Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

polles fores omos to kaluptoun k diko sou lathos.. px sto germano eixa ena s65 kai to kalipsan... an theloun mporoun pisteuo.. euxaristo pantos gia tis pliroforeis guro sto 50ariko to kobo na bgainei
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

polles fores omos to kaluptoun k diko sou lathos.. px sto germano eixa ena s65 kai to kalipsan... an theloun mporoun pisteuo.. euxaristo pantos gia tis pliroforeis guro sto 50ariko to kobo na bgainei

Πρεπει να πσεις στην περιπτωση!

εμενα ποτε δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πσεις στην περιπτωση!

εμενα ποτε δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο..:cool:

 

Egw aman eixa kanei na perasw ena w880 entos eggiisis to opoio dn eixe anoixtei apo kanenan kai autoi legan oti eixe anoixtei apo mi eksousiodotimeno prwsopo kai alla mparmpoutsala!!!

Prepei na sou polu tuxeros file mou!!!

 

PS wrong reply:O

Tou PnEYma i8ela na kanw:D:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

γίνεται να ξεκλειδωθεί το κινητό μέσω WotanServer,απλά θα χρειαστείς μια πιστωτική που να έχει διαθέσιμο υπόλοιπο(να μην την έχεις φτάσει στα όριά της για να γίνει αποδεκτή).Κατεβάζεις το πρόγραμμα απ'το http://www.wotanserver.com/en/(αφού αγοράσεις μονάδες)και ακολουθείς τις οδηγίες απ'το site.Πανεύκολο και κάνεις ό,τι θες,αρκεί να υπάρχει πιστωτική.....
Link to comment
Share on other sites

Egw aman eixa kanei na perasw ena w880 entos eggiisis to opoio dn eixe anoixtei apo kanenan kai autoi legan oti eixe anoixtei apo mi eksousiodotimeno prwsopo kai alla mparmpoutsala!!!

Prepei na sou polu tuxeros file mou!!!

 

PS wrong reply:O

Tou PnEYma i8ela na kanw:D:p

 

 

Τα ίδια έπαθα με το κεντρικό service Sony Ericsson στην Δωδεκανήσου,στη Σαλόνικα φίλε μου!Είχα πάει το φρεσκοαγορασμένο μου Κ700 για αναβάθμιση και μου ειπαν ότι επειδή δεν περνούσε το λογισμικό το άνοιξαν να δουν αν έχει κάτι :blink::blink:και βρήκαν ότι έλειπαν 2 βίδες και επομένως είναι εκτός εγγύησης:blink:Τους είπα ότι δεν είχε ανοιχτεί από κανέναν αλλά επειδή τότε ήμουν πιο αθωος και δεν ήξερα πολλά για αναβαθμίσεις και τετοια:rolleyes:δεν ειπα τιποτα και πλήρωσα 15 ευρώ!!Έχετε ακούσει κάτι πιο κουφό;;;;;;;Να ευθύνεται η απώλεια 2 βιδών στο να μην περνάει το λογισμικό;;;;;;;;;;;;;;;;;;:blink::blink:Εμ μου έχασαν τις βίδες και ήθελαν να βγουν καθαροί,εμ το πληρωσα κιολας:mad:

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως σε τέτοια περίπτωση βάζεις τις φωνές. Και σε λίγο όλα τακτοποιούνται. Σου μένει η ψυχική οδύνη βέβαια αλλά όχι να τους πληρώσεις για κάτι που είναι υποχρεωμένοι να φτιάξουν.
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια έπαθα με το κεντρικό service Sony Ericsson στην Δωδεκανήσου,στη Σαλόνικα φίλε μου!Είχα πάει το φρεσκοαγορασμένο μου Κ700 για αναβάθμιση και μου ειπαν ότι επειδή δεν περνούσε το λογισμικό το άνοιξαν να δουν αν έχει κάτι :blink::blink:και βρήκαν ότι έλειπαν 2 βίδες και επομένως είναι εκτός εγγύησης:blink:Τους είπα ότι δεν είχε ανοιχτεί από κανέναν αλλά επειδή τότε ήμουν πιο αθωος και δεν ήξερα πολλά για αναβαθμίσεις και τετοια:rolleyes:δεν ειπα τιποτα και πλήρωσα 15 ευρώ!!Έχετε ακούσει κάτι πιο κουφό;;;;;;;Να ευθύνεται η απώλεια 2 βιδών στο να μην περνάει το λογισμικό;;;;;;;;;;;;;;;;;;:blink::blink:Εμ μου έχασαν τις βίδες και ήθελαν να βγουν καθαροί,εμ το πληρωσα κιολας:mad:

