Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To pio pithano einai oi imerominies sou na einai swstes kai apla na se eidopoiei mia mera nwritera. Afto allazei.

 

Για το ενα απο τα 2 μαζεμενα προβληματα που παρατηρησα (αυτο με τη λαθος ωρα) μολις διαβασα την αιτια ΕΔΩ.

 

Θα ρωτησω τα παλικαρια μπας και εχει σχεση και η αλλαγη της ημερομηνιας των γενεθλιων. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://img13.imagehosting.gr/out.php/t278250_DSC01352.JPG

 

Toν τελευταιο καιρο το κανει ολο και συχνοτερα.Τις περισσοτερες φορες αφου βγαλω μια φωτο κανει ενα τρελο ζουμ(πολυ παραπανω του 2Χ) με πολυ lag χωρις δυνατοτητα να φωτογραφησει.Κλεινω και ξαναανοιγω την καμερα και μου βγαζει αυτη την εικονα.Αλλες φορες την βγαζει στα καλα καθουμενα οταν παω να ανοιξω την καμερα.Ξερει κανεις γιατι το κανει????

Με soft-reset παντως λυνεται το προβλημα αλλα μπορει μετα απο ωρες να το ξανακανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...εχω ενα προβληματακι...εχω ενα αρτεμις ιταλικο και προσπαθω να του βαλω αλλη ρομ και παντα στο 3% μου λεει οτι παρουσιαστηκε ενα προβλημα με το image....ξερει κανεις να μου πει τι μπορει να φταει η μηπος κανω κατι λαθος??υπαρχει καποιος οδηγος στα ελληνικα που να με βοηθησει???το msn mou einai m2u4u@hotmail.com εαν ειναι καποιος διαθεσιμος για 10 λεπτακια ναμιλισουμε να με βοηθησει θα ειμαι υποχρεως...

 

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας...εχω ενα προβληματακι...εχω ενα αρτεμις ιταλικο και προσπαθω να του βαλω αλλη ρομ και παντα στο 3% μου λεει οτι παρουσιαστηκε ενα προβλημα με το image....ξερει κανεις να μου πει τι μπορει να φταει η μηπος κανω κατι λαθος??υπαρχει καποιος οδηγος στα ελληνικα που να με βοηθησει???

 

Exeis kanei ti syskevi sou CID-Unlock gia na mporeseis na peraseis alli ROM?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Exeis kanei ti syskevi sou CID-Unlock gia na mporeseis na peraseis alli ROM?

 

 

ναι το εκανα..αλλα με το συγκεκριμενο οταν παει να αρχισει το wizard για να βαλω τη νεα ρομ η συσκευη ειναι αποσυνδεμενη και ετσι δε μπορει να συνεχισει....καμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια ερωτησουλα...πως μπορουμε να αποθηκευονται αυτα που περνουμε με bluetooth κατευθειαν στη καρτα κ οχι στη συσκευη???

 

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια ερωτησουλα...πως μπορουμε να αποθηκευονται αυτα που περνουμε με bluetooth κατευθειαν στη καρτα κ οχι στη συσκευη???

 

ευχαριστω..

Dr.Yar Bluetooth...

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια πενακια που βρισκουμε????

 

plaisio.gr 19.99€

play247.gr 21.42€

 

multirama.gr 19.99€

Βάζω και το κατάστημα Multirama για να δείξω πόσο κλέφτες είναι. Τα δύο παραπάνω έχουν συσκευασία τριών τεμαχίων, ενώ του Multirama ενός...

Link to comment
Share on other sites

plaisio.gr 19.99€

play247.gr 21.42€

 

multirama.gr 19.99€

Βάζω και το κατάστημα Multirama για να δείξω πόσο κλέφτες είναι. Τα δύο παραπάνω έχουν συσκευασία τριών τεμαχίων, ενώ του Multirama ενός...

 

Και στο ebay που μολις εριξα μια ματια βρισκεις με 5€ την 3αδα (μαζι με τα μεταφορικα) :rolleyes:

 

Οποτε στην Ελλαδα, αλλοι πολυ και αλλοι λιγο, γενικα μας κλεβουν. :mad:

Link to comment
Share on other sites

http://img13.imagehosting.gr/out.php/t278250_DSC01352.JPG

 

Toν τελευταιο καιρο το κανει ολο και συχνοτερα.Τις περισσοτερες φορες αφου βγαλω μια φωτο κανει ενα τρελο ζουμ(πολυ παραπανω του 2Χ) με πολυ lag χωρις δυνατοτητα να φωτογραφησει.Κλεινω και ξαναανοιγω την καμερα και μου βγαζει αυτη την εικονα.Αλλες φορες την βγαζει στα καλα καθουμενα οταν παω να ανοιξω την καμερα.Ξερει κανεις γιατι το κανει????

Με soft-reset παντως λυνεται το προβλημα αλλα μπορει μετα απο ωρες να το ξανακανει.

 

Kανεις δεν ξερει????:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλα γενικα τα πενακια του ebay ειναι κινεζικα εντελως της πλακας,πηρα μια συσκευασια των 5 με 6 ευρω για το 9000 και εχουν γινει 3 κομματια το καθενα τα μισα:pασε που ειναι στραβα και δεν μπαινουν στην συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Έχει συνδυάσει κάποιος την λειτουργία του Destinator 7 με το GPS Gate;

Το ρωτάω, όχι από την άποψη εύρεσης δορυφόρων, αλλά ομαλής λειτουργίας - λόγω επεξεργαστή - .

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει συνδυάσει κάποιος την λειτουργία του Destinator 7 με το GPS Gate;

Το ρωτάω, όχι από την άποψη εύρεσης δορυφόρων, αλλά ομαλής λειτουργίας - λόγω επεξεργαστή - .

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=2638

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα bluetooth handset TURBOX

και δεν μου το αναγνωριζει το κινητο μου,sony ericsson S500i,

κανω αναζητηση και δεν το βρισκω ;

 

καποιος μια βοηθεια;

Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα bluetooth handset TURBOX

και δεν μου το αναγνωριζει το κινητο μου,sony ericsson S500i,

κανω αναζητηση και δεν το βρισκω

γιατι;;;;

 

καποιος μια βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πηρα ενα bluetooth handset TURBOX

και δεν μου το αναγνωριζει το κινητο μου,sony ericsson S500i,

κανω αναζητηση και δεν το βρισκω

γιατι;;;;

 

Φίλε μου εδώ γίνεται διάλογος για συσκευές με Windows Mobile. Μήπως είναι καλύτερα να πας στο section των Sony Ericsson και να αναζητήσεις εκεί λύση στο πρόβλημά σου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To Artemis καλώς ή κακώς μας είχε παιδέψει αρκετά στην πρώτη επαφή μαζί του να κάνουμε το GPS να δουλέψει σωστά με τη χρήση του Destinator. Με τον φίλο Minotavrs τότε όμως (και όχι μόνο) βγήκε άκρη και μάλιστα με άριστα αποτελέσματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...