Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το iLouncher που μπορεις να βρεις στο w w.ipmart-forum.com/

κανει την δουλεια που θες.

οσο για το destinator αυτο που αντιμετωπιζεις ειναι γνωστο bug του προγραματος.θα πρεπει να συμβιβαστεις.

υπαρχει και μια λυση με το gps gate.

εχει αναφερθει και αυτο.βαλε bale search gps gate.ισως σε βολεψει.

 

me to gps gate to xrisimopoiw kai prepei na kanw panta auti ti diadikasia... den eiparxei allos tropos??

kai kati allo... ti einai to VGA kai to QVGA. ti dafora exoun kai poio einai gia to ppc mas?

as poume sauto( http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=173207) to link poio apo ta duo na katevasw?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

me to gps gate to xrisimopoiw kai prepei na kanw panta auti ti diadikasia... den eiparxei allos tropos??

kai kati allo... ti einai to VGA kai to QVGA. ti dafora exoun kai poio einai gia to ppc mas?

as poume sauto( http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=173207) to link poio apo ta duo na katevasw?

 

απο οσο ξερω οχι.παντως αν ειναι να κανεις το κολπο με το tcm δεν χρειαζεσαι το Gps gate.

εγω δεν το εχω εγκαταστησει ποτε και παω tmc on και μετα βρισκει δορυφορους.

επισης μπορεις να κανεις υπομονη μεχρι να βγει καποια αξιοπιστη εκδοση του destinator 7.

εκει το θεμα εχει λυθει απο οτι ξερω.απλα για την ωρα το 7 εχει αλλα σοβαροτερα προβληματα.

το ppc μας εχει qvga

τα vga εχουν ψηλοτερη αναλυση.

Link to comment
Share on other sites

thnx christou gia tn boitheia! dld an apegatastisw to gps gate pali tha douleuei kanonika alla pali tha prepei na pigainw na pataw tmc on apoti katalava kai na perimenw 1 lepto gia na vrei doriforous e?

 

 

ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.. θα πρέπει να περιμένεις για τους δορυφορους πάντα. Είναι μια ασυμβατότητα που παρουσιάζετε μόνο στο Άρτεμις.

 

Το Destinator 7 τι "σοβαρότερα" προβλήματα έχει?

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na mou pei kapoio programma gia na ballw megala eikonidia sto today screen gia sintomeuseis. kai nai pou mporw na to vrw..;)

akoma exw to destinator7 spasmeno. panta prepei na mpainw stis rithmiseis tou destinator na pataw tmc on kai na perimenw 1 lepto gia na vrei tous doriforous?? de ginete na tous vriskei me to pou to anoigw mono tou?

 

Katebase ayto to cab pou tha breis edw

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146358&page=294

sto post tou developer69.

Ayto to programmataki krataei to ppc anoixto, anoigei to gps gate ( sto opoio exeis kanei tis rythmiseis opws edw

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2795&postdays=0&postorder=asc&highlight=gpsgate&start=45 )

kai ola tha trexoun kanonika.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Οχι.. θα πρέπει να περιμένεις για τους δορυφορους πάντα. Είναι μια ασυμβατότητα που παρουσιάζετε μόνο στο Άρτεμις.

 

Το Destinator 7 τι "σοβαρότερα" προβλήματα έχει?

σε μενα τουλαχιστον πεταει ενα μηνυμα οτι ο δρομος αφετηριας η προορισμου εν ειναι προσβασιμος με οχημα και δεν μπορω να κανω πλοηγηση με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

σε μενα τουλαχιστον πεταει ενα μηνυμα οτι ο δρομος αφετηριας η προορισμου εν ειναι προσβασιμος με οχημα και δεν μπορω να κανω πλοηγηση με τιποτα.

 

Ayto pisteyw einai problhma tou teleytaiou xarth, giati to kanei k sto dest6. Enw me ton prohgoumeno xarth den to synanthsa. Kai akomh me to dest7 me xartes ths eyrwphs den to kanei.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Ayto pisteyw einai problhma tou teleytaiou xarth, giati to kanei k sto dest6. Enw me ton prohgoumeno xarth den to synanthsa. Kai akomh me to dest7 me xartes ths eyrwphs den to kanei.

 

ναι αλλα η ουσια παραμενει...δεν γινεται πλοηγηση.

με το 6 δεν μου το κανει παντως

Link to comment
Share on other sites

Στο 3300 εχει στα προγραμματα μια εφαρμογη που λεγεται Μοιρασμα συνδεσης. Τρεξτην και συνδεσου. Πολυ απλο.

 

δλδ φιλε μου,απλα συνδεω το Αρτεμις μεσω usb και παταω το μοιρασμα συνδεσης?Δεν χρειαζονται τιποτα drivers η κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Katebase ayto to cab pou tha breis edw

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146358&page=294

sto post tou developer69.

