Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κτ,επάνω δεξιά κάθετα από το κουμπάκι για τις φωτογραφίες,το κινητό έχει μια γραμμή μικρή που ίσα ποθ φαίνεται,αλλά άμα βάλεις το δάχτυλο επάνω φαίνεται σαν σπάσιμο.Το κινητό δν έχει πέσει ποτέ κάτω μέσα στις 2 βδομάδες που το έχω.Το παρατήρησα κ σ'ενος φίλου μ,αλλά εκείνου δν έχει τπτ εκεί.Παίζει να το πήρα σπασμένο;;Ή είναι καμιά εκομπή του κινητού;;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Ή είναι καμιά εκομπή του κινητού;;

 

Τι να είναι...;;; :blink:

 

Για να μην το έχει ο φίλος σου... Μάλλον έτσι θα στο έδωσαν... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τι να είναι...;;; :blink:

 

Για να μην το έχει ο φίλος σου... Μάλλον έτσι θα στο έδωσαν... :worry:

 

Εγκοπή εννοεί μάλλον ο φίλος.

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 25 (!!!!) εργάσιμες, έχω στα χέρια μου ένα νέο Κ800 (αφού το πρώτο που μου έδωσαν δεν δούλευε και το γύρισα πίσω). Συμπεράσματα: μακρυά από Omnitech και ό,τι και να γίνει, αν δεν τους τρέξεις τόσο τοπικά όσο και μέσω SE, δεν πρόκειται να δεις γρήγορα πίσω το κινητό σου !!!

Είχε περασμένη την R1GB001 με EROM R3A016. Ελπίζω με αυτή την EROM να μην ψοφήσει ξανά. Εννοείται ότι δεν αλλάζω sim και δεν βγάζω μπαταρία, έχουν δει πολλά τα μάτια μου...

Κουράγιο σε όσους έχουν τα Κ800 στο service και καλό είναι να τους ζαλίσετε στα τηλέφωνα, για να μην έχετε ξεχάσει πώς ήταν το κινητό που αγοράσατε όταν το πάρετε πίσω...

 

ΥΓ: Άλλαξα και το avatar μου με μεγάλη χαρά !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 25 (!!!!) εργάσιμες, έχω στα χέρια μου ένα νέο Κ800 (αφού το πρώτο που μου έδωσαν δεν δούλευε και το γύρισα πίσω). Συμπεράσματα: μακρυά από Omnitech και ό,τι και να γίνει, αν δεν τους τρέξεις τόσο τοπικά όσο και μέσω SE, δεν πρόκειται να δεις γρήγορα πίσω το κινητό σου !!!

Είχε περασμένη την R1GB001 με EROM R3A016. Ελπίζω με αυτή την EROM να μην ψοφήσει ξανά. Εννοείται ότι δεν αλλάζω sim και δεν βγάζω μπαταρία, έχουν δει πολλά τα μάτια μου...

Κουράγιο σε όσους έχουν τα Κ800 στο service και καλό είναι να τους ζαλίσετε στα τηλέφωνα, για να μην έχετε ξεχάσει πώς ήταν το κινητό που αγοράσατε όταν το πάρετε πίσω...

 

ΥΓ: Άλλαξα και το avatar μου με μεγάλη χαρά !!!

 

Ε, δεν άργησε πολύ!:p

Πάντως πλάκα-πλάκα, από νόκια μεριά έχω ακούσει πολύ χειρότερα(πάνω από μήνα)και όχι μόνο σε ένα άτομο.

Αυτό βέβαια, σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί δικαιολογία για τη se, αλλά πιστεύω ότι αυτό που σου έτυχε ήταν συνδυασμός λάθος timing, κακού σέρβις(Οmnitech:cry:βοήθεια!!!) και προσωπικής σου γκαντεμιάς δυστυχώς.

Και εγώ κατά καιρούς είχα παραπονάκια από το σέρβις της se , αλλά στην teleservice δεν μου έχουν καθυστερήσει κινητό πάνω από 4 μέρες(μάλιστα, στην τρίτη μέρα τους είχα πάρει τηλ και μίλησα με τον τεχνικό , ο οποίος μου είχε ζητήσει συγγνώμη(!) που δεν πρόλαβε λόγω φόρτου εργασίας να δεί το κινητό μου και μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη ημέρα(τέταρτη ημέρα)θα κοιτούσε πρώτο πρώτο το δικό μου κινητό.Και πράγματι, την επόμενη μέρα το πήρα από το σέρβις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν άργησε πολύ!:p

Πάντως πλάκα-πλάκα, από νόκια μεριά έχω ακούσει πολύ χειρότερα(πάνω από μήνα)και όχι μόνο σε ένα άτομο.

