Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλα μιλαμε το my phone explorer ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ !!!!!!!!!! ποιο pcsuite kai ******es!!!!!!!!!

 

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά ποιο είναι το "My Phone Explorer"; Δεν είναι το πρόγραμμα που έχει στο εσώκλειστο CD; Άλλο πρόγραμμα είναι; Κάτι σαν το FMA δηλαδή;:wacko:

 

Και, με την ευκαιρία, το FMA παίζει σωστά με το Κ800; Δοκίμασε κανείς;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κατεβάζεις την έκδοση 1.4.5.

 

Εντυπώσεις από τον xfader που το χρησιμοποιήσε εδώ

 

και εγω απο τον φιλο εδω το βρηκα , το θεμα ειναι επειδη εχω και το ΜΙΟ701 με το γαμ@@μενο το activesyng της microsoft σεν μπορεσα να τρεξω το προγραμμα αυτο με το cd (το οποιο βεβαια το ειχα δοκιμασει παλαιοτερα με το w900) ετσι εβαλα αυτο το προγραμμα και τωρα ταυτοχρονα συγχρονιζονται και το Κ800 και το ΜΙΟ μου !!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μεχρι ποση μνημη υποστηριζει? μεχρι 1 GB η πιο λιγο? Σκεφτομαι αυριο ν'αγορασω των 1GB αλλα αν δεν υποστηριζει απαντηστε μου! Ευχαριστω!
Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μεχρι ποση μνημη υποστηριζει? μεχρι 1 GB η πιο λιγο? Σκεφτομαι αυριο ν'αγορασω των 1GB αλλα αν δεν υποστηριζει απαντηστε μου! Ευχαριστω!

1GB υποσηρίζει εννοείται,είναι και η πιο μεγάλη διαθέσιμη αυτήν την στιγμή(εκτός και αν έχει έρθει και 2GB και δεν το πηρα χαμπάρι ακόμα:confused: ).

Link to comment
Share on other sites

apo tin paraskevi ime ke ego katohos tu k800

paratiritha 2 provlimata:

1.eksafanizete to klik ton pliktron eno ta eho energopiimena ke epanerhete to klik me epanekinisi.

2.afu perasa tis 20 mnimes sto radiofono,afto ekane epanekinisi mono tu afu anavozvise tris fores, ke hathikane mnimes.

3. eksakolouthi na kani ta idia!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά ποιο είναι το "My Phone Explorer"; Δεν είναι το πρόγραμμα που έχει στο εσώκλειστο CD; Άλλο πρόγραμμα είναι; Κάτι σαν το FMA δηλαδή;:wacko:

 

Και, με την ευκαιρία, το FMA παίζει σωστά με το Κ800; Δοκίμασε κανείς;

 

Όχι δεν υπάρχει στο cd. Μπορείς να το κατεβάσεις από το link που σου έδωσαν ήδη. Στο περίπου είναι σαν το fma. Την ίδια δουλειά κάνει, αλλά την κάνει πολύ πιο απλά και γρήγορα. Και μάλιστα στην ελληνική γλώσσα. Δεν έχει βέβαια τις επιλογές του fma. Όσο για το αν παίζει το Κ800 στοfma δεν ξέρω, επειδή δεν έχω το Κ800. Αλλά κατά πάσα πιθανότητα το υποστηρίζει όπως και όλα σχεδόν τα κινητά της SE. Το κακό είναι ότι το πρόγραμμα δεν υποστηρίζεται πια όπως παλιά. Δεν υπάρχουν updates.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Κ800i Vodafone live και εχτές έβγαλα το μενού της Vodafone και πέρασα το κανονικό. Όταν είχα το Vodafone live μενού τα μικρά πλήκτρα που έχει για τις κλήσεις (πράσινο και κόκκινο τηλέφωνο) λειτουργούσαν κανονικά.Δηλαδή με το πράσινο έμπαινες στις κλήσεις και με το κόκκινο τερμάτιζες μια κλήση. Τώρα που έβαλα το κανονικό μενού της Sony Ericsson με το πράσινο μπαίνει στο ίντερνετ και με το κόκκινο στη γραμμή εργαλειών, και οι κλήσεις γίνονται όπως στο Κ750i. Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει αγοράσει το κινητό χωρίς Vodafone live ή ΤΙΜ πως είναι στο δικό του;

