Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ν95 :blink::blink:?????

 

πολυ λιγο ρε γαμωτο απεναντι στα WM5 (6 συντομα;))...

 

θα πρεπει να εχουμε και ηλιακο φορτιστη μαζι μας με αυτο το τηλ...:O

 

ομορφο εξυπνο ματζοβολο φορτωμενο...αλλα συμπιαν 3.1.....δλδης ακομα πολλα bugs και προβληματα.

κοιτα το p990i...μια απο τα ιδια και η νοκια...;)

 

το ξερω φιλε ειχα παρει και ενα Ν80 οταν ειχε βγει και :cry:

 

αλλα για αλλαγη μια δυο φορες τη βδομαδα και παλι το 3300 μεχρι να βγει το

 

htc 3900σαν το 3300 ολα και με vga kai Intel 624 Мhz:lol: :lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ξερω φιλε ειχα παρει και ενα Ν80 οταν ειχε βγει και :cry:

 

αλλα για αλλαγη μια δυο φορες τη βδομαδα και παλι το 3300 μεχρι να βγει το

 

htc 3900 με vga kai Intel 624 Мhz:lol: :lol:

 

ετσι ειμαι μαζι σου :)

 

αλλα επειδη ειχα και γω την τραυματικη εμπειρια του Ν80:mad:...

 

ουτε θα πλησιασω καν το Ν95 αν δεν αποδειχθει τερας αξιοπιστιας και σταθεροτητας:!:

 

αλλα τα wm θα ειναι παραλληλα μαζι μου :lol::lol:

 

ΥΓ δεν αντεξα αλλο....

 

μεσα στην βδομαδα θα αντικαταστησω το 3300 με τον τιτανα παλι:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειμαι μαζι σου :)

 

αλλα επειδη ειχα και γω την τραυματικη εμπειρια του Ν80:mad:...

 

ουτε θα πλησιασω καν το Ν95 αν δεν αποδειχθει τερας αξιοπιστιας και σταθεροτητας:!:

 

αλλα τα wm θα ειναι παραλληλα μαζι μου :lol::lol:

 

ΥΓ δεν αντεξα αλλο....

 

μεσα στην βδομαδα θα αντικαταστησω το 3300 με τον τιτανα παλι:lol::lol:

 

Δεν σας πιστεύω..........

κι εγώ το Ν80 είχα......

παίζει να βγει 3900 με τέτοιο επεξεργαστή;:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας πιστεύω..........

κι εγώ το Ν80 είχα......

παίζει να βγει 3900 με τέτοιο επεξεργαστή;:confused: :confused:

 

για να το λεει ο mastelos :rolleyes:

 

κατι θα ξερει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας πιστεύω..........

κι εγώ το Ν80 είχα......

παίζει να βγει 3900 με τέτοιο επεξεργαστή;:confused: :confused:

 

για να προλαβω παρεξηγηση δεν εχω ΚΑΜΙΑ τετοια πληροφορια...

 

απλα εδωσα στο δικο μου ονειρικο ppc ονομα htc 3900:lol:

 

μαλιστα για την ακριβεια θα ηθελα και την οθονη του iphone

 

 

τα ονειρα ειναι ελευθερα....:dizzy:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

3900?τι ειναι τουτο παλι?

παντως το αρτεμις με τον 400αρι samsung και με 3g θα το χτυπαγα και σημερα....(οτιδηποτε αλλο εχει διαρευσει πως θα κυκλοφορησει με αφηνει μαλλον αδιαφορο)

ελπιζω οποτε η εταιρια αποφασισει να βγαλει τον διαδοχο να προσθεσει αυτα τα 2 χαρακτηριστικα...(αντε στην χειροτερη μονο το 3g)

Link to comment
Share on other sites

για να προλαβω παρεξηγηση δεν εχω ΚΑΜΙΑ τετοια πληροφορια...

