Jump to content

Tηλεοπτικά κανάλια μέσω Internet


_NikitaS_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως μπορεί κάποιος, παιδιά να μου το στείλει με ΡΜ αυτό το προγραμματάκι γιατί όσες φορές και αν το κατέβασα δεν μου ανοίγει; Θερμή παράκληση και ευχαριστώ εκ των προτέρων. Και συγνώμη, ξέχασα, Χρόνια πολλά σε όλους.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προς το παρόν δουλεύει μια χαρά..Αλλά γιατί δεν έχει STAR?!?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προς το παρόν δουλεύει μια χαρά..Αλλά γιατί δεν έχει STAR?!?!?

 

εχει σταρ...

αν τσεκαρεισ πανω δεξια που λεει TV θα το δεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εχει σταρ...

αν τσεκαρεισ πανω δεξια που λεει TV θα το δεις

 

Ευχαριστώ το βρήκα!!!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

pantos lupamai poy to leo alla to programa einai moufa:( blepeis poly ligo thleorash kai meta se petaei exo.les kai exeis katebasei ena demo para ena prog *****ed.Den leo kalh h prospatheia autou pou to kane alla krima pou kai pali den mporeis na deis ellhniki thv mesa ap to internet.Kamia allh lush den mporei na brethei?? klapses:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προλάβει να κάτσω να δω τηλεόραση με το πρόγραμμα αυτό αλλά μήπως λέω μήπως σε πετάει έξω λόγω αστάθειας της σύνδεσης?!? (δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο αλλά φαντάζομαι όταν κατεβάζεις τα άπαντα του Godfather και ανεβάζεις το 2πλό album των U2 εε ένα προβληματάκι θα το έχεις για να κάνεις και αυτό:) )

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς παιδιά και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω.Ενώ στην αρχή δούλεψε συνέχεια για μια ώρα που το άφησα, από χθές μετά από λίγο κόβει όποιοδήποτε πρόγραμμα και απλώς γράφει έτοιμο. Ο,τι δηλ γίνεται και με τα κανάλια της connectbar η της mypoco.
Link to comment
Share on other sites

Ε λογικό είναι να κόβεται το demo για την εκάστοτε IP, απο τον server της εταιρίας απο όπου κάνει streaming το πρόγραμμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προλάβει να κάτσω να δω τηλεόραση με το πρόγραμμα αυτό αλλά μήπως λέω μήπως σε πετάει έξω λόγω αστάθειας της σύνδεσης?!? (δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο αλλά φαντάζομαι όταν κατεβάζεις τα άπαντα του Godfather και ανεβάζεις το 2πλό album των U2 εε ένα προβληματάκι θα το έχεις για να κάνεις και αυτό:) )

Είναι πέραν του προφανές ότι το χρησιμοποιείς με idle σύνδεση και όχι ενώ ληστεύεις/καπηλεύεσαι πνευματική και όχι μόνο δουλειά συνανθρώπων σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι πέραν του προφανές ότι το χρησιμοποιείς με idle σύνδεση και όχι ενώ ληστεύεις/καπηλεύεσαι πνευματική και όχι μόνο δουλειά συνανθρώπων σου. :)

 

Συγνώμη που θα σε στενοχωρήσω αλλά δεν ληστεύω πνευματική και όχι μόνο δουλειά συνανθρώπων μου..:) Δεν κατεβάζω ταινίες από το internet ούτε μουσική..

 

Και αν το χρησιμοποιήσω το προγραμματάκι θα είναι για να δω Star γιατί εδώ που μένω δεν το πιάνουμε καθόλου..:(

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που θα σε στενοχωρήσω αλλά δεν ληστεύω πνευματική και όχι μόνο δουλειά συνανθρώπων μου..:) Δεν κατεβάζω ταινίες από το internet ούτε μουσική..

 

Και αν το χρησιμοποιήσω το προγραμματάκι θα είναι για να δω Star γιατί εδώ που μένω δεν το πιάνουμε καθόλου..:(

Δεν θα μρ στεναχωρήσεις. Θα με χαροποιήσεις.

