Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει υποψιν του κανας καλος φιλος κανα προγραμμα για to 3300 που να βγαζει (δινοντας του συντεταγμενες περιοχης)...τις ονομασιες των αστεριων οπως φαινονται στην συγκεκριμενη εκεινη την ωρα και μερα του ετους....???????????.....

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειχα βρει στο e-bay εκει εχει πολλα πραγματα για αυτο που ζητας...και εγω απο εκει την πηρα.
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει υποψιν του κανας καλος φιλος κανα προγραμμα για to 3300 που να βγαζει (δινοντας του συντεταγμενες περιοχης)...τις ονομασιες των αστεριων οπως φαινονται στην συγκεκριμενη εκεινη την ωρα και μερα του ετους....???????????.....

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!

 

 

VITO AstroNavigator II

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. εσπασα την οθονη και αναρωτιεμαι αν γνωριζει κανεις ποσο κοστιζει η αντικατασταση

Ωχ... Κρίμα φίλε μου... Ρίξε μια ματιά εδώ

κοστίζει EUR 114,00, και αποστολή στην Ελλάδα EUR 12,90. Αν θες βοήθεια με τα γερμανικά. πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα, έπεσε κρασί στο HTC P3300, και το RollR δεν γυρίζει καλά, μετά δυσκολείας το γυρίζω με τα νύχια. Σκέφτομαι να δοκιμάσω να το ανοίξω... αλήθεια το έχει ανοίξει κανείς; Μήπως υπάρχει καμιά άλλη λύση (π.χ. να ρίξω κάποιο άλλο υγρό στο RollR και να φύγει το κρασί χωρίς να δημιουργήσει βραχυκύκλωμα; )

HTC P3300 - PDA Developer

 

Best prices of all hotels in earth !

www.hotels-space.com [/url ][/color]

Link to comment
Share on other sites

iparxei periptosi an i siskeyi den einai kseklidomeni na min mporo na egatastiso kapia efarmogi???:cool:

XRONIA POLLA SE OSOUS GIORTAZOUN!!!:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Gia hara se olous!

 

Prin 2 vdomades piga to tilefono mou stin Ace Hellas.

Prospatho na paro tous paro tilefono alla tzifos (profanos ine klisti).

Tin proigoumeni vdomada afisa minima ston tilefoniti tous, alla FISIKA den apantisan.

 

Xeris kanis to website pou pas kai eleghis se pia fasi vriskete i episkevi tou kinitou sou?

 

Den mporo na vro kanena link sto website tous......customer service sou lei meta!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν πρέπει να φρικάρω μια μέρα πριν τις διακοπές μου.

 

Πήγα να αφαιρέσω ένα παιχνίδι που ειχα εγκαταστήσει και βλέπω την λίστα των εγκατεστημένων προγραμμάτων αδεια!!!

 

Επίσης ενω συνδεεται με το activesync δεν συγχρονίζει παρόλο που μπορώ να κάνω κανονικα explore τα αρχεία που είναι στο 3300.

 

Ξέρει κανένας τιποτα?? :( :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα και εγώ, αλλά κάπως το έφτιαξα, λυπάμε, αλλά δεν θυμάμαι τι είχα κάνει.

HTC P3300 - PDA Developer

 

Best prices of all hotels in earth !

www.hotels-space.com [/url ][/color]

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα και εγώ, αλλά κάπως το έφτιαξα, λυπάμε, αλλά δεν θυμάμαι τι είχα κάνει.

 

Thanks Anyway. Εγω το αντιμετώπισα με Hard Reset. :wacko: :( :cry: :blink: :X

Link to comment
Share on other sites

Ωχ... Κρίμα φίλε μου... Ρίξε μια ματιά εδώ

κοστίζει EUR 114,00, και αποστολή στην Ελλάδα EUR 12,90. Αν θες βοήθεια με τα γερμανικά. πες μου.

 

σε ευχαριστω πολυ! θα κανω μια αποπειρα και εδω ελλαδα στιν ace και θα σας ενημερωσω για να προσεχετε!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Για την επομενη φορα...που θα ξανασυμβει...στο συγχρονησμο φροντισε να απενεργοποιησης τα firewall...συνηθως αυτα σε κολανε...το αντιμετωπισα στο laptop...εκλεισα το firewall και ολα καλα.
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στα WM6 office δεν εχει δοκιμσα ενα αλα μετα την εγκατασταση δεν βρισκω τιποτα..τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Στα WM6 office δεν εχει δοκιμσα ενα αλα μετα την εγκατασταση δεν βρισκω τιποτα..τι κανω λαθος?

Δεν μπορεί να μην έχει! Απλά δεν είναι στο φάκελο με τα προγράμματα. Είναι Start/Office mobile... Χωρίς να μπεις στα Programs.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μην έχει! Απλά δεν είναι στο φάκελο με τα προγράμματα. Είναι Start/Office mobile... Χωρίς να μπεις στα Programs.

 

Καλα ε? ισος λογω ηλικιας δεν βλεπω καλα,,, τοσο καιρο ουτε το ειχα δει. Σε ευχαριστω πολυ φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ε? ισος λογω ηλικιας δεν βλεπω καλα,,, τοσο καιρο ουτε το ειχα δει. Σε ευχαριστω πολυ φιλε!

:lol:Όπως και να χει, 4 μάτια βλέπουν καλύτερα από 2:p Να σαι καλά, γι αυτό είμαστε εδώ μέσα.;)

Link to comment
Share on other sites

 

Efharisto gia to link alla de me voithai....to IMEI pou mou zitai ine o arithmos pou sou vgazi to kinito otan patisis enan kodiko sto pliktrologio tou, etsi den ine?

To kinito ine stin antiprosopia kai to mono pou eho ine enan 10psifio arithmo stin apodiksi mazi me enan 4psifio kodiko.....:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς καμμιά βάση στήριξης η οποία να προσαρμόζεται στους αεραγωγούς;

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=1_100_245

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,μολις γραφτηκα.αποφασισα ν παρω το κινητο htc p3300,μου φαινεται οτι ειναι πολλη ωραιο κινητο.το εχω βρει στην vodafone 400ευρω σε μεταχειρισμενο κ καλλυπτεται σε 2 χρονια εγγυηση.λετε ν το αγορασω αλλα ομως ειμαι κ λιγο τσιγκουνης κ καπως μ φαινεται η τ αξιξζει τ λεφτα του?
Link to comment
Share on other sites

file den iparxi thema tsigkounias. an vlepis kati ke saresi to pernis (an exis ta lefta) efoson ta exis omos na pas na ta dosis na to paris. mia xara pda ine. to exi o pateras mou ke ine arketa euxaristimenos.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...