Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mino, lagoudakis πέστε κι εσείς κανένα καλό προγραμματάκι να βάλουμε.

Το GPSTuner το δοκίμασε κανείς? Παντού λένε ότι είναι φοβερό prog.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι θελει ονομα οχι πολυ μεγαλο,ξεχασα να στο πω:Oκαλημερα φιλε μου;)

 

φίλε lagoudaki μπορώ να έχω κι εγώ ένα pm που έχω μικρό όνομα;:D

Link to comment
Share on other sites

Mino, lagoudakis πέστε κι εσείς κανένα καλό προγραμματάκι να βάλουμε.

Το GPSTuner το δοκίμασε κανείς? Παντού λένε ότι είναι φοβερό prog.

 

Ειχα δωσει μια λιστα με προγραμματα τοσο εγω (kapoy sthn 65 selida) οσο και αλλοι χρηστες τα οποια δουλευουν χωρις προβληματα στο Ρ3300 θα σου ελεγα να τα παρεις σαν οδηγό και να τα δοκιμασεις ο ιδιος στην συσκευη σου για να δεις τι παιζει μιας και υπαρχουν αρκετα τα οποια δημιουργουν conflict και μαμανε το ppc ...

Link to comment
Share on other sites

Mino, lagoudakis πέστε κι εσείς κανένα καλό προγραμματάκι να βάλουμε.

Το GPSTuner το δοκίμασε κανείς? Παντού λένε ότι είναι φοβερό prog.

 

Το gps tuner τι ακριβώς κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί από σήμερα Public κανάλι στο GRNet για τα HTC & QTEK.

 

#htc

 

Δημιουργήθηκε με σκοπό να βοηθάμε ο ένας τον άλλο σε πραγματικό χρόνο.

Για την ώρα είμαστε ελάχιστοι παρόντες.

 

Ισχύουν οι γενικοί κανόνες του IRC.

Για όσους το ζήτησαν:

Ο γενικός server του GRNet είναι ο gr.irc.gr

Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του GRNet.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Το gps tuner τι ακριβώς κάνει;

 

About GPS Tuner

 

GPS Tuner is an off-road navigation software for Pocket PC devices. While most car navigation software gives you the possibility of planning your route based on a road network, GPS Tuner gives you the ability of navigation where the roads end.

 

GPS Tuner is an excellent tool for hiking, geocaching, boating, flying, driving and many other sporting activities, where the monitoring of duration, distance and speed can be important.

 

Περισσότερα εδώ

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

About GPS Tuner

 

GPS Tuner is an off-road navigation software for Pocket PC devices. While most car navigation software gives you the possibility of planning your route based on a road network, GPS Tuner gives you the ability of navigation where the roads end.

 

GPS Tuner is an excellent tool for hiking, geocaching, boating, flying, driving and many other sporting activities, where the monitoring of duration, distance and speed can be important.

 

Περισσότερα εδώ

 

Ευχαριστώ φίλε μου, αν και δε νομιζω να μου χρειάζεται....

Link to comment
Share on other sites

exei dokimasei kanenas na kanei install to gps tuner 5 ? giati se emana kolaei molis paei na kanei automata ton entopismo tou gps sto artemis...fusika meta thn egkatastash.. kai afou ola ta alla sto programma leitourgoun kanonika ektos apo to kalutero :) to gps!

 

ps. osoi exete doulepsei to paliotero gpstuner 8a gnwrizete pia h xrishmothta tou :)

 

vrike kaneis lush gia na to doulepsei?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια μαρκα απο screen protector να αγορασω.Ακουσα καλα λογια για την brando που εχει το play247 αλλα γραφει συμβατοτητα για Qtek 9090.Αυτη δεν ταιριαζει με το artemis?αν ειναι πιο μεγαλη μπορω να την κοψω η να παρω καλυτερα την JCHS που ταιριαζει ακριβως?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αξιζει να το παρω τελικα η ειναι αργο? εχω μπερδευτει.εχω το qte2020i το οποιο θελω να δωσω για να παρω το αρτεμις,η υπαρχει καποιο καλυτερο απο το αρτεμις. ειμαι κ λιγο ασχετος τον τελευταιο καιρο.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παρε μια που να ταιριαζει καλυτερα,κανει και απο το s100,τετοια εβαλα

 

Ποια μαρκα εβαλες αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμ*το δεν μπορώ να βάλω το s*@al sto mars weather panel..μπορεί καποιος να δ΄ωσει ενα χέρι βοηθείας ?

Ευχαριστώ πολυ!!

 

To pws ginete register to wpanel to exw grapsei edw

:cool:

Link to comment
Share on other sites

To pws ginete register to wpanel to exw grapsei edw

:cool:

 

ευχαριστώ ,έχω διαβάσει 2-3 φορες όλες τις σελιδες ,αλλα πριν παρω την Άρτημη και τώρα πελάγώνω για να τα βρώ..ευχαριστώ πολυ και sorry αν γίνομαι κουραστικος.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ ,έχω διαβάσει 2-3 φορες όλες τις σελιδες ,αλλα πριν παρω την Άρτημη και τώρα πελάγώνω για να τα βρώ..ευχαριστώ πολυ και sorry αν γίνομαι κουραστικος.

 

Coolare den kanei tipota gia afto eimaste edw rwta elefthera ...;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια μαρκα απο screen protector να αγορασω.Ακουσα καλα λογια για την brando που εχει το play247 αλλα γραφει συμβατοτητα για Qtek 9090.Αυτη δεν ταιριαζει με το artemis?αν ειναι πιο μεγαλη μπορω να την κοψω η να παρω καλυτερα την JCHS που ταιριαζει ακριβως?

 

Καθόλου αργό φιλαράκο μου, μια χαρά είναι....:) :)

Link to comment
Share on other sites

PPLUS 3 SPB TO XRISIMOPOIEI KANEIS?? TRWEI KOLIMA S EMENA GIATI??

PS SORRY GIA TA KEFALEA.

PPlus 3.1.2. Δουλευει μια χαρα εδω και ενα μηνα. Μάλλον θα εχει προβλημα με καποιο αλλο προγραμμα που εχεις.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Βγηκα μια βολτα να κανω δοκιμη το destinator 6 και μπορω να πω οτι δουλεψε αψογα.Δεν εχανε ποτε το σημα και εκανα και μια δοκιμη στα πολλα χιλιομετρα που υπηρχαν διαμαρτυριες δλδ 145+ και το σημα δεν χανοταν.Ειναι καλυτερο και πιο ευχρηστο απο το navimate.:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μου κανει ''κατεβασμα'' στο QUICK GPS.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει;

 

KANE SYNXRONISMO ME TON PC KAI PATA KATEVASMA.. EINAI GIATI ELI3AN OI ENHMERWSEIS S GI TO GPS...:) MIN 3EXASEIS NA EXEIS INTERNET ON AKYRO TELEIWS SORRY

DOKIMASE SOFT

Link to comment
Share on other sites

KANE SYNXRONISMO ME TON PC KAI PATA KATEVASMA.. EINAI GIATI ELI3AN OI ENHMERWSEIS S GI TO GPS...:) MIN 3EXASEIS NA EXEIS INTERNET ON AKYRO TELEIWS SORRY

DOKIMASE SOFT

 

Δοκιμασα και soft αλλα τιποτα.Τελαιυταια φορα το εκανα χθες το βραδυ, δεν ξερω τι το επιασε ξαφνικα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...