Jump to content

Η ειδοποίηση κλήσεων είναι εδώ!


peppermint
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Malista otan mu to energopiisan mu ebalan k tilefoniti.

Otan tus zitisa na mu katargisun ton tilefoniti mu ekopsan k tin eidopiisi kliseon.

kai otan to edosa gia blabi mu eipan tha to ftiaksun k perimeno 5 meres k to exo ksanadosei epanilimenos gia blabi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος beetle (15 Ιαν. 2004 , 00:43)

 

Παρατήρησα το εξής μειονέκτημα της υπηρεσίας:

 

Όταν μου γίνει κλείσει από 4ψήφιο εταιρικό αριθμό ενώ το έχω κλειστό, το μήνυμα της ειδοποίησης δεν ''αναγνωρίζει'' τον αριθμό, αλλά τον βγάζει ως *******.

 

 

kai emena to idio...ase pou mou stelnei to sms kana 3wro pio meta :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι γινεται αλλα υπαρχει προβλημα με την Cosmote (τουλαχιστον οσο αναφορα την Θεσ/νικη). Καταρχην τους ζητησα να απενεργοποιησουν τον τηλεφωνητη μου και να εχω μονο ειδοποιηση κλησεων. Μετα απο 2 εβδομαδες, διαπιστωσα οτι ο τηλεφωνητης ειναι ακομα ενεργοποιημενος. Τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι απο την δικια τους πλευρα, ειναι απενεργοποιημενος και οτι θα επρεπε να το απενεργοποιησω απο το κινητο μου. Αν και ειμουν σιγουρος οτι το ειχα κανει και πριν 2 εβδομαδες, το ξαναεκανα οπως ακριβως μου ειπαν. Αλλα... Τιποτα!!!! Τα ιδια και τα ιδια. Ο τηλεφωνητης δεν λεει να την "κανει"!!! :p :p . Τεσπα!! Θα τους ξαναπαρω γιαυτο το ζητημα. Ενα αλλo problem ειναι οτι η ειδοποιηση κλησης ερχεται περιπου 1 ωρα μετα. Το δοκιμασα πολλες φορες και διαφορετικες ωρες. Μεχρι και περιπου 2 ωρες εκανε το μηνυμα να μου ερθει καποια στιγμη. Τι να πω!! Φιλοι μου που εχουν Teteleste kai Panafame δεν εχουν σχεδον καθολου καθηστερηση. Τις Πταιει λοιπον???? :wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
paidia se mia filh mu xwris na apenergopoiish thn idopoish den douleuei pia!!phra 1256 k mu lene ti einai genika i idopoish!ti gineatai??

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

To οτι 1256 ειναι ηχογραφημενες πληροφοριες σου λεει κατι?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

lol{aaaAaaa} εαν ξέρεις μέχρι π΄ροτινος μπορόυσες να τροποποίσεις την υπιρεσία ... τώρα λέει τι είναι ειδοποίηση ... Κανείς άλλος?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ooooooops! Ποτε αλλαξε? Προχθες πηρα και δουλευε! Τι θελεις να κανεις? Ενεργοποιηση της ειδοποιησης?

**62*697547ΧΧΧΧΧΧΧ#

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!!επειδει είναι πολύ πολύπλοκο{για το μέσο χρήστη} ξέρεις εάν θα ξαναφτίαξουν το 1256??

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

**62*697547ΧΧΧΧΧΧΧ#

αυτο ειναι μονο για ειδοποιηση

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

δηλ δεν υπάρχει {θα υπάρξει} άλλος τρόπος??