Αυτό βέβαια, σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί δικαιολογία για τη se, αλλά πιστεύω ότι αυτό που σου έτυχε ήταν συνδυασμός λάθος timing, κακού σέρβις(Οmnitech:cry:βοήθεια!!!) και προσωπικής σου γκαντεμιάς δυστυχώς.

 

Να συμφωνήσω απόλυτα με τον ddr2. Και να προσθέσω ότι πέρα από το κακό service και την προσωπική γκαντεμιά, στην περίπτωση του Κ800 έχουμε και ένα τραγικό λάθος της SE, σε μια παρτίδα τουλάχιστον. Ένα λάθος που φαντάζομαι ότι έγινε στην βιασύνη της εταιρίας να κυκλοφορήσει έγκαιρα το μοντέλο. Λάθος ανεπίτρεπτο που ελπίζω να μην το ξαναδούμε σε άλλα μοντέλα.

Ελπίζω να έχουμε τέλος καλό και όλα καλά για τον Nosferatu. Για να μην έχουμε συνέχεια με την γκρίνια του.

Πλάκα κάνω φυσικά. :)

Link to comment
Share on other sites

πες τα χρυσοστομε!!κι εγω ενας πονεμενος ειμαι,θυμα της omnitech εδω και 25 μερες με το απαραδεκτο service τους!!Ο Θεος να το κανει service...:mad: :mad: κι οσο για εσας που διαμαρτυρεστε,ευχομαι να μην παθει τιποτα το κινητο σας,γιατι μετα τοτε,θα ερθετε στα λογια μας,και μακαρι να τραβηξετε τα ιδια κ χειροτερα απο αυτα που τραβαμε εμεις τωρα,προσωπικα που ειμαι 25 ημερες χωρις κινητο,ετσι για να δειτε τη γλυκα!!!!!!καταλαβες "unique"??

File mou kale an kai off topic tha sou apantiso os exis:

Eixa ena Nokia 6600 to opoio ekei pou milouses exane entelos to shma kai katepektasein kobotan h klhsh pou ekanes.

to phga sthn Alphacopy (sthn Panteio konta) sta kentrika _giati se NokiaShop eixa thn empeiria ena Nokia 7110 na mou to dosoun piso meta apo 2 (DYO- nai ΔΥΟ) mhnes_ tous eipa ti eixe kai to afhsa...

Thelis na ma8eis ti egine?

Loipon meta apo alepalila telephonimata to N6600 to phra piso meta apo 1,5 mhna ( 45 hmeres) kai ta tsakalia tis Nokia mou eipan oti h syskeuh den exei tpt, nai den exei tpt kai htan problima diktyou, bebaia to tel exakolou8ouse na xanei to shma tou kathe ligo.

Prosoxh tora, ekeinh thn epoxh ektos tou N6600 eixa kai ena Ericsson t39im pou eixa thn grammh thn eppagelmatikh mou(to N6600 htan h prosopikh grammh), kai sta dyo htan me syndesh TIM, to t39 den eixe xasei pote to shma tou to N6600 synexeia...8elo na po oti den htan problem apo to diktyo.

Kai tora na se rotiso kati ego?

Mporeis na mou breis posa mhnymata egrapsa ego gia to a8lio service tis NOKIA, poses fores sas proetrepsa na mhn xanagorasete apo authn thn etairia pou den sevete tous agorastes ths....psaxe oso thelis den 8a breis kanena, esto mporei na egrapsa ena, se hpious tonous alla oxi auto to XALI pou exei ginei edo mesa me ton "filo" mas

 

Sorry gia to OFFTOPIC.

 

aaa...kai sou euxome kai ego(opos alloste kai esy) na meineis 2 mhnes xoris kinhto na deis thn glyka...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

To service της alpha copy (nokia) ήταν πάντα με διαφορά το χειρότερο service στην Ελλάδα. Ήταν να μην σου τύχει να πέσεις σε προβληματικό κινητό. Τέτοιου είδους καθυστερήσεις (1 μήνας +) μόνο στην nokia μπορούσες να το δεις. Και όπως είπε ήδη ο UNIQUE, πολλές φορές έπαιρνες πίσω το ίδιο κινητό χωρίς να το κάνουν απολύτως τίποτα.

Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. Αλλά από όσα διαβάζω δεν άλλαξαν και πολύ τα πράγματα.

Τώρα δυστυχώς τα βλέπουμε αυτά και από την SE. Η Εrricson κάποτε είχε φανατικούς πελάτες λόγω του service της. Στην δικιά μου περίπτωση, σε ένα Τ39 λίγο πριν τελειώσει η εγγύηση, μου δώσαν νέα συσκευή, χωρίς να το ζητήσω καν. Η όλη επίσκεψη στο service point είχε κρατήσει 5 λεπτά. Πως να μην έχω καλή γνώμη από τότε; Αλλά δυστυχώς τα πράγματα άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις την 2 GB M2 της SanDisk για το Κ800? Παιζει καλα? Εχουν παρατηρηθει τιποτα κολληματα - αργο μενου?
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις την 2 GB M2 της SanDisk για το Κ800? Παιζει καλα? Εχουν παρατηρηθει τιποτα κολληματα - αργο μενου?

Αν έχεις υπομονή, κάνε λίγη ακόμα. Θα πέσει κι άλλο η τιμή της σε κανά 2μηνο.

Link to comment
Share on other sites

To service της alpha copy (nokia) ήταν πάντα με διαφορά το χειρότερο service στην Ελλάδα. Ήταν να μην σου τύχει να πέσεις σε προβληματικό κινητό. Τέτοιου είδους καθυστερήσεις (1 μήνας +) μόνο στην nokia μπορούσες να το δεις. Και όπως είπε ήδη ο UNIQUE, πολλές φορές έπαιρνες πίσω το ίδιο κινητό χωρίς να το κάνουν απολύτως τίποτα.

Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. Αλλά από όσα διαβάζω δεν άλλαξαν και πολύ τα πράγματα.

Τώρα δυστυχώς τα βλέπουμε αυτά και από την SE. Η Εrricson κάποτε είχε φανατικούς πελάτες λόγω του service της. Στην δικιά μου περίπτωση, σε ένα Τ39 λίγο πριν τελειώσει η εγγύηση, μου δώσαν νέα συσκευή, χωρίς να το ζητήσω καν. Η όλη επίσκεψη στο service point είχε κρατήσει 5 λεπτά. Πως να μην έχω καλή γνώμη από τότε; Αλλά δυστυχώς τα πράγματα άλλαξαν.

 

Tote yphrxan ta "Εrricson service point" omos...kai oxi omnitech klp klp

Se Εrricson service point eixan antikatastisei dorean ena t28 tou aderfou mou gia asimanto logo, opos kai ena R380(auto me thn othoni afis, progonos ton Pxxx) enos filou.

Dystyxos alles epoxes...

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες αναμνήσεις !!! Τότε (επί Ericsson service points) τους πήγαινες μια συσκευή με πρόβλημα και την 1η φορά έφευγες με νέα μπαταρία, τη 2η άμα συνέχιζε το πρόβλημα με νέα συσκευή !!!

Δεν είπα ποτέ ότι η Nokia έχει καλό service και καλό είναι να μην το κάνουμε διαξιφισμό. Απλά τα ποσοστά θνητότητας του Κ800 είναι πολύ πιο υψηλά εναντι οποιουδήποτε άλλου κινητού...

Τελικά έχουμε καταλάβει τί φταίει και πεθαίνουν; Η EROM όπως εικάζεται; Με τις νεότερες εκδόσεις όπως R3A016 που έχει η νέα συσκευή που πήρα συνεχίζει να πεθαίνει; Δεν πρόκειται βέβαια να αλλάξω sim για να το διαπιστώσω...

 

ΥΓ: Στο φίλο που είχε πρόβλημα με το ΝΟΚΙΑ: καλό είναι να αναφέρουμε και εδώ μέσα τί συμβαίνει ώστε να είναι όλοι υποψιασμένοι και να ελαττώσουν την αναμονή αρχίζοντας τις τηλεφωνικές ενοχλήσεις !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ένα ευχαριστώ. Κάτι ΄βρήκα αλλά δεν μαρέσει η αχαριστια

 

 

Για πες μας και σε εμάς που είμαστε καλά παιδιά τι βρήκες σε παρακαλώ..

