Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αντε παλι ιδια απο την αρχη,το κινητο δουλευει αψογα.!!!!!

μονο στην καμερα οταν παω να την ανοιξω μου βγαζει μυνημα

οτι εκτελειται μια αλλη εφαρμογη κλειστε την και μετα ξεκινηστε τη καμερα.

οταν παω ομως στις εφαρμογες καμια δεν ειναι ενεργη

τι να κανω με αυτο δεν ξερω...

Εχει συμβει αυτο σε κανενα απο εσας???

 

Κάνε μια επανεκκίνηση του τηλεφώνου και αν δεν φτιάχνει πήγαινε στο σέρβις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση του τηλεφώνου και αν δεν φτιάχνει πήγαινε στο σέρβις.

 

μηπως ξερει κανεις,πως γινετε το hard format h reset toy τηλεφωνου ??

γιατι δεν θυμαμε

hi...
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις,πως γινετε το hard format h reset toy τηλεφωνου ??

γιατι δεν θυμαμε

 

Από το μενού των ρυθμίσεων.Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων>διαγραφή όλων (κάπως έτσι):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

paidia mou ekane allo ena koulo.eno se merikes epafes otan me kaloun oi fotos vgainoun kanonika, se merikes foto ekeines emfanizontai me 90 moires strofi otan me kaloun...diorthonetai auto?
Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το κινητό,στο κατάστημα της βοντα είπανε ότι Παρασκευή θα έχουν νέα κομμάτια,όμως μου είπανε ότι θα το φέρουν κ σε κόκκινο;Ελπίζω όχι μόνο κόκκινο.....λέτε να μπέρδεψαν τα κινήτα κ να εννοούσαν το v630;;χεχε

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει και σε κοκκινο..?

Ασημενιο ξερω!!

Αντε να το δουμε και αυτο!!!:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει το μενου...

Ο φιλος Raver ξερει και τον τροπο να σου πει πως γινετε..

Ενας φιλος μου ανεφερε σε αλλο Θεμα οτι μπορεις να τους πεις να σου φερουνε την συσκευη χωρις να ειναι vodafone live..

Eχασες τις σημειωσεις εννοεις τις επαφες του καταλογου?

 

Όχι δεν έχασα τις επαφές...

μέσα στο ημερολόγιο κρατάω κάποιες σημειώσεις/συναντήσεις τις λέει στο κινητό και ξαφνικά δεν υπάρχει τίποτα. Όλα εξαφανίσθηκαν...:(

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αμα σβυστουνε χανονται τέλειος..

Καποιος που γνωριζει καλυτερα ας απαντησει..

Αλλα σβυστηκαν μονες τους?

Περιεργο!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις για να το χρησιμοποιεις ως usb stick για αποθηκευση αρχειων, τοτε δεν χρειαζεσαι drivers. Το βλεπει κατευθειαν το PC.
mpa. emena to pc mou me w800 to evlepe, me to k800 no.me tipota
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους! Γράφω πρώτη φορά στο forum αλλά παροκολουθώ εδώ και μήνες τι λέτε!! Θα ήθελα να με βοηθήσετε στην επιλογή του νέου μου κινητου.. Έχω επιδότηση από τη Vodafone και είμαι ανάμεσα σε K8OOi, z710i και w700i .. Ποιο με συμβουλέυεστε να αγοράσω.. Βασικά εγώ ψήνομαι για το K800i αλλά με χαλάει που θα είναι vodafone live :worry: .. Υπάρχει κάποιος τρόπος για να αλλάξει το μενού??

 

Περιμένω τη γνώμη σας!!

 

Στεφανία

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους! Γράφω πρώτη φορά στο forum αλλά παροκολουθώ εδώ και μήνες τι λέτε!! Θα ήθελα να με βοηθήσετε στην επιλογή του νέου μου κινητου.. Έχω επιδότηση από τη Vodafone και είμαι ανάμεσα σε K8OOi, z710i και w700i .. Ποιο με συμβουλέυεστε να αγοράσω.. Βασικά εγώ ψήνομαι για το K800i αλλά με χαλάει που θα είναι vodafone live :worry: .. Υπάρχει κάποιος τρόπος για να αλλάξει το μενού??

 

Περιμένω τη γνώμη σας!!

 

Στεφανία

Αγορασε το K8OOi και ας ειναι Vodafone .Αλλωστε δεν εχει κανενα περιορισμο,Αν βεβαια σε χαλαει αυτο τοσο πολυ,εγω θα σου προτεινα το z610i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε raver δεν μπορουμε να κανουμε το k800 live να εχει το κανονικο του μενου?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε raver δεν μπορουμε να κανουμε το k800 live να εχει το κανονικο του μενου?

 

Γίνεται αλλα το τηλέφωνο βγαίνει εκτος εγγύησης!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το κινητό,στο κατάστημα της βοντα είπανε ότι Παρασκευή θα έχουν νέα κομμάτια,όμως μου είπανε ότι θα το φέρουν κ σε κόκκινο;Ελπίζω όχι μόνο κόκκινο.....λέτε να μπέρδεψαν τα κινήτα κ να εννοούσαν το k630;;χεχε

Ναι το μπερδεψαν τα "τσακαλια" του καταστηματος εκει :blink: :wacko: :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε raver δεν μπορουμε να κανουμε το k800 live να εχει το κανονικο του μενου?