 

απλα εδωσα στο δικο μου ονειρικο ppc ονομα htc 3900:lol:

 

μαλιστα για την ακριβεια θα ηθελα και την οθονη του iphone

 

 

τα ονειρα ειναι ελευθερα....:dizzy:

 

 

:wacko::wacko::wacko:

 

καλα λεω εγω οτι ειμαστε πολλοι ...αλλα σκορπιοι :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko::wacko:

 

καλα λεω εγω οτι ειμαστε πολλοι ...αλλα σκορπιοι :lol::lol::lol:

 

:lol: :lol:

Α στο καλό σου ρε μαστέλο

και πήρα μια χαρά......

Link to comment
Share on other sites

και για να πω την αμαρτια μου αλλα και ποσο χαμηλα θα πεσω μη το πειτε πουθενα (μεταξυ μας):lol: σκεφτομαι μολις βγει να παρω το ........Ν95

 

οχι οτι θα δωσω την αρτεμις δεν πεφτω τοσο χαμηλα :p

Εσύ οτι και να κάνεις αγόρι μου δεν γίνεται να πέσεις χαμηλά. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και για να πω την αμαρτια μου αλλα και ποσο χαμηλα θα πεσω μη το πειτε πουθενα (μεταξυ μας):lol: σκεφτομαι μολις βγει να παρω το ........Ν95

 

οχι οτι θα δωσω την αρτεμις δεν πεφτω τοσο χαμηλα :p

n95;;;;:blink: ουουουουου:p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγώ νομίζω οτι την έχω ήδη εντοπίσει...:) :)

Μόνο που πρέπει να περιμένω μέχρι το καλοκαίρι:) :)

το επιασα το υπονοουμενο συναγωνιστη:p
Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος του p3300.ακολουθω τα tips του minotars αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως θακλειδωσω τους δορυφορους για to gps.παω στο quick gps και το ενημερωνω.μετα τι πρεπει να κανω?ανοιγω το quick gps και περιμενω?γιατι δεν βλεπω να κανει τιποτα.για δωστε τα φωτα σας...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειμαι κατοχος του p3300.ακολουθω τα tips του minotars αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως θακλειδωσω τους δορυφορους για to gps.παω στο quick gps και το ενημερωνω.μετα τι πρεπει να κανω?ανοιγω το quick gps και περιμενω?γιατι δεν βλεπω να κανει τιποτα.για δωστε τα φωτα σας...
δεν κανεις τιποτα με το quick gps,απλα ανοιγεις το προγραμμα πλοηγησης σου περιμενεις λιγο να βρει το στιγμα και εισαι αρχοντας;)βεβαια να εισαι σε ανοιχτο χωρο,την πρωτη φορα μπορει να κανει και 5 λεπτα
Link to comment
Share on other sites

το κανω αυτο φιλε μου αλλα τποτα...

ανεβηκα στην ταρατσα και περιμενα πανω απο 5 λεπτα...

ειχα παει απο το destinator στο σημα gps και κοιταγα που εψαχνε τους δορυφορους.

μου εβγαλε 8 δορυφορους περιμενοντας αλλα μια μου ελεγε δεν υπαρχει κεραια gps και μια μου εβγαζε τους0 8 δορυφρους και εεγε αξιοπιστο σημα gps.

αυτο το εκανε συνεχει μια εχανε το σημα και μια εβγαζε τους δορυφορους.

μετα απο λιγο πηγαινα και εμπενα στο χαρτη του του destinator και μου ελεγε δεν βρεθηκε gps...

τι να πω...

 

παντως οταν μου εβγαζε του δορυφορους μου ελεγε το στιγμα μου και σε τι υψομετρο ειμαι αλλα μετα χανοταν για 1 δευτερολεπο και μετα επανερχοταν..

 

μηπως κανω κατι λαθος

Link to comment
Share on other sites

το κανω αυτο φιλε μου αλλα τποτα...

ανεβηκα στην ταρατσα και περιμενα πανω απο 5 λεπτα...

