Jump to content

Sony Ericsson V630i


PP6210
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Υπάρχει ήδη θέμα για το V630, οπότε ατυχώς ανοίχτηκε καινούργιο,

 

2. τα συγκεκριμένα hands free δυστηχώς δεν είναι συμβατά με το V630, οπότε η μόνη επιλογή είναι μεγάλη κάρτα μνήμης με τραγουδάκια που θα περνάς από το PC.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 186
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το κινητό είναι <<ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ>> και νά γιατί το λέω αυτό:

 

Πριν 4 μέρες μου έπεσε στην πισίνα βάθους 3 μέτρα για κανα 5 λεπτο. Το στέγνωσα και είχε κάτι μικροπροβληματάκια με την οθόνη και την μπαταρία αλλα τώρα μετά απο τέσσερεις μέρες ολα OK!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι <<ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ>> και νά γιατί το λέω αυτό:

 

Πριν 4 μέρες μου έπεσε στην πισίνα βάθους 3 μέτρα για κανα 5 λεπτο. Το στέγνωσα και είχε κάτι μικροπροβληματάκια με την οθόνη και την μπαταρία αλλα τώρα μετά απο τέσσερεις μέρες ολα OK!!

 

Καλό αυτό! Κι εγώ το έχω βρέξει αρκετές φορές χωρίς να πάθει τίποτα. :)

 

Θα το δοκιμάσεις και σε αλμυρό νερό για να δούμε αν θα πνιγεί ή όχι; :p

Link to comment
Share on other sites

 

Θα το δοκιμάσεις και σε αλμυρό νερό για να δούμε αν θα πνιγεί ή όχι; :p

 

:rolleyes: Εκει ειναι το πραγματικο crash test! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Την μπύρα δεν ξέρω πάντως του έβαλα λίγο αντισκουριακό στις επαφές κάτω επειδή είχε σκουριάσει λίγο απο το νερό και τώρα χάλασε το Μικρόφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Την μπύρα δεν ξέρω πάντως του έβαλα λίγο αντισκουριακό στις επαφές κάτω επειδή είχε σκουριάσει λίγο απο το νερό και τώρα χάλασε το Μικρόφωνο.

Εισαι για αλλο κινητο τωρα...αυτο τα "εφαγε" τα ψωμια του.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ελληνική γλώσσα για το V630i υπάρχει δυνατότητα να το βρούμε αυτό που έχω δεν έχει ελληνική γλώσσα έκανα surfing στο google δεν βρήκα τίποτα !!!

Satnews

Admin Team :http://www.satplanet.gr

http://rapidshare.com/users/R73U5V

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά,γεια σας.Έχω το V630 και θεωρώ πολύ σπαστικό το ότι δεν έχει ράδιο.Εν τούτις,δεν μπορώ να ακούω σταθμούς.Δεν μπορώ να καταλάβω την υπηρεσία Vodafone Live! Dj.Μπορώ να ορίσω δικό μου σταθμό ή είναι μούφα?Επίσης,μπορώ κάπως να του βάλω ράδιο??????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,γεια σας.Έχω το V630 και θεωρώ πολύ σπαστικό το ότι δεν έχει ράδιο.Εν τούτις,δεν μπορώ να ακούω σταθμούς.Δεν μπορώ να καταλάβω την υπηρεσία Vodafone Live! Dj.Μπορώ να ορίσω δικό μου σταθμό ή είναι μούφα?Επίσης,μπορώ κάπως να του βάλω ράδιο??????

 

 

Yparxei dunatotita metatropis tou se K610i i se W660i!!!

Se w660i omws dn sou to proteinw gt dn doulei tpt!!!

Dn douleuei oute to walkman oute to radio tou;)

An parola auta 8es na to kaneis w660i psaxe ligo sto se-nse kai 8a vreis ta panta!!!Epeisis 8a xreiasteis dispdriver kai camdriver tou k610i gia na doulepsei to W660i!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Τότε ποιος ο λόγος να το μετατρέψει σε W660 αν τίποτα δεν λειτουργεί σωστά?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τότε ποιος ο λόγος να το μετατρέψει σε W660 αν τίποτα δεν λειτουργεί σωστά?

