Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ehi kanis dokimasi to Multi Desk? http://www.v2r.ag/products/pocket-pc/multidesk.html Leei tipota?

Καλό φαίνεται αλλά όλα αυτά κάθονται στο στομάχι στην Άρτεμη. Είναι λίγο βαριά και μνημβόρα.

Μοιάζει με το Wisbar Advanced Desktop. Όταν το δοκίμασα ήταν φοβερό το κινητό. Δεν χόρταινα να το βλέπω. Μόλις άρχισα να προσθέτω οθόνες (εικονικά deskops) τότε άρχισαν απανωτά τα soft reset. :cry:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia kalimera,exo ena provlima me to wi-fi.eno to eixa valei na sindethei me ena diktio,ekopsa ti sindesi kai apo tote opote energopio to wi-fi,prospathei na sindethei me to diktio to opoio den iparxei,me apotelesma na min exo ti dinatotita na anixneuso alla diktia.mipos gnorizei kapoios na mou pei ti prepei na kano gia na to epanafero?:cry:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera,exo ena provlima me to wi-fi.eno to eixa valei na sindethei me ena diktio,ekopsa ti sindesi kai apo tote opote energopio to wi-fi,prospathei na sindethei me to diktio to opoio den iparxei,me apotelesma na min exo ti dinatotita na anixneuso alla diktia.mipos gnorizei kapoios na mou pei ti prepei na kano gia na to epanafero?:cry:

 

διεγραψε το δικτυο αυτο και βαλε το να συνδεεται σε οποιο ειναι διαθεσιμο.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

mporeis na mou peis se parakalo apo pou diagrafo to diktio?

 

εναρξη/ρυθμισεις/ασυρματο ethernet/παρατετατεμενο κλικ πανω στο δικτυο που θες να διαγραψεις/καταργηση ρυθμισεων ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

mporeis na mou peis se parakalo apo pou diagrafo to diktio?

 

εσπασες τα κοντερ :blink:

 

πριν ρωτησεις καλα καλα απαντησες μονος σου :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε καποιο πογραμμα που να βαζω mp3 στις κλησεις και στα sms και να εχω και δονηση και στα δυο?

οτι και αν εχω δοκιμασει μεχρι τωρα οι κλησεις ειναι οκ αλλα τα sms ουτε που ακουγονται αλλα ουτε εχουν και δονηση

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε καποιο πογραμμα που να βαζω mp3 στις κλησεις και στα sms και να εχω και δονηση και στα δυο?

οτι και αν εχω δοκιμασει μεχρι τωρα οι κλησεις ειναι οκ αλλα τα sms ουτε που ακουγονται αλλα ουτε εχουν και δονηση

Βάλε το PhoneAlarm να κάνεις όποιο συνδιασμό θέλεις!:D

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το PhoneAlarm να κάνεις όποιο συνδιασμό θέλεις!:D

 

το phonealarm ηταν το πρωτο που εβαλα αλλα δεν δουλευει καλα..

μια η δονηση παιζει,μια δεν παιζει οτι και να κανεις και πρεπει να σβησεις το ppc και να το ξανανοιξεις για να δουλεψει και φυσικα τα sms δεν επαιζαν με τιποτα ουτε ηχος ουτε δονηση

Link to comment
Share on other sites

File zaharaki to dokimasa afto me to neo activesync....alla tipota.

Akomi mou zitai na dimiourgiso neo profile me to na pao sto ikonidio me to mail (tha sou stilo akrivos ti lei otan pao spiti).

Oso gia to pTravel alarm to iha alla protimisa na valo to Spb Time epidi diavasa se proigoumenes selides filous na lene pos ine kalitero.

 

File johner merikes selides pio piso kapioi ipan pos me to Spb Alarm anigi to tilefono tous (an mporoun as stiloun ta sholia tous pali).

Oso gia ta ellinika....stin Australia ime o anthropos kai hrisimopio to pc tis eterias - pou na ta vro? :D

 

Ehi kanis dokimasi to Multi Desk? http://www.v2r.ag/products/pocket-pc/multidesk.html Leei tipota?

Το sbp time ειναι σαφως καλυτερο και πιο κομψο και ανοιγει την συσκευη (οχι βεβαιως οταν ειναι απενεργοποιημενη με παρατεταμενο πατημα του πληκτρου on/off !!!). Αντιμετωπισα και εγω προβληματα αρκετες φορες οπως αυτα του cristaras καταφερα ομως να το κανω να δουλεψει. Εβαλα την version 2.0.1 και μετα απο την εγκατασταση ολων των αλλων προγρ.

