Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασε τι έγραψα από πάνω και για πες πως το έκανες. :)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Σωστός. :)

Δεν μεταφέρονται αρχεία μέσα στο "Αλμπουμ κάμερας". Μόνο από το "Αλμπουμ κάμερας" προς άλλους φακέλους.

 

Εγώ πως το έκανα τότε;

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε τι έγραψα από πάνω και για πες πως το έκανες. :)

 

Χωρίς να ανοίξεις την φωτογραφία, πας στο Manage File>Move επιλέγεις μνήμη τηλεφώνου ή memory stick και σου βγάζει το Camera Album. Το επιλέγεις και εκεί μέσα κάνεις Paste.

 

Εdit: Μόλις το δοκίμασα, και δεν γίνεται με κάθε εικόνα αλλά μόνο με φωτογραφίες. Μετακίνησε φωτογραφίες που είχα και από το Κ750 μου όμως.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει τα λεφτά του; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι να το αγοράσω. Έχει κάποιο σοβαρό μειονέκτημα; Η cyber-shot κάμερα τι λέει;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει τα λεφτά του; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι να το αγοράσω. Έχει κάποιο σοβαρό μειονέκτημα; Η cyber-shot κάμερα τι λέει;

φιλε μου ενα μικρο search στο θεμα του K-800 Πιστευω οτι θα σε κανει να το παρεις:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To επιβεβαιώνω και εγώ.:)

Επειδή έχω το συγκεκριμένο αξεσουάρ , μπορώ να πώ ότι τα αποτελέσματα είναι απίστευτα.:happy:

Δεν φτάνει τη δύναμη του φλάς μιας ψηφιακής , αλλά για κινητό είναι πολύ καλό.Μέχρι και τα 2,5 μέτρα η νύχτα γίνεται μέρα κυριολεκτικά(φτάνει μέχρι τα 4 μέτρα ,αλλά αδυνατισμένο)

Το ενσωματωμένο φλάς του k800 δεν νομίζω να έχει τόση δύναμη:O

 

:wacko: 'Ετσι όπως πάμε θα φτάσουμε να κάνουμε και μύνηση στην SE που έβγαλε το Κ800 και όσοι το χρησιμοποιούν (το Κ800) να τους κάψουμε στην πυρά.Μα είμαστε με τα καλά μας?Υπάρχουν ακόμοι άνθρωποι που θεωρούν το Κ750 καλύτερο απο το Κ800?

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σε εσας το καπακι πισω στην καμερα απο την κατω μερια κουνιεται αριστερα,δεξια η ειναι πληρης σταθερο?φοβαμαι μην μου μηνει στο χερι καμια μερα.Τωρα αν μερικοι θεωρουν το Κ750ι καλητερο δικια τους αποψη :) αλλα δν μπορουν να μας βγαλουν και τυφλους οτι το κ750ι εχει καλητερη καμερα.:p
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ακόμοι άνθρωποι που θεωρούν το Κ750 καλύτερο απο το Κ800?

 

Κανείς δεν είπε ότι το Κ750 είναι καλύτερο από το Κ800. Ούτε φυσικά ισάξιο. Τουλάχιστον δεν κατάλαβα εγώ κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν είπε ότι το Κ750 είναι καλύτερο από το Κ800. Ούτε φυσικά ισάξιο. Τουλάχιστον δεν κατάλαβα εγώ κάτι τέτοιο.

 

Και σωστά κατάλαβες φίλε μου!:)

Για το αξεσουάρ του εξωτερικού φλας μιλούσα παρα πάνω , το οποίο άλλωστε ταιριάζει και στο k800.

Δεν καταλαβαίνω πώς ορισμένοι παρερμηνεύουν.:( :worry:

Άλλο ζήτημα είναι αν κάποιος με K750 αξίζει να σκάσει 450 ευρώ για να το αλλάξει με k800.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και σωστά κατάλαβες φίλε μου!:)

Για το αξεσουάρ του εξωτερικού φλας μιλούσα παρα πάνω , το οποίο άλλωστε ταιριάζει και στο k800.

