Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

File Argis37 auto pou les den ginetai .Den yparxei diaxwrismos epafwn sim kai tilefwnou.opote eite diagrafeis tis epafes apo th sim eite apo to tilfefwno gia na min ta exeis 2 fores

Ευχαριστω για την απαντηση stefanos-79

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Δυο ερωτησούλες...

 

Στο D900 και στο D900i γίνεται να καθοριστεί για ήχος sms κάποιος από τους αποθηκευμένους?(ρωτάω γιατί στο D500 που έχω δεν γίνεται).

Επίσης fullscreen preview για φωτο και βίντεο μπορεί να κάνει?

Link to comment
Share on other sites

πως φεύγει το "G" (gprs) από την οθόνη του D900i?

 

Δεν ξέρω αν το έχω ενεργοποιήσει καταλάθος η αν ήταν πάντοτε εκεί

It’s nice to be important but it’s more important to be nice.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυο ερωτησούλες...

 

Στο D900 και στο D900i γίνεται να καθοριστεί για ήχος sms κάποιος από τους αποθηκευμένους?(ρωτάω γιατί στο D500 που έχω δεν γίνεται).

Επίσης fullscreen preview για φωτο και βίντεο μπορεί να κάνει?

 

Στο D900 ήχο δικο σου σε sms δεν μπορεις να ορισεις,fullscreen εμφανιζει μόνο τις φωτο που έχεις βγαλει με το κινητο και εφοσον δεν τις μεταφερεις απο το φακελο που αποθηκευονται.Τωρα για τα βιντεο τα εμαφνιζει σε πληρη οθονη οταν κατα τη διαρκεια της αναπραγωγης πατησεις το 1

 

πως φεύγει το "G" (gprs) από την οθόνη του D900i?

 

Δεν ξέρω αν το έχω ενεργοποιήσει καταλάθος η αν ήταν πάντοτε εκεί

Πατας τον κωδικο *#4777*8665# στο μενου 5 Ρυθμιση Λειτουργιας επιλεγεις το χειροκινητη επισυναψη και μετα στο 2 Αφαιρεση Gprs.κανεις restart και εισαι οκ

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Πατας τον κωδικο *#4777*8665# στο μενου 5 Ρυθμιση Λειτουργιας επιλεγεις το χειροκινητη επισυναψη και μετα στο 2 Αφαιρεση Gprs.κανεις restart και εισαι οκ

 

 

 

Στέφανε ευχαριστώ για τον κόπο σου αλλα στο μενού 5 δεν έχει τέτοιο πράγμα

 

μήπως είναι για άλλη συσκευή?

It’s nice to be important but it’s more important to be nice.
Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω εναν φιλο με D900. υπαρχουν παιχνιδάκια που μπορώ να βρω εύκολα και πως τα περναω στο κινητο?

 

ευχαριστω

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Exo dimioyrgisei 3 katalogous stin karta mnimis

Sto kathena exo valei diafora tragoudia mp3

Pos mporo na ta akouo me to programa gia mp3 pou exei to D900?

Mexri stigmis ta pezei afta poy einai sto proto katalogo pou anoigo kai meta epanalamvanei ta idia.Pos ginete to perasma apo to enan katalogo ston alo kai to programma mp3 na ta paizei.

Efxaristo.Yann

Link to comment
Share on other sites

θα παραγγειλω κινητο την παρασκευη κ θα ηθελα να μαθω αν το d900 εχει ηχογραφσηση συνομιλιας που με ενδιαφερει.αν μπορει καποιος να απντησει που ειναι κατοχος του κινητου θα ειμαι ευγνωμων,γιατι σε καταστημαατα που ρωταω κανεις δε μπορει να μου δωσει μια σιγουρη απαντηση
Link to comment
Share on other sites

θα παραγγειλω κινητο την παρασκευη κ θα ηθελα να μαθω αν το d900 εχει ηχογραφσηση συνομιλιας που με ενδιαφερει.αν μπορει καποιος να απντησει που ειναι κατοχος του κινητου θα ειμαι ευγνωμων,γιατι σε καταστημαατα που ρωταω κανεις δε μπορει να μου δωσει μια σιγουρη απαντηση

 

δεν έχει φίλε μου ηχογράφηση συνομιλίας μόνο εγγραφή ήχου .

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Exo dimioyrgisei 3 katalogous stin karta mnimis

Sto kathena exo valei diafora tragoudia mp3

Pos mporo na ta akouo me to programa gia mp3 pou exei to D900?

