Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δημητρη ενοεις γινεται εληνικα windows σε συσκευη απο expansys?

αν ναι πως γινεται αυτο?

 

 

λες να μην βρεθει κανεις :rolleyes: να διαθεσει το λογισμικο που θα μπορεσει να κανει το τηλ ελληνικο???:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, επειδή είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω, αξίζει τελικά παρά τα προβλήματα με την κάρτα ή όχι? Βασικά ψάχνω για ένα PPC με κινητό, GPS και ραδιόφωνο, οπότε είναι μια καλή λύση. Σημειωτέον ότι μπορώ να το πάρω με επιδότηση 430€ από Cosmote, η οποία δεν διαθέτει άλλης μάρκας PPC εκτός από HTC. Μήπως θα άξιζε να περιμένω κανένα καινούριο μοντέλο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω, αξίζει τελικά παρά τα προβλήματα με την κάρτα ή όχι? Βασικά ψάχνω για ένα PPC με κινητό, GPS και ραδιόφωνο, οπότε είναι μια καλή λύση. Σημειωτέον ότι μπορώ να το πάρω με επιδότηση 430€ από Cosmote, η οποία δεν διαθέτει άλλης μάρκας PPC εκτός από HTC. Μήπως θα άξιζε να περιμένω κανένα καινούριο μοντέλο?

 

το προβλημα με την καρτα δεν υπαρχει σε ολες τις συσκευες...

απο οτι εχω καταλαβει ειναι λιγο λαχειο...

αν το χα μαλλον θα ειχα σπαστει τρομερα...

αν μπορεις να κανεις μια παραχωρηση πχ το ραδιο θα σου λεγα να κοιταξεις και το π3600 (αν και απο οτι εχω καταλαβει εμφανιζεται και στο p3600 και στο tytn σε μερικες συσκευες)

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα με την καρτα δεν υπαρχει σε ολες τις συσκευες...

απο οτι εχω καταλαβει ειναι λιγο λαχειο...

αν το χα μαλλον θα ειχα σπαστει τρομερα...

αν μπορεις να κανεις μια παραχωρηση πχ το ραδιο θα σου λεγα να κοιταξεις και το π3600 (αν και απο οτι εχω καταλαβει εμφανιζεται και στο p3600 και στο tytn σε μερικες συσκευες)

Από ότι διαβάζω και στο forum της HTC, λένε πολλοί πως είναι θέμα χρόνου να εμφανιστεί το πρόβλημα... και καταριούνται την ώρα που το πήραν!

Από την άλλη λένε πως αναμένεται νέο firmware το οποίο διορθώνει το πρόβλημα.:wacko:

Το p3600 αν δεν κάνω λάθος δεν έχει ούτε GPS...

Οποιαδήποτε γνώμη είναι δεκτή...

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια το εχω τεσσερις βδομαδες με μια καρτουλα 2 γιγα, την οποια την εχω γεματη. Δεν εχει παρουσιασει το προβλημα .. φτου φτου μην το ματιασω.
ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Τι τέσσερις βδομάδες? Εδώ εγώ και ο mastelos το έχουμε από την πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας χωρίς πρόβλημα.

Φτού φτου...

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Από ότι διαβάζω και στο forum της HTC, λένε πολλοί πως είναι θέμα χρόνου να εμφανιστεί το πρόβλημα... και καταριούνται την ώρα που το πήραν!

Από την άλλη λένε πως αναμένεται νέο firmware το οποίο διορθώνει το πρόβλημα.:wacko:

 

Το πρόβλημα μου εμφανίστηκε εμενα μετα απο 1 μήνα και έχω βρει προσωρινη λύση την οποια περιγραφω πιο πάνω...

 

Θα βγεί σίγουρα νέα ROM που θα διορθώνει το πρόβλημα κάποια στιγμή... Το θέμα είναι πότε. Πιστεύω οτι δεν θα αργήσει πολύ γιατί το ζητάει πάρα πολύς κόσμος... Και ήδη έχει αρκετό καιρό η ΗΤC που το επεξεργάζεται...