ειχα παει απο το destinator στο σημα gps και κοιταγα που εψαχνε τους δορυφορους.

μου εβγαλε 8 δορυφορους περιμενοντας αλλα μια μου ελεγε δεν υπαρχει κεραια gps και μια μου εβγαζε τους0 8 δορυφρους και εεγε αξιοπιστο σημα gps.

αυτο το εκανε συνεχει μια εχανε το σημα και μια εβγαζε τους δορυφορους.

μετα απο λιγο πηγαινα και εμπενα στο χαρτη του του destinator και μου ελεγε δεν βρεθηκε gps...

τι να πω...

 

παντως οταν μου εβγαζε του δορυφορους μου ελεγε το στιγμα μου και σε τι υψομετρο ειμαι αλλα μετα χανοταν για 1 δευτερολεπο και μετα επανερχοταν..

 

μηπως κανω κατι λαθος

 

Φιλε μου αν καταλαβα καλα,μαλλον θες το αυτο το προγραμμα:GPS GAte 2.5 b.154 .Επαναλαμβανω αν καταλαβα καλα!Για δες και εδω...http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2795&postdays=0&postorder=asc&start=45

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας. εχω το htc 3300 και αν και κοιταξα τα tips&tricks για να αποθηκευονται τα sms στην storage card, εχω εγκαταστησει και το resco explorer εχω τα εξης προβληματα :

1) δεν μπορω να βρω που αποθηκευονται απο μονα τους τα sms στο κινητο,

ψαχνω και στο windows\messages\ αλλα τιποτα δεν βρισκω.Ουτε τα Attachments βρισκω που λεει να τα κανω cut-paste.

2) και οταν παω στην registry [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI ]

οπως λεει στο παραδειγμα tips&tricks , δεν μπορω να βρω ουτε το AttachPath .

Καμμια βοηθεια κανεις σας παρακαλω? γιατι θα τρελαθω σημερα

Link to comment
Share on other sites

Re pedia mou ehi spasi ta nevra afto to kinito!!!:mad: :mad: :mad:

Etsi opos pai, to vlepo na to petao apo to mpalkoni....!!!!

Eno prospathousa na metakiniso ena file sto folder ton windows gia na kse-klido-so to Inesoft Address Book, epistrefo sto today screen kai den vrisko pouthena to PhoneAlarm.

Pao mesa stis rithmisis kai vlepo oti to iha klikarismeno....all akomi pouthena stin othoni!!!

Meta apo polla soft resets pao na do ti ginete sto folder pou to iha kani install (mesa stin karta). Telika o fakelos iparhi alla ine adios!!!!:mad:

Den ekana tipota se afton....oute ton akoumpisa!!!! Ti sto kalo??!?!?!?

Pano pou elega pos tha stamatiso na vazo kai na bgazo programata kai na stamatiso ta hard resets, me vlepo gia allo ena!

 

Ti ginete re pedia? Ihe kanenas allo tetia empiria? I plaka ine pos oute to Inesoft Address Book katafera na kse-kli-do-so. Akolouthisa ta vimata pou ehi grapsi o filos pou mou to edose (ipe pos prepi na kano paste mesa ston fakelo ton windows ena arhio, pragma pou ekana - sigkekrimena to evala kai ston fakelo windows tis kartas kai tis siskevis)....se 1 mera ligi:worry: :(

 