Mexri stigmis ta pezei afta poy einai sto proto katalogo pou anoigo kai meta epanalamvanei ta idia.Pos ginete to perasma apo to enan katalogo ston alo kai to programma mp3 na ta paizei.

Efxaristo.Yann

Το D900 εχει στο προγραμμα αναπαραγωγης 4 playlist που δεχονται 30 max κομματια οτι μουσικη έχεις την βαζεις σε αυτες τις λιστες αν εχεις παραπανω..:) ανανεωνεις καθε φορα τις λιστες:)
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

In some versions, this feature is included. So while making a call, select options and check whether it is there in the list. If not, you can try this method:

When the conversation starts, type #*22671#. A message will announce recording started. Press 'c' to exit. To stop recording type #*22672#. To pause, #*22673# and to resume #*22674#. Then go to My files/sounds/my voice clips to find the saved conversation

μπορει να το δει καποιος κατοχος αν ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανένας αν υπάρχουν θέματα για το D900 στο διαδίκτιο

ή κάποιο πρόγραμμα για να φτιάχνεις μόνος σου θέματα ?

 

Και κανένα λινκ αν υπάρχει με προγραμματάκια που να αφορούν το κινητό ή λίνκ με θεματα για να κατεβάσω !

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδες!!

σε μια βδομαδα περιπου γινεται μια αλλαγη στο συμβολαιο μου κ λογικα θα παρω το D900 (αυτο επελεξα για να "καψω" την εποδοτηση των 280ευρω)

Anyway.. απο οτι ειδα στις 40σελιδες που διαβασα (δεν μπορεσα να διαβασω κ τις 68σελ) ..η ψηφιακη του δεν πολυ λεει ..αλλα οκ.. ποτε δεν με ενοιαζε η ψηφιακη ...ελαχιστα την χρησιμοποιω.

 

το design του ειναι πολυ καλο .. γι αυτο αλλοστε το επελεξα ..αλλα ΔΕΝ κοιταξα το εξης:

- adressbook & organizer

Θελω να πιστευω οτι εχει full range adressbook & organizer (οχι στη ΣΙΜ)

θελω σε καθε επαφη να εχω: Ονομα/επονυμο/τηλεφωνο/κιν. τηλεφωνο/εμαιλ/φοτο/γενεθλια και διαφορα αλλα

ειδα κατι posts που λενε οτι ουτε γενεθλια δεν μπορεις να αποθηκευσεις...κ ομολογω με εκοψε κρυος ιδρωτας παρολο που εχω A/C.... πειτε μου οτι δεν ισχυει!?! δηλαδη μην γυρισω 6 χρονια πισω που ενα Siemens που ειχα αποθηκευε μονο 1 αριθμο ανα επαφη.. εδω το CX65 ..3ετιας και βαλε μοντελο κ εχει αξιοπρεπεστατο book & organizer

 

επισης... αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ αργο το μενου του? μεσα στην καρτα κυριως?

το lagarisma στο μενου με εκνευριζει γιατι οταν ψαχνεις κατι γρηγορα κ οι κινισεις του joystick ειναι σχεδον ενστικτωδεις ...τρεχα γυρευε αν εχεις να περιμενεις κ το λειτουργικο να παρει χαμπαρι καθε κλικ!..

το CX το εχω γδυσει ε ν τ ε λ ω ς για να μην εχω delay στο μενου e.t.c.

 

Εψαξα οσο μπορουσα το thread αλλα ολοι λενε για την digi του κ την καρτα!

ελεος δηλαδη ..κινητο περνεις στην τελικη ..οχι ψηφιακη! πανω απο ολα πρεπει να σου προσφερει 100% υπηρεσιες κινητου και ατζεντας.

 

απαντηστε μου αν γινετε ... ειδηκα για το θεμα του adressbook & organizer ...

