Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περισσότερα για το SPB Weather εδώ

Με source το meteo.gr μπορείς να έχεις για πολλές πόλεις της Ελλάδας. Όχι μόνο για τις μεγάλες.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειχα ποτε προβλημα με την καρτα εδω και περιπου 5 μηνες

το μονο προγραμμα που εβαλα και δεν επαιζε σωστα απο την αρχη ηταν το

phonealarm (κολληματα και παγωμα οθονης) το οποιο και δεν εμεινε πανω απο 2 ωρες στο 3300

καλυτερα βγαλτε το και βαλτε το ptravel alarm το οποιο ειναι πολυ καλο και χωρις προβληματα

Τι σχεση εχει το phonealarm με το ptravel alarm? Δεν ειναι δυο προγραμματα που κανουν τελειως διαφορετικα πραγματα?

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει το phonealarm με το ptravel alarm? Δεν ειναι δυο προγραμματα που κανουν τελειως διαφορετικα πραγματα?

 

 

δικο μου λαθος εννοουσα το pocket alarm:cry:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο?

γινετε να επιλργουμε να μας εμφανιζονται οι επαφες μονο απο την sim η μονο απο το τηλεφωνο?

πως διαγραφουμε τις διπλες επαφες και να φενονται ως ενα ονομα μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?

Μπα. Χλωμό.

 

Καλήμέρα Freco. Το δοκίμασα πάλι αλλά τζίφος όπως πολύ χαρακτηριστικά αναφέρεις και εσύ. Απλά ξέρω τι είδα και μου έκανε φοβερή εντύπωση, γι'αυτό και το ανέφερα. Μάλλον η δύναμη της επιθυμίας μου θόλωσε τα μάτια.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα Freco. Το δοκίμασα πάλι αλλά τζίφος όπως πολύ χαρακτηριστικά αναφέρεις και εσύ. Απλά ξέρω τι είδα και μου έκανε φοβερή εντύπωση, γι'αυτό και το ανέφερα. Μάλλον η δύναμη της επιθυμίας μου θόλωσε τα μάτια.:lol: :lol:

 

Καλημέρα. Μιλάμε για πολύ επιστημονική φαντασία :lol: :lol: :lol:

Ουπςςς, χτύπησε το κινητό... πρέπει να είναι έτοιμος ο καφές (ad-hoc συνδεση με την καφετιέρα!!!).

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα ειμαι και γω κατοχος πλεον του HTC ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ:D :D :D

 

2 ερωτησουλες μονο,εβαλα το Ringo 1,2 αλλα οταν παιζει τον ηχο ,για να τον διαλεξω, δεν μπορω να κανω Stop,υπαρχει αλλη εκδοση που να λειτουργει σωστα(link αν εχετε παρακαλω να το κατεβασω)

 

2ον και ποιο σημαντικο απο χθες οταν ανοιγω τον Destinator Μου βγαζει το ακολουθο μην 'about' image file not found και εκει που ειναι το START γραφει PowerStatusWnd κολλαει και πρεπει να επανεκκινησω το HTC ..meχρι και χθες δεν ειχα προβλημα.Αν το κανω απεγκατασταση και το εγκαταστησω απο το cd θα χασω μια αδεια εγκαταστασης??

 

Ευχαριστω ...

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ σας πω οτι εχω τον Destinator που ειχε default to Πλαισιο

 

 

to PN εχεις ή το D6?

 

Κοιτα εδω και εδω και κανε τις αναλογες ερωτησεις:)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

to PN εχεις ή το D6?

 

Κοιτα εδω και εδω και κανε τις αναλογες ερωτησεις:)

 

mastelo thelo ti voithia sou.ota sixronizo to ppc me to pc automata oi pictures kai i my music apothikevonte sti storage card.pos mporo na to stamatiso afto?:cry:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δικο μου λαθος εννοουσα το pocket alarm:cry:

 

Telika den to eho to pocket alarm.....pezi kana pm re pedia? :cool: :D :X

 

Ki episis to Inesoft Address book pou na mpori na spasi kanonika epidi afto pou eho zita registration sinehia, ki as ine sp---no.

 

Thanks....

Link to comment
Share on other sites

mastelo thelo ti voithia sou.ota sixronizo to ppc me to pc automata oi pictures kai i my music apothikevonte sti storage card.pos mporo na to stamatiso afto?:cry:

 

δεν ειμαι στο pc στο σπιτι ειμαι στη δουλεια και δεν εχω active sync

λογικα μεσα απο το AC αλλαζεις αυτες τις παραμετρους στις ρυθμισεις

 

 

@cristaras to pocket alarm τιο συγκρινα με το ptravel alarm οχι με το phonealarm για αυτο που θες νομιζω οτι το phonealarm ειναι καλο

ρωτα και εδω μηπως γνωριζει κατι αλλο καποιος

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι στο pc στο σπιτι ειμαι στη δουλεια και δεν εχω active sync