 

Τωρα αν μπορείς να δώσεις τόσα λεφτά για να πάρεις κάτι που ξέρεις οτι ίσως σου εμφανίσει πρόβλημα(ασχετα αν μπορεί να λυθεί σε λίγο καιρό) ......:!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς custom rom? Αυτή που αφήνει 47 ΜΒ free στο κινητό πχ?
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Τι τέσσερις βδομάδες? Εδώ εγώ και ο mastelos το έχουμε από την πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας χωρίς πρόβλημα.

Φτού φτου...

 

ακριβως:D

εγω αυτο που φοβαμαι ειναι μηπως τελικα ειναι θεμα hardware καποιας παρτιδας γιατι αν ειναι software θα επρεπε να το ειχαμε παθει και εμεις

και δεν ειμαστε οι μονοι που δεν εχουμε το προβλημα υπαρχουν πολλοι που δεν το εχουν απλα οταν δεν εχεις προβλημα δεν υπαρχει και λογος να βγεις και να το λες και ετσι φαινεται οτι οι περισσοτεροι το εχουν

μακαρι να λυθει και πιστευω οτι αν υπαρχει λυση με αλλαγη ρομ μεχρι τελος Απριλιου θα υπαρχει νεα.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Από ότι διαβάζω και στο forum της HTC, λένε πολλοί πως είναι θέμα χρόνου να εμφανιστεί το πρόβλημα... και καταριούνται την ώρα που το πήραν!

Από την άλλη λένε πως αναμένεται νέο firmware το οποίο διορθώνει το πρόβλημα.:wacko:

Το p3600 αν δεν κάνω λάθος δεν έχει ούτε GPS...

Οποιαδήποτε γνώμη είναι δεκτή...

το 3600 απο δευτερα θα εχει και επισημα gps;)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξαναρωτήσω κάτι...

 

τι θα πει αυτό?

 

ΜΝΗΜΗ

Αποθήκευση

Σύνολο : 37,63 ΜΒ

Χρήση : 13,70 ΜΒ

Ελευθ. : 23,93 ΜΒ

 

Προσράμματα

Σύνολο : 48,02 ΜΒ

Χρήση : 25,42 ΜΒ

Ελευθ. : 22,60 ΜΒ

 

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι είναι αυτό ακριβώς. Μπορούμε να μεγαλώσουμε την μνήμη του τηλεφώνου?

Link to comment
Share on other sites

το 3600 απο δευτερα θα εχει και επισημα gps;)

 

Τυχερούλη. Κι έτσι δεν θα σου λείψει το p3300. :lol:

 

Χμ...

Τώρα εδώ που τα λέμε μετά από αυτό, μάλλον θα μου λείψει εμένα το p3600 ;)

:lol: :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες μερες βρεθηκα στο πλαισιο και ειπα να δω λιγο και να περιεργαστω το p3600

ομολογω οτι αισθανθηκα σαν κουλος...

εχοντας συνηθισει το mouse του 3300 δυσκολευτηκα απιστευτα να το χειριστω.... χωρις το πενακι βεβαιως...

οταν καποια στιγμη αποχωριστω τον αρτεμη θα θελω οπωσδηποτε κατι αντιστοιχο με το mouse του.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες μερες βρεθηκα στο πλαισιο και ειπα να δω λιγο και να περιεργαστω το p3600

ομολογω οτι αισθανθηκα σαν κουλος...

εχοντας συνηθισει το mouse του 3300 δυσκολευτηκα απιστευτα να το χειριστω.... χωρις το πενακι βεβαιως...

οταν καποια στιγμη αποχωριστω τον αρτεμη θα θελω οπωσδηποτε κατι αντιστοιχο με το mouse του.

 

 

+1000:D

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Τι τέσσερις βδομάδες? Εδώ εγώ και ο mastelos το έχουμε από την πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας χωρίς πρόβλημα.

Φτού φτου...

 

το εχω ξαναπει !

