Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει τροπος να βλεπω τα τραγουδια σε μια λιστα αναπαραγωγης με μορφη καταλογου; Ο media player μου δειχνει μονο αυτο που παιζει εκεινη τη στιγμη.

 

Μπορεις να το εχεις να παιζει και να στα κομματια ή σε μια αλλη λιστα να διαλεγεις και μετα παλι το ιδιο.:O

Δεν ξερω καποιον αλλο τροπο.

Οσο για την μπαταρια δεν τρεχει κατι θα στρωσει με τις επομενες φορτισεις.

Link to comment
Share on other sites

Για να το περάσεις μόνος σου θα χρειαστείς μια πιστωτική κάρτα και 7 ευρώ!Στη Vodafone θα το περάσουν τσάμπα εφόσον το τηλ είναι εντός εγγύησης,αρκεί να έρθει και για Vodafone live κινητά...Αν σκέφτεσαι να πας στη Vodafone πάντως περίμενε μερικές εβδομάδες ακόμη..Συνήθως δε γίνονται άμεσα διαθέσιμα ή μερικές φορές και καθόλου ;)
Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα.

1. Στο "joystick" αλλαζω τις συντομευσεις. Μετα απο ωρα, "χανονται" και επανερχονται οι default (πανω media player, κατω επαφες, δεξια και αριστερα τιποτα).

Αυτο το προβλημα το ειχα και στο Κ750 στην αρχη, αλλα δεν θυμαμαι πως το ελυσα... :O (εχουν περασει και πανω απο 2 χρονια, ειμαστε και καποιας ηλικιας...) :D

 

2. Το πληκτρο πλαγια αριστερα μπορουσες στο Κ750 να επιλεξεις ποια λειτουργια θα εκτελει (ραδιο, ΜΡ3, ή το τελευταιο που εκτελεσες). Αυτη η λειτουργια εχει καταργηθει στο Κ800;

 

Ευχαριστω και παλι για τις απαντησεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο software έχεις;Αν δε σου κάνει κόπο,μπες στις ρυθμίσεις,στην Υπηρεσία αναβάθμισης να μας πεις για να δούμε αν είναι πρόβλημα λογισμικού ή όχι.

 

όσον αφορά το πλαινό κουμπί,πλέον δεν επιλέγεις ποια λειτουργία θα επιτελεί.Ανοίγει μόνο τον media player...

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα.

1. Στο "joystick" αλλαζω τις συντομευσεις. Μετα απο ωρα, "χανονται" και επανερχονται οι default (πανω media player, κατω επαφες, δεξια και αριστερα τιποτα).

Αυτο το προβλημα το ειχα και στο Κ750 στην αρχη, αλλα δεν θυμαμαι πως το ελυσα... :O (εχουν περασει και πανω απο 2 χρονια, ειμαστε και καποιας ηλικιας...) :D

 

Αυτο γινεται..σε παλια version.το εχω ξανα :worry: αυτο!

κανε ενα update και το προβλημα θα λυθει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...Έχω ένα πρόβλημα...έβαλα vista και ενώ με τα xp κατέβαζα απ το zedge ό,τι ήθελα, τώρα δεν ανοίγει τίποτα... τι φταίει? τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι είναι αυτό που δεν ανοίγει. Σίγουρα πάντως δεν φταίνε τα vista.

Σου απάντησα και στο θέμα για τα vista που ρώτησες το ίδιο πράγμα. Θα πρέπει να εγκαταστήσεις αυτό για να δεις τα θέματα στον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Η εκδοση λογισμικου που εχει ειναι η R1KG001, μαλλον δηλαδη η τελευταια [;]

Βρηκα στο θεμα για το Κ750 οτι ηθελε ενα κλεισιμο μολις αλλαξω τις συντομευσεις για να τις "κρατησει". :dizzy:Το εκανα και απο χθες δεν τις εχει χασει.

Το αριστερο πλαϊνο πληκτρο μαλλον εκτελει την τελευταια λειτουργια που ειχες επιλεξει μεταξυ media player και ραδιοφωνου.

Η καμερα ειναι παρα πολυ καλη! Και η πανοραμικη λειτουργια πολυ ωραια επισης.

Μονο προβλημα οτι με τις χερουκλες μου ενεργοποιω συνεχεια τον browser :angry:

Γενικα πολυ ευχαριστο τηλεφωνο και η "φυσικη συνεχεια" για εναν υπερ-ευχαριστημενο κατοχο του Κ750. Εξαιρετη καμερα, χαμηλο SAR, απλοτητα στο μενου, σε πολυ καλη τιμη.

