Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

panosha kai mastelo mpaino sta ergaleia tou ac kai de me afhnei na epemvo stis epiloges.kano dexi klik pano sta media files alla oute pali m"afhnei.

 

πρεπει να εχεις συνδεσει το pc me to ppc και να εχεις κανει συνχρονισμο.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι στο pc στο σπιτι ειμαι στη δουλεια και δεν εχω active sync

λογικα μεσα απο το AC αλλαζεις αυτες τις παραμετρους στις ρυθμισεις

 

 

@cristaras to pocket alarm τιο συγκρινα με το ptravel alarm οχι με το phonealarm για αυτο που θες νομιζω οτι το phonealarm ειναι καλο

ρωτα και εδω μηπως γνωριζει κατι αλλο καποιος

 

Ekana post - gia na doume ti tha gini....thanks anyway mastelos

 

Kanenas me to Inesoft Address book?!?!?!?

 

Afto pou eho, an kai spas**eno kathe fora pou to anigo mou zitai registration.

 

Molis patao ok (horis na eho vali arithmous i tipota allo) leei 'your program registered successfully' alla to spastiko ine pos prepi na to kano kathe fora pou anigo to programma gia na paron kapion tilefono, ki etsi anagkastika hrisimopio tin grafida...

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις συνδεσει το pc me to ppc και να εχεις κανει συνχρονισμο.

 

auto kano kai de ginetai tipota.mono sto connection settings me afinei na mpo kai apo ekei de mporo na kano tipota.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

τωρα βεβαια μαλλον θα παμε σε αδιεξοδο αλλα...

ρε παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για τον καιρο ;

 

δοκιμασα το pocketweather και το spb weather αλλα ουτε στις παρουσες συνθηκες ηταν εντελως ακριβή ούτε και στην πρόβλεψη (που ειναι και πιο χρησιμη).

στο κατω κατω τον καιρο τον βλεπεις live ανα πασα στιγμή ή ακους ειδήσεις.

το πλεονεκτημα είναι να ξερεις τι καιρο θα κανει σε 1 2 μερες.

 

γενικα δεν ηταν ακριβή ουτε στη θερμοκρασια , ούτε στις συνθήκες (βροχη/ηλιος κ.λ.π).

 

ΟΠΟΤΕ

εχετε να προτεινετε κατι αξιοπιστο ;

Link to comment
Share on other sites

τωρα βεβαια μαλλον θα παμε σε αδιεξοδο αλλα...

ρε παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για τον καιρο ;

 

δοκιμασα το pocketweather και το spb weather αλλα ουτε στις παρουσες συνθηκες ηταν εντελως ακριβή ούτε και στην πρόβλεψη (που ειναι και πιο χρησιμη).

στο κατω κατω τον καιρο τον βλεπεις live ανα πασα στιγμή ή ακους ειδήσεις.

το πλεονεκτημα είναι να ξερεις τι καιρο θα κανει σε 1 2 μερες.

 

γενικα δεν ηταν ακριβή ουτε στη θερμοκρασια , ούτε στις συνθήκες (βροχη/ηλιος κ.λ.π).

 

ΟΠΟΤΕ

εχετε να προτεινετε κατι αξιοπιστο ;

 

ριξε μια ματια εκει

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=91322

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 βοήθειες

1) Που μπορώ να βρω το destinator PN. Θελω να το συγκρινω με το 6 για να έχω άποψη.

2) Υπάρχει καποιο κλειδί για storage tools?

 

Ευχ

G.Veloce

GV
Link to comment
Share on other sites

mastelo thelo ti voithia sou.ota sixronizo to ppc me to pc automata oi pictures kai i my music apothikevonte sti storage card.pos mporo na to stamatiso afto?:cry:

 

auto kano kai de ginetai tipota.mono sto connection settings me afinei na mpo kai apo ekei de mporo na kano tipota.

 

 

απο τη στιγμη που λες οτι κανεις συνχρονισμο δεν γινεται να μην σε αφηνει να μπεις μεσα στα options.

κανε κατι αλλο σβησε την συνδεση που εχεις μεταξυ pc -ppc και φτιαξε μια νεα στην αρχη θα σε ρωτησει τι ακριβως θες να συνχρονιζεις και βαλε τις επιλογες που θες

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

απο τη στιγμη που λες οτι κανεις συνχρονισμο δεν γινεται να μην σε αφηνει να μπεις μεσα στα options.

κανε κατι αλλο σβησε την συνδεση που εχεις μεταξυ pc -ppc και φτιαξε μια νεα στην αρχη θα σε ρωτησει τι ακριβως θες να συνχρονιζεις και βαλε τις επιλογες που θες[/quote

 

mastelo prin apo ligo to ekana kai ola einai ok tora.se efxaristo poli.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημάρα.....

Έχω ένα προβληματάκι . Ο Internet Explorer Μου δεν μου δείχνει τα site που χρησιμοποιούν flash... ΑΠο που μπορώ να κατεβάσω τον flash player για wm?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα με το htc 3300,

καποιες φορες χανει το δικτιο και ενω ειναι κλειστο το κινητο δεν καταλαβαινω

οτι εχει χασει το σημα με αποτελεσμα να "μενω" χωρις τηλεφωνο ακομη και για ωρες μεχρι να το ανοιξω μονος μου.