θα το μάθουμε στις περίπου 3 βδομάδες χρήσης της κάρτας σου. Από ότι έχω πάρει χαμπάρι μετά από τις 3 πρώτες εβδομάδες χρήσης εμφανίζεται το πρόβλημα. Από ότι λέει η HTC και η ACE Hellas το πρόβλημα είναι κάτι σχετικά με AKU και συγκεγκριμένα όταν κλείνει(standby) το Ρ3300 και το Ρ4350 σε λιγότερο από ένα λεπτό είτε αυτόματα είτε μέσω του κουμπιού ενεργοποίησης επειδή κάνει access το λειτουργικό στην κάρτα σε κατάσταση αναμονής γίνονται τα αρχεία στην κάρτα corrupted. Η προσωρινή λύση που αναφέρουν είναι να βάλεις μεγαλύτερο χρόνο για το standby της συσκευής σου. Επίσης εγώ σου προτείνω να τραβάς καλου κακού και ένα backup(της κάρτας micro sd) δεν κάνει κακό. Αν σου εμφανιστεί το πρόβλημα ξαφνικά να μην χάσεις τα πάντα. Επιπλέον κάποιοι παλιότερα λέγανε ότι βάζοντας ενα χαρτάκι να ασκεί πίεση στην κάρτα το πρόβλημα δεν θα συμβεί αλλά μιας και είναι software bug αυτό δεν ισχυεί.

Φιλικά Σίμος :)

 

 

Na ipotheso pos gia afto antimetopizo afto to provlima ki ego?

 

Agorasa mia karta 2Gb pou pai mia hara pros ta paron....alla to Phone Alarm eksafanistike defteri fora!!:mad:

 

Ekana tis rithmisis pou protines....elpizo na doulepsi!!!

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειχα ποτε προβλημα με την καρτα εδω και περιπου 5 μηνες

το μονο προγραμμα που εβαλα και δεν επαιζε σωστα απο την αρχη ηταν το

phonealarm (κολληματα και παγωμα οθονης) το οποιο και δεν εμεινε πανω απο 2 ωρες στο 3300

καλυτερα βγαλτε το και βαλτε το ptravel alarm το οποιο ειναι πολυ καλο και χωρις προβληματα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειχα ποτε προβλημα με την καρτα εδω και περιπου 5 μηνες

το μονο προγραμμα που εβαλα και δεν επαιζε σωστα απο την αρχη ηταν το

phonealarm (κολληματα και παγωμα οθονης) το οποιο και δεν εμεινε πανω απο 2 ωρες στο 3300

καλυτερα βγαλτε το και βαλτε το ptravel alarm το οποιο ειναι πολυ καλο και χωρις προβληματα

 

Nai alla me to travel alarm den mporis na to kanis na anigi otan ehis vali ksipnitiri :(

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAA!!!!!!!

 

To vlameno mou to ekane pali!!!!

 

Prospathisa na kano copy and paste ston fakelo ton windows to .exe file gia na kano krak to Inesoft Address Book kai eksafanistike pali.....ta nevra mou!!!

 

A! Na kai ta kinezika stin katra.......ouf

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! Λοιπόν έκανα μία παρατήρηση, ενώ έκανα boot το Ρ3300 μου προχθές που με ξάφνιασε λίγο και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας. Ενώ έχω πατήσει το κουμπί on/off και περιμένω, έχοντάς το τοποθετημένο πάνω σε τραπέζι σε landscape θέση, βλέπω ότι και η today μου αφού το κινητό τελείωσε το boot, ήταν σε landscape. Μήπως το κινητό μας έχει κανά αισθητήρα τύπου iphone και δε το ξέρουμε. Φυσικά σήμερα μετά τη φόρτισή του θα επαναλάβω το πείραμα για να δώ, αλλά λέω εγώ μήπως?:confused: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! Λοιπόν έκανα μία παρατήρηση, ενώ έκανα boot το Ρ3300 μου προχθές που με ξάφνιασε λίγο και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας. Ενώ έχω πατήσει το κουμπί on/off και περιμένω, έχοντάς το τοποθετημένο πάνω σε τραπέζι σε landscape θέση, βλέπω ότι και η today μου αφού το κινητό τελείωσε το boot, ήταν σε landscape. Μήπως το κινητό μας έχει κανά αισθητήρα τύπου iphone και δε το ξέρουμε. Φυσικά σήμερα μετά τη φόρτισή του θα επαναλάβω το πείραμα για να δώ, αλλά λέω εγώ μήπως?:confused: :rolleyes:

 

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?

Μπα. Χλωμό.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...