Ayto to programmataki krataei to ppc anoixto, anoigei to gps gate ( sto opoio exeis kanei tis rythmiseis opws edw

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2795&postdays=0&postorder=asc&highlight=gpsgate&start=45 )

kai ola tha trexoun kanonika.

 

Kαι πως -που το βάζουμε αυτό?:O :O

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Ενώ το κινητό είναι συγχρονισμένο με το Active Sync το αντιγράφεις στην κάρτα μνήμης της συσκευής και κατόπιν το βρίσκεις και το τρέχεις μέσα απο την συσκευή.....Κάνει εγκατάσταση μόνο του μετά...
Link to comment
Share on other sites

Τι καρτα μνημης εχεις ? αν ειναι μικρη λογικο...μηπως και η μνημη του τηλεφωνου σου ειναι φορτωμενη?

 

Η κάρτα μνήμης είναι 512 και έχει καμιά 100ρία free

 

Η κύρια μήμη έχει free 11 mb αποθήκευση, 18 προγράμματα

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το κινητό είναι συγχρονισμένο με το Active Sync το αντιγράφεις στην κάρτα μνήμης της συσκευής και κατόπιν το βρίσκεις και το τρέχεις μέσα απο την συσκευή.....Κάνει εγκατάσταση μόνο του μετά...

 

 

ευχαριστώ:respect:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να το παρω η να παρω το p3600 η to eten x500

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να το παρω η να παρω το p3600 η to eten x500

 

το 3600 :) ;) :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαγκεσ σημερα θα εχω στα χερια μου το ρ3300 και ηθελα να ρωτησω εαν η συσκευασια εχει φορτιστη αυτοκινητου και βαση στηριξεισ και εαν εχει και γραφιδα γιατι βασικα δεν εχω δει ουτε θηκη αποθηκευσησ γιαυτο ρωταω την μπαταρια ποσεσ ωρεσ θελει αρχικη φωρτιση και το βασικοτερο παιδια θελω και τισ ρυθμιρεισ για καρτοκινητο wind gprs για πλοηγηση στο ιντερνετ με τα 3.5 ευρω ευχαριστω εκ των πρωτερων
Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες μια απλή αναζήτηση στο google θα έβλεπες οτι Η συσκευασία περιλαμβάνει: στερεοφωνικά ενσύρματα ακουστικά με μικρόφωνο, μετασχηματιστής ρεύματος, Stylus, θήκη μεταφοράς, καλώδιο συγχρονισμού USB....Τις ρυθμίσεις μπορείς να τις βρείς στην tim.gr ...2 πλήρεις φορτίσεις - αποφορτίσεις νομίζω είναι αρκετές...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαγκεσ σημερα θα εχω στα χερια μου το ρ3300 και ηθελα να ρωτησω εαν η συσκευασια εχει φορτιστη αυτοκινητου και βαση στηριξεισ και εαν εχει και γραφιδα γιατι βασικα δεν εχω δει ουτε θηκη αποθηκευσησ γιαυτο ρωταω την μπαταρια ποσεσ ωρεσ θελει αρχικη φωρτιση και το βασικοτερο παιδια θελω και τισ ρυθμιρεισ για καρτοκινητο wind gprs για πλοηγηση στο ιντερνετ με τα 3.5 ευρω ευχαριστω εκ των πρωτερων

 

Επειδη ειναι κριμα να χρεωνεσαι για gprs ...η συσκευη εχει wifi ασυρματη συνδεση internet...βρισκεις ενα δικτυο και σερφαρεις ανετα και ανεξοδα...παντου υπαρχουν ελευθερα ξεκληδωτα δικτυα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα μνήμης είναι 512 και έχει καμιά 100ρία free

 

Η κύρια μήμη έχει free 11 mb αποθήκευση, 18 προγράμματα

 

Παρε καλυτερα μια καρτα 1 'η 2G και μετεφερε ολα τα προγραμματα στη καρτα και ελευθερωσε την κυρια μνημη...και ολα θα ειναι οκ.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαγκεσ σημερα θα εχω στα χερια μου το ρ3300 και ηθελα να ρωτησω εαν η συσκευασια εχει φορτιστη αυτοκινητου και βαση στηριξεισ και εαν εχει και γραφιδα γιατι βασικα δεν εχω δει ουτε θηκη αποθηκευσησ γιαυτο ρωταω την μπαταρια ποσεσ ωρεσ θελει αρχικη φωρτιση και το βασικοτερο παιδια θελω και τισ ρυθμιρεισ για καρτοκινητο wind gprs για πλοηγηση στο ιντερνετ με τα 3.5 ευρω ευχαριστω εκ των πρωτερων

 

δες τα πμ σου.

Link to comment
Share on other sites

sebu δουλεψε τελικα το κολπο?

ρωταω γιατι προσπαθησα και εγω και δεν τα καταφερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...