Jump to content

Heroes - Heroes Reborn (NBC)


DesertSMisSRaiN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

wow. απλά wow. :lol:

Της κακομοίρας έγινε στο Parasite. Αποκαλύψεις, ανατροπές, νέες δυνάμεις. Και το cliffhanger καταπληκτικό.

Δίδαξε το επεισόδιο πάλι!

Το επόμενο στις 23 (ή 22? ) Απριλίου.

 

22 Απριλίου????????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καταπληκτικό το 17, σήμερα το είδα και μπορώ να πω ότι πλέον δεν θα χάνω κανένα επεισόδιο!!! Μια ερώτηση οι υπότιτλοι για το 18 που βγήκε σήμερα, μετά από πόσες μέρες συνήθως βγαίνουν?

βγαινουν συνηθως μια μερα μετα απο την κυκλοφορια του επεισοδιου δηλ λογικα αυριο το μεσημερι θα εχουν βγει

Link to comment
Share on other sites

βγαινουν συνηθως μια μερα μετα απο την κυκλοφορια του επεισοδιου δηλ λογικα αυριο το μεσημερι θα εχουν βγει

 

Ευχαριστώ! Το επόμενο επεισόδιο είναι 22 Απριλίου όπως είπε ένας φίλος πιο πάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να είναι 22 Απριλίου ρε παιδιά;;

 

Αφού είχαν πει (όπως φαίνεται και εδώ) οτι θα δείχναν τα 19 επεισόδια και μετά η σειρά θα έκανε break.

 

Το επόμενο επεισόδιο, είναι την άλλη Δευτέρα (και στην Αυστραλία την Κυριακή που μας έρχεται -οπότε Δευτέρα θα μπορούμε και πάλι να το έχουμε :up: )

 

ΜΕΤΑ από αυτό λογικά τα επόμενα 4 θα παιχτούν τέλη Απριλίου.

:)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το διάβασα σε δύο τρια sites (όχι ότι αυτό λέει κάτι βέβαια). Δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου πάντως.

Κάποιοι λένε για 5 week hiatus (επιστροφή στις 16 Απριλίου). Άλλοι για λίγο περισσότερο (αυτό που διάβασα αρχικά).

Υποθέτω ότι θα μάθουμε σύντομα.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα έχει κανονικά, αν και δεν έχω δει πουθενά επίσημα τον τίτλο του επεισοδίου (στο imdb αναφέρει ένα ".07", αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτός ο τίτλος).

Link to comment
Share on other sites

Το καλό που τους θέλω...την επόμενη εβδομάδα να έχει επεισόδιο γιατί μετά την τελευταία σκηνή του 18 δεν μπορώ να περιμένω!!!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ε; Άπαιχτο το καινούργιο επεισόδιο! :up: Άνετα το καλύτερο επεισόδιο της σειράς μέχρι τώρα! Το 17 που σας άρεσε τόσο πολύ πια, δε φτουράει μία μπροστά στο 18! Μιλάμε το επεισόδιο σε κρατά καθηλωμένο απ'το πρώτο λεπτό μέχρι το τελευταίο, είναι γεμάτο ανατροπές, δράση κι ένταση! 10/10 το νέο επεισόδιο! Έυγε στους δημιούργους και πάντα τέτοια εύχομαι.

 

Δεν ξέρω, έχω εντυπωσιαστεί πολύ απ'αυτό το επεισόδιο. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το διάβασα σε δύο τρια sites (όχι ότι αυτό λέει κάτι βέβαια). Δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου πάντως.

Κάποιοι λένε για 5 week hiatus (επιστροφή στις 16 Απριλίου). Άλλοι για λίγο περισσότερο (αυτό που διάβασα αρχικά).

Υποθέτω ότι θα μάθουμε σύντομα.

 

Είναι και επίσημο πλέον. Heroes return April 23 (αν είμαστε τυχεροί και συνεχίσει να παίζεται μια μέρα νωρίτερα στον Καναδά θα το δούμε από τις 22).

 

Έχουν και ένα μικρό teaser για το τι γίνεται παρακάτω (έχει spoilers αν και όχι πολλά):

 

http://www.youtube.com/watch?v=r0jTw1yLIgE

 

You may now start screaming...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

 

Το τρελό μελαχρινό γκομενάκι με την τσαμπουκαλίδικη συμπεριφορά που δουλεύει στην ίδια εταιρεία με τον γυαλάκια, τι ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ ΙΔΙΌΤΗΤΑ ΈΧΕΙ!!!

