Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mastelos ευχαριστω φιλε μου για την βοηθεια :) :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση, άσχετος γαρ...

Δημιουργώ ένα κείμενο word στον υπολογιστή μου. Το περνάω στην Άρτεμη. Δε θέλει με τίποτα να το ανοίξει, βρε καλή μου, βρε χρυσή μου, του αλλάζω και την κατάληξη σε .doc από .docx εκεί αυτή, μουλαρώνει!:mad: Εκτός από τη γνωστή μέθοδο -ανοίγω-το-παράθυρο-και-παίρνω-ένα-παλιό-κινητό-ξανά- υπάρχει κάποια άλλη πιο αναίμακτη;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Κ σε μένα το 6.1 το dest με τους καινουργιους χάρτες μου βγάζει κάτι διαδρομές ότι να ναι στα ταξίδια. Με το 6 κ τους παλιούς χάρτες ήταν πιο υποφερτά τα πράμματα
Link to comment
Share on other sites

PAIDEIA KALIMERA SE OLOUS EXTHES TO P3300 KAI PARATHRISA OTI I ROM POU EXEI EINAI H 1.14.0.0 ENO SE ENA FILO MOY EXEI THN 1.12.0.0 GIATI AYTO POS BORO NA BALO TIN IDIA STON FILO MOY EYXARISTO.......:)
:lol: παντα προθυμος
Link to comment
Share on other sites

PAIDEIA KALIMERA SE OLOUS EXTHES TO P3300 KAI PARATHRISA OTI I ROM POU EXEI EINAI H 1.14.0.0 ENO SE ENA FILO MOY EXEI THN 1.12.0.0 GIATI AYTO POS BORO NA BALO TIN IDIA STON FILO MOY EYXARISTO.......:)

 

Δε μπορείς!

Και μη γράφεις κεφαλαία!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
paidia pou mporw na vrw themes kai se poio fakelo ta egathistw? euxaristw...
γραψε στο google,themes ppc και θα σου βγαλει 1000 site;) τα πετας χυμα στην καρτα και εισαι οκ
Link to comment
Share on other sites

παιδια αναρωτιεμαι το interface του Touch πως θα μπορουσε να δουλεψει στην Αρτεμιτσα μας ??? (φυσικα οταν ερθουν τα win 06) μαλλον με καποιο τροπο θα γινεται , ....

Παντως εμενα μια χαρα με πηγε η Αρτεμιτσα με το destinator 6,1 και με κυκλοφορησε στην Αθηνα (που ειμαι ασχετος) και δεν μιλαω για το i-go 6 με το οποίο λειτούργησε ΤΑΧΥΤΑΤΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΑ !!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας έχω διαβάσει πάνω απο 200 σελίδες και δεν βρήκα λύση στο πρόβλημα με την αποστολή αρχείων μέσω bluetooth όταν μου στέλνουν δεν φαίνεται ποιος μου τα στέλνει το ίδιο ισχύει και όταν στέλνουν διάφορες φωτογραφίες οι φίλοι μου μου λέει απλώς οτι γίνεται λήψη αρχείου και εαν δέχομαι αλλά δεν λέει απο ποιον (ονομασία συσκευής ).Οποιος μπορεί και ξέρει ας βοηθήσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera kserei kaneis me poio programma mporwn a balw megala eikonidia gia sintomeuseis sti today screen? kai pou mporw na vrw kati tetoio?

το iLouncher μεταξυ αλλων κανει την δουλεια που θες.

θα το βρεις στο ipmart foroum.

Link to comment
Share on other sites

Paidia pws kanw otan stelnw mhnyma megalo keimeno na einai ena kai oxi polla?
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera kserei kaneis me poio programma mporwn a balw megala eikonidia gia sintomeuseis sti today screen? kai pou mporw na vrw kati tetoio?

 

allo ena kalo programataki einai kai to spb pocket plus:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia pws kanw otan stelnw mhnyma megalo keimeno na einai ena kai oxi polla?

 

 

Einai epeigon an gnwrizei kapoios? :rolleyes: :(

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια αναρωτιεμαι το interface του Touch πως θα μπορουσε να δουλεψει στην Αρτεμιτσα μας ??? (φυσικα οταν ερθουν τα win 06) μαλλον με καποιο τροπο θα γινεται , ....

 

Ki omws... merikoi to exoun kanei idi!!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=316023

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Einai epeigon an gnwrizei kapoios? :rolleyes: :(

 

πήγαινε εναρξη-ρυθμίσεις-σύστημα-γλώσσα-sms και τσεκαρε το "αποστολή sms 160 χαρακτηρων"

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Ki omws... merikoi to exoun kanei idi!!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=316023

 

καλα μιλαμε για απιθανο αλλα ειναι νεα ροομ ε ? την εβαλε κανενας εμπειρος ???

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το Vito Audio Notes το οποιο κανει (εκτος την κλασικη εγγραφη με τελεια ποιοτητα) αυτοματη εγγραφη ολων των κλήσεων σε μορφη mp3 στην storage memory , ειναι παρα πολυ καλο αλλα ο συνομιλητης ακουγεται παρα πολυ σιγα οταν πας να ακουσεις τι εγραψε ενω εγω ακουγομαι καμπανα , μηπως κανω κατι λαθος (αν το εχει καποιος) η εαν υπάρχει καποιο αλλο αναλογο προγραμμα ???? :D :)

 

 

 

επισης δειτε http://www.asia.htc.com/asia/event/WM6/index.html σε λιγες μερες ......

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το Vito Audio Notes το οποιο κανει (εκτος την κλασικη εγγραφη με τελεια ποιοτητα) αυτοματη εγγραφη ολων των κλήσεων σε μορφη mp3 στην storage memory , ειναι παρα πολυ καλο αλλα ο συνομιλητης ακουγεται παρα πολυ σιγα οταν πας να ακουσεις τι εγραψε ενω εγω ακουγομαι καμπανα , μηπως κανω κατι λαθος (αν το εχει καποιος) η εαν υπάρχει καποιο αλλο αναλογο προγραμμα ???? :D :)

.

 

Den exw brei kanena aksio analogo programa. Den kaneis tipota lathos,exei na kanei me to P3300 kai oxi me to programa. Na xairesai pou akougetai estw kai ligo!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

πήγαινε εναρξη-ρυθμίσεις-σύστημα-γλώσσα-sms και τσεκαρε το "αποστολή sms 160 χαρακτηρων"

 

Se euxaristw file!

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

ήθελα να ρωτήσω κάτι παλιό που είχαμε αναφέρει, αλλά το ξέχασα και δε μπορώ να το βρω τώρα.

Την μανήσια κάρτα του Άρτεμις την έκανα φορματ με αποτέλεσμα να χάσω το NaviMate. Κάποιος είχε πει ότι για να το ξαναπεράσω πρέπει να στείλω την κάρτα στην ACE για να μου το περάσουν αυτοί, ισχυεί αυτό?

 

Επίσης κάποιος άλλος φίλος ανάφερε ένα άλλο πρόγραμμα για πλοήγηση στην Ελλάδα. Καμιά πληροφορία για το πρόγραμμα αυτό? e-go πρέπει να το είπε ή κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι στειλτην στην ace να στο περασουν,αν και διαβασα οτι μπορεις με καποιο τροπο να το βαλεις και μονο σου αν δεν κανω λαθος,το igo θα το φερει η ace σε λιγο,ριξε μια ματια στο φορουμ τους
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...