Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πανω απ' ολα ΓΝΩΣΗ!

που προφανως δεν διαθετω.

Τελικα θα το παω στο 9volto. Ειναι και στην αλλη ακρη της Αθηνας. Μονο Πειραια εχει 2 καταστηματα, σωστα?

Θα περιμενω και θα το παρω ή θα πρεπει να ξαναπαω?

 

Ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες που μου εδωσες.

Ναι στον Πειραια ειναι και τα 2 καταστηματα.τωρα αναλογα τι δουλεια εχουν..θα σου πουνε.παντως πανω απο μια ημερα δεν θα στο αργησουν.

 

Υ.Γ.παρακαλω πολύ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα με το κινητό μου, το οποίο δεν διορθώθηκε με την αναβάθμιση λογισμικού που έκανα.

Στο έξυπνο κείμενο όταν γράφω μερικές φορές και αποθηκεύω μια λέξη, δεν μου την κρατάει και πρέπει να την γράφω κάθε φορά... εκνευριστικό πολύ!:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το κινητό και σε συνδυασμό με ένα Jambra JX10 Series 2 Bluetooth έχω το εξής πρόβλημα: μερικές φορες ενώ τα έχω συνδεδεμένα και δεν τα χρησιμοποιώ, είναι και πολύ κοντά, αποσυνδέονται. Η έκδοση του λειτουργικού του είναι η VA CRH1069179 R3B015 2006-04-26. Παίζει κάτι με το software του και με το bluetooth? Έχει κανένα bug, παίζει νέο που φτιάχνει τίποτα σχετικά με αυτό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το Κ800 μου παρεδωσε πνεύμα.Το εκλείσα και απο και επειτα δεν ξανανοιξε!!Η μονη λύση είναι το service της SE??Η υπαρχει και κάποιος αλλος τρόπος να το φτιάξω???
SE K800i --- Nokia N73 --- Nokia 6600--- Nokia 5140
Link to comment
Share on other sites

http://img57.imageshack.us/img57/9619/dsc00009bp7.jpg http://img57.imageshack.us/img57/2207/dsc00010on5.jpg

 

AYTEΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ.TI ΠΟΣΟΣΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ PHOTOSHOP?

Link to comment
Share on other sites

 

AYTEΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ.TI ΠΟΣΟΣΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ PHOTOSHOP?

Θελεις ακομη καλυτερες??? :blink: εμενα μου φαινονται πολυ καλες.κινητο εχεις...αν θελεις καλυτερες με 150 ευρο αγοραζεις φωτογραφικη μηχανη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas .. pou tha mporousa na vrw efarmoges kai games gia to k800i ? olon ton eidon efarmoges kai games..

 

thnx

 

:worry: K800i, W850i, k810i (320x240) GAMES :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Σε 2-3 μερες θα παρω καινουργιο κινητο (το k750 που ειχα εκανε μπανιο :cry: ) μαλλον το k800.Θελω να ξερω εαν παρουσιαζει τα προβληματα του προαναφερθεντος οπως με το joystick και με την φορτιση (ο φορτιστης δεν "πιανει" καλα)..η οτιδηποτε αλλο. Ευχαριστω,Βασιλης :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Σε 2-3 μερες θα παρω καινουργιο κινητο (το k750 που ειχα εκανε μπανιο :cry: ) μαλλον το k800.Θελω να ξερω εαν παρουσιαζει τα προβληματα του προαναφερθεντος οπως με το joystick και με την φορτιση (ο φορτιστης δεν "πιανει" καλα)..η οτιδηποτε αλλο. Ευχαριστω,Βασιλης :)

Εγώ το έχω 1 χρόνο και δεν έχει κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!! θα ήθελα να ρωτήσω.. ποιος έχει k800 και του κολλάει

ο μοχλός?:) εμένα κολλάει όταν το κάνω προς τα κάτω.. θέλει 5 φορές μέχρι να κατέβει και μου έχει σπάσει τα νεύρα!! αλλά είναι γερο κινητό γιατί μου έπεσε απο τον πρώτο όροφο και δεν έπαθε τίποτε.. ούτε γρατζουνιά!! το εχω 2 μήνες το κινητό αλλά το πρόβλημα με τον μοχλό δεν παλεύετε!! θέλω να το ανοίξω αλλά δεν ξερω και δεν εχω βρει κανένα service manual.. (ειχα το nokia6600 και το έκανα βίδες και έδενα πάλι) μπας και έχει μαζέψει βρώμα απο κάτω ο μοχλός και κολλάει!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!! θα ήθελα να ρωτήσω.. ποιος έχει k800 και του κολλάει

ο μοχλός?:) εμένα κολλάει όταν το κάνω προς τα κάτω.. θέλει 5 φορές μέχρι να κατέβει και μου έχει σπάσει τα νεύρα!! αλλά είναι γερο κινητό γιατί μου έπεσε απο τον πρώτο όροφο και δεν έπαθε τίποτε.. ούτε γρατζουνιά!! το εχω 2 μήνες το κινητό αλλά το πρόβλημα με τον μοχλό δεν παλεύετε!! θέλω να το ανοίξω αλλά δεν ξερω και δεν εχω βρει κανένα service manual.. (ειχα το nokia6600 και το έκανα βίδες και έδενα πάλι) μπας και έχει μαζέψει βρώμα απο κάτω ο μοχλός και κολλάει!:blink:

 

to pas sto service to kaliptei i eggiisi

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!! θα ήθελα να ρωτήσω.. ποιος έχει k800 και του κολλάει