 

 

Έχω χαζέψει big time από το τελευταίο επεισόδιο... :blink: :w00t: :respect:

Link to comment
Share on other sites

Είναι και επίσημο πλέον. Heroes return April 23 (αν είμαστε τυχεροί και συνεχίσει να παίζεται μια μέρα νωρίτερα στον Καναδά θα το δούμε από τις 22).

 

Έχουν και ένα μικρό teaser για το τι γίνεται παρακάτω (έχει spoilers αν και όχι πολλά):

 

http://www.youtube.com/watch?v=r0jTw1yLIgE

 

You may now start screaming...

 

Μακάρι να συνεχίσουν να το δείχνουν Κυριακές...

Πάντως μόλις τώρα έσβησαν απ' το epguides.com το 12/3 ως ημ/νία του ep19. Λογικά τα υπόλοιπα θα τα δείξουν χωρίς διακοπές. Ξέρουμε αν θα έχει 22 ή 24 επεισόδια; Αν έχει 24 και διπλό season finale, τότε στις ΗΠΑ θα συμπέσει μαζί με το finale του Μπάουερ...

 

Σχετικά με το promo, δείχνει πάλι τον

future Hiro με κοντό μαλλί, κατάνα, χωρίς γυαλιά κλπ

και αναρωτιέμαι πώς θα γίνει αυτή η αλλαγή και ποιο το νόημά της τόσο λίγο χρόνο μέχρι την έκρηξη...

Link to comment
Share on other sites

το 12/3 δεν ισχύει. όχι για το 19 τουλάχιστο. ίσως βάλουν κάποιο ανακεφαλιωτικό επεισόδιο τότε, δε ξέρω.

Στο promo το λέει ξεκάθαρα ότι επιστρέφουν στις 23 Απριλίου.

Έχουν μείνει 5 ακόμα επεισόδια (σύνολο 23).

 

Edit: Αυτό που αναφέρει ο Captum για τον hiro, ανήκει στο κομμάτι του promo που συνοψίζει ότι έχουμε δει ως τώρα, και όχι τι θα δούμε στο 1X19.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην ξέρουμε.Θα μάθουμε τότε.

 

Υ.Γ. Βγάλε τα s απο την λέξη spoilers...

 

Σίγουρα, απλά ελπίζω να έχει κάποια σημασία και να μην είναι μόνο για φιγούρα... Αλλά όπως και να 'χει ο Hiro είναι αγαπημένος!

 

Υ.Γ. Done!

 

Edit: @ Stroggof: Ναι, απλά το trailer μας το υπενθύμισε...

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το 18 , πιστεύω το 19 :w00t: :food: θα είναι όλα τα λεφτά!!!!

Μάθαμε και πως απόκτησε ο piter την ουλή, που έλεγε ο xiro από το μέλλον :D :D

Link to comment
Share on other sites

Πω πω παιδιά τι ήταν το 18! Απίστευτο!!

Και τι τέλος!!! Άντε τώρα να κάθεσαι σε αναμένα κάρβουνα

μέχρι το 19.

Περιμένουμε με αγωνία!

Το ένα καλυτερο από το άλλο!

;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι το 17 μου άρεσε πολύ περισσότερο από το 18 για να πω την αλήθεια (αν εξαιρέσουμε το εξαιρετικό φινάλε του 18). Όχι ότι ήταν άσχημο, βέβαια.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μe too.Απο το 18,το εκπληκτικο φιναλε ειναι αυτο που του ανεβαζε τη βαθμολογια,κατα τα αλλα το βρηκα σαφως κατωτερο του 17.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αρκετοί ίσως το έχετε δει...

Οι υπεύθυνοι του NBC έφτιαξαν το παρακάτω "τρέιλερ".

 

 

:lol: :lol: Εγω μπορω να κουναω τα αυτια μου λες να ειμαι και εγω zeroe?

Link to comment
Share on other sites

thn seira thn blepo kai go kai exei poly agonia.to mono kapos poy me kanei einai oti prospathoun na to kanoun san to lost.h mia anatroph meta thn alh h olh atmosfaira.To heroes to pezei ellhniko kanali?? h to katebazete ap to internet??eimai ektos elladas gia auto rotao.pantos edo deixan to episodio poy h xanthia kouklara spend the night me ton congressman kai o kinezos xrhs tis dunameis tou gia na kerdisoun sto kazino otan eftasan sto vegas.

kai mia alh plhroforia autos pou kanei ton politiko den epeze sto 4400 alla se mia seira pou thn evaze to mega kai legotan mysterious ways ,htan oraia seira kati san x files alla me aisio telos:)

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

έχουμε πρόβλημα....δεν έγινε released Πουθενά το νέο επεισόδιο....

τι παίζει άραγε...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...