Ευχαριστω και παλι οσους απαντησαν στις αποριες :)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι είναι αυτό που δεν ανοίγει. Σίγουρα πάντως δεν φταίνε τα vista.

Σου απάντησα και στο θέμα για τα vista που ρώτησες το ίδιο πράγμα. Θα πρέπει να εγκαταστήσεις αυτό για να δεις τα θέματα στον υπολογιστή.

 

 

 

οκ σ ευχαριστώ... βρέθηκε η άκρη...

Link to comment
Share on other sites

Στον wotanserver διαθέσιμο νέο λογισμικό:R8BA024!Επίσημο!

 

 

 

 

Το έχει περάσει κανένας? Εντυπώσεις? Διαφορές?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως να το περνούσα αλλά δεν έχω το Κ800 μαζί μου,τό'δωσα στον πατέρα μου!Εγώ Θεσ/νίκη,εκείνος Βόλο :( Από Δεκέμβρη θα μπορέσω προσωπικά να του το περάσω και να δω τυχόν διαφορές...Λέτε να αναβ΄θμσαν καμια καμερα για να μη συμπιέζει τόσο πολύ τις φωτό;(Αν και κομματάκι δύσκολο,δεν το νομίζω...)
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη μου δεν ειναι vodafone live. Λογικα θα την φερουν συντομα:)

Παντως επειδη πολυς λογος γινεται για το joyst. το δικο μου για ενα διαστημα κολουσε ( all day internet) μετα ολα καλα, εστρωσε μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει περάσει κανένας? Εντυπώσεις? Διαφορές?

 

 

To exw perasmeno sto kinito mou edw kai ena mina peripou!!!

To kanei poli poio grigoro kai i apodosi tou sto menu ktl einai poli poio grigori!!!

Dn to paizw polu mono to pirazw me far manager kai XS++

An kai Deutera 8a to dwsw!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

το μοχλακι τα επεξε τελείως!!πόσο περίπου παει το μαλι ρωτάω γιατι ειμαι ασχετος! να μην μου πιάσουνε και το....:X

ευχαριστώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια (μικρά) κείμενα γραμμένα στον υπολογιστή μου. Θέλω, αν είναι δυνατό, να τα μεταφέρω (με καλώδιο usb) στο Κ800i που διαθέτω ώστε να μπορέσω να τα στείλω με sms σε άλλους. Είναι εφικτό κάτι τέτοιο? Ποια διαδικασία πρέπει ν΄ακολουθήσω?

 

Πρέπει να πω προκαταβολικά, ότι έψαξα για ώρα στο φόρουμ αλλά (ίσως και λόγω αργής γραμμής) δε μπόρεσα να βρω κάτι ανάλογο, οπότε κάθε βοήθεια θα είναι ευπρόσδεκτη. :sorry:

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:O

 

ΥΓ. Αν η παραπάνω διαδικασία δεν είναι εφικτή, μήπως θα μπορούσα χρησιμοποιώντας κάποια (δωρεάν, κατά προτίμηση) ιντερνετική υπηρεσία αποστολής sms να τα στείλω στο κινητό μου ή στους άλλους? Έχετε υπόψη σας κάποια?

“Η πίστη είναι ευκολότερη της σκέψης. Γι' αυτό και είναι περισσότεροι οι πιστοί από τους σκεπτικιστές.” Τζάστιν Μπράουν
Link to comment
Share on other sites

pedia prospa8o na valo kodiko sto kinito g na to exo klidomeno an p.x. m to klepsoume k m lei na valo to palio kodiko eno to kinito ine olokenourgio k dn exo idea pios ine o palios k dokimasa na valo 1234,12345 ala tpt.kseris kanis pos 8a mporeso na to ftiakso afto?

sas efxaristo ekto proteron

Τούτη διψα δεν σβήνει τούτη η μάχη δεν πάυει. χίλια χρόνια αν περάσουν, δεν πεθαίνουμε σκλάβοι
Link to comment
Share on other sites

O kwdikos pou exoun ola ta sony ericsson apo tin mana tous einai 0000.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια (μικρά) κείμενα γραμμένα στον υπολογιστή μου. Θέλω, αν είναι δυνατό, να τα μεταφέρω (με καλώδιο usb) στο Κ800i που διαθέτω ώστε να μπορέσω να τα στείλω με sms σε άλλους. Είναι εφικτό κάτι τέτοιο? Ποια διαδικασία πρέπει ν΄ακολουθήσω?

