Jump to content

Η ειδοποίηση κλήσεων είναι εδώ!


peppermint
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδια γιατι αγχωνεστε? Αντιγραφω απο το δελτιο τυπου του Cosmote.gr:

 

Υπηρεσία Ειδοποίησης Κλήσεων

 

 

Η COSMOTE ξεκινά την εμπορική διάθεση της υπηρεσίας Ειδοποίησης Κλήσεων, ενεργοποιώντας την μάλιστα αυτόματα σε όλους τους πελάτες της, παλαιούς και νέους, από τις 15 έως τις 17 Δεκεμβρίου. Παράλληλα η εταιρία παρέχει τη δυνατότητα τροποποίησης και απενεργοποίησης της υπηρεσίας, εφόσον ο χρήστης το επιθυμεί.

 

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpetka2001 (15th December 2003, 03:04 )

 

θα ηταν καλυτερα να παρεις το CC της Cosmote και να τους ζητησεις να στο απενεργοποιησουν αυτοι γιατι μερικες φορες δεν πιανει αυτος ο κωδικος..

 

 

Telika dokimasa na to apenergopoihsw me to ##002# kai nokia 3650 alla den apenergopoioyntan! Meta omws to ksanadokimasa me siemens A52 kai APENERGOPOIHTHIKE!

Link to comment
Share on other sites

εσκασε και σε μενα το sms το μεσημερακι :)

αντε να δουμε....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Akouste ti egine...Prin 5 akrivos lepta dokimasa na paro sto 1256 na do ti sto luko tha mou vgalei...Pairno loipon (xoris na mou exei erthei minuma) k eno perimeno na pei "H upuresia tha energopoithei.... ktl" h oti "O arithmos pou kalesate den xrisimopoiite" mou leei "kalosirthate stin upiresia idopoiisis klisis!" Ta 'paixa!!!Telos panton kano oti lene oi ixografimenes odigies k mou leei sto telos " I upiresia tha energopoiithei entos 24 oron"... :) :) Klino pou lete to kinito gia na dokimaso kai kano mia klisi...Anoigo to kinito k mou irthe minuma gia tin klisi pou exasa!!!!To minuma eixe tin morfi :

"ΕΙΧΑΤΕ 1 ΚΛΗΣΗ

69******

15/12 22:10"

:) K ola auta XORIS SMS!! :cool:

 

 

BTW Yparxei epilogi na gnorizei autos pou sas pairnei tilefono an tha eidopoiithite me sms gia tin klisi i oxi opos akrivos sti voda....CosmOTE rulezzz :D :cool:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nyo_One Siemens SX1: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimant

e???

pos to pes ayto?

ti xoris sms?

pos se eidopoiise?

ego pou ekana akribos ta idia prin kana 20lepto, den mou irthe minima otan to dokimasa... :(

 

Polu apla...Pote den mou esteile sms h cote k omos h upuresia doulevei...To ksanadokimasa k pali doulepse..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και σε μένα δούλεψε και δεν μου έστειλαν SMS!

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΕ οΕΕΕΕ οοοοοοΕΕΕΕΕΕΕ !! Εδς και κανα μια μιαμιση ωρα εχω ειδοποιηση!!!!! Αυτοματα χωρις να καλεσω πουθενα!!! Και λεει οτι καταγραφει τους 20 τελευταιους αριθμους οχι τουσ 4 οπως η Βοντα!

 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω μολις την ενεργοποιησα..δουλευει κανονικα και οντως το sms ερχεται πολυ γρηγορα..και ολα αυτα χωρις μηνυμα απο την cosmote για γνωστοποιηση της υπηρεσιας..γουσταρω..
Link to comment
Share on other sites

απιθανα!!!!ουτε καν να γνωριζουν οτι εχεις λαβει ειδοποιηση για την κληση απο αυτον που σε πηρε,αμ πως....καλη ειναι η ανωνυμια :)

αντε να δουμε!!!!

