Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai den perneis den dexese kliseis kai den douleuei to radio ola ta ala litourgoun kanonika enoite oti den exeis kai net egw vrika mia 512 ths sony me 40 euro den 3erw an einai ftino i akrivo htan mia agora ths sthgmis

http://www.geocities.com/tcpip25410/300me80.JPG

 

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Link to comment
Share on other sites

Ηι gyus!!! Με γεια μου!!! Μολις το πηρα δωρο για την γιορτη μου!!! καλα μιλαμε περιμενω να το φορτισω να δω τι παιζει!!

τπτ Site me java εχετε βρει???

sOrRy αν εχει ξανααναφερθει!!

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

magkes emena to kinito dio molis ebdomadon mou esvise kai den ksananoikse pote!To esteila stin ericsson kai mou eipan oti tha pernagan pali to leitourgiko apo tin arxi alla i vlabi apodeixtike pio sobari kai pao gia antikatastasi mexri tin paraskeui pou mas erxetai!Elpizo na ginei sintoma giati mou leipei idi i teleia othoni tou kai i teleia kamera tou!To kinito genika leei polla!

το ιδιο μου εκανε και το δικο μου,το εστειλαν λοιπον αθηνα για επισκευη αλλα τελικα μου εκαναν αντικατασταση:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To video san piotita einai kalitero i xirotero apo to k750?

στα ιδια επιπεδα ειναι φιλε μου και βασκα δεν περιμενω κατι καλυτερο ακομα κι αν βγει νεα αναβαθμιση,το μεγεθος θα μεινει ιδιο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

στα ιδια επιπεδα ειναι φιλε μου και βασκα δεν περιμενω κατι καλυτερο ακομα κι αν βγει νεα αναβαθμιση,το μεγεθος θα μεινει ιδιο.

 

Δεν είναι μόνο το μέγεθος.Είναι και το framerate αλλά και αυτό το καταραμένο 3gp που πλέον , με την αύξηση της μνήμης των κινητών , είναι αδικαιολόγητο.:mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kalhspera... skeftomai na agorasw kinhto kai eimai anamesa se sony erickson k800i kai nokia n80...mporei kapoios na mou pei th gnwmh tou gia auth th sugkrish?...euxaristw prokatabolika

 

Σύγκριση? Μα δεν υπάρχει σύγκριση:worry:

Είναι 2 τελείως διαφορετικά προιόντα.Ανάλογο θέμα υπάρχει βέβαια

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=103159&highlight=n80+k800

 

αλλά κυρίως είναι θέμα προσωπικών σου αναγκών.

Αν θέλεις ένα smartphone με wifi παίρνεις n80 , αλλά αν θέλεις ένα μικρότερο κινητό με souper κάμερα παίρνεις k800:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei parei mia fili mou to k800i kai panw aristera stin othoni dipla apo to sima exei ena eikonidio pou deixnei ena dentraki.. Kserei kaneis ti einai auto??? Entometaksei sto vivliaraki tou kinitou sto pisw meros dn exei ta simatakia kai to ti seimainoun opws eixe sta alla kinita. Mipws kserei kaneis pou mporw na vrw ta simatakia kai to ti seimainoun???
Link to comment
Share on other sites

Στις αναπάντητες που μου κάνουν, ενεργοποιείται η δόνηση και εαν δεν το σταματήσω, αυτό συνεχίζει!!!!!!!!!!!!!!!! Τι φταίει; Τι να κάνω;

Απλα πηγαινε να χρησιμοποιησεις την εγγυηση...;)

IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

na sas rwthsw kati...ti einai to programma my phone explorer akribws?

Πρόγραμμα διαχείρισης του κινητού από τον υπολογιστή. Των κλήσεων, των μηνυμάτων και των multimedia αρχείων. Το πρόγραμμα συνεργάζεται με όλα τα τηλέφωνα της SE. Με δυνατότητα δημιουργίας αρχείων ασφαλείας και επαναφοράς. Και μάλιστα με ελληνικό μενού.

Κατέβασέ το οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei parei mia fili mou to k800i kai panw aristera stin othoni dipla apo to sima exei ena eikonidio pou deixnei ena dentraki.. Kserei kaneis ti einai auto??? Entometaksei sto vivliaraki tou kinitou sto pisw meros dn exei ta simatakia kai to ti seimainoun opws eixe sta alla kinita. Mipws kserei kaneis pou mporw na vrw ta simatakia kai to ti seimainoun???

Ελαφρά πίεση στο άνωθεν τοποθετημένο πλήκτρο ενεργο/απενεργοποίησης της συσκευής εμφανίζει τις επιλογές απενεργοπόιησης,κλειδώματος πληκτρολογίου,ενεργοποίησης σιωπηλού και επιλογής διαφόρων προφίλ,ανάμεσα τους και το προφίλ δεντράκι(ΥΠΑΙΘΡΟΣ):lol: :D :) ;)

 

ΥΓ. Μην χρησιμοποιείς το "ρε παιδιά",δεν ταιριάζει σε ερώτημα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα διαχείρισης του κινητού από τον υπολογιστή. Των κλήσεων, των μηνυμάτων και των multimedia αρχείων. Το πρόγραμμα συνεργάζεται με όλα τα τηλέφωνα της SE. Με δυνατότητα δημιουργίας αρχείων ασφαλείας και επαναφοράς. Και μάλιστα με ελληνικό μενού.

Κατέβασέ το οπωσδήποτε.

Ναι αλλα πούν'το;:(

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελαφρά πίεση στο άνωθεν τοποθετημένο πλήκτρο ενεργο/απενεργοποίησης της συσκευής εμφανίζει τις επιλογές απενεργοπόιησης,κλειδώματος πληκτρολογίου,ενεργοποίησης σιωπηλού και επιλογής διαφόρων προφίλ,ανάμεσα τους και το προφίλ δεντράκι(ΥΠΑΙΘΡΟΣ):lol: :D :) ;)

 

ΥΓ. Μην χρησιμοποιείς το "ρε παιδιά",δεν ταιριάζει σε ερώτημα πάντα.

Εμένα δίπλα στο σύμβολο σήματος, έχει ενα εικονίδιο με τρείς μπλέ κύκλους απο μέσα προς τα έξω, σε άσπρο φόντο.

Τι συμβολίζει;:O

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα πούν'το;:(

Νάτο.:)

http://www.fjsoft.at/

Είναι στα γερμανικά αλλά μπορείς να διαλέξεις ελληνική γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

ki auto pou deinei sto kouti kata thn agora tou kinhtou to pc suite to idio den einai???

Περίπου. Περιλαμβάνει και άλλα πράγματα.

Θα βρεις πάντως (όπως όλοι) πολύ πιο βολικό το my phone explorer.

Link to comment
Share on other sites

Γκρρρρρρρρ....

(Δεν θα το αναλύσω αυτό. Απλά έκανα μια πατατιά με το πρώην κινητό μου και ενώ βλέπω οτι υπήρχε λύση τόσο καιρό.Γμτ μου.)

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περίπου. Περιλαμβάνει και άλλα πράγματα.

Θα βρεις πάντως (όπως όλοι) πολύ πιο βολικό το my phone explorer.

ara proteineis auto gia na diaxeirizomai kinhto me upologisth...elpizw na nai aksiopisto...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς όπως και με το δικό του πρόγραμμα, έτσι και με αυτό, δεν βρίσκει το τηλέφωνο.

Το έχω συνδεμένο με usb.

Ενα πρόβλημα συνεχές ειναι οτι δεν μπορεί να εγκαταστήσει το ericsson device 0.39.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...