τα πρωτα δεν εχουν παρουσιασει τπτ:!:

 

του αδερφου μου και ενα δικο μου δεν εκαναν το παραμικρο!!αντιθετως με το 2ο 3300 που πηρα που ειε το προβλημα:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω, αξίζει τελικά παρά τα προβλήματα με την κάρτα ή όχι? Βασικά ψάχνω για ένα PPC με κινητό, GPS και ραδιόφωνο, οπότε είναι μια καλή λύση. Σημειωτέον ότι μπορώ να το πάρω με επιδότηση 430€ από Cosmote, η οποία δεν διαθέτει άλλης μάρκας PPC εκτός από HTC. Μήπως θα άξιζε να περιμένω κανένα καινούριο μοντέλο?

 

αν μπορεις να αντεξεις :rolleyes:

 

 

 

περιμενε τις νεες συσκευες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτό που είναι freeware και δεν χρειάζεται καν εγκατάσταση. Στο δικό μου δουλεύει μια χαρά και στέλνει τις φωνητικές οδηγίες (και γενικά όλους τους ήχους) από το MioMap στο μονοφωνικό hands free Motorola H350.

 

Δοκίμασέ το.

 

Κατ'αρχή ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση.

Ωστόσο κατέβασα κι πέρασα το freeware software που μου προτείνατε, αλλά στο P3300 δεν δουλεύει. Βέβαια δεν ξέρω αν το έκανα σωστά (αν κι προσπάθησα να τα κάνω σωστά όλα τα βήματα που συστήνει το site).

Και επιπλέον, τώρα πια το LG Bluetooth που έχω δεν επικοινωνεί πια με το P3300.

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναπει !

τα πρωτα δεν εχουν παρουσιασει τπτ:!:

 

του αδερφου μου και ενα δικο μου δεν εκαναν το παραμικρο!!αντιθετως με το 2ο 3300 που πηρα που ειε το προβλημα:mad:

 

μην εισαι καθετος φιλε zaharakis,και το δικο μου και ενος φιλου μου αγορασμενα την πρωτη μερα κυκλοφοριας τους απο το γνωστο eshop μαγαζι που τα φερε πρωτο ,εδω και δυο βδομαδες και τα δυο εχουν το ιδιο προβλημα.οχι οτι αυτο αλλαζει την γνωμη μας γι αυτο το κατα τ αλλα τελειο μηχανημα,αλλα ειναι λιγο δυσκολη η χρηση του τωρα,μιας και οπως καταλαβαινεις δεν μπορουμε να το χαρουμε οπως παλια.χωρις παρεξηγηση ετσι φιλε,ειπα να καταθεσω και εγω την εμπειρια μου

Link to comment
Share on other sites

μην εισαι καθετος φιλε zaharakis,και το δικο μου και ενος φιλου μου αγορασμενα την πρωτη μερα κυκλοφοριας τους απο το γνωστο eshop μαγαζι που τα φερε πρωτο ,εδω και δυο βδομαδες και τα δυο εχουν το ιδιο προβλημα.οχι οτι αυτο αλλαζει την γνωμη μας γι αυτο το κατα τ αλλα τελειο μηχανημα,αλλα ειναι λιγο δυσκολη η χρηση του τωρα,μιας και οπως καταλαβαινεις δεν μπορουμε να το χαρουμε οπως παλια.χωρις παρεξηγηση ετσι φιλε,ειπα να καταθεσω και εγω την εμπειρια μου

 

μιλαω παντα για τηλ αγορασμενα απο την ace hellas και με ελληνικη extended rom:)

 

καθετος σιγουρα δεν μπορει να ειναι κανεις με αυτα τα μαραφετια που εχουμε μπλεξει :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μιλαω παντα για τηλ αγορασμενα απο την ace hellas και με ελληνικη extended rom:)

 

καθετος σιγουρα δεν μπορει να ειναι κανεις με αυτα τα μαραφετια που εχουμε μπλεξει :lol:

 

τι να πω,εχουμε γινει αχορταγοι μ αυτην την τεχνολογια και ζηταμε ολο και περισοτερα και οι εταιρειες τι να κανουν ,για να μας τα δωσουν μας τα δινουν φορτωμενα με bugs

παντως και αυτα με την ελληνικη rom ειναι και τα διαφημιζανε οτι τους τα ειχε διαθεσει η ace.που να βγαλεις ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...