 

Στο κανονικό χωρίς Vodafone live μενού, το αριστερό μικρό πλήκτρο είναι για Ιντερνετ και το δεξιό μικρό πλήκτρο είναι για την γραμμή εργαλείων, όπως περιγράφεις!

Για να μπείς στις κλήσεις τώρα προφανώς πατάς το πάνω πλήκτρο (πάνω απο το μικρό) στα αριστερά και την ακυρώνεις με το πάνω πλήκτρο στα δεξιά αυτή τη φορά! Όπως γίνεται και στην χωρίς Vodafone live συσκευή!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Α ωραια τοτε! θα παρω των 2GB αλλα μονο για το W900i που εχω οποτε οκ! :)

το W900 δεν παίρνει Μ2 κάρτες πάντως απ'ότι ξέρω.Είχα την εντύπωση ότι ρώταγες για το Κ800 αφού έθεσες εδώ το ερώτημα μια που εδώ γι'αυτό μιλάμε και όχι για το W900:confused: ;)

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω σήμερα να εγκαταστήσω στο PC του σπιτιού τόσο το PC Suite της SE όσο και το My Phone Explorer. Αναρωτιέμαι το εξής: σύμφωνα με ένα ένθετο οδηγιών που υπάρχει στο φακελάκι του CD εγκατάστασης, πρέπει πρώτα να βάλουμε το CD (και, υποθέτω, αν έχει autoplay, να μην το προχωρήσουμε), κατόπιν να συνδέσουμε το κινητό στο PC και όταν το δει ως αφαιρούμενο δίσκο, τότε να προχωρήσουμε την εγκατάσταση. Κατάλαβα σωστά, ή το PC Suite μπορεί να εγκατασταθεί και χωρίς το κινητό συνδεδεμένο;

 

Υπάρχει περίπτωση να κάνει conflict το PC Suite με τη θύρα υπερύθρων την οποία έχω συνδεδεμένη; Και - ακόμα περισσότερο - υπάρχει περίπτωση να κάνει conflict αν εγκαταστήσω το πρόγραμμα συνδέοντας το κινητό με το PC μέσω των υπερύθρων και όχι μέσω του USB καλωδίου;

 

Τέλος, μια ερώτηση για τους χρήστες του My Phone Explorer: μπορώ να διαβάσω πρώτα τις επαφές του S700 μου και κατόπιν να τις περάσω ατόφιες στο Κ800; Πώς πρέπει να γίνει αυτό; Θα τις κάνω export κάπου (π.χ. στο σκληρό) πρώτα και κατόπιν import στο Κ800; Και θα περάσει όλα τα πεδία που έχω σε κάθε επαφή;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

ego pantos mou pire ligi ora na katalavo giati den douleve h enkatastash mou. Asta na pane , nomiza pos xalase to cd drive mou. Telospandon kata tyxis eixa vali to kinito na sindethi kai meta ekane enkastastash, pire ligi ora afou ekane install ola ta drives ktlp. Kai meta...sindethike xoris provlima. Poly kalo.

 

To kinito mamai! :0 Etsi fotos den exo ksana di se kinito, eidika otan eixa to k750 kai to W900i, kamia sxesh, afou ta evala na ta do kai sto pc mou, kai eitan apla telia!

 

Kai ayto to Flash tou einai ena oneiro na to do se kinito!..epitelous!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβληματα κατά την εγκατάσταση του PC Suite (κυρίως επειδή συνέδεσαν τη συσκευή πριν βάλουν τα drivers) και τους βγαίνει το μήνυμα ότι έχει βρεθεί το K800i αλλά δεν έχει εγκατασταθεί σωστά, μπορούν να πάνε στο Control Panel -->System-->Hardware-->Device manager και θα δουν πολλά modules της Sony Ericsson με θαυμαστικά.