 

:rolleyes: Οπως ειπες..εισουν απλα αθωος..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πώς τα πάει από ήχο στα ακουστικά; Δυνατός; Ποιοτικός;

Aν χρησιμοποιήσεις walkman ακουστικά ακούγεται πολύ καλύτερα απ΄τα κανονικά αν θες για τα κανονικά ε δεν έχουν και τη καλύτερη ποιότητα ήχου πάντως δυνατά είναι!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μια που λέτε για service.. έχω ένα Nokia 7610 το οποίο κάποια στιγμή αποφάσισε πως δεν θέλει να πατιέται το 8 πλέον. Λοιπόν πήγα στο Γερμανό (εντός εγγύησης για 2 μέρες) και μου λέει "άστο εδώ θα το στείλουμε εμείς και σε 15 μέρες θα μας πουν αν γίνεται να φτιαχτεί και αν το καλύπτει η εγγύηση γιατί από ότι βλέπω έχει αρκετά πεσίματα". Δηλαδή λέω εγώ 15 μέρες για να το δουν, ε δε θα θέλουν και άλλες τόσες αν φτιάχνεται..? Το πήρα σπίτι και μετά από 2-3 μέρες δοκίμασα μπας και ξεθύμωσε και όλα ήταν μια χαρά...

 

Έχω κάτι σαν πρόβλημα παρ' όλα αυτά με το Ericsson.. όταν μου έρχεται η αναφορά γράφει πως παραδόθηκε 3 ώρες από την ώρα που έχουμε εκείνη τη στιγμή.. όχι ότι με πειράζει και πολύ αλλά είναι κάπως παράξενο.

Κι όταν θα πάω στον τρελογιατρό...

...θα τον τρελάνω και αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ξέρει κάποιος αν το διαβάζει αρχεία pdf? Μερικά νοκια φίλων μου τα δέχονται και τα διαβαζουν(Ν73).

 

Όποιος ξέρει ας το αναφέρει.μήπως χρειάζεται κάποιο ειδικό πρόγραμμα;

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάτι σαν πρόβλημα παρ' όλα αυτά με το Ericsson.. όταν μου έρχεται η αναφορά γράφει πως παραδόθηκε 3 ώρες από την ώρα που έχουμε εκείνη τη στιγμή.. όχι ότι με πειράζει και πολύ αλλά είναι κάπως παράξενο.

Είναι παράξενο επειδή έχεις λάθος ρύθμιση στην ζώνη ώρας.

Μπες στις ρυθμίσεις ώρας και ημερομηνίας και βάλε ζώνη ώρας GMT +3.00.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να είναι παράξενο γιατί είχα GMT+2 με θερινή ώρα οπότε γίνεται έμεσα GMT+3. Αλλά ούτως η άλλως δε θα έπρεπε να συμβαδίζει με την ώρα που έχω ρυθμίσει εγώ άσχετα με τη ζώνη ώρας..;

Κι όταν θα πάω στον τρελογιατρό...

...θα τον τρελάνω και αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Όχι.. δηλαδή αν ενεργοποιήσω την αυτόματη ζώνη ώρας θα φτιάξει λες..; Θα το δοκιμάσω.

Κι όταν θα πάω στον τρελογιατρό...

...θα τον τρελάνω και αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως ακουμε μουσικη μεσω bluetooth?

Πρεπει να εχεις και υποστηριζομενο bluetooth hands free απ'οσο ξερω..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν το χετε ξαναθιξει το θεμα αλλα πειτε μου υπαρχει τελικα προγραμμα για sony ericsson k800 να διαβαζει αρχεια acrobat reader(.pdf)?
Nokia 5110->Nokia 3310->Nokia 8210->Nokia 7210->Nokia 6230->S/E K800i->Nokia N95->Iphone 3GS->Nokia C7
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι αρκετά βολικό. Εκτός αυτού, μ' αυτόν τον τρόπο δεν θα έχεις 160 χαρακτήρες ανά sms αλλά μόνο 70.

Οπότε αν δεν γράφεις αγγλικά καλά είναι να το γυρίζεις στην ελληνική γραφή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...