Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ Κ700 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ Κ750 ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ..Κ ΝΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Ν73 ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΝΟΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ Κ700 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ Κ750 ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ..Κ ΝΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Ν73 ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΝΟΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ...

 

Φίλε , το n73 ακούγεται πολύ καλή επιλογή.Ελπίζω να είναι και στην πράξη έτσι.

Γιατί όμως λες "κρίμα"?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ Κ700 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ Κ750 ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ..Κ ΝΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Ν73 ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΝΟΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ...

 

Θελεις να μη γραφεις κεφαλαια ομως ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να θίξω τους μύριους Nokiaδες...αλλά δούλευα πέρσι το καλοκαίρι και πήρα το 6680. Αποτέλεσμα να το χαρίσω στη μάνα μου... :lol: :lol: (είπαμε... να μην παίρνουμε πάντα.., να δίνουμε και κάτι) Καλά δεν είναι και καμιά εμπειρία φοβερή, απλά θα σου φανεί κάπως η αλλαγή. Δυνατότητες πολύ περισσότερες.. αλλά άχαρα τηλέφωνα (τουλάχιστον για το στυλ μου..) + ότι έχει γίνει της μόδας symbian και 15 χρονα.. Τέτοιες αυξημένες ανάγκες ; :p Όσον αφορά το Κ800i εντάξει δεν είναι και κρίμα. Μην το επικρίνεις! :X Είπαμε καλό για αλλαγή από Κ700 ή ακόμα και από Τ610 (απίστευτη ανθεκτικότητα... 6 ώρες μέσα σε ποτήρι με ουίσκι και δουλεύει ακόμα...) Plz μην γράφεις κεφαλαία.. Στη διαδικτυακή σημαίνουν αύξηση του τόνου σου + ότι είναι απίστευτα κουραστικά και δυσανάγνωστα :)
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που η σονυ δεν δημιουργησε αξιο αντικαταστατη για το k750..κατι πιο δυνατο ρε παιδια..ενα κινητο δεν ειναι μονο η καμερα...αφηστε που υστερει κ σε ομορφια με αυτες τις καμπυλες που του εκαναν..κ το joystic ιδιο ακριβως λες κ δεν ηξεραν οτι το k750 υστερουσε σε αυτο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γκρινιάρη φίλε μου... Μόλις το Κ800i πιάσει την καλή, θα σκάσει και στο πρώτο τρίμηνο ( ; ) του 2007 και το 5ΜΡ camera phone και θα σπεύσουν όλοι προς αντικατάσταση. Για βάλε 450 + 500 το επόμενο μοντέλο. Μέσα σε ένα εξάμηνο θα έχει πιάσει τουλάχιστον 800 από ένα χρήστη, ο οποίος αγόρασε το Κ800. Γιατί εδώ το προτίμησε για 1,2 ΜΡ παραπάνω από το Κ750. Αν βγει 5 ΜΡ δεν θα το αντικαταστήσει ; Mπίζνες φίλε μου. Τα τηλ. "πρέπει" να τα αλλάζουμε κάθε εξάμηνο (υποτίθεται αν θέλουμε να είμαστε στη μόδα και "εξελιγμένοι")
Link to comment
Share on other sites

Δε προκειται να κατακρινω την πολιτικη των εταιριων κ καλα κανει κ η σονυ κ βγαζει διαφορες παραλλαγες αλλα τουλαχιστον στην ναυαρχιδα σου δωσε κατι παραπανω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα τηλ. "πρέπει" να τα αλλάζουμε κάθε εξάμηνο (υποτίθεται αν θέλουμε να είμαστε στη μόδα και "εξελιγμένοι")

 

 

Αυτό πολύ σωστά όπως αναφέρεις είναι η δουλεία του marketing των εταιριών, από εκεί και μετά είναι του καθενός επιλογή

Πειράζει που αλλάζω κινητό μία στα 2-3 χρόνια?

Πειράζει που από κινητό που απλά δεχόταν MMS πέρασα στο κ800i?