Πρέπει να τα επιλέξουμε ένα-ένα και να κάνουμε update τον driver, επιλέγοντας ως "specific location" το C:\Program Files\Sony Ericsson\K800 Drivers (εφόσον έχουμε κάνει το setup του PC Suite).

Link to comment
Share on other sites

 

Υπάρχει περίπτωση να κάνει conflict το PC Suite με τη θύρα υπερύθρων την οποία έχω συνδεδεμένη; Και - ακόμα περισσότερο - υπάρχει περίπτωση να κάνει conflict αν εγκαταστήσω το πρόγραμμα συνδέοντας το κινητό με το PC μέσω των υπερύθρων και όχι μέσω του USB καλωδίου;

 

Τέλος, μια ερώτηση για τους χρήστες του My Phone Explorer: μπορώ να διαβάσω πρώτα τις επαφές του S700 μου και κατόπιν να τις περάσω ατόφιες στο Κ800; Πώς πρέπει να γίνει αυτό; Θα τις κάνω export κάπου (π.χ. στο σκληρό) πρώτα και κατόπιν import στο Κ800; Και θα περάσει όλα τα πεδία που έχω σε κάθε επαφή;

 

Οι υπέρυθρες είναι πολύ αργές και δεν στο συνιστώ.

 

Στο myphone explorer:

s700 πρόσθετα--> δημιουργία αντιγράφου

κ800 πρόσθετα--> επαναφορά αντιγράφου ασφαλείας

στην επαναφορά, θα σου βγάλει μήνυμα ότι οι συσκευές δεν είναι συμβατές. Αγνόησέ το.

 

Πάντως, ο απλούστερος τρόπος για μεταφορά επαφών είναι μέσω bluetooth (στις προηγμένες επιλογές του τηλεφωνικού καταλόγου του s700-->αποστολή όλων)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβληματα κατά την εγκατάσταση του PC Suite (κυρίως επειδή συνέδεσαν τη συσκευή πριν την βάλουν τα drivers)

 

Για καθίστε βρε παιδιά, γιατί μπερδεύτηκα...:wacko:

 

Σύμφωνα με αυτό που γράφεις φίλε μου, θα έχουμε προβλήματα αν συνδέσουμε τη συσκευή πριν βάλουμε τα drivers. Όμως, στις οδηγίες που έχει, λέει ότι πρέπει πρώτα να βάλουμε το cd με τα drivers, αλλά πριν τα εγκαταστήσουμε να συνδέσουμε τη συσκευή. Τελικά τι ισχύει; Ή τι δεν καταλαβαίνω σωστά;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ο απλούστερος τρόπος για μεταφορά επαφών είναι μέσω bluetooth (στις προηγμένες επιλογές του τηλεφωνικού καταλόγου του s700-->αποστολή όλων)

 

Δηλαδή, θα μεταφερθούν ΟΛΕΣ οι επαφές, με ΟΛΑ τα πεδία στην καθεμιά, απλά από το S700 στο Κ800 μέσω του Bluetooth χωρίς τη μεσολάβηση υπολογιστή; Γίνεται κι έτσι;:eek:

 

Κοίταξα στο S700 (δεν έχω μαζί μου το Κ800 για να το κάνω τώρα) και είδα ότι όντως υπάρχει αυτή η λειτουργία. Αν δηλαδή την επιλέξω θα μου ζητήσει κατόπιν να βρω τη συσκευή και, αφού "δει" το Κ800 (με το ανιχνεύσιμο ενεργό, φαντάζομαι), θα του περάσει αυτόματα όλες τις επαφές; :eek: :eek:

 

Νά 'σαι καλά φίλε μου αν είναι τόσο απλό... με γλίτωσες από άσκοπο κόπο... όσο ζει κανείς, μαθαίνει τελικά!