λογικα μεσα απο το AC αλλαζεις αυτες τις παραμετρους στις ρυθμισεις

 

 

@cristaras to pocket alarm τιο συγκρινα με το ptravel alarm οχι με το phonealarm για αυτο που θες νομιζω οτι το phonealarm ειναι καλο

ρωτα και εδω μηπως γνωριζει κατι αλλο καποιος

 

mastelo perimeno na pas siti file.:D

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

mastelo thelo ti voithia sou.ota sixronizo to ppc me to pc automata oi pictures kai i my music apothikevonte sti storage card.pos mporo na to stamatiso afto?:cry:

Mε το PDA συχρονισμένο πήγαινε στο activesync Εργαλεία / Επιλογές και ξετσεκάρισε οτι δεν θέλεις να συχρονίζεις γιατί ο mastelos θ' αργήσει ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mε το PDA συχρονισμένο πήγαινε στο activesync Εργαλεία / Επιλογές και ξετσεκάρισε οτι δεν θέλεις να συχρονίζεις γιατί ο mastelos θ' αργήσει ! :lol:

 

 

οπως σου ειπε και ο panosha αφου συνδεσεις το 3300 με το pc σου πηγαινε στο AC TOOLS-OPTIONS και κατω κατω υπαρχει επιλογη media να την ξετσεκαρεις

μαλλον αυτο ειναι

 

δεν αργησα:p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα ειμαι και γω κατοχος πλεον του HTC ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ:D :D :D

 

2 ερωτησουλες μονο,εβαλα το Ringo 1,2 αλλα οταν παιζει τον ηχο ,για να τον διαλεξω, δεν μπορω να κανω Stop,υπαρχει αλλη εκδοση που να λειτουργει σωστα(link αν εχετε παρακαλω να το κατεβασω)

 

2ον και ποιο σημαντικο απο χθες οταν ανοιγω τον Destinator Μου βγαζει το ακολουθο μην 'about' image file not found και εκει που ειναι το START γραφει PowerStatusWnd κολλαει και πρεπει να επανεκκινησω το HTC ..meχρι και χθες δεν ειχα προβλημα.Αν το κανω απεγκατασταση και το εγκαταστησω απο το cd θα χασω μια αδεια εγκαταστασης??

 

Ευχαριστω ...

Τουλαχιστον για το ΡΝ μπορεις να κανεις απεγκατασταση και εγκατασταση απο το Destinator Console που εχεις βαλει στο PC, xωρις προβλημα. Aν δεν τις εχεις σημειωσει καπου τις αδεις χρησεις κλπ., γιατι θα στις ξαναζητησει, Θα τις βρεις στο ppc My documents\hstc\Destinator\licenses.txt

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει και να να μου δώσει λύση αμ μπορεί, γιατί πολλές φορές, έχοντας εγκαταστημένο το Handy Switch, διαπιστώνω από το μενού του ότι τρέχει το ActiveSync παρ'όλο που δεν είναι δυσικά συνδεδεμένο το PPC με το PC. Μήπως είναι εγκατεστημένο μέσα στο startup και τρέχει μόνο του έτσι κι αλλοιώς? Παρακαλώ βοήθεια.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει και να να μου δώσει λύση αμ μπορεί, γιατί πολλές φορές, έχοντας εγκαταστημένο το Handy Switch, διαπιστώνω από το μενού του ότι τρέχει το ActiveSync παρ'όλο που δεν είναι δυσικά συνδεδεμένο το PPC με το PC. Μήπως είναι εγκατεστημένο μέσα στο startup και τρέχει μόνο του έτσι κι αλλοιώς? Παρακαλώ βοήθεια.:mad:

 

 

κανε αυτο παρακατω και θα σταματησει να ξεκινα μονο του

 

"How can I stop Active Sync from always turning-on even when it is not connected to my PC?

 

Go to menu->add server source->write down any server address (fake)->complete procedure then menu->schedule->switch to manually (at the top of the list)"

 

μετα μπορεις να σβησεις την ψευτικη διευθυνση

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Καρχας ευχαριστω για τις απαντησεις ...

 

Βρηκα την λυση πηγα Storage Device -> 25777 -> kai autorun

 

και εγιναν ολα οπως πριν..επισης αλα=λξα και τος χαρτες στα ελληνικα..

 

 

Το Ringo πως το φτιαχνω να λειτουργει και το STOP για παταω το PLAY και παραμενει PLAY

Link to comment
Share on other sites

κανε αυτο παρακατω και θα σταματησει να ξεκινα μονο του

 

"How can I stop Active Sync from always turning-on even when it is not connected to my PC?

 

Go to menu->add server source->write down any server address (fake)->complete procedure then menu->schedule->switch to manually (at the top of the list)"

 

μετα μπορεις να σβησεις την ψευτικη διευθυνση

 

Ευχαριστώ πολύ mastelos.:wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...