Πειράζει που το επόμενο κινητό μου (ανεξαρτήτως μάρκας) θα είναι μετά από 2 χρόνια το minimum?

Έχασα τίποτα που δεν πήρα κινητό με 1,3-2 η δεν ξέρω εγώ πόσα mp?

Ας είμαστε γενικά προσεχτικοί στο πού ξοδεύουμε τα χρήματά μας

 

Υ.Γ Γενικά αναφέρομαι απλά βασίστηκα σε αυτό το τελευταίο που είπες

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πολύ σωστά όπως αναφέρεις είναι η δουλεία του marketing των εταιριών, από εκεί και μετά είναι του καθενός επιλογή

Πειράζει που αλλάζω κινητό μία στα 2-3 χρόνια?

Πειράζει που από κινητό που απλά δεχόταν MMS πέρασα στο κ800i?

Πειράζει που το επόμενο κινητό μου (ανεξαρτήτως μάρκας) θα είναι μετά από 2 χρόνια το minimum?

Έχασα τίποτα που δεν πήρα κινητό με 1,3-2 η δεν ξέρω εγώ πόσα mp?

Ας είμαστε γενικά προσεχτικοί στο πού ξοδεύουμε τα χρήματά μας

 

Υ.Γ Γενικά αναφέρομαι απλά βασίστηκα σε αυτό το τελευταίο που είπες

 

Οι περισσότεροι στο forum έχουμε μια αγάπη για την τεχνολογία και αλλάζουμε διαρκώς συσκευές για τα καλούδια που προσφέρουν , άρα όταν ρωτάς αν έχασες κάτι που εδώ και 2 χρόνια δεν πήρες κινητό για εμένα η απάντηση είναι πως:

ΝΑΙ έχασες!.:)

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι στο forum έχουμε μια αγάπη για την τεχνολογία και αλλάζουμε διαρκώς συσκευές για τα καλούδια που προσφέρουν , άρα όταν ρωτάς αν έχασες κάτι που εδώ και 2 χρόνια δεν πήρες κινητό για εμένα η απάντηση είναι πως:

ΝΑΙ έχασες!.:)

 

Αν κρίνω και από προηγούμενα πόστ του melahrinou , η φράση του ότι πρέπει να αλλάζουμε κινητά κάθε 6 μήνες ήταν μάλλον λίγο ειρωνική(σόρρυ αν κάνω λάθος)

Πραγματικά , αν θέλεις να έχεις το τελευταίο μοντέλο , πρέπει να αλλάζεις κάθε 6 μήνες κινητό , αλλά αυτό δεν λέει τίποτα.

Όλοι μας μπορεί να αγαπάμε την τεχνολογία , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα πετάμε τα λεφτά μας εδώ και εκεί άσκοπα.;)

 

Νοκιάκιας(αν αυτό πήγαινε για μένα)δεν είμαι και ούτε ήμουν ποτέ.Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν βλέπω ότι το n73 είναι από άποψη χαρακτηριστικών πολύ καλό.

Όσο για το symbian +15χρονα θα συμφωνήσω.:)

(γενικά , είμαι υπέρ των πιο pda-like λύσεων)

 

Από την άλλη πάλι , το k800 δεν είναι ναυαρχίδα , όπως είπε κάποιος.Είναι η best seller σειρά της se , και , όπως συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις , υπάρχουν ορισμένα πιασάρικα χαρακτηριστικά(πχ.κάμερα)αλλά λείπουν κάποια άλλα που θα μπορούσαν να καταστήσουν το μοντέλο "ναυαρχίδα".

Αυτό δεν σημαίνει ότι το k800 δεν είναι καλό.Έχει όλα όσα χρειάζεται ένας μέσος χρήστης και ακόμα πάρα πάνω.Δεν βλέπω τι επιπλέον θα μπορούσε να ενσωματωθεί σε αυτό το κινητό σήμερα από την se , ώστε να είναι 'άξιος" αντικαταστάτης του 750.Ίσως ένα καλύτερο ηχείο?Ε , αυτό είναι το παράπονό σας?

 

Και τέλος...