 

Πρέπει να πω προκαταβολικά, ότι έψαξα για ώρα στο φόρουμ αλλά (ίσως και λόγω αργής γραμμής) δε μπόρεσα να βρω κάτι ανάλογο, οπότε κάθε βοήθεια θα είναι ευπρόσδεκτη. :sorry:

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:O

 

ΥΓ. Αν η παραπάνω διαδικασία δεν είναι εφικτή, μήπως θα μπορούσα χρησιμοποιώντας κάποια (δωρεάν, κατά προτίμηση) ιντερνετική υπηρεσία αποστολής sms να τα στείλω στο κινητό μου ή στους άλλους? Έχετε υπόψη σας κάποια?

Kane copy paste auta pou thes sto notepad(shmeiomatario) meta patas "apothikeusi ws"->grafeis pws thes na to apothikeusis kai poio katw sthn "kwdikopoihsh" dialegeis "unicode" meta patas apothikeusi.

Meta to pernas sto kinito ston fakelo "others" kai telos pas sto fakelo auto sto kinito kai to anigeis.

 

Elpizw na se voithisa.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Kane copy paste auta pou thes sto notepad(shmeiomatario) meta patas "apothikeusi ws"->grafeis pws thes na to apothikeusis kai poio katw sthn "kwdikopoihsh" dialegeis "unicode" meta patas apothikeusi.

Meta to pernas sto kinito ston fakelo "others" kai telos pas sto fakelo auto sto kinito kai to anigeis.

 

Elpizw na se voithisa.

Καταρχήν, fotisk13, σε ευχαριστώ θερμά για την άμεση απάντηση. :)

 

Δοκίμασα τα παραπάνω βήματα, κατάφερα να ανοίξω το κείμενο μέσα από το κινητό αλλά δεν κατάφερα να το στείλω με sms. :(

 

Κάποια άλλη ιδέα...???

“Η πίστη είναι ευκολότερη της σκέψης. Γι' αυτό και είναι περισσότεροι οι πιστοί από τους σκεπτικιστές.” Τζάστιν Μπράουν
Link to comment
Share on other sites

se exaristo fotisk13 k tin voi8ia p dinis esi k oloi edo mesa
Τούτη διψα δεν σβήνει τούτη η μάχη δεν πάυει. χίλια χρόνια αν περάσουν, δεν πεθαίνουμε σκλάβοι
Link to comment
Share on other sites

ΞΒΞΒ±ΞΒΞΒ±ΞΒΞΒΞοΏ½ΞΒ½, fotisk13, ΞΒΞΞ ΞΞΞΒΞΒΞΒ±ΞΒΞΞΞΒΞΒΞΒ ΞΞΞΞΞΒΞΞΞΒ¬ ΞΒ³ΞΞΞΒ± ΞΒΞΒ·ΞΒ½ ΞΒ¬ΞΞΞΞΞΒΞΒ· ΞΒ±ΞΒΞΒ¬ΞΒ½ΞΒΞΒ·ΞΒΞΒ·. :)

 

ΞΒΞΞΞΞΞβΞΞΞΒ±ΞΒΞΒ± ΞΒΞΒ± ΞΒΞΒ±ΞΒΞΒ±ΞΒΞΒ¬ΞΒ½ΞΒ ΞΒ²ΞοΏ½ΞΞΞΒ±ΞΒΞΒ±, ΞΞΞΒ±ΞΒΞΒ¬ΞΒΞΞΞΒΞΒ± ΞΒ½ΞΒ± ΞΒ±ΞΒ½ΞΞΞβΞΞΞΒ ΞΒΞΞ ΞΞΞΞΞβΞΞΞΞΞΒ½ΞΞ ΞΞΞ*ΞΒΞΒ± ΞΒ±ΞΒΞΒ ΞΒΞΞ ΞΞΞΞΞΒ½ΞΒ·ΞΒΞΒ ΞΒ±ΞΒ»ΞΒ»ΞΒ¬ ΞΞΞΞΞΒ½ ΞΞΞΒ±ΞΒΞΒ¬ΞΒΞΞΞΒΞΒ± ΞΒ½ΞΒ± ΞΒΞΞ ΞΒΞΒΞΞΞβΞΒ»ΞΒ ΞΞΞΞ sms. :(

 

ΞΒΞΒ¬ΞΒΞΞΞΞΞΒ± ΞΒ¬ΞΒ»ΞΒ»ΞΒ· ΞΞΞΞΞ*ΞΒ±...???

Tipota na'sai kala.

 

1)Dokimase mipws ginete mesw mms.

 

2)H mesw bluetooth... pou einai kai dwrean.:)

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

se exaristo fotisk13 k tin voi8ia p dinis esi

Tipota na'sai kala.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...