Δεν καταλαβαίνω πώς ορισμένοι παρερμηνεύουν.:( :worry:

Άλλο ζήτημα είναι αν κάποιος με K750 αξίζει να σκάσει 450 ευρώ για να το αλλάξει με k800.

 

Γνώμη μου είναι ότι έχει ανοίξει εδώ και μέρς μια ανούσια συζήτηση.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με συμβόλαιο, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με ανανέωση συμβολαίου, οπότε αξίζει.

 

Σε άλλους τρέχουν τα λεφτά από τα πατζάκια, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι επειδή γουστάρουν να το πάρουν, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι μπορούν όλα τα παράπάνω, αλλά δε γουστάρουν να το πάρουν οπότε δεν αξίζει.

 

Επί σελίδες, διαβάζουμε τα ανούσια επιχειρήματα κάποιων ότι δεν έχει τίποτα παραπάνω από το Κ750, ότι δεν αξίζει 450 ευρώ, ότι δε το γουστάρουν, ότι δε θα το πάρουν. Με γεια σας με χαρά σας, μην το πάρετε, αφήστε εμάς που το πήραμε ή θα το πάρουμε να ασχοληθούμε με το κινητό. Όλα τα άλλα είναι περιττά.

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω με κάθε επιφύλαξη, αλλά νομίζω ότι παρατήρησα κάποια συσχέτιση της απώλειας του ήχου πλήκτρων με το κλείδωμα του πληκτρολογίου, αυτόματο ή μη. Συγκεκριμένα, όταν το πληκτρολόγιο είναι κλειδωμένο και υπάρξει κάποιο "νέο συμβάν" (=αναπάντητη κλήση ή εισερχόμενο νήμυμα) στο τηλέφωνο, απενεργοποιείται ο ήχος πλήκτρων όταν το ξεκλειδώσεις και πας να δεις τι συνέβη. Από τη στιγμή που άφησα το πληκτρολόγιο ξεκλείδωτο, δεν έχω δει να ξανασυμβεί το πρόβλημα.

 

pestomou re file giati kontebi na me trelani o ixos ton pliktron pou eksafanizete

pantos o ixos ton pliktron tou k750 ine se megaliteri entasi apo to k800

tha to dokimaso pantos na apenergopiiso to automato klidoma ton pliktron mipos ke diorthothi.

kseri kanis kati gia nea anabathmisi?

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rotiso ke ego to eksis:

to k750 otan mou erxotan ena minima, mou ebgaze ke tin photo stin othoni,

aftou pou mou estelne to minima, to k800 den mou bgazi photo otan erxete to minima, sas to kani ke esas????

parakalo as mou apantisi kapios ean afta ta kani ke to dikotou k800.

ke kati akoma parakalo

sto menou nea simbanta

pia ine i diafora metaksi,

menou drastiriotiton,

me anadiomen. prob. ?

den mporo na to katalabo?

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rotiso ke ego to eksis:

to k750 otan mou erxotan ena minima, mou ebgaze ke tin photo stin othoni,

aftou pou mou estelne to minima, to k800 den mou bgazi photo otan erxete to minima, sas to kani ke esas????

parakalo as mou apantisi kapios ean afta ta kani ke to dikotou k800.

ke kati akoma parakalo

sto menou nea simbanta

pia ine i diafora metaksi,

menou drastiriotiton,

me anadiomen. prob. ?

den mporo na to katalabo?

 

Νομίζω , χωρίς να είμαι και σίγουρος φίλε μου , ότι αν επιλέξεις "αναδυόμενο παράθυρο" τότε θα εμφανίζεται η φώτο του αποστολέα του μηνύματος.

Δεν υπάρχει κατά τα άλλα διαφορά ανάμεσα στο μενού δραστηριοτήτων και το αναδυόμενο παράθυρο.Μόνο αισθητική είναι η διαφορά.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω , χωρίς να είμαι και σίγουρος φίλε μου , ότι αν επιλέξεις "αναδυόμενο παράθυρο" τότε θα εμφανίζεται η φώτο του αποστολέα του μηνύματος.