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Για καθίστε βρε παιδιά, γιατί μπερδεύτηκα...:wacko:

 

Σύμφωνα με αυτό που γράφεις φίλε μου, θα έχουμε προβλήματα αν συνδέσουμε τη συσκευή πριν βάλουμε τα drivers. Όμως, στις οδηγίες που έχει, λέει ότι πρέπει πρώτα να βάλουμε το cd με τα drivers, αλλά πριν τα εγκαταστήσουμε να συνδέσουμε τη συσκευή. Τελικά τι ισχύει; Ή τι δεν καταλαβαίνω σωστά;

 

Έχεις δίκιο Dead Poet, αλλά εγώ μιλάω γι' αυτούς που αντιμετώπισαν πρόβλημα κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης, έχοντας το τηλ. συνδεδεμένο. Έχω 2 φίλους που τους έβγαλε ένα error message λίγο πριν την ολοκλήρωση και μετά ότι κι αν έκαναν. έβγαινε μήνυμα ότι οι drivers δεν έχουν "μπει" σωστά.

Μάλλον κάποιο bug υπάρχει που εμφανίζεται όμως σε κάποια συκγεκριμένα configurations.

Καλό είναι να τσεκάρουμε την έκδοση του PC Suite από το CD που υπάρχει στη συσκευασία αν είναι η ίδια με αυτή της παρακάτω σελίδας:

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10407&fid=33045&esi=true

 

κι αν είναι παλιότερη να κατεβάζουμε την καινούργια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, θα μεταφερθούν ΟΛΕΣ οι επαφές, με ΟΛΑ τα πεδία στην καθεμιά, απλά από το S700 στο Κ800 μέσω του Bluetooth χωρίς τη μεσολάβηση υπολογιστή; Γίνεται κι έτσι;:eek:

 

Κοίταξα στο S700 (δεν έχω μαζί μου το Κ800 για να το κάνω τώρα) και είδα ότι όντως υπάρχει αυτή η λειτουργία. Αν δηλαδή την επιλέξω θα μου ζητήσει κατόπιν να βρω τη συσκευή και, αφού "δει" το Κ800 (με το ανιχνεύσιμο ενεργό, φαντάζομαι), θα του περάσει αυτόματα όλες τις επαφές; :eek: :eek:

 

Νά 'σαι καλά φίλε μου αν είναι τόσο απλό... με γλίτωσες από άσκοπο κόπο... όσο ζει κανείς, μαθαίνει τελικά!

 

Μέχρι τώρα, έτσι τις είχα μεταφέρει από το κ700 στο κ750 και μετά στο κ800 χωρίς κανένα πρόβλημα. Αυτό που δεν θυμάμαι μόνο και δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά, είναι αν περνάει τις αντιστοιχίσεις από τα γενέθλια κάθε επαφής στο ημερολόγιο, καθώς και τις αντιστοιχίσεις της επαφής με φωτογραφίες και ring tones.

 

Δεν χρειάζεται να κάνουμε εγκατάσταση το pcsuite για να συνδέσουμε το κινητό στο pc. Με το που σύνδεoyme το τηλ. και o wizard ζητήσει drivers, το κατευθύνουμε στον φάκελο "drivers" του cd. Ποιός χρειάζεται το pcsuite όταν υπάρχει to myphone explorer...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, που μπορω να βρω τους drivers για το PC ??

 

Μη μου πειτε μεσα στο CD, θελω να τους κατεβασω!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα, έτσι τις είχα μεταφέρει από το κ700 στο κ750 και μετά στο κ800 χωρίς κανένα πρόβλημα. Αυτό που δεν θυμάμαι μόνο και δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά, είναι αν περνάει τις αντιστοιχίσεις από τα γενέθλια κάθε επαφής στο ημερολόγιο, καθώς και τις αντιστοιχίσεις της επαφής με φωτογραφίες και ring tones.