η ναυαρχίδα της se αναμένεται και δεν είναι άλλη από το p990.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω και από προηγούμενα πόστ του melahrinou , η φράση του ότι πρέπει να αλλάζουμε κινητά κάθε 6 μήνες ήταν μάλλον λίγο ειρωνική(σόρρυ αν κάνω λάθος)

Πραγματικά , αν θέλεις να έχεις το τελευταίο μοντέλο , πρέπει να αλλάζεις κάθε 6 μήνες κινητό , αλλά αυτό δεν λέει τίποτα.

Όλοι μας μπορεί να αγαπάμε την τεχνολογία , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα πετάμε τα λεφτά μας εδώ και εκεί άσκοπα.;)

 

Νοκιάκιας(αν αυτό πήγαινε για μένα)δεν είμαι και ούτε ήμουν ποτέ.Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν βλέπω ότι το n73 είναι από άποψη χαρακτηριστικών πολύ καλό.

Όσο για το symbian +15χρονα θα συμφωνήσω.:)

(γενικά , είμαι υπέρ των πιο pda-like λύσεων)

 

Από την άλλη πάλι , το k800 δεν είναι ναυαρχίδα , όπως είπε κάποιος.Είναι η best seller σειρά της se , και , όπως συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις , υπάρχουν ορισμένα πιασάρικα χαρακτηριστικά(πχ.κάμερα)αλλά λείπουν κάποια άλλα που θα μπορούσαν να καταστήσουν το μοντέλο "ναυαρχίδα".

Αυτό δεν σημαίνει ότι το k800 δεν είναι καλό.Έχει όλα όσα χρειάζεται ένας μέσος χρήστης και ακόμα πάρα πάνω.Δεν βλέπω τι επιπλέον θα μπορούσε να ενσωματωθεί σε αυτό το κινητό σήμερα από την se , ώστε να είναι 'άξιος" αντικαταστάτης του 750.Ίσως ένα καλύτερο ηχείο?Ε , αυτό είναι το παράπονό σας?

 

Και τέλος...

η ναυαρχίδα της se αναμένεται και δεν είναι άλλη από το p990.:)

 

etsi nomizis! :)...oxi ilikrina, den pistevo pos h vayarxida einai to P990. Emena me xalai poly pou meinan piso stin camera. NAi entaksi den einai gia imaging, alla afou to kanan gia alla kinita me 3.2 kai xenon! giati oxi me ayto? Diladi ti tous xalai, oxi mono tha dosoun lefta ayti pou tha to paroun e as plirosoun kati pou tha aksizi h allagi kai oxi to design.

Link to comment
Share on other sites

etsi nomizis! :)...oxi ilikrina, den pistevo pos h vayarxida einai to P990. Emena me xalai poly pou meinan piso stin camera. NAi entaksi den einai gia imaging, alla afou to kanan gia alla kinita me 3.2 kai xenon! giati oxi me ayto? Diladi ti tous xalai, oxi mono tha dosoun lefta ayti pou tha to paroun e as plirosoun kati pou tha aksizi h allagi kai oxi to design.

 

Μα δεν είναι ότι το πιστεύω μόνο εγώ.

Είναι ότι το πιστεύει η se.:D

Όσο για την κάμερα , θα συμφωνήσω , αλλά παραδοσιακά τα pxxx ποτέ δεν έσπερναν σε αυτό τον τομέα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι στο forum έχουμε μια αγάπη για την τεχνολογία και αλλάζουμε διαρκώς συσκευές για τα καλούδια που προσφέρουν , άρα όταν ρωτάς αν έχασες κάτι που εδώ και 2 χρόνια δεν πήρες κινητό για εμένα η απάντηση είναι πως:

ΝΑΙ έχασες!.:)

 

 

Η άποψη σου σεβαστή

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του...;)

Link to comment
Share on other sites

MPES STO E-SHOP.GR, EXEI 512 KARTA M2 ME 27 EURO... KALH TIMH NOMIZO....

 

Μήπως είναι στα 256....?

