Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting - Αθήνα, 09/07/2006


teitzis
 Κοινοποίηση

Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?  

84 members have voted

  1. 1. Πότε θέλετε να γίνει το καλοκαιρινό Myphone meeting της Αθήνας?

    • Κυριακή 25 Ιουνίου
      33
    • Κυριακή 2 Ιουλίου
      16
    • Κυριακή 9 Ιουλίου
      35


Recommended Posts

Του χρόνου θα το κάνουμε all day meeting, πρωί μπανάκι, μεσημέρι ουζάκι, απόγευμα καφέ και βράδυ φαγητό :p

και την επομενη ενα τζοκερ να βγαλουμε τα σπασμενα :p

 

@που'σαι ρε Boss82; :D

Παιδιά οι φωτογραφίες πολύ καλές
οντως, βγηκα πολυ ωραιος :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 458
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:Dοντως, βγηκα πολυ ωραιος :lol: :lol:

 

ήσουν και εσύ στο meeting??? :p:D

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

@που'σαι ρε Boss82;

 

Eδώ, κάνω συνεχώς refresh περιμένοντας σχόλια και των υπολοίπων για το meeting και καινούριες photo.

 

Απο κοντά είσαι ήσυχος πάντως, εδώ σου βγαίνουν οι καφρίλες:p :p :lol:

Πάντως αν και δεν γνώρισα πολλούς, σίγουρα γνώρισα αυτούς που έπρεπε.:rolleyes:

Επιφυλάσομαι και για τους υπόλοιπους:)

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τον καημενο που εσκασα στις 7.30 δεν με εχουνε πουθενα...ειμαι τοσο γκαντεμης που και στις μασες στη φωτο του kotetsi, η καμερα εχει παρει μεχρι τον διπλανο μου στο τραπεζι..:O

 

Δεν μπορω να πω, παντως...καλα περασαμε...πολυ καλα :)

 

Αντε κι ενα το Σεπτεμβρη!

 

τελικά εσένα μόνο σε video σε έχω, σε photo δε σε βρήκα πουθενα!κάποια στιγμή θα τ'ανεβάσω για να μη λες :lol:

πάω για ύπνο γιατι έχει δουλειά το πρωί, CU :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

 

Eπιτελους να και μια φωτο με μενα...εστω και γυρισμενο πλατη :p

 

edit

 

 

 

Να και μια δευτερη αλλα παλι πλατη :p

Link to comment
Share on other sites

Eδώ, κάνω συνεχώς refresh περιμένοντας σχόλια και των υπολοίπων για το meeting και καινούριες photo.
Και εσυ;;; :lol: :lol: :lol: :p

Eπιτελους να και μια φωτο με μενα...εστω και γυρισμενο πλατη :p
Παραπονιάρης είσαι :ρ. Στο επόμενο meeting θα βγάζουμε μόνο εσένα :p
Link to comment
Share on other sites

 

Ωπα...το μπρελοκακι της Cosmoline ποιανου ειναι;

Ητανε κι αλλος της CL στο meeting :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παραπονιάρης είσαι :ρ. Στο επόμενο meeting θα βγάζουμε μόνο εσένα :p

 

Eεε φυσικα...αφου στο επομενο meeting θα ειμαι και super mod, ποιον θα βγαζετε στις φωτο;;....γιατι νομιζεις πως τον ειχα απο κοντα τον rigasnic :whistle: :whistle: :p

Link to comment
Share on other sites

Ωπα...το μπρελοκακι της Cosmoline ποιανου ειναι;

Ητανε κι αλλος της CL στο meeting :confused:

Βρε μανία με τις φωτογραφίες μου. Άστες ήσυχες :p

re pigate kai gia fagito meta??? ton agwna na upotheso den ton eidate e?? gamoto ithela na katsw kai alla alla ithela na dw kai ton agwna tin epomeni fora tha katsw olh tin ora.....
Του χρόνου δεν έχει mundial; Το καταργήσανε; :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Eλα ρε μια φορα καθε 4 χρονια εχει:( .......το ειδατε εσεις τον αγωνα??? χασατε εκανε μια κεφαλια απιστευτη ο zidane!!!!!:p

το ειδαμε, ειχαν παντου videowall στο mall :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο επέστρεψα κι εγώ και είδα φώτο και τα σχετικά!! Σαν πρώτη εμπειρία μου φάνηκε πάρα πολυ καλό το meeting, δεν περίμενα να μαζευτούμε τόσοι πολλοί! Λυπάμαι που δε γνώρισα αρκετούς αλλά εκεί που έκατσα ήταν απομονομένα :( . Δε μπορώ να πω όμως, τις πλάτες των μπροστινών μου τις θυμάμαι πολύ καλα :p . Γνώρισα πολύ αξιόλογα άτομα όπως την Φωτεινή(σύντομα μέλος του myphone;) ), τον rigasnic, τον GeoGlx, τον cmaniac, ton spyros86, to titinaki και τις φίλες της, ton l3f, ton eLeKtriK EyE και ton Nikos_S3. Επίσης χάρηκα πολύ που είδα και 2 άτομα που τα ήξερα και από πριν τον Hunter και τον φίλο μου το Βασίλη που ήρθαμε και μαζί :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guess..!

guess; :p

ολα τα κοριτσακια καθοντουσαν σε μια γωνια, αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερουμε ποια ειναι ποια :X

σε καναπε ή σε σκαμπω;

Link to comment
Share on other sites

guess; :p

ολα τα κοριτσακια καθοντουσαν σε μια γωνια, αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν ξερουμε ποια ειναι ποια :X

σε καναπε ή σε σκαμπω;

Αφού ήταν πρόβλημα έπρεπε να έρθεις να το λύσουμε :p Στον καναπέ καθόμουνα δίπλα από μία κοπέλα που μου μοιάζει και τυχαίνει να είναι και αδελφή μου:p !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού ήταν πρόβλημα έπρεπε να έρθεις να το λύσουμε :p
ειχε κοσμο και δε μπορουσα να περασω :p
Στον καναπέ καθόμουνα δίπλα από μία κοπέλα που μου μοιάζει και τυχαίνει να είναι και αδελφή μου:p !
ενταξει, καταλαβα :p

 

ποια απο τις δυο; προς τα εξω στη γωνια ή προς τα μεσα;

:D

Link to comment
Share on other sites

 

@nervous πρέπει να επανορθώσεις που δεν ήρθες στη μάσα :p

 

Καποια στιγμη θα επανορθωσω ,ξερεις εσυ !