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Elpizw twra na mh gemisoyme to topic me postakia toy typou kai mena energopoihthike klp! To kseroyme ayto! H yphresia xamenwn klhsewn exei hdh energopoihthei se olous toys syndromites ths COTE! Mh grafoume perita pragmata!
Link to comment
Share on other sites

Οι καλοι φιλοι Tronic και Cello, που οτι λενε ειναι εγκυρο ;) , το ειχαν προαναγγειλει. Μερικοι τους αμφισβητησαν, αλλα οι Κασσανδρες διαψευστηκαν αλλη μια φορα.

 

Συμφωνω οτι αργησε αυτη η πολυτιμη υπηρεσια. :mad: Σαν συνδρομητης Cosmote, εμενα μ' ενδιαφερει που τωρα μπηκε και σημερα την εχω. Τα υπολοιπα τ' ακουω βερεσε.

Μερικες εταιριες που ειναι Ζωντανες και μας ακουν, ας κοιταζουν καλυτερα πρωτα τα δικτυα τους και τις τιμολογιακες πολιτικες τους.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimant (15 Δεκ. 2003 , 23:22)

 

DOYLEPSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

molis tora to ksanadokimasa k mou esteile! en to metaksi einai taxitato!

cosmote oleoleole!!!

 

 

 

ε όχι και ταχύτατο! μην τρελαθούμε! κάνει τουλάχιστον 20 λεπτά από την ώρα που ανοίγεις το κινητό! (κέντρο Αθήνας)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν η υπηρεσία αυτή υποστηρίζεται μέσω δικτύου ή μέσω συσκευής?

Εδώ και μερικές μέρες στο κινητό εμφανίζεται το μήνυμα "Divert On", χωρίς να έχω κάνει κάτι εγώ. Κοίταξα τις ρυθμίσεις και έχει ενεργοποιηθεί η προώθηση όταν δεν έχει σήμα το τηλέφωνο σε ένα νούμερο σχεδόν ίδιο με το δικό μου (παρεμβάλλεται ένα τριψήφιο μεταξύ κωδικού εταιρίας (697) & κωδικού χρήστη) αλλά προς το παρών η υπηρεσία δεν λειτουργεί...

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι εκνευριστικό να μου γράφει κάθε φορά που καλώ κάποιον το μήνυμα "Divert On"...

 

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IoanAth (16 Δεκ. 2003 , 13:13)

 

ε όχι και ταχύτατο! μην τρελαθούμε! κάνει τουλάχιστον 20 λεπτά από την ώρα που ανοίγεις το κινητό! (κέντρο Αθήνας)

 

 

Εμενα στα 2 πρωτα λεπτα μολις το ανοιξω ΕΡΧΕΤΕ!!! ;) (κεντρο Αθηνας)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NikoS3 (16 Δεκ. 2003 , 13:51)

 

Γνωρίζει κανείς αν η υπηρεσία αυτή υποστηρίζεται μέσω δικτύου ή μέσω συσκευής?

Εδώ και μερικές μέρες στο κινητό εμφανίζεται το μήνυμα "Divert On", χωρίς να έχω κάνει κάτι εγώ. Κοίταξα τις ρυθμίσεις και έχει ενεργοποιηθεί η προώθηση όταν δεν έχει σήμα το τηλέφωνο σε ένα νούμερο σχεδόν ίδιο με το δικό μου (παρεμβάλλεται ένα τριψήφιο μεταξύ κωδικού εταιρίας (697) & κωδικού χρήστη) αλλά προς το παρών η υπηρεσία δεν λειτουργεί...

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι εκνευριστικό να μου γράφει κάθε φορά που καλώ κάποιον το μήνυμα "Divert On"...

 

 

Νίκος.

 

 

αυτο που λες ειναι η προωθηση προς τον τηλεφωνητη σου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel1979 (16 Δεκ. 2003 , 13:53)

 

αυτο που λες ειναι η προωθηση προς τον τηλεφωνητη σου!

 

 

και μένα μου το βγάζει και δεν έχω τηλεφωνητή!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...