Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι υπάρχει και η αντίστοιχη Ευρωπαϊκή έκδοση.

 

Να ρωτήσω κάτι... η αναβάθμιση της erom από wotan γίνεται αυτόματα?

Γιατί τελικά δεν πρέπει να έγινε παρα αναβάθμιση του firmware στη συσκευή μου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι υπάρχει και η αντίστοιχη Ευρωπαϊκή έκδοση.

 

Να ρωτήσω κάτι... η αναβάθμιση της erom από wotan γίνεται αυτόματα?

Γιατί τελικά δεν πρέπει να έγινε παρα αναβάθμιση του firmware στη συσκευή μου.

 

Αξίζει τελικά να προχωρήσουμε σε αναβάθμιση;Την έχει περάσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω το SEUS. Nα έχετε υπόψιν ότι για πλήρη αναβάθμιση και αλλαγή cid από το wotan θέλει 2 credit και όχι 1. Δηλαδή 12 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Εκτός αν κάνετε μια αναβάθμιση από SEUS την GB έκδοση, η οποία θα γυρήσει την erom σε cid51 και στην συνέχεια κάνετε από το wotan, οπότε θα χρειαστεί 1 credit.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

mou fenete ine gia asiatikes gloses kai kati tetia.. den mas afora..

 

Όχι έχει και τα Ελληνικά. Είναι κανονική έκδοση. Απ' ότι λένε στο esato διορθώνει ένα bug στο video preview (κρασάρισμα - lug) και έχει kai καινούργια έκδοση java, την 7.3

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Έχω το Κ750ι.Σκέφτομαι στους επόμενους μήνες με την αναβάθμιση να πάρω το Κ800.Να τονίσω ότι με ενδιαφέρουν οι φωτογραφκές του ικανότητες (αν έχει).Φυσικά καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί να είναι ισάξιο μίας φωτ.μηχανής.Πιστεύετε ότι σαν κινητό είναι καλή κίνηση να το αποκτήσει κανείς;Διάβασα διάφορα στο forum και δεν μπορώ να το αξιολογήσω,γενικότερα σαν τηλέφωνο.Ευχαριστώ που διαβάσατε την ερώτησή μου.Θα με υποχρεώσει αν μου απαντήσει κάποιος.

 

Καλημερα αν σε ενδιαφερει η καμερα σε ενα κινητο τοτε να το παρεις ειναι εντυπωσιακη και θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος.Ως τοσο εχει και πολλα αλλα καλα και ειμαι σιγουρος πως θα σου αρεσει πολυ ! Καλοριζικο :)

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αν σε ενδιαφερει η καμερα σε ενα κινητο τοτε να το παρεις ειναι εντυπωσιακη και θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος.Ως τοσο εχει και πολλα αλλα καλα και ειμαι σιγουρος πως θα σου αρεσει πολυ ! Καλοριζικο :)

 

και καλα ξεμπερδεματα με το απαραδεκτο service,αν παθει τιποτα(που μακαρι να μην σου παρουσιασει τιποτα,λιγο απιθανο αυτο),ξεχασαμε να το αναφερουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

guys το έχω ξαναναφέρει το πρόβλημα αλλά τότε ήταν πρωτοφανές(δεν ξέρω αν είναι και τώρα)...ένας φίλος μου που έχει το Κ800i η camera του τα δείχνει όλα πράσινα(και είναι και φανατικός γαύρος :lol: )...το πήγε το κινητό στην SE του έκαναν την αναβάθμηση αλλά η camera δεν έφτιαξε!!!:X έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα??

 

πάντος εγώ θα το θεωρήσω απαράδεκτο αν τελικά δεν του αλλάξουν το κινητό...:mad: :mad:

 

ξέρει κανείς να μου απαντήσει??

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς να μου απαντήσει??

 

εδω δεν ξερουν αυτοι στα σερβις της se,τι να κανουν,θα ξερουμε εμεις??α,ρε nosferatu τα λεγες εσυ,να πω οτι δεν τα λεγες!!!;)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το έχουν και άλλοι αυτό το πρόβλημα??

 

Όχι, θα του αλλάξουν το κινητό μάλλον

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή... Εγώ περιμένω αλλαγή από τις 5/1... Και μετά αναρωτιούνται μερικοί γιατί βρίζει κανείς την κακόμοιρη SE... Αν δεν θέλουν να κάνουν ποιοτικό έλεγχο για λόγους οικονομίας, ας έχουν στοκ να αλλάζουν τα απαράδεκτης ποιότητας κινητά τους...

Για την ιστορία αναφέρω ότι μίλησα και με SE την Παρασκευή που πέρασε και με σύνδεσαν με Κάιρο...

Είναι υπερβολικό να έχω πάει στο service το κινητό μου στις 5/1 και ΑΚΟΜΑ (6/2να μην το έχω πάρει πίσω;;;; Αυτός είναι ο σεβασμός της SE στους αγοραστές των κινητών της;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κάρτα, θα έρθει ποτέ στα κανονικά καταστήματα (Πλαίσιο, ΓΕΡΜΑΝΟΣ, Multirama κλπ.) ...;;; :worry:

 

Δεν παλεύεται το 1GB... :(

Link to comment
Share on other sites

και καλα ξεμπερδεματα με το απαραδεκτο service,αν παθει τιποτα(που μακαρι να μην σου παρουσιασει τιποτα,λιγο απιθανο αυτο),ξεχασαμε να το αναφερουμε!!!