ο μοχλός?:) εμένα κολλάει όταν το κάνω προς τα κάτω.. θέλει 5 φορές μέχρι να κατέβει και μου έχει σπάσει τα νεύρα!! αλλά είναι γερο κινητό γιατί μου έπεσε απο τον πρώτο όροφο και δεν έπαθε τίποτε.. ούτε γρατζουνιά!! το εχω 2 μήνες το κινητό αλλά το πρόβλημα με τον μοχλό δεν παλεύετε!! θέλω να το ανοίξω αλλά δεν ξερω και δεν εχω βρει κανένα service manual.. (ειχα το nokia6600 και το έκανα βίδες και έδενα πάλι) μπας και έχει μαζέψει βρώμα απο κάτω ο μοχλός και κολλάει!:blink:

 

και εγω εχω το ιδιο προβλημα γινεται να το παω σε μαγαζι με μεταχειρησμενα κινητα να μου το φτιαξουν;

επισης η οθονη μου εχει μερικεσ γρατζουνιες και θελω να την αλλαξω πως μπορω;

ευχαριστω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω το Κ800i και Ψαχνω να βρω ενα προγραμμα για να αλλαζω καναλια στην TV μπορει καποιος να help? και αλλα διαφορα προγραμματα ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω ενα φιλο ο οποιος εχει το Κ800 και κατα τη διαρκεια των διακοπων του παρουσιαστηκε ενα προβλημα. Οταν παει να το ανοιξει το κινητο βγαζει μια ασπρη οθονη και απο εκει και μετα δε μπορει να κανει τπτ αλλο. Το πηγε σε ενα Γερμανο και του ειπαν οτι το μονο που χρειαζεται ειναι αναβαθμιση.Ειναι οντως αυτο το προβλημα;Το μονο που χρειαζεται ειναι αναβαθμιση;Επειδη το κινητο ειναι εταιρικο και ο υπευθυνος της εταιρειας που ασχολειται με τετοια θεματα λειπει σε διακοπες, που μπορει να το παει για να κανει την αναβαθμιση;Εψαξα στο site της SE για εξουσιοδοτημενα καταστηματα αλλα δε βρηκα κατι.Ο φιλος μου μενει στον Ασπροπυργο.

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας.

Σκεφτεσαι να παρεις νεο Ford Fiesta?Δες εδω πριν κανεις το λαθος!!!

 

Ψαχνεις για καλο dvdrw? Aν ναι,τοτε δες εδω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω ενα φιλο ο οποιος εχει το Κ800 και κατα τη διαρκεια των διακοπων του παρουσιαστηκε ενα προβλημα. Οταν παει να το ανοιξει το κινητο βγαζει μια ασπρη οθονη και απο εκει και μετα δε μπορει να κανει τπτ αλλο. Το πηγε σε ενα Γερμανο και του ειπαν οτι το μονο που χρειαζεται ειναι αναβαθμιση.Ειναι οντως αυτο το προβλημα;Το μονο που χρειαζεται ειναι αναβαθμιση;Επειδη το κινητο ειναι εταιρικο και ο υπευθυνος της εταιρειας που ασχολειται με τετοια θεματα λειπει σε διακοπες, που μπορει να το παει για να κανει την αναβαθμιση;Εψαξα στο site της SE για εξουσιοδοτημενα καταστηματα αλλα δε βρηκα κατι.Ο φιλος μου μενει στον Ασπροπυργο.

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας.

Δοκίμασε να κάνεις αναβάθμιση μέσω του Update Service της Sony Ericsson από τον υπολογιστή;

 

Αν δε γίνεται με την απλή αναβάθμιση αυτή, τότε πρέπει να το πάει σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα της εταιρείας. Στο κέντρο είναι στην οδό Τζωρτζ, στα Εξάρχεια, προς πλατεία Κάνιγγος.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις αναβάθμιση μέσω του Update Service της Sony Ericsson από τον υπολογιστή;

 

Αν δε γίνεται με την απλή αναβάθμιση αυτή, τότε πρέπει να το πάει σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα της εταιρείας. Στο κέντρο είναι στην οδό Τζωρτζ, στα Εξάρχεια, προς πλατεία Κάνιγγος.

 

Mιας και το κινητο εχει "κλειδωσει" στη λευκη οθονη, ειναι εφικτη η αναβαθμιση; Τη Δευτερα θα το δω απο κοντα το κινητο αλλα δε νομιζω οτι μπορει να γινει αναβαθμιση απο απλό χρήστη. Πιστευω οτι χρειαζεται η βοηθεια του service.

Σκεφτεσαι να παρεις νεο Ford Fiesta?Δες εδω πριν κανεις το λαθος!!!

 

Ψαχνεις για καλο dvdrw? Aν ναι,τοτε δες εδω

Link to comment
Share on other sites

στα service φίλε μου γίνεται δεν παω με τιποτε... στην ελλαδα δεν εχουν τεχνικους... :lol::lol:

 

tis SE einai poli kalo idika sti salonika sti dodekanisou

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Epeidi egw murizomai erom R3A011 i opoia htan ypeu8ini gia polla nekra tilefwna katevase to wotan server kai sundese to tilefwno sto kalwdio patwntas mazi to "2"kai to "5" kai 8a kanei tzampa update tin erom sou!!!Meta apo auto valto na kanei update mesw tou SEUS!!!

 

Auta kai apo mena!!!

 

Panta Filika

Scottas:D:p;):D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...