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτοί στην κοσμοτέ κοιμούνται όρθιοι ήθελα να ξερα??? Λοιπόν.. έχω μια δεύτερη σιμ κοσμοκάρτα(πήρα ως πρώτη μία κιου για φθηνότερο μήνυμα) και είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων ώστε αν έπαιρνε κάποιος να τον ειδοποιούσα για το νέο μου νούμερο. Ευτηχώς πριν 2 μέρες έκανα μία κλήση στην κοσμοκάρτα έτσι για να δω και αντί να λέει το γνωστό ποιηματάκι έλεγε ότι ο συνδρομητής είχε ενεργοποιήσει την φραγή εισερχόμενων κλήσεων!!! :mad: Έλεγξα το κινητό και δεν υπήρχε καμία φραγή ενεργοποιημένη! Είχα 3 ευρώ στην κάρτα και όταν το είχα ανοιχτό κανονικά μπορούσα να πάρω τηλέφωνο και να με καλέσουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ! Παίρνω σήμερα τηλ το κέντρο εξυπηρέτησης και οφείλω να ομολογήσω ότι η κοπέλα ήταν ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη! Μου είπε πως δεν υπήρχε φραγή ενεργοποιημένη και με κάλεσε για να το διαπιστώσει και η ίδια αυτό που έλεγα. Ως δια μαγείας(?) μετά το τηλεφώνημα η φραγή βγήκε! Ποιός ξέρει όμως πόσα τηλέφωνα θα έχασα και δεν μου ήρθε καμία ειδοποίηση με μήνυμα ώστε να τους δώσω το νεο μου αριθμό!!!! Αν δεν έπαιρνα τηλ στην κοσμοκάρτα μου ακόμα θα είχα την εντύπωση ότι η ειδοποίηση λειτουργεί κανονικά!!!! Είπαμε αμάν μέχρι να μας βάλουν αυτή την καταραμένη υπηρεσία και τώρα μας βγάζει όλο προβλήματα!!! ΕΛΕΟΣ ΚΟΣΜΟΤΕ!!!!!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (19 Μάρ. 2004 , 12:09)

 

Καλά αυτοί στην κοσμοτέ κοιμούνται όρθιοι ήθελα να ξερα??? Λοιπόν.. έχω μια δεύτερη σιμ κοσμοκάρτα(πήρα ως πρώτη μία κιου για φθηνότερο μήνυμα) και είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων ώστε αν έπαιρνε κάποιος να τον ειδοποιούσα για το νέο μου νούμερο. Ευτηχώς πριν 2 μέρες έκανα μία κλήση στην κοσμοκάρτα έτσι για να δω και αντί να λέει το γνωστό ποιηματάκι έλεγε ότι ο συνδρομητής είχε ενεργοποιήσει την φραγή εισερχόμενων κλήσεων!!! :mad: Έλεγξα το κινητό και δεν υπήρχε καμία φραγή ενεργοποιημένη! Είχα 3 ευρώ στην κάρτα και όταν το είχα ανοιχτό κανονικά μπορούσα να πάρω τηλέφωνο και να με καλέσουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ! Παίρνω σήμερα τηλ το κέντρο εξυπηρέτησης και οφείλω να ομολογήσω ότι η κοπέλα ήταν ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη! Μου είπε πως δεν υπήρχε φραγή ενεργοποιημένη και με κάλεσε για να το διαπιστώσει και η ίδια αυτό που έλεγα. Ως δια μαγείας(?) μετά το τηλεφώνημα η φραγή βγήκε! Ποιός ξέρει όμως πόσα τηλέφωνα θα έχασα και δεν μου ήρθε καμία ειδοποίηση με μήνυμα ώστε να τους δώσω το νεο μου αριθμό!!!! Αν δεν έπαιρνα τηλ στην κοσμοκάρτα μου ακόμα θα είχα την εντύπωση ότι η ειδοποίηση λειτουργεί κανονικά!!!! Είπαμε αμάν μέχρι να μας βάλουν αυτή την καταραμένη υπηρεσία και τώρα μας βγάζει όλο προβλήματα!!! ΕΛΕΟΣ ΚΟΣΜΟΤΕ!!!!!!

 

..Kai se mena den doulevei h eidopoihsh. :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (19 Μάρ. 2004 , 12:09)

 

Καλά αυτοί στην κοσμοτέ κοιμούνται όρθιοι ήθελα να ξερα??? Λοιπόν.. έχω μια δεύτερη σιμ κοσμοκάρτα(πήρα ως πρώτη μία κιου για φθηνότερο μήνυμα) και είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων ώστε αν έπαιρνε κάποιος να τον ειδοποιούσα για το νέο μου νούμερο. Ευτηχώς πριν 2 μέρες έκανα μία κλήση στην κοσμοκάρτα έτσι για να δω και αντί να λέει το γνωστό ποιηματάκι έλεγε ότι ο συνδρομητής είχε ενεργοποιήσει την φραγή εισερχόμενων κλήσεων!!! :mad: Έλεγξα το κινητό και δεν υπήρχε καμία φραγή ενεργοποιημένη! Είχα 3 ευρώ στην κάρτα και όταν το είχα ανοιχτό κανονικά μπορούσα να πάρω τηλέφωνο και να με καλέσουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...