Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα την αναγνωση του Review εχω μεινει :shock: .απιστευτο κινητο και ελπιζω με τοσες πολλες δυνατοτητες που εχει..να εχουν προνοησει η και την καλη λειτουργια της μπαταριας! ενα τετοιο super εργαλειο θελει και πολυ ενεργεια.επισης και η τιμη ειναι παρα πολυ καλη ;)

μπραβο στην Sony Ericsson.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα γεράσουμε και δεν δούμε τελικό σίγμα στην SE. Ελπίζω να προλάβουν τα παιδιά μου.

 

Κανείς που να έχει κάνει την σύγκριση μεταξύ των φωτό του Κ800 και του Κ750 μπορεί να πει αν είναι αλήθεια αυτό που ειπώθηκε πριν;

Ότι δηλαδή οι φωτογραφίες του Κ800 είναι καλύτερες μόνο στην νυχτερινή λήψη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάθε επαφή πόσους χαρακτήρες χωράει στην οθόνη; Το 6280 που έχω μου δείχνει περίπου 23 πριν κόψει τα γράμματα. Με το Κ800 τι γίνεται; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε τελικα οπως ειχα πει πριν απο 1 1/2 μηνες τελος Ιουνιου - Αρχες Ιουλιου.

Αντε, καλα παιχνιδια με το καινουριο σας παιχνιδι οσοι το πηρατε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι κάτοχοι της συσκευής θέλουν να ρυθμίσουν τα MMS και τις συνδέσεις WAP/GPRS δε χρειάζεται να ψάχνουν στα sites των providers. Στο επίσημο site της υποστήριξης της Sony Ericsson, δίνοντας πάροχο και αριθμό τηλ. σου έρχονται σε μήνυμα οι κατάλληλες ρυθμίσεις.

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps3&zone=ps

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει (για άλλη μια φορά) είναι το πληκτρολόγιο .. όποιος το αγοράσει ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Το πληκτρολόγιο είναι πολύ καλό σε έσθιση, αλλά τα πλήκτρα ίσως συσκολέψουν κάποιον με μεγάλα δάχτυλα. Είναι μικρά και κοντα το ένα με το άλλο και καμιά φορά με δυσκολέβουν ενώ δεν έχω χοντρά δάχτυλα. Κατά τα άλλα είναι άψογο. Όσοι το έχετε δοκιμάστε να τραβήξετε φωτογραφία εν κινήση. Ενώ η οθόνη δεν προλαβαίνει να παρακολουθήσει την κίνηση, η φωτογραφία βγένει καθαρή!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανεις αλλος θα ανεβασει φωτο στο gallery?

μεχρι τωρα μονο ο msk εχει ανεβάσει

Για να δουμε και εμεις οι αναποφάσιστοι

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534833

 

Σας αρέσει; Από το νέο μου Κ800

Link to comment
Share on other sites

gia na katalaboyme kalytera thn poiohta twn foto , mhn ths epe3ergazeste apo kapoio programma , px h pio panw foto exei perastei apo to Photoshop 7. Pantws prepei na syfwnhsete oti oi foto pou exoun trabhxtei mera kai briskontai sto review , pragmatika den blepontai . Den 3erw giati synebhse auto. To k750 mera bgazei sxedon teleies photo kai se xrwmata kai se leptomereia.
Link to comment
Share on other sites

gia na katalaboyme kalytera thn poiohta twn foto , mhn ths epe3ergazeste apo kapoio programma , px h pio panw foto exei perastei apo to ACD. Pantws prepei na syfwnhsete oti oi foto pou exoun trabhxtei mera kai briskontai sto review , pragmatika den blepontai . Den 3erw giati synebhse auto. To k750 mera bgazei sxedon teleies photo kai se xrwmata kai se leptomereia.

 

Οι δικές μου δεν είναι πειραγμένες, απλά τις μίκρυνα στο Photoshop...

Link to comment
Share on other sites

Αργότερα θα βάλω και άλλες... (αν χρειάζεται μικρότερες πείτε μου...)

Φανταστικες τρομερη ευκρινεια μπραβο :)

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι φτάνουν για σήμερα. Δεν νομίζω ότι κάποιος έχει αντίρρηση για την ποιότητα της κάμερας. Είναι φοβερό τηλέφωνο, το ξέχασα κιόλας το Κ750 μου...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534835

Link to comment
Share on other sites

Εχει δυνατοτητα αποθυκευσεις των μυνηματων στην καρτα μνημης?? Ποση ειναι η χωρητικοτητα των μυνηματων?

