Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα 'χω παρει ασχημα με την κοσμοτε.:mad:

σε εναν μηνα θα εχουν συσκευη εξελληνισμενη, μου ειπαν σημερα το πρωι.

αρχιζω να ψαχνω αλλου για να το παρω αυριο-μεθαυριο ή ακομα κ σε ελαφρως μεταχειρισμενο.

(αν καποιο παιδι εχει κατι υποψην του ας μου στειλει ΠΜ)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα 'χω παρει ασχημα με την κοσμοτε.:mad:

σε εναν μηνα θα εχουν συσκευη εξελληνισμενη, μου ειπαν σημερα το πρωι.

αρχιζω να ψαχνω αλλου για να το παρω αυριο-μεθαυριο ή ακομα κ σε ελαφρως μεταχειρισμενο.

(αν καποιο παιδι εχει κατι υποψην του ας μου στειλει ΠΜ)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ to 3300 Γλώσσα Ελληνικά ACE v 3.0.2 με εγκατεστημένα ακόμη /spbdiary,pocketpls,Insight,wheater Resco Expl,.NET,BatteryStatus-overclocking@273,SpriteBackup/

 

Tο Photo Contacts Pro 5.00 μου δείχνει όσα contacts μου είναι με Ελληνικούς χαρακτήρες σαν ???ΧΧΧ?? !!

 

Το εχει πάθει κανείς; απο ότι βλέπω κανείς απο όσους το επαινούν και το χρησιμοποίησαν εδώ δεν εχει γράψει κάτι τέτοιο...

 

Τι εχουν τα έρμα και ψοφάνε;

 

υπάρχει λύση;

 

ευχαριστώ πολύ!

(sorry for re-posting)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για αναγνωριση γραφικου χαρακτηρα στα ελληνικα γιατι το μαμισιο εχει μονο τους αγγλικους χαρακτηρες?

 

ΚΑΝΕΙΣ???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για αναγνωριση γραφικου χαρακτηρα στα ελληνικα γιατι το μαμισιο εχει μονο τους αγγλικους χαρακτηρες?

 

ΚΑΝΕΙΣ???

 

Penreader_2005_intl

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα σε ολους. Ειμαι καινουργιος κατοχος του P3300 (χθες) και εχω μια ερωτηση. Βγηκα το πρωι εξω με τα ποδια και λεω ας δω το Destinator και δεν μπορεσα να δω την τυφλα μου,η οθονη ηταν πολυ σκοτεινη δεν εβλεπα περιπου τιποτα στο κινητο. Πειτε μου οτι δεν ειναι ετσι στη μερα,δεν μπορει να ειναι:confused:. Να σημειωσω οτι η φωτεινοτητα της οθονης ηταν στο Full.

 

Η ερωτηση ειναι:Εξω εσεις το πρωι με το φως της μερας βλεπετε την οθονη???

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

κανεις που να εχει τη βαση arkon?

στον δρομο δεν τρεμοπαιζει πολυ?

 

Βοηθάει αρκετά αν κολλήσεις την βεντούζα χαμηλά στο τζάμι ώστε ο λαιμός της βάσης να ακουμπάει πάνω στο ταμπλώ. Εγώ έτσι το έχω κάνει και έχει απειροελάχιστες ταλαντώσεις. Βέβαια σε τίποτα τρελούς καρόδρομους θα κουνιέται δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

oxi einai poli diskolo me to fos tis imeras...

 

Σε ευχαριστω που απαντησες. Στεναχωρηθηκα τωρα :( Δεν βλεπεις τιποτα μιλαμε. Εσεις πως το αντεχετε?:confused:

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά προσπαθώ να βρω ένα sync software για artemis και mac computer. Έχει γραφτεί κάποιο post γι' αυτό?

 

ευχαριστώ πολύ

:worry:

Link to comment
Share on other sites

To εχω στην μηχανη πανω στο τεποζιτο και το βλεπω μια χαρα. Αρκει η γωνια να ειναι ετσι ωστε να μην αντανακλα το φως του ηλιου. Κατι αλλο δεν σου παει καλα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

το απεκτησα τελικα.

χαμενος στο διαστημα ειμαι.

το μονο που καταφερα ηταν να περασω απο το παλιο κινητο τις επαφες στο νεο, αλλα κ εκει τα περασε με πρωτο το μικρο ονομα(αλλαζει αυτο? )

ουτε σμσ δεν μπορω να στειλω. γραφω το μνμ κ μου λεει οτι ειναι μειλ.:mad:

που εισαι ζαχαρακη να βοηθησεις? :D

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Γιά αλλαγή HTC P3300 με το ΗΤC ΤΥΤΝ μου υπάρχει κανείς ?

 

θα το μετανοιωσεις.....αλλα μετα θα ειναι αργα κελτονα ;)

 

φιλικα παντα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

To εχω στην μηχανη πανω στο τεποζιτο και το βλεπω μια χαρα. Αρκει η γωνια να ειναι ετσι ωστε να μην αντανακλα το φως του ηλιου. Κατι αλλο δεν σου παει καλα.

 

Ela file mou. Ti les na paei strava? Se kleistous xwrouw einai poly fwteino alla akoma kai sto mpalkoni pou bghka to meshmeri den evlepa tipota!!!:mad: Yparxei kamia rythmish pou prepei na kanw?

 

Pes se parakalw.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε winer και εγω δεν βλεπω σχεδον τιποτα ουτε στον τιτανα ουτε στο 3600,το ιδιο και στο 3300 που ειχα,μιλαμε παντα για εξω στο φως της ημερας
Link to comment
Share on other sites

φιλε winer και εγω δεν βλεπω σχεδον τιποτα ουτε στον τιτανα ουτε στο 3600,το ιδιο και στο 3300 που ειχα,μιλαμε παντα για εξω στο φως της ημερας

 

μηπως περασανε τα χρονια και παμε για γυαλια??:rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το απεκτησα τελικα.

χαμενος στο διαστημα ειμαι.

το μονο που καταφερα ηταν να περασω απο το παλιο κινητο τις επαφες στο νεο, αλλα κ εκει τα περασε με πρωτο το μικρο ονομα(αλλαζει αυτο? )

ουτε σμσ δεν μπορω να στειλω. γραφω το μνμ κ μου λεει οτι ειναι μειλ.:mad:

που εισαι ζαχαρακη να βοηθησεις? :D

 

εφτασεεε :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φιλε winer και εγω δεν βλεπω σχεδον τιποτα ουτε στον τιτανα ουτε στο 3600,το ιδιο και στο 3300 που ειχα,μιλαμε παντα για εξω στο φως της ημερας

 

Σε ευχαριστω φιλε μου. Ας ελπισουμε οτι καποια αναβαθμιση θα το καλυτερεψει :ninja: Με στεναχωρησε αλλα προχωραμε...

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...