 

Δεν χρειάζεται να κάνουμε εγκατάσταση το pcsuite για να συνδέσουμε το κινητό στο pc. Με το που σύνδεoyme το τηλ. και o wizard ζητήσει drivers, το κατευθύνουμε στον φάκελο "drivers" του cd. Ποιός χρειάζεται το pcsuite όταν υπάρχει to myphone explorer...

Αυτός όντως είναι ο απλούστερος τρόπος μεταφοράς καταλόγου. Μέσω bt από κινητό σε κινητό με "αποστολή όλων των επαφών".

Όσο για τις αντιστοιχίσεις επαφών με ήχους και εικόνες δεν γίνεται επειδή απλούστατα θα πρέπει να υπάρχουν τα ringtones και οι εικόνες στο κινητό για να γίνει η αντιστοιχία.

Παρόλο που χρησιμοποιώ πιο συχνά το myphone explorer χρησιμοποιώ και το pcsuite επειδή υπάρχουν περισσότερες επιλογές στον συγχρονισμό με το outlook.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, που μπορω να βρω τους drivers για το PC ??

 

Μη μου πειτε μεσα στο CD, θελω να τους κατεβασω!

Καλά μην ψάχνεις στο cd. :) Λογισμικό και οδηγίες εγκατάστασης εδώ:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10407

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην ψάχνεις στο cd. :) Λογισμικό και οδηγίες εγκατάστασης εδώ:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10407

 

το εχω κατεβασει αυτο!

Αλλα δεν εχει μεσα drivers. κατι αλλο που μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν η ΤΙΜ το προσφέρει το Κ800 ως branded TIM κινητό. Σκέφτομαι να το πάρω από κατάστημά τους να εποφεληθώ και από κάποιες προσφορές. Στα φυλλάδιά τους το δείχνουν με σηματάκι ΤΙΜ. Είναι έτσι; Αν ναι, είναι και το μενού αλλαγμένο, σαν το Vodafone Live?
Link to comment
Share on other sites

Αυτός όντως είναι ο απλούστερος τρόπος μεταφοράς καταλόγου. Μέσω bt από κινητό σε κινητό με "αποστολή όλων των επαφών".

Όσο για τις αντιστοιχίσεις επαφών με ήχους και εικόνες δεν γίνεται επειδή απλούστατα θα πρέπει να υπάρχουν τα ringtones και οι εικόνες στο κινητό για να γίνει η αντιστοιχία.

Παρόλο που χρησιμοποιώ πιο συχνά το myphone explorer χρησιμοποιώ και το pcsuite επειδή υπάρχουν περισσότερες επιλογές στον συγχρονισμό με το outlook.

Εχει το Κ800 την εξής επιλογή: Ανπας :Επαφές+επιλογές+προηγμένες+αντιγραφή ασφαλείας στο MS όπου μπορείς να αποθηκεύσεις όλες σου τις επαφές εκεί(κάτι σαν backup) και να ξανακάνεις ανάκτηση από MS όποτε θες και δεν χάνεις τίποτα(αν ποτέ το πας για αναβάθμιση η βλάβη κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Μοιάζει με την αντίστοιχη λειτουργία που είχαν τα symbian εδώ και καιρό. Μένει κάποιος που δεν βαριέται να το δοκιμάσει διαγράφοντας τις επαφές του και επαναφέροντάς τις από την κάρτα μνήμης..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν η ΤΙΜ το προσφέρει το Κ800 ως branded TIM κινητό. Σκέφτομαι να το πάρω από κατάστημά τους να εποφεληθώ και από κάποιες προσφορές. Στα φυλλάδιά τους το δείχνουν με σηματάκι ΤΙΜ. Είναι έτσι; Αν ναι, είναι και το μενού αλλαγμένο, σαν το Vodafone Live?
οχι μονο το σημα εχουν οπως εγραψε ενας φιλος
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...