Προγρ. που εχω φορτωμενα

destinator Pn

tomtom

igo2006

spb plus, time, brain evolution

weather panel

resco explorer, radio, photo viewer

core player

gps speed sentry

omega 1-calc

pocket sreamer

wmstorage

sniffi

phonealarm

call sms blocker

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση...

 

Θέλω να αλλάξω κάρτα μνήμης, να πάω σε 2 γίγα αλλά αρκετά προγράμματα τα έχω περάσει στην κάρτα.

 

Τι πρέπει να κάνω?

 

1) Απλά να μεταφέρω τα περιεχόμενα της παλιάς (μανήσιας) κάρτας στην καινούργια? Αν ναι πως γίνετε αυτό? (Την κάρτα θα την παραγγείλω από το internet - σε περίπτωση που κάποιος πει να μου το κάνει αυτό το μαγαζί που θα πάρω την κάρτα). Κάποιος, στις προηγούμενες σελίδες είπε ότι και να κάνεις αντιγραφή το NaviMate δεν θα παίζει, πρέπει να το κάνει αντιγραφή η ACE, για να δηλώσει κάτι στην κάρτα.. ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Εγώ δεν θα δουλέψω το NaviMate οπότε κάτι τέτοιο δε με ενδιαφέρει. Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω στην ACE αν βάλω καινούργια κάρτα?

 

2) Να βάλω την κάρτα και να ξαναστείσω το Άρτεμις? Αν ναι πως το ξαναστείνω το Artemis? Αυτό θα με ενδιέφερε σε κάθε περίπτωση γιατί ίσως χρειαστεί να γίνει στο μέλλον, αν όχι τώρα. Αν το ξαναστείσω μπορώ να του πω να μην περάσει το Tom Tom και το NaviMate?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση...

 

Θέλω να αλλάξω κάρτα μνήμης, να πάω σε 2 γίγα αλλά αρκετά προγράμματα τα έχω περάσει στην κάρτα.

 

Τι πρέπει να κάνω?

 

1) Απλά να μεταφέρω τα περιεχόμενα της παλιάς (μανήσιας) κάρτας στην καινούργια? Αν ναι πως γίνετε αυτό? (Την κάρτα θα την παραγγείλω από το internet - σε περίπτωση που κάποιος πει να μου το κάνει αυτό το μαγαζί που θα πάρω την κάρτα). Κάποιος, στις προηγούμενες σελίδες είπε ότι και να κάνεις αντιγραφή το NaviMate δεν θα παίζει, πρέπει να το κάνει αντιγραφή η ACE, για να δηλώσει κάτι στην κάρτα.. ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Εγώ δεν θα δουλέψω το NaviMate οπότε κάτι τέτοιο δε με ενδιαφέρει. Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω στην ACE αν βάλω καινούργια κάρτα?

 

2) Να βάλω την κάρτα και να ξαναστείσω το Άρτεμις? Αν ναι πως το ξαναστείνω το Artemis? Αυτό θα με ενδιέφερε σε κάθε περίπτωση γιατί ίσως χρειαστεί να γίνει στο μέλλον, αν όχι τώρα. Αν το ξαναστείσω μπορώ να του πω να μην περάσει το Tom Tom και το NaviMate?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αντιγράφεις όλα τα δεδομένα της κάρτας στο PC.

Όταν αγοράσεις την καινούρια θα τα μεταφέρεις εκεί όπως ήταν στην παλιά, ίδιοι φάκελοι.

Μόνο αυτό. Δε χρειάζεται να ξαναστήσεις το μηχάνημα σου, ούτε να σβήσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!! Φανταζόμουν ότι ίσως δουλέψει έτσι αλλά σκέφτηκα μήπως στείνει αρχεία συστήματος ή κάτι τέτοιο, στην κάρτα και δεν αντιγράφονται με απλή αντιγραφή.

 

Ευχαριστώ και πάλι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!! Φανταζόμουν ότι ίσως δουλέψει έτσι αλλά σκέφτηκα μήπως στείνει αρχεία συστήματος ή κάτι τέτοιο, στην κάρτα και δεν αντιγράφονται με απλή αντιγραφή.