 

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?category=%C5%C9%C4%C9%CA%C5%D3+%CC%CD%C7%CC%C5%D3&developer=SONY

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

εγω παιδιά πήρα κάρτα Sony 1GB από τον Γερμανό στο Λαύριο με 50 ευρώ.

Νομίζω καλή τιμή.

 

Γιάννης

Why join the navy if you can be a pirate?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

εγω παιδιά πήρα κάρτα Sony 1GB από τον Γερμανό στο Λαύριο με 50 ευρώ.

Νομίζω καλή τιμή.

 

Γιάννης

 

Πολύ καλή!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, να ρωτησω γιατι καθε φορα που αλλάζω στο πλήκτρο πλοήγησης το Vodafone live και βάζω μια εφαρμογή που μου χρειάζεται, μόλις κλείσει το τηλέφωνο ξαναμπαίνει μόνη της? πως μπορώ να το βγάλω το ρημαδι?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ υποτονικό και παραπονιάρικο αυτό το θρέντ ρε παιδιά....όλο παράπονα είστε.Σαφώς και ναυαρχίδα της ΣΕ είναι το ρ990, το κ800 είναι απλά η αιχμή τού δόρατος και στις πωλήσεις αλλά και στο BRAND AWARENESS της SE.Εγώ προσωπικά το βρίσκω άξιο διάδοχο του Κ750.Έχει πολλές μεγάλες και πολλές μικρές βελτιώσεις που εγώ σαν απαιτητικός χρήστης τις πρόσεξα.Σε σχέση με το Κ750 έχει καλύτερη κάμερα με επιδόσεις μιας νόρμαλ ψηφιακής,πολύ καλύτερη οθόνη,σαφώς γρηγορότερο μενού, πολλές μικροβελτιώσεις στο μενού, πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής(και σε υλικά αλλά και σε συναρμολόγηση).Αυτό που λέτε για χαμηλή ένταση μεγαφώνου θα φτιαχτεί με την αναβάθμιση.'Οσο για το MEGA BASS, σιγά τα ωά....εγώ προσωπικά δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ μου σε κ750-w800...γιατί απλά είναι υπερβολικά τα μπάσα.Η τιμή του είναι πολύ καλή για αυτά που προσφέρει.Οι πωλήσεις του δεν θα ξεπεράσουν του Κ750 λόγω της μεγάλης επέκτασης που είχε και έχει το πορτφόλιο της ΣΕ.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ υποτονικό και παραπονιάρικο αυτό το θρέντ ρε παιδιά....όλο παράπονα είστε.Σαφώς και ναυαρχίδα της ΣΕ είναι το ρ990, το κ800 είναι απλά η αιχμή τού δόρατος και στις πωλήσεις αλλά και στο BRAND AWARENESS της SE.Εγώ προσωπικά το βρίσκω άξιο διάδοχο του Κ750.Έχει πολλές μεγάλες και πολλές μικρές βελτιώσεις που εγώ σαν απαιτητικός χρήστης τις πρόσεξα.Σε σχέση με το Κ750 έχει καλύτερη κάμερα με επιδόσεις μιας νόρμαλ ψηφιακής,πολύ καλύτερη οθόνη,σαφώς γρηγορότερο μενού, πολλές μικροβελτιώσεις στο μενού, πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής(και σε υλικά αλλά και σε συναρμολόγηση).Αυτό που λέτε για χαμηλή ένταση μεγαφώνου θα φτιαχτεί με την αναβάθμιση.'Οσο για το MEGA BASS, σιγά τα ωά....εγώ προσωπικά δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ μου σε κ750-w800...γιατί απλά είναι υπερβολικά τα μπάσα.Η τιμή του είναι πολύ καλή για αυτά που προσφέρει.Οι πωλήσεις του δεν θα ξεπεράσουν του Κ750 λόγω της μεγάλης επέκτασης που είχε και έχει το πορτφόλιο της ΣΕ.