Δεν υπάρχει κατά τα άλλα διαφορά ανάμεσα στο μενού δραστηριοτήτων και το αναδυόμενο παράθυρο.Μόνο αισθητική είναι η διαφορά.:)

se efxaristo!! afto eftege tora otan mou stelnoun minima blepo ke tin fotografia tou apostolea :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι έχει ανοίξει εδώ και μέρς μια ανούσια συζήτηση.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με συμβόλαιο, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με ανανέωση συμβολαίου, οπότε αξίζει.

 

Σε άλλους τρέχουν τα λεφτά από τα πατζάκια, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι επειδή γουστάρουν να το πάρουν, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι μπορούν όλα τα παράπάνω, αλλά δε γουστάρουν να το πάρουν οπότε δεν αξίζει.

 

Επί σελίδες, διαβάζουμε τα ανούσια επιχειρήματα κάποιων ότι δεν έχει τίποτα παραπάνω από το Κ750, ότι δεν αξίζει 450 ευρώ, ότι δε το γουστάρουν, ότι δε θα το πάρουν. Με γεια σας με χαρά σας, μην το πάρετε, αφήστε εμάς που το πήραμε ή θα το πάρουμε να ασχοληθούμε με το κινητό. Όλα τα άλλα είναι περιττά.

 

 

Μπράβο φίλε μου,πολύ σωστός...;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, απο που μπορω να παρω μια καρτα μνημης 1G σε καλη τιμη;;;

η vodafone μου λεει 90

ο γερμανος 80

ενα αλλο καταστημα 60..

Καποια βοηθεια ισως.....

Link to comment
Share on other sites

:wacko: 'Ετσι όπως πάμε θα φτάσουμε να κάνουμε και μύνηση στην SE που έβγαλε το Κ800 και όσοι το χρησιμοποιούν (το Κ800) να τους κάψουμε στην πυρά.Μα είμαστε με τα καλά μας?Υπάρχουν ακόμοι άνθρωποι που θεωρούν το Κ750 καλύτερο απο το Κ800?

μονο στον ηχο ειναι καλυτερο το κ750!:)

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι έχει ανοίξει εδώ και μέρς μια ανούσια συζήτηση.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με συμβόλαιο, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα το αγοράσουν με ανανέωση συμβολαίου, οπότε αξίζει.

 

Σε άλλους τρέχουν τα λεφτά από τα πατζάκια, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι θα κάνουν το σκ@τό τους παξιμάδι επειδή γουστάρουν να το πάρουν, οπότε αξίζει.

 

Άλλοι μπορούν όλα τα παράπάνω, αλλά δε γουστάρουν να το πάρουν οπότε δεν αξίζει.

 

Επί σελίδες, διαβάζουμε τα ανούσια επιχειρήματα κάποιων ότι δεν έχει τίποτα παραπάνω από το Κ750, ότι δεν αξίζει 450 ευρώ, ότι δε το γουστάρουν, ότι δε θα το πάρουν. Με γεια σας με χαρά σας, μην το πάρετε, αφήστε εμάς που το πήραμε ή θα το πάρουμε να ασχοληθούμε με το κινητό. Όλα τα άλλα είναι περιττά.

να κι ενας που τα λεει εξω απο τα δοντια.πολυ σωστος φιλε μου:) απλα οποιον δεν τον ενδιαφερει καλυτερα να ψαχτει για καποιο αλλο thread γιατι το κινητο ειναι super.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera apo tin Germania paidia.Prin mia Vdomada kai gw to peira to SE K800i.

Emeina apoluta ikanopoiimenos.To agorasa stin timi twn 364€ kai unbranded. Aksizei ta lefta tou pisteuw me to parapanw.Twra gia poiotita plastikwn ktl, oti kinito kai na exeis an to exeis 24wres sto xeri 8a liwsei kai as einai kai apo atsali.Foto vgazei apsoges alla sto video opws exei anafer8ei kai apo allous simforumites exei meinei pisw.Episeis mou akougete kapos xamila o ixos se sxesi me to k750i pou eixa persi.Isws kai kapoia anava8misei sto mellon dior8w8ei kapws.Ostoso to monadiko bug pou paratirisa stin diki mou suskeui einai pws otan stelneis ena SMS den to krataei kai sta Sent.Epsaksa na vrw pou to ru8mizeis alla den to vrika.Episeis paidia pisteuw pws den teriazei kapoia sugrisei me to N70 ktl ktl giati einai teleios diaforetiki katigoria kinitwn.Allo Smartphone Symbian kai allo ena aplo kinito opos to SE. Einai san na sugrineis kapoio Symbian kinito me ena Qtek px. pou dia8etei WM5.kamia sxesi.Toulaxiston edw stin Germania se oles tis selides pou asxolounte me kinita einai idi stin prwti kai deuteri 8esi twn Top kinitwn.

