Jump to content

Τι ταχύτητα έχετε στο σπίτι σας; - Μέρος 2ο


 Κοινοποίηση

Ποιά ταχύτητα έχετε στο σπίτι σας;  

153 members have voted

  1. 1. Ποιά ταχύτητα έχετε στο σπίτι σας;

    • 56Κbps
      12
    • 64Kbps - 128Kbps
      4
    • 256Κbps
      1
    • 384Κbps
      64
    • 512Κbps
      45
    • 1Mbps
      20
    • 2Mbps
      1
    • 4Mbps
      3
    • πάνω από 4Mbps
      3


Recommended Posts

448bps :D. Εγω και αλλοι δυο εχουμε τετοια συνδεση εδω. :D :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2048/640 απο Vivodi εδω και ενα χρονο περιπου
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

2048/640 απο Vivodi εδω και ενα χρονο περιπου

Πώς και δεν πήγες πιο πάνω;

Εσύ δεν είχες βάλει 2048 όταν έκανε 200€;

Τώρα και εγώ το σκέφτομαι! :D

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν πήγες πιο πάνω;

Εσύ δεν είχες βάλει 2048 όταν έκανε 200€;

Τώρα και εγώ το σκέφτομαι! :D

αλλο ποσο εκανε και αλλο ποσο πληρωνα τοτε εαν θυμασαι καλα ειχα ανεβασει και ενα σκαναρισμα του λογαριασμου καποια εποχη στο παλαιο topic :p τωρα εχει πεσει παρα πολυ η 2048, με βλεπω για 8αρα σε κανα διμηνο :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

512kbps by Vivodi

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αμερική γίνεται σφαγή για τις ταχύτητες.. όταν η verizon ανακοίνωσε το FIOS το οποίο είναι δύκτιο οπτικών ινών κ προσφέρει ταχύτητες μέχρι κ 30mbit+, ακολούθησε κ η comcast με μία παρόμοια τακτική. απο 8mbit downstream, 768k upstream με 52.99$ τον μήνα, μου έκαναν upgrade στα 16mbit downstream, 1mbit upstream στα ίδια λεφτά. Η σύνδεση είναι cable στην βοστώνη.:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αυτοι που μπαινουν με 512 με ποσο κατευαζουν μεσω ορο?

και αυτοι με 384 ποσο?

λιγο ασχετο αλλα θα με βοηθησετε πολυ.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στην 384 θεωρητικά maximum 48kb/s αλλά υπολόγισε στις καλύτερες περιπτώσεις 37-40 kb/s

 

Στην 512 θεωρητικά maximum 64kb/s αλλά υπολόγισε στις καλύτερες περιπτώσεις 58kb/s

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 1024 από HOL
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

thnx jog και με 1024 ποσο?

δηλαδη ενα αρχειο 4 γιγα ας πουμε με 512 ποση ωρα κανει να το κατευασει?

κ ενα αρχειο στα 5mb ποσο?περιπου δηλαδη...

sorry για τα ασχετα με το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Με 1024 έχεις θεωρητικά maximum 128 αλλά στην καλύτερη κατεβάζεις στα 110kb/s

 

Με 512 ένα αρχείο 5 mb θες περίπου 2 λεπτά.

 

και για τα 4 gb περίπου 22 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Με 1024 έχεις θεωρητικά maximum 128 αλλά στην καλύτερη κατεβάζεις στα 110kb/s

 

Με 512 ένα αρχείο 5 mb θες περίπου 2 λεπτά.

 

και για τα 4 gb περίπου 22 ώρες.

 

ty.γιατι θεωριτικα?δυσκολα να πιασει τοσο?απο τι εξαρταται?οσο λιγοτεροι χρησιμοποιουν dsl στην περιοχη τοσο το καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από τις ελεύθερες του dslam στο οποίο θα ανήκεις.Υπάρχουν κάποιοι πχ στην 384 που δεν ξεπερνούν τα 30 και άλλοι φτάνουν τα 40kb/s.
Link to comment
Share on other sites

384/128

15 Αυγούστου λήγει το Jetpack 384 και θα πάω σε 512 κατα τον Σεπτέμβρη αν διπλασιαστούν κιόλας οι ταχύτητες.......:) Τα € για 512 θα πάνε για 1Mbit και καλά κατεβάσματα............................

Link to comment
Share on other sites

12 Mbps

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιζει μεγάλο ρολο σε ποια πόλη εισαι. Εδω εμεις με 384 κατεβαζουμε με 45-46 σταθερα. Σε περιοχες με ποιο λιγους κατοικους μπορει να φτανουν και τα 48.

 

ΥΓ. 1000 post :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Aπ΄ ότι βλέπω ανήκω στην πλειοψηφία με 384kbps αν και σκέφτομαι μετά το καλοκαίρι ν' ανέβω στα 512

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...