Link to comment
Share on other sites

Αν και το thread αφορά το Κ800 εγώ οπότε πήγα 4-5 κινητά στην omnitec (τζόρζη καννιγκος) μου τα είχαν έτοιμα εντός ολίγων ημερών (2-3, άντε 5). Από την άλλη η "βλάβη" τις 2 φορές ήταν αναβάθμιση και τις άλλες μία αλλαγή καμένης ασφάλειας, αλλαγή επισκευή κάποιου καλωδίου, μια ελαττωματική μπαταρία τετοια πράγματα.. θέλω να πώ όχι αντικατάσταση.. Οι ανθρωποι στην επισκευή κάναν καλά την δουλειά τους. Ισως ΔΕΝ ταλεπορίθηκα λόγωΜΗ αντικατάστασης.

Ισως για της καθυστερείς στην αντικατάσταση να φτέει η SE (διεθνώς) και όχι η Omnitec. Εχεις χειριστεί σε δουλειές μου επιστροφές καμένου εξοπλίσου (RMI). Οι πελάτες τα είχαν με εμάς και εμείς με την εταιρία στο εξωτερικό. Ποιος ειπε ότι μόνο οι Έλληνες αργούν..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια φίλη αγόρασε το κινητό της καινούργιο και σφραγισμενο στο κουτί του και είχε δυο γραμμές...φορτισμένο ήτανε? γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Ημιφορτισμένο όπως όλα.

Φυσιολογικό είναι.

Εδώ και κάτι χρόνια όλες οι μπαταρίες στα κινητά έρχονται φορτισμένες από το εργοστάσιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum μήπως μπορείτε να μου προτείνετε bluetooth ακουστικό κατάλληλο για το K800i που να συνδέεται με 2 κινητά ταυτόχρονα ? (το δεύτερο είναι QTEK 9090, Bluetooth 1.1)

 

Ευχαριστώ πολύ

 

:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι νέος στο forum μήπως μπορείτε να μου προτείνετε bluetooth ακουστικό κατάλληλο για το K800i που να συνδέεται με 2 κινητά ταυτόχρονα ? (το δεύτερο είναι QTEK 9090, Bluetooth 1.1)

 

Ευχαριστώ πολύ

 

:O

paides kalispera prosthetika stin erotisi tou filou, epeidi agorasa 1 bloototh me kalodio to opoio sinexos xanei tin sindesi kathos episis exei kai mikro mikos(to kalodio!!) kai den me voleyei , mipos gnorizei kaneis kanena kalitero kai poio aksiopisto montelo xoris kalodio kai as eimai kai ego san toys alloys eksogiinous....

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο bluetooth το οποίο συνδέεται με 2 κινητά ταυτόχρονα είναι το Plantronics 640. Κυκλοφορεί σε 2 εκδόσεις, 1 από ΤΙΜ στα 89 ευρώ με πολλά έξτρα (μετατροπείς για να συνδέεται με φορτιστές κινητών, εξάρτημα εφεδρικής φόρτισης με μπαταρία) και από voda-shops-Γερμανό στα 69 νομίζω.

Συνδέεται μια χαρά με Κ800 αλλά δεν παίζει μουσική από αυτό. Επίσης δεν παίζει διαφορετικό ήχο για κάθε κλήση, ενώ όλα αυτά δούλευαν ΟΚ με ένα Ε50 με το οποίο το σύνδεσα. Και φυσικά δεν μπορείς να μιλήσεις ταυτόχρονα και από τα 2 κινητά...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω αρχίσει κ νευριάζω πολύ....κ το έλεγα με μισή καρδία γύρισα πίσω στην se.....

Το κινητούλι που ακριβοπλήρωσα,για τις δυνατότητες του,έχει αρχίσει κ κάνει νερά από τις 2 πρώτες εβδομάδες κιόλας!ΕΛΕΟΣ πια!!

Το κινητό κλείνει κ ανοίγει όποτε θέλει...Όταν βάζω το καλώδιο usb για να περάσω ή να βγάλω μέσα από το κινητό,κλείνει πάλι το τηλέφωνο,πολλές φορές χάνει την σύνδεση του με τν υπολογιστή.