 

Γινεται κανονικα αλλα δεν υπαρχει λογος να το κανεις γιατι στην ουσια δεν εχει τιποτα κλειδωμενο το κινητο και δεν θα κερδισεις τιποτα απ'αυτην την κινηση.Το μονο που θα :worry: διαφορα ειναι στο μενου και σε καποιες συντομευσεις οι οποιες θα εξαφανιστουν.ομως αξιζει να παρεις ενα κινητο των 400 ευρο και με την μια να χασεις και την εγγυηση.εγω νομιζω πως Οχι!

τωρα για αφαιρεση του "vodafone live" γινεται και μεσω πιστωτικης davinciteam.com και απο εδω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις για να το χρησιμοποιεις ως usb stick για αποθηκευση αρχειων, τοτε δεν χρειαζεσαι drivers. Το βλεπει κατευθειαν το PC.

 

ευχαριστω asiki!!! ειχες δικιο.Απλα ηθελε να το κανεις για μεταφορα αρχειων.

τωρα μηπως ξερει κανεις κανενα emulator ετσι ωστε να μη χρειαζεται να περναμε τα παιχνιδια στο κινητο για να δουμε τι σοΐ ειναι... και να τα βλεπουμε απο το pc μας:ninja: !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια για βοηθηστε λιγο αν μπορειτε... συνδεω το κινιτο με το pc μου μεσω usb, παταω στην επιλογη μεταφορα αρχειων και το κινητο μου κανει restart μου ζηταει να βαλω παλι pin και το pc δεν το αναγνωριζει...ξερει κανεις τι γινετε?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 17 μέρες αναμονής, επιτέλους σήμερα παρέλαβα το Κ800 μου από το σέρβις της Όμνιτεκ στην Τζωρτζ, στα Εξάρχεια. Έγινε αντικατάσταση πλακέτας με νέο ΙΜΕΙ (κρατήθηκαν μόνο τα παλιά πλαστικά λέει).
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 17 μέρες αναμονής, επιτέλους σήμερα παρέλαβα το Κ800 μου από το σέρβις της Όμνιτεκ στην Τζωρτζ, στα Εξάρχεια. Έγινε αντικατάσταση πλακέτας με νέο ΙΜΕΙ (κρατήθηκαν μόνο τα παλιά πλαστικά λέει).

Και δε σου έδιναν ένα καινούριο μια και καλή να ξενοιάσεις κι εσύ κι αυτοί;

Αν είναι δυνατόν 17 ημέρες!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Και δε σου έδιναν ένα καινούριο μια και καλή να ξενοιάσεις κι εσύ κι αυτοί;

Αν είναι δυνατόν 17 ημέρες!

Aυτό δε μπορώ να το καταλάβω. Αντικατάσταση συσκευής για αυτούς σημαίνει= αντικατάσταση πλακέτας, δηλαδή παραμένουν λέει τα πλαστικά. Εντάξει αλλάζεις δηλαδή το 95% της αξίας του κινητού και αφήνεις τα πλήκτρα και το καπάκι. :wacko: :wacko: Τι πολιτική είναι αυτή ήθελα να ξερα...

 

@Nosferatu λογικά κι εσύ θα πήρες νέα έτσι; (ήρθαν 7 πανομοιότυπα ΣΜΣ αντί για ένα για να με ειδοποιήσουν ότι είναι έτοιμη η συσκευή) Φουλ σπαμ δηλαδή. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό δε μπορώ να το καταλάβω. Αντικατάσταση συσκευής για αυτούς σημαίνει= αντικατάσταση πλακέτας, δηλαδή παραμένουν λέει τα πλαστικά. Εντάξει αλλάζεις δηλαδή το 95% της αξίας του κινητού και αφήνεις τα πλήκτρα και το καπάκι. :wacko: :wacko: Τι πολιτική είναι αυτή ήθελα να ξερα...

 

Έτσι λένε, αλλά στην πράξη σου αλλάζουν όλη τη συσκευή εκτός από την μπαταρία και το καπάκι της μπαταρίας.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια μικρη βοηθεια θελω...αν μπορειτε...

Υπαρχει καποιος Video player (java υποθετω...) για το Κ800?

Live and let live...
Link to comment
Share on other sites

Γινεται κανονικα αλλα δεν υπαρχει λογος να το κανεις γιατι στην ουσια δεν εχει τιποτα κλειδωμενο το κινητο και δεν θα κερδισεις τιποτα απ'αυτην την κινηση.Το μονο που θα :worry: διαφορα ειναι στο μενου και σε καποιες συντομευσεις οι οποιες θα εξαφανιστουν.ομως αξιζει να παρεις ενα κινητο των 400 ευρο και με την μια να χασεις και την εγγυηση.εγω νομιζω πως Οχι!

τωρα για αφαιρεση του "vodafone live" γινεται και μεσω πιστωτικης davinciteam.com και απο εδω.:)

Eχεις δικιο φιλε μου δεν αξιζει να το κανεις..

Να χασεις και δυο χρονια εγγυηση!!

Και τα τσακαλια οπως το ειπες μαλλον μπερδεψαν το κινητο και δεν βγαινει σε κοκκινο!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια μικρη βοηθεια θελω...αν μπορειτε...

Υπαρχει καποιος Video player (java υποθετω...) για το Κ800?

 

Όχι όχι, δεν υπάρχουν σε μορφή java τέτοιες εφαρμογές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...