Το κανουν και αλλα 3300 αυτο η μονο το δικο μου??

Link to comment
Share on other sites

paidia pio palia exei ipothei oti mporeis na hxografhseis apo to radiofono se morfi mp3.sto exgiridio pou diabasa den anaferei kati tetoio.mipos auto ginetai me kapoio programma?

 

Αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκε ότι την ώρα που έχεις ανοιχτό το ράδιο (ακουστικά συνδεδεμένα κλπ) το βάζεις να παίζει από το εξωτερικό ηχείο και πατάς το πλαϊνό κουμπί αριστερά της εγγραφής. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έτσι ειπώθηκε νομίζω.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημάρα.....

Έχω ένα προβληματάκι . Ο Internet Explorer Μου δεν μου δείχνει τα site που χρησιμοποιούν flash... ΑΠο που μπορώ να κατεβάσω τον flash player για wm?

 

Στην μαμά Adobe κοίταξες?

 

:google:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα με το htc 3300,

καποιες φορες χανει το δικτιο και ενω ειναι κλειστο το κινητο δεν καταλαβαινω

οτι εχει χασει το σημα με αποτελεσμα να "μενω" χωρις τηλεφωνο ακομη και για ωρες μεχρι να το ανοιξω μονος μου.

Το κανουν και αλλα 3300 αυτο η μονο το δικο μου??

 

Φίλε μου έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα (σπάνια βέβαια). Επίσης μερικές φορές δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο κι ας έχω σήμα. Ξεκίνησε όταν πήγα στον Ψosmote. Με την Vodiafone τρεις μήνες πρίν δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα. Μάλλον ο φορέας φταίει.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια εχω ενα προβλημα με το htc 3300,

καποιες φορες χανει το δικτιο και ενω ειναι κλειστο το κινητο δεν καταλαβαινω

οτι εχει χασει το σημα με αποτελεσμα να "μενω" χωρις τηλεφωνο ακομη και για ωρες μεχρι να το ανοιξω μονος μου.

Το κανουν και αλλα 3300 αυτο η μονο το δικο μου??

πρωτη φορα το ακουω αυτο!!!το κανει συχνα και σε διαφορα σημεια η καπου συγκεκριμενα;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα (σπάνια βέβαια). Επίσης μερικές φορές δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο κι ας έχω σήμα. Ξεκίνησε όταν πήγα στον Ψosmote. Με την Vodiafone τρεις μήνες πρίν δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα. Μάλλον ο φορέας φταίει.

Το χω πάθει κ γω αυτό. Κάποιο πρόγραμμα την κάνει τη δουλειά, δεν βρήκα ποτέ ποιο αλλά έχω να το πάθω 2 μήνες και.

Link to comment
Share on other sites

και μενα μου το εκανε παιδια να δειχνει μονο την κεραιουλα ματα απο ωρα αναμονη,αλλα το σημα του gprs ηταν παντα ενεργο και οποτε ερχοταν κληση η μηνυμα καλουσε κανονικα.

 

δεν ειχα προβλημα με το σημα γενικα με το τηλεφωνο.ασχετα αν ειχε μια η ακομα και καμια γραμμη οπως στην περιπτωση που αναφερετε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ισως καποιο προγραμμα την κανει την λαλακια αυτη,εμενα 4 μηνες ποτε δεν το εχει κανει,ειμαι με voda,μηπως το κανει με συγκεκριμενο φορεα μονο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο ήχος στα μηνύματα αλλάζει; Το photo Contacts Pro έχει ρυθμίσεις για τους ήχους κλήσεις. Για τα μηνύματα πρέπει να βάλω άλλο application;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε παιδια αν φταιει ο παροχος (cosmote ειμαι εγω) η καποιο προγραμμα παντος ειναι μεγαλη λαλακια να νομιζεις οτι εχεις τηλ και να μην εχεις, εγω απο προγραμματα εχω

 

omega one battery pack

chess

destinator

tom tom (αχρησιμοποιητο)

sbp arkaball

diamond mine.

 

εχετε καμμια εναλλακτικη λυση αντι του omega one battery pack?? (βασικα το θελω για close all programs)

μπορει να μου την κανει και αυτο,δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

εναλλακτικη για close all ειναι το handyswitcher. πολυ ευκολο στη χρηση και μπορεις να το βαλεις οπου θες εσυ (στη μπαρα διπλα απο το start η στη taskbar στο κατω μερος)
ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδακια πειτε μα πια καλα προγραμματακια θα πρεπει να ειναι εξοπλισμενο το αρτεμις μας?και βεβαια που μπορω να τα βρω?

το εχω 2 μερες το εργαλειο και εχω τρελαθει....

οι διπλες επαφες πως σβηνουν?

αν ειναι ευκοο θελω ενα προγραμματακι που θα μπορεις να βαζεις ηχους στα sms κτλ...

 

και κατι αλλο να ρωτησω που αφορα το destinator.

εχω το τελευταιο και με τον τελευταιο χαρτη....

ειχα δει οτι χρειαζετε καποια πατεντα για να δουλεψει στο αρτεμις μας...

κατι με το gpsgate...??????

εμενα νομιζω πως μου παιζει χωρις να εχω βαλει καποιο αλλο προγραμμα.

ισχυει αυτο ή κατι δεν μου δουλευει καλα και δεν το ξερω????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...