αν οντως ισχυει ... ακυρωνω συσκευη

 

Υ.Γ. ..αν μπορειτε προτεινετε κ καμια συσκευη με καλο adressbook & organizer!.. κ ναι ειναι κ στυλατη ..(περιπου)

ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πόσο στοιχίζει η αντικατάσταση οθόνης? (Κάποιο κατάστημα στη Θεσ/νικη?) Μου έσπασε χθες και σκοπεύω να την αλλάξω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,γνωρίζει μήπως κάποιος κάτι για το SGH-D900i που πήρα χθες από ΠΛΑΙΣΙΟ 275€;έχει και ραδιόφωνο και το βγάζει σε 2 χρώματα και το κλασσικό μαύρο και ένα ωραίο ανθρακί με ασημενιο πλαίσιο δείχνει πολύ ωραίο κινητό,θα το δείξει η πραξη
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θες να μάθεις για το D900;

 

Καλησπέρα,ρωτάω αν υπάρχει κάποιο site που μπορώ να βρω παιχνίδια και γενικά εφαρμογές για το κινητό,γιατί του πέρασα μιά εφαρμογή αρχείο .jar που είχα για sony ericsson και δεν την τρέχει,γνωρίζεις κάτι σχετικό;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ρωτάω αν υπάρχει κάποιο site που μπορώ να βρω παιχνίδια και γενικά εφαρμογές για το κινητό,γιατί του πέρασα μιά εφαρμογή αρχείο .jar που είχα για sony ericsson και δεν την τρέχει,γνωρίζεις κάτι σχετικό;

 

Ό,τι εφαρμογή ή παιχνίδι θέλεις θα πρέπει να το κατεβάσεις στο κινητό από το internet μέσω του browser του κινητού, αλλιώς δεν το αναγνωρίζει, όπως άλλωστε διαπίστωσες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

5 χρόνια πίσω. Αν είναι δυνατόν.

 

Για τη Samsung δεν είναι ούτε πίσω ούτε μπρος.

Έτσι είναι όλα τα τηλέφωνά της.

Άγνωστο γιατί...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Εχω το Nokia N70 και θελω να το αλλαξω για λογους : βαρους, ογκου συσκευης, στυλ και ανανεωσης (το εχω 2 χρονια).Αξιζει να το αντικαταστησω με το Samsung D900i απο πλευρας καλυτερης συσκευης?

 

Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα για το Samsung D9ΟΟi που σκεφτομαι να αγορασω :

 

1) Δεχεται διαφορες εφαρμογες πχ: εορτολογιο κτλ. ?

2) Παιζει τραγουδια μορφης wma?

3) Η καρτα microSD που παιρνει το κινητο εχει οριο σε GB ( πχ μεχρι 512MB)

4) Η καρτα αργει στην αναπαραγωγη κομματιων που ειναι αποθηκευμενα σε αυτην?

5) Εχεις την δυνατοτητα να βαλεις ηχους, διαφορετικους απο αυτους που εχει το κινητο, για την ειδοποιηση μηνυματων, εισερχομενων κλησεων, e-mail κτλ.?

6) Μπορεις να φτιαχνεις δικους σου υποφακελους?

7) Η μπαταρια ποσο χρονο διαρκει περιπου (για εναν κλασσικο χρηστη)?

:!:8) Με το face-lift τι εγινε?Υπαρχει μηπως καποια καλη φωτογραφια απο εσας να καταλαβω την αλλαγη?Στο plaisio το δειχνει σε ανθρακι-ασημι, και μαυρο που μου φαινεται ιδιο με το D900.

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Εχω το Nokia N70 και θελω να το αλλαξω για λογους : βαρους, ογκου συσκευης, στυλ και ανανεωσης (το εχω 2 χρονια).Αξιζει να το αντικαταστησω με το Samsung D900i απο πλευρας καλυτερης συσκευης?

 

Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα για το Samsung D9ΟΟi που σκεφτομαι να αγορασω :

 

1) Δεχεται διαφορες εφαρμογες πχ: εορτολογιο κτλ. ?

2) Παιζει τραγουδια μορφης wma?

3) Η καρτα microSD που παιρνει το κινητο εχει οριο σε GB ( πχ μεχρι 512MB)

4) Η καρτα αργει στην αναπαραγωγη κομματιων που ειναι αποθηκευμενα σε αυτην?

5) Εχεις την δυνατοτητα να βαλεις ηχους, διαφορετικους απο αυτους που εχει το κινητο, για την ειδοποιηση μηνυματων, εισερχομενων κλησεων, e-mail κτλ.?

6) Μπορεις να φτιαχνεις δικους σου υποφακελους?

7) Η μπαταρια ποσο χρονο διαρκει περιπου (για εναν κλασσικο χρηστη)?

8) Με το face-lift τι εγινε?Υπαρχει μηπως καποια καλη φωτογραφια απο εσας να καταλαβω την αλλαγη?Στο plaisio το δειχνει σε ανθρακι-ασημι, και μαυρο που μου φαινεται ιδιο με το D900.

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...