 

Τώρα μάλιστα.Πάνω που με ενθουσίασε ο Σπύρος με προσγειώσατε.Είχα ακούσει για απαράδεκτα service εταιριών αλλά όχι τόσο.Τέλος πάντων,ευχαριστώ όλους σας που με βοηθάτε.Είναι και να σου κάτσει.Το Κ750 το έχω από τον Ιούνιο και με σκληρή χρήση είναι ακόμη σαν καινούριο.Τι να πει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστα.Πάνω που με ενθουσίασε ο Σπύρος με προσγειώσατε.Είχα ακούσει για απαράδεκτα service εταιριών αλλά όχι τόσο.Τέλος πάντων,ευχαριστώ όλους σας που με βοηθάτε.Είναι και να σου κάτσει.Το Κ750 το έχω από τον Ιούνιο και με σκληρή χρήση είναι ακόμη σαν καινούριο.Τι να πει κανείς...

 

Αμα δεν βιάζεσαι πάντως βγήκανε τα νέα ερικσσον. Κοιτα τα και δες αν σου κάνει κανένα. Δες το κ550 και το κ810

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

geia sas...exo kai ego to k800i kai sinexeia mou dimiourgei provlimata..pano ston ena mina mou esvise kai den mou ksananapse..to piga gia service kai mou evalan allo logismiko to exo 5 mines kai tora exo provlima me ta sms ta stelnei misa kai merikes fores katholou..grafo 5 lekseis kai mou leei sms2..to ekana update moni mou kai den eida diafora...mporeite na mou peite ti ftaiei...please!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

geia sas...exo kai ego to k800i kai sinexeia mou dimiourgei provlimata..pano ston ena mina mou esvise kai den mou ksananapse..to piga gia service kai mou evalan allo logismiko to exo 5 mines kai tora exo provlima me ta sms ta stelnei misa kai merikes fores katholou..grafo 5 lekseis kai mou leei sms2..to ekana update moni mou kai den eida diafora...mporeite na mou peite ti ftaiei...please!!!!!!!

 

μαλλον η συσκευη φταιει,ακομα και μετα την αλλαγη λογισμικου!!αν δεν δεχθουν να στο αλλαξουν,πολυ φοβαμαι οτι αυτα θα τραβας συνεχεια...α,ρε se,θες και cybershot!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

geia sas...exo kai ego to k800i kai sinexeia mou dimiourgei provlimata..pano ston ena mina mou esvise kai den mou ksananapse..to piga gia service kai mou evalan allo logismiko to exo 5 mines kai tora exo provlima me ta sms ta stelnei misa kai merikes fores katholou..grafo 5 lekseis kai mou leei sms2..to ekana update moni mou kai den eida diafora...mporeite na mou peite ti ftaiei...please!!!!!!!

 

nomizw oti exei na kanei me rythmiseis...prepei na valeis tous etnikous xaraktires mh energous alla glwssa grafhs ellhnika

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

 

Εντάξει,δεν βιάζομαι.Γύρω στον Μάη παίρνω την επιδότηση.Δεν ξέρω γιά το Sofia αλλά το Κ810 αν κατάλαβα μοιάζει πολύ στις ικανότητες με το Κ800,είναι έτσι;Νομίζω το Κ800 είναι πιο εμφανίσιμο.Γούστα είναι αυτά.Στην αναμονή λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,δεν βιάζομαι.Γύρω στον Μάη παίρνω την επιδότηση.Δεν ξέρω γιά το Sofia αλλά το Κ810 αν κατάλαβα μοιάζει πολύ στις ικανότητες με το Κ800,είναι έτσι;Νομίζω το Κ800 είναι πιο εμφανίσιμο.Γούστα είναι αυτά.Στην αναμονή λοιπόν.

delete plz

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κάρτα, θα έρθει ποτέ στα κανονικά καταστήματα (Πλαίσιο, ΓΕΡΜΑΝΟΣ, Multirama κλπ.) ...;;; :worry:

 

Δεν παλεύεται το 1GB... :(

 

Ξέρει κανείς...;;; Ή έστω, πότε πιστεύετε ότι θα έρθει...;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς...;;; Ή έστω, πότε πιστεύετε ότι θα έρθει...;;; :worry:

φιλε tasosmaroulitsis καποια στιγμη θα ερθει αλλα η τιμη θα ειναι ψιλοτσιμπημενη...οπως παντα σε οτι πρωτο βγαινει στην αγορα. Προτεινω αν καποιος βιαζεται να την παρει απο το mymemory.co.uk που ειναι πολυ αξιοπιστο και με φθηνα μεταφορικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα :)

Μημπως γνωριζει κανεις μεσω SEUS ποια ειναι η τελευταια εκδοση firmware του Κ800 Vodafone Live ???

 

Ευχαριστω

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς...;;; Ή έστω, πότε πιστεύετε ότι θα έρθει...;;; :worry:

Ε, δεν θα γίνει κάποια στιγμή??

Πού θα πάει...

Μέχρι να έρθει η sofia θα έχει έρθει και αυτή:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ξερει κανεισ γιατι τα παιχνιδια απο τον υπολογιστη τα παιρναει στα διαφορα με αποτελεσμα να μην παιζουν.ΟDYTSAK την προηγουμενη φορα μου ειχεσ απαντησει εσυ ξερεισ τι μπορω να κανω να τα παιρνει κατευθειαν στα παιχνιδια?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...