Ανοιχτό το κινητό σε Κανονική λειτουργία,δν δέχεται κλίσεις....όποιος με παίρνει βγαίνει ο τηλεφωνητης...αν κ δν έχω ενεργοποιήσει τν τηλεφωνητή...υπέθεσα ότι αν μήνει πολλές ώρες(6-7,αφού είναι κλίσεις που δέχομαι το πρωί κτ τις 7) αχρισημοποίητο να γίνεται αυτό,αλλά αποκλείεται να γίνεται κτ τέτοιο...

Ακόμα το κινητό crashαρε μέσα στο μενού κ έβγαλε μια γραμμή στο μέσσον κ μετά εξαφανίστηκε..

Ακόμα χάνει τις συνδέσεις bluetooth με κινητά που βρίσκονται ακόμα κ δίπλα τ μερικές φορές.

Αφείστε ότι δν μ βγάζει ορισμένα εικονίδια επάνω στο σήμα δίπλα....

Και το σημερινό πρόβλημα που είδα,δν μ μετράει τις κλίσεις που έχω κάνει/δεχτεί,εξερχόμενες-εισερχόμενες-αναπάντητες-απαντημένες.Τπτ...Έχει μήνει σ κτ τηλ που έχω δεχτεί μέχρι τις 13/2....

ΔΛδ έλεος πια,τί στο καλό το πλήρωσα για να μν λειτουργεί μετά από 15μέρες;;Κ παίζει πολύ να μου το έδωσαν σπασμένο, γιατί σε άλλους δν υπάρχει αυτή η γραμμή πάνω δεξιά...

Έχω νευριάσει πολύ.Βοηθήστε με,μν πάω κ τα σπάσω στην βόντα κ τραβήξω κ μια μύνιση στην se.Τα έχω χάσει κάνει διάφορα τρελλά.....

To κινητό μ ποτέ δν έχει πέσει κάτω κ συνέχεια το προσέχω πώς θα το χειρίζομαι!!

 

:mad::mad::mad::mad:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

τυχαινουν αυτα φιλε μου,το λαθος δεν ειναι της se,επρεπε απο την αρχη να το πας πισω διχως να το κρατησεις ουτε ωρα στα χερια σου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τυχαινουν αυτα φιλε μου,το λαθος δεν ειναι της se,επρεπε απο την αρχη να το πας πισω διχως να το κρατησεις ουτε ωρα στα χερια σου.

 

Αφού ξαφνικά άρχισε να τα κάνει αυτά!!!Και να πω το'χα κανά χρόνο να πω 0κ,αλλά σε 15μέρες μέσα;;Σήμερα συμπλήρωσα 2 βδομάδες που το έχω!

Άμα δν είναι της se,τότε ποιανού είναι;Μάλλον δικό μου που πήρα se ξανά....:(

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο bluetooth το οποίο συνδέεται με 2 κινητά ταυτόχρονα είναι το Plantronics 640. Κυκλοφορεί σε 2 εκδόσεις, 1 από ΤΙΜ στα 89 ευρώ με πολλά έξτρα (μετατροπείς για να συνδέεται με φορτιστές κινητών, εξάρτημα εφεδρικής φόρτισης με μπαταρία) και από voda-shops-Γερμανό στα 69 νομίζω.

Συνδέεται μια χαρά με Κ800 αλλά δεν παίζει μουσική από αυτό. Επίσης δεν παίζει διαφορετικό ήχο για κάθε κλήση, ενώ όλα αυτά δούλευαν ΟΚ με ένα Ε50 με το οποίο το σύνδεσα. Και φυσικά δεν μπορείς να μιλήσεις ταυτόχρονα και από τα 2 κινητά...

 

Thx Nosferatu.

Μήπως ξέρεις αν παίζει με το QTEK 9090 (BT 1.1) ?

 

Κάτι χαζό : Αν δεν είσαι κοντά στα κινητά πώς ξέρεις πιο χτυπάει ? :O

 

Thx

Link to comment
Share on other sites

 

Κάτι χαζό : Αν δεν είσαι κοντά στα κινητά πώς ξέρεις πιο χτυπάει ? :O

 

Thx

 

Δεν ξέρεις, εκτός κι αν μεταφέρεται ο ήχος κλήσης στο ακουστικό του bt.

Αλλά δεν έχει και πολύ σημασία.Αυτό που σε ενδιφέρει είναι να απαντήσεις φαντάζομαι:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...