρεπει να πας λιγο στα παρακατω site οπου απο εκει μπορεις να δεις και να κατεβασεις την τελευταια αναβαθμηση για το navimate!

http://www.navimate.gr

http://www.qtek.gr

Link to comment
Share on other sites

thn katevasa alla toprovlhma yparxei akoma.yparxei allh lysh?

 

Τι ακριβως εχεις κανει δηλαδη? Κανε ενα μικρο report για να καταλαβουμε και εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από ΤΙΜ (εταιρικό) και ήταν το πακέτο με το Navimate και 512Mb κάρτα. Πέραν αυτού περιείχε τα κλασίκα...φορτιστή, καλώδιο σύνδεσης με το pc, θήκη, ένα extra πενάκι... νομίζω αυτά. Ελπίζω να μην ξεχνάω τίποτα..

 

Ευχαριστώ φίλε Arachte

Μηπώς μπορείς να μου πεις από που το πήρες, διότι ο δικός μου BBest αντιπρόσωπος με έχει σε αναμονή εδώ κι ένα μήνα περίπου (σήμερα, αύριο, την άλλη εβδομάδα...!!!)

Link to comment
Share on other sites

to QUICKGPS poy exoyme sto htcaki mas.. synergazete genika me to gps h eidika me kapoio progg px navimate.?? dld voithaei sto dest6

Κανονικά συνεργάζεται με όλα τα προγράματα πλοήγησης. Κατεβάζει την εφημερίδα των δορυφόρων, τη θέση τους δηλαδή γιά τις επόμενες μέρες, ώστες να έχεις συντομότερο κλείδωμα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δωστε μου τα φωτα σας...

θελω να βαλω στο P3300, ενα δικο μου ηχο για ξυπνητηρι, αλλα δεν βγαζω ακρη. Ποιο καλο παιδακι θα μου πει πως να το κανω??:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...