Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜA:

 

Έχω σε μια καταχώριση του τηλ. καταλόγου (σε ενα όνομα) 3 κινητά νουμερα.

παω να στείλω ενα ΣΜΣ και μετά παω να διαλέξω το νουμερο που θελω να το στείλω.

ΑΛΛΑ, για κάθε καταχώριση σε αφηνει μονο το πρώτο αριθμο να επιλέξεις για να στειλεις το μηνυμα!

 

αν θελεις να στειλεις σε αλλο νουμερο εκτως του πρωτου της επαφης τοτε την πατησες!

εσεις πως αντιμετωπίζετε το θεμα αυτο????

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ρωταω επειδη το παλικαρι πιο πανω ειπε πως το δινει σε δυο χρωματα : κλασσικο μαυρο και γκρι ασημι . Τι παιζει τελικα με τα χρωματα ? Αυτο με καιει βασικα ...

 

( Υ.Γ.: Το πλαισιο αναιρεσαι την επιλογη για D900i black , δηλ η καποιος το τσιμπησε ή δεν υπαρχει τετοιο χρωμα )

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜA:

 

Έχω σε μια καταχώριση του τηλ. καταλόγου (σε ενα όνομα) 3 κινητά νουμερα.

παω να στείλω ενα ΣΜΣ και μετά παω να διαλέξω το νουμερο που θελω να το στείλω.

ΑΛΛΑ, για κάθε καταχώριση σε αφηνει μονο το πρώτο αριθμο να επιλέξεις για να στειλεις το μηνυμα!

 

αν θελεις να στειλεις σε αλλο νουμερο εκτως του πρωτου της επαφης τοτε την πατησες!

εσεις πως αντιμετωπίζετε το θεμα αυτο????

 

apoti katalava, malon den ginete tipota, kai kolonete - ntrepeste na mou to peite!.... :p

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το d900i και η διαδικασία έχει ως εξής : την ώρα που πατάς αποστολή, σε στέλνει στον κατάλογο όπου εκεί βρίσκεις το όνομα που ψάχνεις και στη συνέχεια πατώντας το κεντρικό κουμπί στην πλοήγηση σου δίνει τη λίστα των αριθμών που περιέχει η κάθε επαφή και επιλέγεις όποια θες. Εγώ αυτό το κάνω με επαφές που περιέχουν μέχρι και 6 αριθμούς... :)
Link to comment
Share on other sites

Για να στειλεις μηνυμα σε καποιο αλλο νουμερο εκτος απο το πρωτο της επαφης που θες εχεις δυο επιλογες : Εαν σου εχει στελει αυτη μηνυμα απλα επιλεγεις απαντηση.Αν ωστοσο στελνεις πρωτος μηνυμα πας στην επαφη,την "ανοιγεις" , επιλεγεις την νουμερο που θες και αποστελεις το μηνυμα σου.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.μια μικρη βοηθεια..μου κανανε δωρο ενα D900i με λογισμικο που δεν εχει την ελληνικη γλωσσα.μπορειτε να μου πειτε τι λογισμικο εχουν αυτα με τα ελληνικα;το δικο μου ειναι D900i XA GD3 επισης ποιο προγραμμα πρεπει να χρησιμοποιησω για να το φλασαρω;Ευχαριστω παιδια..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.μια μικρη βοηθεια..μου κανανε δωρο ενα D900i με λογισμικο που δεν εχει την ελληνικη γλωσσα.μπορειτε να μου πειτε τι λογισμικο εχουν αυτα με τα ελληνικα;το δικο μου ειναι D900i XA GD3 επισης ποιο προγραμμα πρεπει να χρησιμοποιησω για να το φλασαρω;Ευχαριστω παιδια..
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείς να βρεις το λογισμικό D900IBDGD4 με την ελληνική γλώσσα και το πρόγραμμα αναβάθμισης.
Link to comment
Share on other sites

Για να στειλεις μηνυμα σε καποιο αλλο νουμερο εκτος απο το πρωτο της επαφης που θες εχεις δυο επιλογες : Εαν σου εχει στελει αυτη μηνυμα απλα επιλεγεις απαντηση.Αν ωστοσο στελνεις πρωτος μηνυμα πας στην επαφη,την "ανοιγεις" , επιλεγεις την νουμερο που θες και αποστελεις το μηνυμα σου.

 

ayta ta iksera ki egw!

 

ti ginete omws, an apo sini8ia ksekinas grafeis to minima, kai meta siniditopieis , oti den 8es na to stileis sto elliniko noumero tou filou sou alla sto aggliko px. e tote svisiomo ola, kai ftou ki apo tin arxi ! poly ili8io sistima pragmatika! (xazokoreates!)

