Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε κατω απο το σπιτι μου μενω Μπολωνια...σου ειπα αν θυμασαι να παρω δυο και να στο στειλω με 5Ε Αθηνα εχει λεωφορειο για φοιτητες κανει 2 μερες να ερθει ετσι εχω στειλει πολλα κατω...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pik gia pes mas mia timi sinolo gia na erthei athina ena n95

endiaferome egw {vgale liga kai tha to parw}

 

eprepe na mas peis kai to mikro arnitiko na to xeroun oloi :oti to menou sta perisotera den einai me ellinika alla me agglika kai italika.

Link to comment
Share on other sites

καλά είναι φυσιολογικό που θέλει 7 δευτερόλεπτα(!!!!) να μπεί στις εικόνες στην κάρτα μνήμης 1G που του έχω περάσει? και άλλα 5 για να βγώ!!??

και να πείς πως έχει μέσα και καμιά 100σταριά φωτος?μόνο 4 έχει το άμοιρο που να γίνουν 200 ή 300, εκεί θα θέλω καμια ώρα θα το πατάς να μπεί στην κάρτα και θα πηγαίνεις για ύπνο κτλ..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Η μνήμη του κινητού είναι μόνο 80ΜΒ αν δεν κάνω λάθος μόνο!!

υποτίθεται γι αυτό αγοράζουμε κάρτες, για να έχουμε περισσότερο αποθηκευτικό χώρο..αν είναι όμως να κάνει 7 δευτερόλεπτα να την ανοίξει τότε φέξε μου και γλύστρισα! στα SE που φοράνε άλλου τύπου κάρτας και 1000 φωτογραφίες να έχεις περασμένες την ανοίγει τσακ μπαμ!..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση κατα την κληση εχει επιλογη ηχογραφισης???

 

δηλαδη μπορω μια κληση να την εχω μετα αυτουσια???

 

μαλλον τελικα αυτο παιρνω στα 200Ε....καινουριο.....καλη τιμη δεν ειναι?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας...

 

τρεις τελευταιες ερωτησεις...

 

1.κανει ΖοοΜ σε φωτο που μου στελνουν μεσω ΒΤ η ΜΜΣ???

 

2.με τα ελληνικα τι εγινε?γραφει μια χαρα η εχουμε προβλημα με τους χαρακτηρες???

 

3.το βιντεο μπορει καποιος να το δει σε πληρη οθονη???

 

4.ηχογραφει κλησεις???

 

 

οποιος μπορει να απαντησει παρακαλω γιατι σημερα ειναι η μερα που αγοραζω!!! (μαλλον...)

 

ευχαριστω!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

1 nai kanei zoom se ola ta megethi photo

Zoom kanei mono stis foto poy einai travigmenes apo tin kamera kai vriskontai sto fakelo tis kameras.An metakinithoun px. agapimenes den mporeis na kaneis zoom

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις αν d900i εκτος απο το ραδιο εχει τιποτα αλλες διαφορες στις λειτουργιες του?Ας πουμε το υ600 που περνει ηχο και στα μηνυματα?

 

file pik se poio katastima paei 200 eyro to d900?to skeftomai na to agoraso kai ayto einai mia eykairia

 

Το εχει το mediamarkt στο ρεντη με 199 ευρω το ειχα δει πριν καμια βδομαδα που ειχα παει λογικα θα το εχουν την προσφορα και σε αλλα mediamarkt

Link to comment
Share on other sites

Zoom kanei mono stis foto poy einai travigmenes apo tin kamera kai vriskontai sto fakelo tis kameras.An metakinithoun px. agapimenes den mporeis na kaneis zoom

 

Σωστος.

 

 

 

sorry paidia egw eiha katalavei to zoom tin ora pou vgazeis photo kai ohi meta ekei pou tin eheis apothikefsei.

Link to comment
Share on other sites

Για τα παιχνίδια, εγώ δοκίμασα με παιχνίδια .jar που βρήκα για τα Sony Ericsson απο εδώ:

 

http://mysonik.com/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=12

 

 

Η διαδικασία εγκατάστασης είναι πολύ απλή!

 

  • Βρίσκεις το παιχνίδι που σου αρέσει σε μορφή .jar. Παιχνίδια για κινητά με ανάλυση 240x320 θα ανοίξουν πλήρως στην οθόνη σας!
  • Με την βοήθεια του JAD Maker φτιάχνουμε το αντίστοιχο .jad. Όσοι δεν έχετε το πρόγραμμα, μπορείτε να το κατεβάσετε δωρεάν απο εδώ
  • Στέλνουμε μέσω bluetooth στο κινητό μας ΚΑΙ το αρχείο .jar ΚΑΙ το αρχείο .jad
  • Βγαίνουμε απο όλα τα μενού και πληκτρολογούμε *#9998*4678255#
  • Πάμε στα αποθηκευμένα αρχεία και συγκεκριμένα στα "Αλλα αρχεία" και βρίσκουμε το .jad αρχείο απο αυτά που στείλαμε. (Είναι αυτό που είναι 1Kb)
  • Πατάμε το αριστερό touch screen κουμπάκι και κάνουμε εγκατάσταση του παιχνιδιού.
  • Βγαίνουμε απο όλα τα μενού και πληκτρολογούμε ξανά *#9998*4678255#

 

Το παιχνίδι εγκαταστάθηκε!

 

 

auto to quote to pira apo to to topic u600 kai leei o skatzoxoiros pos mpenous pehnidia sto u600 .

mipos kanenas xerei kapoio adistiho kodiko [*#9998*4678255#]

gia to d900 ????

Link to comment
Share on other sites

φιλε ακομα τιποτα!!!

 

θα μαθω και θα ποσταρω!!

 

 

μια ερωτηση...το 900 εχει καταγραφη της κλησης???

 

αν το εχω ξαναρωτησει σορυ...αλλα με ενδιαφερει...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση...το 900 εχει καταγραφη της κλησης???

 

όχι δεν έχει καταγραφή κλήσης πικ

Επειδή ξέρω οτι ψάχνεσαι πολύ και μας βοήθησες με τα πρώτα στοιχεία για το U600 πριν έρθει κάν στην Ελλάδα, να σε ενημερώσω πως το U600 εχει καταγραφή. ;)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ξέρω οτι ψάχνεσαι πολύ και μας βοήθησες με τα πρώτα στοιχεία για το U600 πριν έρθει κάν στην Ελλάδα, να σε ενημερώσω πως το U600 εχει καταγραφή. ;)

 

φιλε σε ευχαριστω πολυ..

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μπορει καποιος να μου πει πως γινεται να επιλεξω να εχω οταν μπαινω στο ευρετηριο,:confused: τις επαφες απο την λιστα επαφων που εχω αποθηκευμενες στο τηλεφωνο κι οχι στην sim?Αυτο που γινεται τωρα ειναι οτι οταν μπαινω στη λιστα επαφων βγαζει και τις επαφες που ειναι αποθηκευμενες στο τηλ. και στη sim μ'αποτελεσμα μια επαφη να την δειχνει στην οθονη δυο φορες. Μια με το εικονιδιο του τηλ. και μια με το εικον.sim.(οταν μια επαφη ειναι αποθ.και στη sim και στο τηλ.)
Link to comment
Share on other sites

File Argis37 auto pou les den ginetai .Den yparxei diaxwrismos epafwn sim kai tilefwnou.opote eite diagrafeis tis epafes apo th sim eite apo to tilfefwno gia na min ta exeis 2 fores
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...