Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σετ της Expansys με φορτιστη και βάση καλό. Η βάση generic και bulky αλλά κάνει τη δουλειά της. Ο φορτιστής αυτοκινήτου ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ.

 

Αλλο προβλημα. Σε προγράμματα που εγκατέστησα μια φορά στην κάρτα δεν τα ξαναεγκαθιστά. Δεν βρίσκω τι ζόρι τραβάει. Βρήκα κάποια directories Που είχαν μείνει στην κάρτα μετά το αρχικό uninstall και τα σβησα, αλλα τα ίδια. Υπάρχει άραγε τρόπος να πάρω το cabαπό το install exe? Εψαξα και στο install directory αλλα δεν εχει κάτι μέσα.

Για ψάξε μέσα στο C:\Program Files\Microsoft ActiveSync, εκεί μέσα πάνε τα .cab όταν κάνεις εγκατάσταση από το αρχείο .exe.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγαίνοντας στο ebay για να παραγγείλω είδα ότι υπάρχει μόνο για το TyTN. Είναι το ίδιο με το p3300 το μέγεθος?

 

έχει και για το p3300.PDA now λέγεται το μαγαζί ψάξε το λίγο θα βρώ το link να το στείλω

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η δεξιά πλάκα από χρώμιο άρχισε να ξεβάφει, με χρήση ούτε ενός μήνα και συνεχώς μέσα στη θήκη του. Τι κάνω ;

 

Επίσης ξέρει κανείς εάν πωλούνται θήκες σιλικόνης και που ; Κάτι αναφέρθηκε σε προηγούμενο post αλλά δεν ήταν διαθέσιμες !!!

 

...Περιμένω ήδη 2 από ebay...Αν είναι καλές σας λέω όπως επίσης μπορεί μία να πουληθεί ή....να δοριστεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά αν είναι για τόσο λίγο δε νομίζω οτι είναι πρόβλημα. Αλλα, χαρακτηριστικά; πχ στο Μιο υπάρχει καθυστέρηση απάντησης στις κλείσεις.

Στο 3300 συμβαίνει αυτό;

Πολλοί κατηγορούν το 3300 οτι είναι αργό λόγω ομαπ 200. Συμβαίνει όντως στην πράξη;

συγκριτικα εγω δεν θα αλλαζα με τιποτα το Αρτεμις μου για το ΜΙΟ ........ μου φαινεται πλεον τοσο ξεπερασμενο !!! το Αρτεμις μια χαρα ειναι σε θεμα τηλεφωνου για να μη πω τελειο !!!!!! αλλα και σαν ppc με ευχαριστει πληρως χωρις προβληματα , ειδικα τωρα που το εχω βαλει να τρεχει σε 286 !!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

συγκριτικα εγω δεν θα αλλαζα με τιποτα το Αρτεμις μου για το ΜΙΟ ........ μου φαινεται πλεον τοσο ξεπερασμενο !!! το Αρτεμις μια χαρα ειναι σε θεμα τηλεφωνου για να μη πω τελειο !!!!!! αλλα και σαν ppc με ευχαριστει πληρως χωρις προβληματα , ειδικα τωρα που το εχω βαλει να τρεχει σε 286 !!!!!

 

tora pou to evales sta 286 eides kamia diafora stin katanalosi tis mpatarias??

 

to perimeno aurio pos kai pos..

 

me pio prog to anevases sta 286 apo ta 200 ??

 

tnx

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
απλα διαλεγεις τι σε βολευει,αργο μηχανακι και 2 ωρες παραπανω αναμονη η το αντιθετο,το θεμα ειναι τι απαιτησεις εχει ο καθενας,και τι προγραμματα τρεχεις,αν καποιος το θελει μονο για κλησεις και για κανενα μηνυμα τοτε το αφηνεις οπως εχει,μια χαρα ειναι
Link to comment
Share on other sites

απλα διαλεγεις τι σε βολευει,αργο μηχανακι και 2 ωρες παραπανω αναμονη η το αντιθετο,το θεμα ειναι τι ζηταει ο καθενας

 

Συμφωνω.

Εξάλλου τόσο αργο ειναι;Τις βασικες λειτουργιες τις επιτελει ικανοποιητικα ή δεν ειστε ικανοποιημενοι;

Ρωταω γιατι ο μονος ενδοιασμος που εχω για να το αγορασω ειναι η ταχυτητα.Τα mio δεν μου αρεσουν καθολου παρολο που ειναι 400αρια.