Αλλά τα άπαντα του godfather και η διακίνηση (:worry:) του δίσκου των U2 μάλλον για παράνομη ενέργεια μου κάνει.... Εκτός αν διατηρείς σελίδα που έχει αγοράσει τα δικαιώματα των U2 και την άδεια να διακινείς (ανεβάζεις όπως είπες) τον δίσκο τους μέσω μιας τέτοιας υπηρεσίας. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μρ στεναχωρήσεις. Θα με χαροποιήσεις.

Αλλά τα άπαντα του godfather και η διακίνηση (:worry:) του δίσκου των U2 μάλλον για παράνομη ενέργεια μου κάνει.... Εκτός αν διατηρείς σελίδα που έχει αγοράσει τα δικαιώματα των U2 και την άδεια να διακινείς (ανεβάζεις όπως είπες) τον δίσκο τους μέσω μιας τέτοιας υπηρεσίας. :)

 

Απλά τυγχάνει να τα έχω και τα δύο και μου ήρθαν σαν παράδειγμα γιατί τα είδα στην βιβλιοθήκη την ώρα που έγραφα την απάντηση:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που θα σε στενοχωρήσω αλλά δεν ληστεύω πνευματική και όχι μόνο δουλειά συνανθρώπων μου..:) Δεν κατεβάζω ταινίες από το internet ούτε μουσική..

 

Και αν το χρησιμοποιήσω το προγραμματάκι θα είναι για να δω Star γιατί εδώ που μένω δεν το πιάνουμε καθόλου..:(

 

:wacko: :confused: :worry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Απλά τυγχάνει να τα έχω και τα δύο και μου ήρθαν σαν παράδειγμα γιατί τα είδα στην βιβλιοθήκη την ώρα που έγραφα την απάντηση:)

ALL RIGHTS RESERVED, UNAUTHORISED COPYING, REPRODUCTION, HIRING, LENDING, PUBLIC PERFORMANCE, DISTRIBUTION AND BROADCASTING PROHIBITED.

ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΝΕΥ ΑΔΕΙΑΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ, ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ, ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ, ΔΙΑΚΙΝΙΣΗ KAI ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ.

 

Πόσα από αυτά διαπράττεις με το αυθεντικό αγορασμένο CD σου μοιράζοντας το στο Internet? Do the maths. :p

Link to comment
Share on other sites

:wacko: :confused: :worry: :blink:

 

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες και έχεις απορία?!?

 

ALL RIGHTS RESERVED, UNAUTHORISED COPYING, REPRODUCTION, HIRING, LENDING, PUBLIC PERFORMANCE, DISTRIBUTION AND BROADCASTING PROHIBITED.

ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΝΕΥ ΑΔΕΙΑΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ, ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ, ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ, ΔΙΑΚΙΝΙΣΗ KAI ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ.

 

Πόσα από αυτά διαπράττεις με το αυθεντικό αγορασμένο CD σου μοιράζοντας το στο Internet? Do the maths. :p

 

Τίποτα..Δεν τα έχω καν περασμένα στο pc μου..:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Stin myPoco Toolbar prostethikan alla 10 Sports Channels.... osoi pistoi proselthete.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα νεωτερο με την εμφανιση νεων ιστοσελιδων για την θεαση τηλεοπτικων καναλλιων παιδια χωρις συνδρομη/
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα νεωτερο με την εμφανιση νεων ιστοσελιδων για την θεαση τηλεοπτικων καναλλιων παιδια χωρις συνδρομη/

 

Gia Ellinika mono kapoia eparxiaka... Θρακη net , Range klp

 

Gia xena para polla!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pedes ananeothikan ola ta Live Tv Channels kai sintoma tha prostethoun kai alles nees ypiresies.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την εβαλα και εγω και εχω μου αφησε θετικες εντυπωσεις...βασικα θα με ενδιεφερε πολυ αν υπηρχαν καναλια για ποδοσφαιρο κ συγκεκριμενα αγγλια ιταλια ισπανια και γερμανια...παιζει τιποτα τετοιο?
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pedia syntoma tha prostethoun alla 5-6 Live Tv Sport Channels

 

Προσοχή όσοι έχετε Firefox και υπάρχει πρόβλημα με το Live Radio (δεν ακούτε ήχο) κατεβαστέ αυτό το Plugin . Εάν υπάρχουν άλλες απορίες διαβάστε το Help Guide.

 

Plugin http://webradio.conduit.com/RadioXpi/RadioXpi_1.2.EXE

 

Help Guide http://mypoco.ourtoolbar.com/help/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...