Jump to content

Σε ποιο νησί να πάω διακοπές;


haris2121
 Κοινοποίηση

Ποιο νησί προτείνετε;  

197 members have voted

  1. 1. Ποιο νησί προτείνετε;

    • Αμοργός
      11
    • Νάξος
      12
    • Ρόδος
      46
    • Αλλόνησος
      6
    • Ζάκυνθος
      32
    • Κέρκυρα
      28
    • Σαντορίνη
      14
    • Μήλος
      14
    • Χίος
      8
    • Σύρος
      3
    • Μύκονος
      1
    • Ιος
      11
    • Πάρος
      11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 406
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δε θα του πρότεινα μυτιλήνη..

δεν εxέι πολλές επιλογές για διασκέδαση..είναι πιο πολύ προορισμός για 45+ λόγο εκκλησιών και μοναστηριών

 

 

Sumfwnw oti den exei polla merh gia diaskedash alla auto den shmainei oti einai proorismos gia 45arides, giati uparxoun perioxes opws ta vatera kai o poluxnitos pou exoun merh gia diaskedash..

Ama pas me kalh parea einai polu kalos proorismos!(alloste egw tha paw kai fetos)

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω στις επιλογές την Σκιάθο,νομίζω δεν ειπώθηκε. Ευκολή πρόσβαση(απο Αγ.Κωσταντίνο) μικρό και ωραίο νησί , πολύ διασκέδαση και πολλοί στην ηλικία 17-18.
Link to comment
Share on other sites

Όπου θες πήγαινε εκτός από Αλλόνησο!Έχει τόση ησυχία που θα σου έρθει να αυτοκτονήσεις.Να φανταστείς πήγα με κάτι φιλαράκια πριν από 3 χρόνια γιατί ήταν η φθηνότερη οικονομικά λύση και από τις 7 μέρες που είχαμε κανονίσει μείναμε μόνο 2.Τις υπόλοιπες τις περάσαμε ''δίπλα'' στη Σκιάθο.Μια λύση είναι και αυτή!
From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

OPOYDHPOTE EKTOS APO FOLEGANDRO

Υποθέτω ότι το λες αυτό επείδη δεν ενδείκνυται για έναν 17χρονο, λόγω της γενικότερης ησυχίας που επικρατεί. Γιατί κατά τ' άλλα, μια χαρά νησί είναι!

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι το λες αυτό επείδη δεν ενδείκνυται για έναν 17χρονο, λόγω της γενικότερης ησυχίας που επικρατεί. Γιατί κατά τ' άλλα, μια χαρά νησί είναι!

 

+1

 

Μια χαρά νησί είναι...άμα ψάξεις ή ξέρεις θα βρεις εύκολα και παραλίες να σε βολέψουν και από διασκέδαση...οκ δεν είναι Πάρος, Μύκονος, Ίος αλλά έχει μερικά στέκια που λένε πολύ...βουρ για ρακόμελο στο μπαράκι στην εκκλησία!

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

+1

 

Μια χαρά νησί είναι...άμα ψάξεις ή ξέρεις θα βρεις εύκολα και παραλίες να σε βολέψουν και από διασκέδαση...οκ δεν είναι Πάρος, Μύκονος, Ίος αλλά έχει μερικά στέκια που λένε πολύ...βουρ για ρακόμελο στο μπαράκι στην εκκλησία!

Την Αστάρτη λες ε? Και μετά Ρακεντιά για πολλά cocktails με θέα το Αιγαίο! ;)

 

 

ΥΓ. Ελπίζω να μην έχουν αλλάξει τα μαγαζιά από τότε που έχω να πάω...

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω αρκετό καιρό να πάω...γι' αυτό απέφυγα να αναφέρω ονόματα :p Αλλά ναι την "Αστάρτη" λέω...και μετά πηγαίναμε "Αυλή" (το μοναδικό μπαράκι-κλαμπάκι) που μαζεύονταν όλοι! Είχε και ανάμεσα ένα μαγαζί με ωραίες κρέπες grand marnier ;) (άσχετον!)
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Sth folegandro den exei allaksei apolutws tipota!Phga persi gia deyterh fora...ta magazia einai opws ta afhsate!Kamia apolutws allagh se 8ema diaskedashs,to mono pou allakse einai oti extisan kana 2 3enodoxeia!Den einai meros pou mporeis na pas na deis kati!Wraio men,alla pas mono an 8es na breis thn hsuxia sou!Den skopeuw na ksanapaw sth zwh mou (exw kai alla merh na dw)!Kai fysika den to proteinw gia 17xrono!8a trabhksei skandalh!lol!Egw proteinw Mukono,an kai den se afhnoun oi dikoi sou!Alla pistepse me den isxuei tipota apo auta pou deixnei h TV!Ws gnwston to TOSO to kanoun allo TOSO!Diaforetika phgaine zakun8o!Pisteuw oti 8a sou aresei to nightlife ths!
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

koitaza tora tis times toy hilton sth rodo,kai ta xasa, eleos pia 135 euro h vradia to fthnotero

 

vrhka omos k ena xenodoxio sto falhraki(dystixos) poy einai me 30 euro th mera, logikh timh

 

exete na moy proteinete tipota enalaktikose periptosh poy pao ekei?

 

to kalo tha nai oti tha mai konta sta clubs

Link to comment
Share on other sites

Egw file mou eimai apo naxo..

An pas naxo loipon 8a apolayseis isws tis wraioteres paralies (kata ti gnwmi mou)..