 

και τώρα περνάμε στους VIP του τραπεζιού τον εξ αριστερών nikoskat και τον εκ δεξιών theka_2003,

 

Η αλήθεια να λέγεται

 

Αυτογραφο ,δεν μου δωσατε !!!!!

 

και την επομενη ενα τζοκερ να βγαλουμε τα σπασμενα

Μπας και παρουμε κανενα Ε ???

 

 

Ημουν κι εγώ εκει!!

 

Χαρηκα για την γνωριμια . :)

Και λεγαμε ποιος ειναι αυτος ο killing στο bt :p

 

σίγουρα γνώρισα αυτούς που έπρεπε.:rolleyes:

 

Παρομοιως .:) Δεν τα ειπαμε και πολυ ,εισαι και γειτονας ;)

 

Λυπάμαι που δε γνώρισα αρκετούς αλλά εκεί που έκατσα ήταν απομονομένα Επίσης χάρηκα πολύ που είδα και 2 άτομα που τα ήξερα και από πριν τον Hunter και τον φίλο μου το Βασίλη που ήρθαμε και μαζί :)

 

Ε μα και αυτος ο Βασιλης ,δεν εκανε τις απαραιτητες συστασεις οταν ηρθατε στην αρχη :p . Περασε και γρηγορα η ωρα ...

 

Στον καναπέ καθόμουνα δίπλα από μία κοπέλα που μου μοιάζει και τυχαίνει να είναι και αδελφή μου:p !

 

Αντε ! ,αδελφακια ειστε ? Δεν μοιαζετε καθολου :tease:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ωπα...το μπρελοκακι της Cosmoline ποιανου ειναι;

Ητανε κι αλλος της CL στο meeting :confused:

 

δικο μου ειναι :p και οχι δεν ειμαι απο CL, μια απο της εταιριες μας ειναι πελατης

 

Και εγω χαρηκα που ειδα ολους του παλιους και τους νεους, ειχε πολυ κοσμο, δεν χωραγαμε αλλα περασαμε αρκετα καλα, δεν προλαβαμε να μιλισουμε ολοι σε ολους αλλα αυτοι που τα ειπαμε ειχαμε καιρο να τα πουμε.

 

αντε και απο Σεπτεμβρη meeting επιστροφης.

 

καλο καλοκαιρι σε ολους και ολες και καλες διακοπες ( για τους τυχερους που θα πανε διακοπες )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να πω όμως, τις πλάτες των μπροστινών μου τις θυμάμαι πολύ καλα :p .

 

Μα δε γίνεται να μη θυμάσαι τη ΜΕΓΑΑΑΛΗ πλάτη μπροστά σου, επενδεδυμένη με άσπρο πουκάμισο, που ήταν σαν videowall... :lol:

 

Πλάκα πλάκα, οι θέσεις όντως ήταν λίγο «ανορθόδοξες» αφού κάποιοι αναγκαστικά είχαν πλάτη μερικούς και έτσι ευνοήθηκαν οι «κλίκες»: στο ένα τραπέζι όλη η τεχνολογία μαζεμένη, στο δεύτερο ο τζερτζελές, στο τρίτο οι θηλυκές παρουσίες και στο stand... οι μπύρες!

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ωραία ήτανε άντε και του χρόνου.

Ελπίζω ο nervus ανεβάσει τις φωτογραφίες που πρίν από λίγο του έστειλα, καθώς και ένα βίντεο τραβηγμένο με το Ν70 μου.

Να ζητήσω συγνώμη για όσους δεν γνώρισα.

Πάντα υπάρχει και η επόμενη φορά

 

Πρόταση το επόμενο καλακαιρινό meeting του myphone γίνει σε μαγαζί με πισίνα!!!!!!! Είχε αρκετή ζέστη μέσα στο ΝΑΙ.

Θα φοράω ολόσωμο για να μην τρομάξετε από την κορμοστασιά μου:shock: :w00t: :sorry:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω ο nervus ανεβάσει τις φωτογραφίες που πρίν από λίγο του έστειλα, καθώς και ένα βίντεο τραβηγμένο με το Ν70 μου.

 

Θα ανεβουν το απογευματακι :)

stardrive Εφαγες :food: ενα o απο το .:kill: nick μου :p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβουν το απογευματακι :)

stardrive Εφαγες :food: ενα o απο το .:kill: nick μου :p

 

Ήμαρτον ήμαρτον δεν θα το ξανακάνω:lol: :lol: :lol: :lol:

o δαίμων του τυπογραφείου φταίει :innocent:

 

Ευχαριστώ :respect:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

ειχε κοσμο και δε μπορουσα να περασω :pενταξει, καταλαβα :p

 

ποια απο τις δυο; προς τα εξω στη γωνια ή προς τα μεσα;

:D

 

Προς τα μέσα, με το μαλλί το μακρύ

:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...