Χωράει 1.000 SMS, αλλά δεν έχει τη δυνατότητα δημιουργίας φακέλων απ' το χρήστη για την ταξινόμησή τους.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κάποιος πότε θα έρθει η συσκευή στα καταστήματα της ΤΙΜ? γιατί θέλω να το πάρω με το ΤΙΜ Flexy 25 που βγαίνει στα 303 ευρώ...
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια αλλαζει εικονιδια με αλλαγη θεματος?του περασα σημερα ενα θεμα απο ενα w900 το οποιο δεν εκανε αλλαγη εικονιδιων.απλα χαρηκα γιατι εχουν συμβατοτητα:)
Link to comment
Share on other sites

Η ευκρίνεια των φωτογραφιών είναι πραγματικά απίστευτη! Νομίζεις ότι είνα τραβηγμένες με κανονική ψηφιακή!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aν δουμε το θεμα ΕΝΤΕΛΩΣ ψυχρα, οι φωτο του Κ800 δεν ειναι και πολυ σπουδαιες. Σε σχεση με το W900 προσφερει ενα σαφως καλυτερο φλας, σαφως χειροτερο βιντεο, σαφως χειροτερη καρτα γραφικων (εξ'ου και το χειροτερο βιντεο) και σαφεστατα πολυ μικροτερη εσωτερικη μνημη!...Εγω παντως εχω κρυωσει καπως! Ααααα, και η υπαρξη του joystick με το βεβαρυμενο παρελθον δεν με προκαλει να κανω τουμπες απο την χαρα μου!

 

...και σαφως χειροτερο mp3 player...! :(

 

 

Οντως...Οταν ειδα φωτος απο το W900 περιμενα να κουφαθω τελειως με το K800 αλλα οταν ειδα του review.....:worry: Τωρα βλεπω τη φωτο απο πανω και ειναι αρκετα καλυτερα τα πραματα...Τι να παιζει αραγε...?Γιατι τετοια διαφορα?

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Kανενας κατοχος ας μας πει λιγο για την φορητοτητα του χωραει ανετα σε τσεπη παντελονιου ,και ιδιως το καραμπουλο που βαλανε απο πισω αν δημιουργει προβλημα. Αν δηλαδη ανοιγει ευκολα η με καμοια αποτομη κινηση μαγκωσει και λιγο υφασμα, παντως μεγαλη βλακεια το πισω μερος
Link to comment
Share on other sites

Kανενας κατοχος ας μας πει λιγο για την φορητοτητα του χωραει ανετα σε τσεπη παντελονιου ,και ιδιως το καραμπουλο που βαλανε απο πισω αν δημιουργει προβλημα. Αν δηλαδη ανοιγει ευκολα η με καμοια αποτομη κινηση μαγκωσει και λιγο υφασμα, παντως μεγαλη βλακεια το πισω μερος

το απο πισω μερος του με προβληματιζει και μενα.προεξεχει και φοβαμαι οτι θα γρατζουνιζεται ευκολα..το μεγεθος του ειναι αρκετα καλο!ανοιγει ευκολα το πισω καπακι.το να μαγκωσει καποιο υφασμα καπως χλωμο το κοβω:O

Link to comment
Share on other sites

Kανενας κατοχος ας μας πει λιγο για την φορητοτητα του χωραει ανετα σε τσεπη παντελονιου ,και ιδιως το καραμπουλο που βαλανε απο πισω αν δημιουργει προβλημα. Αν δηλαδη ανοιγει ευκολα η με καμοια αποτομη κινηση μαγκωσει και λιγο υφασμα, παντως μεγαλη βλακεια το πισω μερος

 

Δεν μαγκώνει εύκολα σε ύφασμα, αλλά αν η θήκη είναι οριζόντια ανοίγει εύκολα. Εγώ έχω μιά κάθετη θήκη του ΝΟΚΙΑ 6280 και δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

EGO PANTOS POY EIXA TO N80 GIA DYO MHNES KAI TORA TO K800, MPORO NA PO OTI TO K800 EINAI KATA POLI KALYTERO.SE OLOUS TOUS TOMEIS KAI ME 200 EURO PARAKATO.OSON AFORA TIS FOTO'S H SYGRISH EINAI APOGOHTEYTIKH.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να βγαλει φωτο το κ800 στο χερι του, ή σε διπλα σε ενα αντικειμενο, για να εχουμε καλυτερη αισθηση του μεγεθους του ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...