 

Egw anefera to ti mporei na kanei!!!

An mpeis sto se-nse einai paaaara polla atoma ta opoia to exoun kanei auto!!!;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
να ρωτησω τι τύπους βίντεο υποστηρίζει το v630? Γιατι του βάζω βιντεάκια και δεν παίζουν!
θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω τι τύπους βίντεο υποστηρίζει το v630? Γιατι του βάζω βιντεάκια και δεν παίζουν!

3gp! δυστηχως! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κάποιος πλαυερ που να εγκαθιστάται και να τα παίζει?
θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

geia sas

Mi pos kserei kaneis a exei gia to Sony Ericsso V630i kanene progrma gia na deiavasei ke ta arxia .sis kai alo arxio giati me osa exo dei mono ta .jar gnorizi.

Kai kati alo thelo na zviso ola ta raxi tou Vodafone live ma dhen me epitrepi ti programa prepi na xrisomopiso?

Link to comment
Share on other sites

geia sas

Mi pos kserei kaneis a exei gia to Sony Ericsso V630i kanene progrma gia na deiavasei ke ta arxia .sis kai alo arxio giati me osa exo dei mono ta .jar gnorizi.

Kai kati alo thelo na zviso ola ta raxi tou Vodafone live ma dhen me epitrepi ti programa prepi na xrisomopiso?

Αυτο που ζητας απλα δεν γινεται.δεν υποστηριζεται! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Το κινητό μπορεί να παίξει και .mp4 βιντεάκια...

 

Little_pony: Για να μεταφέρεις μηνύματα, επαφές και άλλα, χρησιμοποίησε το πρόγραμμα "My Phone Explorer". Δε θυμάμαι που το βρήκα, πάντως νομίζω θα το βρεις άμεσα με το Google.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μπορεί να παίξει και .mp4 βιντεάκια...

 

Little_pony: Για να μεταφέρεις μηνύματα, επαφές και άλλα, χρησιμοποίησε το πρόγραμμα "My Phone Explorer". Δε θυμάμαι που το βρήκα, πάντως νομίζω θα το βρεις άμεσα με το Google.

myphonexplorer --> http://www.fjsoft.at/en/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προσπάθησα να κάνω αναβάθμιση το V630i μου μέσω του SE Update Service και από τη στιγμή που σύνδεσα τη συσκευή με τον υπολογιστή, το κινητό δεν ανοίγει...! Κάθε φορά που πατάω το κουμπί on/off αναβοσβήνει το κόκκινο λαμπάκι.

 

Τι πρόβλημα υπάρχει, λέτε; Σκέφτηκα, μήπως είναι κάποιος ιός;

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κάνω αναβάθμιση το V630i μου μέσω του SE Update Service και από τη στιγμή που σύνδεσα τη συσκευή με τον υπολογιστή, το κινητό δεν ανοίγει...! Κάθε φορά που πατάω το κουμπί on/off αναβοσβήνει το κόκκινο λαμπάκι.

 

Τι πρόβλημα υπάρχει, λέτε; Σκέφτηκα, μήπως είναι κάποιος ιός;

Ιος δεν ειναι.απλα το v630i δεν μπορεις να το κανεις update απο το σπιτι σου.γι'αυτο και κολλησε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορώ να κάνω update; Το έχω ήδη κάνει 2 φορές στο παρελθόν με επιτυχία... Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είχε μπαταρία όταν πήγες να κάνεις αναβάθμιση;

Δοκίμασες να βγάλεις την μπαταρία, να την ξαναβάλεις και να το φορτίσεις μήπως ανοίξει;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα έκανα όλα... Προσπαθώντας είτε να το ανοίξω, είτε να το συνδέσω με υπολογιστή ή φορτιστή, ανάβει το κόκκινο λαμπάκι... Αύριο θα το πάω από τη vodafone, να του ρίξουν μια ματιά!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V630i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...