 

Vlepw omws pws stin Ellada einai arketa tsouxteri i timi tou.Opws proanefera mou kostise 364€ + ta eksoda apostolis 8€ = 372€ akrivos.

 

 

Auta apo mena.Na ste oloi kala paides

Filika

Nikolas

1998 - 2020: Ericsson T18, Ericsson GA318, Panasonic GD30, Panasonic GD95, Siemens M35i, Siemens S35, Siemens S45i, Siemens S55, Siemens ST60, Siemens SX1, SE K700i, SE K750i, Nokia 6670, Nokia 6680, Qtek S200, SEK8000i, SE C905, SE Xperia Arc, Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia XZ1 dual, XZ2, Xiaomi 10T Pro
Link to comment
Share on other sites

Kalimera apo tin Germania paidia.Prin mia Vdomada kai gw to peira to SE K800i.

Emeina apoluta ikanopoiimenos.To agorasa stin timi twn 364€ kai unbranded. Aksizei ta lefta tou pisteuw me to parapanw.Twra gia poiotita plastikwn ktl, oti kinito kai na exeis an to exeis 24wres sto xeri 8a liwsei kai as einai kai apo atsali.Foto vgazei apsoges alla sto video opws exei anafer8ei kai apo allous simforumites exei meinei pisw.Episeis mou akougete kapos xamila o ixos se sxesi me to k750i pou eixa persi.Isws kai kapoia anava8misei sto mellon dior8w8ei kapws.Ostoso to monadiko bug pou paratirisa stin diki mou suskeui einai pws otan stelneis ena SMS den to krataei kai sta Sent.Epsaksa na vrw pou to ru8mizeis alla den to vrika.Episeis paidia pisteuw pws den teriazei kapoia sugrisei me to N70 ktl ktl giati einai teleios diaforetiki katigoria kinitwn.Allo Smartphone Symbian kai allo ena aplo kinito opos to SE. Einai san na sugrineis kapoio Symbian kinito me ena Qtek px. pou dia8etei WM5.kamia sxesi.Toulaxiston edw stin Germania se oles tis selides pou asxolounte me kinita einai idi stin prwti kai deuteri 8esi twn Top kinitwn.

 

Vlepw omws pws stin Ellada einai arketa tsouxteri i timi tou.Opws proanefera mou kostise 364€ + ta eksoda apostolis 8€ = 372€ akrivos.

 

 

Auta apo mena.Na ste oloi kala paides

Filika

Nikolas

 

Φίλε μου όταν λες δεν το κρατάει στα sent, εννοείς ότι δε σώζεται καθόλου το μύνημα; Αν ναι, τότε έχει κάποιο πρόβλημα το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

To k750 8umame eixe san ru8misi nomizw ta apestalmena SMS na ta krataei sto SENT fakelo.Toulaxiston ws kai simera akoma den vrika kapia ru8misi pou na mporw na allaksw wste na ta kratisei.Poios kserei ti ginete
1998 - 2020: Ericsson T18, Ericsson GA318, Panasonic GD30, Panasonic GD95, Siemens M35i, Siemens S35, Siemens S45i, Siemens S55, Siemens ST60, Siemens SX1, SE K700i, SE K750i, Nokia 6670, Nokia 6680, Qtek S200, SEK8000i, SE C905, SE Xperia Arc, Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia XZ1 dual, XZ2, Xiaomi 10T Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρώ κάρτα μνήμης πάνω απο 256mb?Όπου κι αν κοίταξα μόνο 256 βρίσκω διαθέσιμες...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, μπορώ να μπώ στο ινερνετ με το κινητό μου, μέσω Usb σύνδεσης με την σύνδεση που έχω στο pc???

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται κάτι τέτοιο:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...