Συμφωνώ απόλυτα,πολύ σωστά τα λες:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ υποτονικό και παραπονιάρικο αυτό το θρέντ ρε παιδιά....όλο παράπονα είστε.Σαφώς και ναυαρχίδα της ΣΕ είναι το ρ990, το κ800 είναι απλά η αιχμή τού δόρατος και στις πωλήσεις αλλά και στο BRAND AWARENESS της SE.Εγώ προσωπικά το βρίσκω άξιο διάδοχο του Κ750.Έχει πολλές μεγάλες και πολλές μικρές βελτιώσεις που εγώ σαν απαιτητικός χρήστης τις πρόσεξα.Σε σχέση με το Κ750 έχει καλύτερη κάμερα με επιδόσεις μιας νόρμαλ ψηφιακής,πολύ καλύτερη οθόνη,σαφώς γρηγορότερο μενού, πολλές μικροβελτιώσεις στο μενού, πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής(και σε υλικά αλλά και σε συναρμολόγηση).Αυτό που λέτε για χαμηλή ένταση μεγαφώνου θα φτιαχτεί με την αναβάθμιση.'Οσο για το MEGA BASS, σιγά τα ωά....εγώ προσωπικά δεν το είχα χρησιμοποιήσει ποτέ μου σε κ750-w800...γιατί απλά είναι υπερβολικά τα μπάσα.Η τιμή του είναι πολύ καλή για αυτά που προσφέρει.Οι πωλήσεις του δεν θα ξεπεράσουν του Κ750 λόγω της μεγάλης επέκτασης που είχε και έχει το πορτφόλιο της ΣΕ.

 

Δεν είμαι αρνητικός σε αυτά που λες, αλλά σε καμία περίπτωση δεν επαρκούν για να αλλάξω τηλ. (υποκειμενικό αυτό προς αποφυγή παρεξηγήσεων). Ως αντικαταστάτη φίλε millis προσωπικά θεωρώ κάτι το καινοτόμο. Δεν αρνούμαι βέβαια πως το Κ800i είναι μία (μόνο μία) σκάλα παραπάνω από το Κ750i και είναι βέβαια ένα πολύ δυνατό μοντέλο αλλά μέχρι εκεί. Και όμως σε πολλούς μπορεί να είναι χρήσιμο το Mega Bass TM. Θυμάμαι στα πρώτα Walkman (όχι κινητά :p ) που ενσωματώθηκε ήταν χρήσιμο. Δε νομίζω ότι τα 3,2 ΜΡ μπορούν να δελεάσουν ένα σοβαρό αγοραστή προς αντικατάσταση του Κ750. Εκτός βέβαια αν υπάρχουν άλλοι λόγοι πίσω από αυτή την αγορά. Το ξαναεπισημαίνω: δεν αρνήθηκε κανείς ότι το τηλέφωνο είναι από τα πιο αξιόλογα, αλλά αδυνατεί να αντικαταστήσει το Κ750i (υποκειμενικό, αν και πολλοί τη στηρίζουν αυτή την άποψη). Αν βγει στο μέλλον Κ850i ας πούμε, με καλύτερα υλικά κατασκευυής, λίγο μεγαλύτερη οθόνη,σαφώς καλύτερο μενού και κάμερα 4ΜΡ, θα άλλαζες το Κ800i ; Εγώ πιστεύω πως κάτι τέτοιο θα φανέρωνε σημάδια υπερκαταναλωτισμού (υποκειμενικό). Καλύτερα πιστεύω επειδή έχουμε ξεφύγει από το θέμα, (για άλλη μια φορά :lol: ) να στέψουμε τη συζήτηση σε νορμάλ επίπεδα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μπείτε σε ένα δωμάτιο με κλειστά παράθυρα, κλείστε και το φως. Βγάλτε μια φωτογραφία. Επαναλάβατε το ίδιο και με το K750i αυτή τη φορά. Είναι ίδιες οι φωτογραφίες; Δε νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μπορεί το Κ750 να πιάσει την ποιότητα της νυχτερινής λήψης του Κ800i, υπάρχει διαθέσιμο αξεσουάρ φλας, το οποίο μπορεί να βελτιώσει την κατάσταση. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...