 

Ευχαριστώ και πάλι! ;)

Εγώ χρησιμομοποιώ δύο κάρτες, αλλά και στις 2 έχω κάποια βασικά αρχεία. Έτσι όταν τις εναλλάσω πάντα έχω μέσα τα προγράμματα που χρειάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!! Φανταζόμουν ότι ίσως δουλέψει έτσι αλλά σκέφτηκα μήπως στείνει αρχεία συστήματος ή κάτι τέτοιο, στην κάρτα και δεν αντιγράφονται με απλή αντιγραφή.

 

Ευχαριστώ και πάλι! ;)

 

αν χρειαστεις καποια στιγμη το navimate ομως αφου το εχεις πληρωσει δεν θα μπορει να παιξει στην καινουργια καρτα.

αν θες να παιζει και αυτο πρεπει να πας και τις 2 καρτες στην ace για να μεταφερουν την αδεια στην νεα καρτα.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως είμαι Σέρρες και δεν έχω ιδέα που βρίσκεται η ACE. Φαντάζομαι Αθήνα, αλλά και Θεσσαλονίκη να βρίσκεται είναι δύσκολο, αδύνατο να πω καλύτερα, να πάω εκεί για τον λόγο αυτό. Τι πρέπει να κάνω? Εν τω μεταξύ έχω σκοπό να δώσω την κάρτα που έχω, την παλιά, σε έναν φίλο και λογικά θα σβηστεί ότι υπάρχει μέσα.

 

Μπορώ να στείλω την κάρτα στην ACE και να μου το κάνει αυτή? Θα δεχτεί όμως να το κάνει και να το ξαναστείλει πίσω ή θα περιμένω 2 μήνες μέχρι να γίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για χαρά. Ολοκαίνουριος χρήστης και με πρησμένα μάτια μια και έχω ήδη διαβάσει 120 σελίδες αυτού του topic και συνεχίζω ακάθεκτος!

 

Απορίες: Πως μπορώ να κλείνω τα προγράμματα με τη μία και να μην μένουν ανοιχτά;

 

Επίσης: Ποιο καλό παιδί θα μου πει που θα βρώ διάφορα καλούδια (ξέρετε εσείς... όχι πολύ ακριβά :ΡΡΡΡ)

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως είμαι Σέρρες και δεν έχω ιδέα που βρίσκεται η ACE. Φαντάζομαι Αθήνα, αλλά και Θεσσαλονίκη να βρίσκεται είναι δύσκολο, αδύνατο να πω καλύτερα, να πάω εκεί για τον λόγο αυτό. Τι πρέπει να κάνω? Εν τω μεταξύ έχω σκοπό να δώσω την κάρτα που έχω, την παλιά, σε έναν φίλο και λογικά θα σβηστεί ότι υπάρχει μέσα.

 

Μπορώ να στείλω την κάρτα στην ACE και να μου το κάνει αυτή? Θα δεχτεί όμως να το κάνει και να το ξαναστείλει πίσω ή θα περιμένω 2 μήνες μέχρι να γίνει αυτό?

 

υπαρχει service θεσσαλονικη και οχι μονο της ace αλλα και το navimate εκει εχει εδρα στειλτο me courier και δεν νομιζω πανω απο 3 μερες να παρει

μπες στο site της navimate

παρτους ενα τηλεφωνο ή παρε στο

Level 4

Παλαιών Πατρών Γερμανού 41

Θεσσαλονίκη 54622

Τηλ: 2310256707

service ace

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε καποιο πογραμμα που να βαζω mp3 στις κλησεις και στα sms και να εχω και δονηση και στα δυο?

οτι και αν εχω δοκιμασει μεχρι τωρα οι κλησεις ειναι οκ αλλα τα sms ουτε που ακουγονται αλλα ουτε εχουν και δονηση

 

Εμενα μετα το Hard Reset εστρωσε μονο του και παιζει και τα mp3 ως ηχο κλησης , μονο στα μηνυματα εχω default ηχο..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΠΩ΅.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά για χαρά. Ολοκαίνουριος χρήστης και με πρησμένα μάτια μια και έχω ήδη διαβάσει 120 σελίδες αυτού του topic και συνεχίζω ακάθεκτος!

 

Απορίες: Πως μπορώ να κλείνω τα προγράμματα με τη μία και να μην μένουν ανοιχτά;

 

Επίσης: Ποιο καλό παιδί θα μου πει που θα βρώ διάφορα καλούδια (ξέρετε εσείς... όχι πολύ ακριβά :ΡΡΡΡ)

 

Ευχαριστώ!

δοκιμασε αυτο http://www.trancreative.com/mb.aspx για προγραμματα σου στελνω pm;)και καλως ηρθες;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...