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

ayta ta iksera ki egw!

 

ti ginete omws, an apo sini8ia ksekinas grafeis to minima, kai meta siniditopieis , oti den 8es na to stileis sto elliniko noumero tou filou sou alla sto aggliko px. e tote svisiomo ola, kai ftou ki apo tin arxi ! poly ili8io sistima pragmatika! (xazokoreates!)

 

Αν αυτή είναι η μόνη λύση, τότε πρόκειται για κορυφαία πατάτα!!!

Ευτυχώς, το δικό μου samsung (z560))έχει vodafone menu και δεν έχει κανένα από αυτά τα προβλήματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ! Πριν μια βδομαδα περίπου πήρα το d900i...υπάρχουν θέματα για αυτο το κινητό? Αν ναι μπορειται να μου πείτε που μπορώ να τα βρω?

Ευχαριστώ !!!!:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε χωρα και θα αλλαξεις θεμα αυτοματα! :p

 

σοβαρα τώρα , δε παιζει αλλο θεμα γιατο κινητο μας :(

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαίρετε, μολις πήρα ένα d900i απο βέλγιο, αρχικα αναρωτιέμαι αν θα υπάρχουν τα ελληνικά εγκατεστημένα στο κινητο για να τα βάλω, ποση ώρα να το βάλω για φόρτιση γιατί κάτι μεσα μου με τρώει να το ανοίξω..γενικά τι λέει το κινητο¨ποιο θεωρειται το βασικ΄πο του ελλάτωμα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, μολις πήρα ένα d900i απο βέλγιο, αρχικα αναρωτιέμαι αν θα υπάρχουν τα ελληνικά εγκατεστημένα στο κινητο για να τα βάλω, ποση ώρα να το βάλω για φόρτιση γιατί κάτι μεσα μου με τρώει να το ανοίξω..γενικά τι λέει το κινητο¨ποιο θεωρειται το βασικ΄πο του ελλάτωμα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)

 

Φίλε μου, καλορίζικο καταρχήν. Πιστεύω πως θα έχει μέσα τα ελληνικά γιατί εμένα μου έκαναν επίδειξη το e900 στην Αγγλία και ανάμεσα στις άπειρες γλώσες που είχε, είχε και ελληνικά.

 

Για τη φόρτιση κάνε ό,τι λέει το βιβλιαράκι. Αν δεν αναφέρει τίποτα δούλεψε το μέχρι να αδειάσει η μπαταρία που έχει μέσα και μετά κάνε 3 πλήρεις φορτίσεις-εκφορτίσεις και είσαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε για άλλη μια φορα. Αρχικα ειμαι πολυ ενθουσιασμενος απο το κινητο γιατι θεωρω και τα λεφτα πολυ λιγα για αυτα που προσφερει, και ανετα μπορεί να συγκριθεί με αλλα πιο καινουρια αλλα και πολύ πιο ακριβά. Στη συνέχεια, το πήρα απο Βέλγιο, και δεν έχει ελληνικά, αλλά αυτο δε με ανησυχεί καθως διορθώνεται... ΄΄Οσον αφορά την μπαταρία, έκανα αυτο που λέει το βιβλιαράκι, το έβαλα κατευθείαν στη φόρτιση, με το που φόρτισε, έφαγα την μπαταρία του σε 5 ώρες και το ξανάβαλα..

Το μόνο που με ανησυχεί ειναι οτι βλέπω μια μικρη αργοπορία οταν ειμαι στην καρτα και ανοιγω εικονες, μουσική.... κκαι με φοβίζει αυτο γιατι όταν θα βάλω πολλά μεσα... σκεψου.. τέσπα. θα δουμε.. έπισης τσέκαρα τη φάση και με την τηλεόραση, και μου άρεσε πολύ..

 

Αυτο που με προβληματίζει-και καλώ οποιον γνωρίζει- ειναι το γεγονοσ οτι ενώ εχω κατι bluetooth wireless ακουστικά τα οποία δεν συνδέονται=>δεν χρησιμοποιουνται με το κινητο, και εχω ψιλοξενερώσει. Ξέρει κανεις αν το d900i χρησιμοποιεί bt προφίλ A2DP?

Αυτά βασικά, με συγχωρείτε γαι το μεγάλο της εκτάσεως του ποστ...

Το κινητό ειναι σουπερ!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

έπισης τσέκαρα τη φάση και με την τηλεόραση, και μου άρεσε πολύ..
το καλωδιο tv out απο που το προμηθευτηκες?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Media Markt εν Αμβέρσα ------>13 euros, αυθεντικό της Σάμι:)
Δεν με βολευεις:p
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...