Δεν προκειται ποτε να το υπερφορτωσω και γενικα να το ξεσκιζω σε χρηση.Απλα να στεκεται αξιοπρεπως σε καθημερινες λειτουργιες (κανενα εγγραφο,pdf,wifi,browsing κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω.

Εξάλλου τόσο αργο ειναι;Τις βασικες λειτουργιες τις επιτελει ικανοποιητικα ή δεν ειστε ικανοποιημενοι;

Ρωταω γιατι ο μονος ενδοιασμος που εχω για να το αγορασω ειναι η ταχυτητα.Τα mio δεν μου αρεσουν καθολου παρολο που ειναι 400αρια.

Δεν προκειται ποτε να το υπερφορτωσω και γενικα να το ξεσκιζω σε χρηση.Απλα να στεκεται αξιοπρεπως σε καθημερινες λειτουργιες (κανενα εγγραφο,pdf,wifi,browsing κτλ).

Γιά κοίτα και προς ΕΤΕΝ μεριά. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω.

Εξάλλου τόσο αργο ειναι;Τις βασικες λειτουργιες τις επιτελει ικανοποιητικα ή δεν ειστε ικανοποιημενοι;

Ρωταω γιατι ο μονος ενδοιασμος που εχω για να το αγορασω ειναι η ταχυτητα.Τα mio δεν μου αρεσουν καθολου παρολο που ειναι 400αρια.

Δεν προκειται ποτε να το υπερφορτωσω και γενικα να το ξεσκιζω σε χρηση.Απλα να στεκεται αξιοπρεπως σε καθημερινες λειτουργιες (κανενα εγγραφο,pdf,wifi,browsing κτλ).

 

υπέρ του δέοντος....

Link to comment
Share on other sites

Και γω νομίζω ότι γενικά δεν θα έχεις πρόβλημα. Απλά θα διαπιστώσεις ότι δεν θα σου ανοίγει τα προγράμματα τόσο γρήγορα. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει σε οριακές καταστάσεις, ένα πολύ "δύσκολο" βίντεο μέσω wifi ή από την κάρτα, κλήσεις την ώρα που το destinator επανασχεδιάζει μια διαδρομή, δεν πιστεύω, βέβαια, ότι θα κολλήσει κιόλας. Απλά να είσαι προετοιμασμένος για λίγο (ή αρκετά, εσύ θα το κρίνεις) χειρότερες επιδόσεις από μια πολύ καλύτερη συσκευή, φυσικά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απλα να ευχηθώ σε όλους να εχετε καλές γιορτές, να περάσουμε όμορφα και σε λίγες μέρες πάλι εδώ θα 'μαστε....
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά

 

 

 

με πλατιά χαμόγελα, πολλή αγάπη, αμέτρητες ευτυχισμένες στιγμές με τους αγαπημένους μας ανθρώπους και πάνω απ'όλα υγεία.

 

Να'μαστε όλοι καλά, και να το δείχνουμε!!!

 

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά

 

 

 

με πλατιά χαμόγελα, πολλή αγάπη, αμέτρητες ευτυχισμένες στιγμές με τους αγαπημένους μας ανθρώπους και πάνω απ'όλα υγεία.

 

Να'μαστε όλοι καλά, και να το δείχνουμε!!!

 

Ηλίας

 

χρονια πολλα ηλία με υγειία ευτυχία αγάπη

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

έχει και για το p3300.PDA now λέγεται το μαγαζί ψάξε το λίγο θα βρώ το link να το στείλω

ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ PDA now και έχει μόνο για TyTN. Μήπωε είναι εύκολο να στείλεις το link? Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ GADGETAKIDES!!!! Τα ξαναλέμε με την νέα χρονιά με φορτισμένες μπαταρίες και boostαρισμενους (!!!!) επεξεργαστές!.
Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Άντε να πω κι εγώ τις ευχές μου σε όλους. Να είμαστε όλοι καλά, και να έχουμε λεφτά να δίνουμε για gadgeτακια.

Καλά Χριστούγεννα.

 

PS. Για πρωτοχρονιά δεν λέω γιατί θα τα ξαναπούμε την Τετάρτη 27/12.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...