Oson afora ti nyxterini zwi einai arketa kali 8a elega..Ta megala club einai 2-3 kai ekei mazeyetai olos o kosmos kai oi touristries..An meineis mesa stin poli,eisai dipla sta club,kai exei leoforeio ka8e 5-10' gia tis paralies gia mpanio..

An meineis kai kamia vdomada kai goustareis pairneis to karavi kai pas mia paro volta stis nerotsouli8res poueinai apisteytes..

AYTAAA:D :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω ειμαι 18 και θα παρω τις κολλητες και θα παμε σκιαθο....και εμεις το ψαχναμε απο τον ιανουαριο κ τελικα...μικρο νησι με νυχτερινη ζωη και πανω απο ολα νεολεα......
http://www.bravo.ru/images/crazy-frog-wallpaper-1280x1024-1-small.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω ειμαι 18 και θα παρω τις κολλητες και θα παμε σκιαθο....και εμεις το ψαχναμε απο τον ιανουαριο κ τελικα...μικρο νησι με νυχτερινη ζωη και πανω απο ολα νεολεα......

me ena proxeiro search poy ekana gia th skiatho den vrika clubs paramono beach-bars k ayto me xenerose ligaki alla tha doyme

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την παρέα μου, καμία 10αρια άτομα λέμε να πάμε Μύκονο αρχές Αυγούστου

Σε κάποιο άλλο threat λέγανε οτι δεν είναι η καλύτερη επιλογή για άτομα της ηλικίας μας (17-18, 2α & 3η λυκείου)

έχει μήπος καποιος καμιά εμπειρία να μου πει την γνώμη του;;

Link to comment
Share on other sites

me ena proxeiro search poy ekana gia th skiatho den vrika clubs paramono beach-bars k ayto me xenerose ligaki alla tha doyme

 

Έχει έχει και club και είναι μαζεμένα στη σειρά σχεδόν όλα κοντά στο λιμάνι.

Link to comment
Share on other sites

μυκονος δεν μαζευει τοσο πιτσιρικαρια...ειναι για πιο μεγαλες ηλικιες!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

μυκονος δεν μαζευει τοσο πιτσιρικαρια...ειναι για πιο μεγαλες ηλικιες!

 

Exartatai apo ti ennoeis pitsirikaria.. 15xronoi ontos den mazeuontai polloi alla 18 mexri kai 25 ginetai xamos

Link to comment
Share on other sites

Στη μυκονο θελαμε και εμεις αλλα μαθαμε απο κατι φιλους οτι εχει ξεφτιλιστει το θεμα ολο λεσβιες,gey και drunks βλεπεις...ενταξει εμπειρια-εμπειρια αλλα οχι και ετσι...αληθεια για σκιαθο?κανεις που να εχει παει?εγω εμαθα οτι εχει καλα clubs
http://www.bravo.ru/images/crazy-frog-wallpaper-1280x1024-1-small.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στη μυκονο θελαμε και εμεις αλλα μαθαμε απο κατι φιλους οτι εχει ξεφτιλιστει το θεμα ολο λεσβιες,gay και drugs βλεπεις...ενταξει εμπειρια-εμπειρια αλλα οχι και ετσι...αληθεια για σκιαθο?κανεις που να εχει παει?εγω εμαθα οτι εχει καλα club

κοιταξε σκιαθο εχω ακουσει καλα λογια...

στην μυκονο ειναι να πας με τρελοπαρεα και να γινει χαμος!!

ουτε με την κοπελα σου λεει και πολυ να πας αλλα ουτε και να χαμουρευτεις....

:wacko:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στη μυκονο θελαμε και εμεις αλλα μαθαμε απο κατι φιλους οτι εχει ξεφτιλιστει το θεμα ολο λεσβιες,gey και drunks βλεπεις...ενταξει εμπειρια-εμπειρια αλλα οχι και ετσι...αληθεια για σκιαθο?κανεις που να εχει παει?εγω εμαθα οτι εχει καλα clubs

Άντε να ξαναπαντήσω για την Σκιάθο.:p

Λοιπόν είπαμε μικρό και όμορφο νησί.Κουκουναριές απο τις καλύτερες παραλίες που υπάρχουν.Καλή διασκέδαση και μικρές ηλικίες.Βρωμόλιμνος beach bar είναι must.Δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά γίνεται χαμός.Ο μισός Βόλος το καλοκαίρι είναι Σκιάθο το οποίο βέβαια δε ξέρω αν είναι καλό η κακό,όπως το πάρει κανείς(Βολιώτης είμαι :p ) Πάντως έχει πολύ κόσμο και αρκετά μαγαζιά για νυχτερινή διασκέδαση κοντά στο λιμάνι.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 8 χρονια (καθε πασχα και καλοκαιρι συνηθως) στη σκιαθο επειδη εχουμε ενα ξενοδοχειο και ενα club ο μπαρμπας μου....Δεν θα προτεινα αυτο το μερος για διαφορους λογους...Επεισης και στα club που πηγαινω δεν θα ελεγα οτι ειναι και οτι το καλυτερο υπαρχει. Για μενα ροδο
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φέτος θέλω να πάω στη Μήλο.

Επίσης, ήθελα πολύ να πάω Κύθηρα αλλά όλοι μου λένε ότι είναι πολύ μικρό νησί και θα βαρεθώ.

Επειδή πέρυσι που πήγα Σαντορίνη δεν είχε ωραίες θάλασσες φέτος θέλω να πάω κάπου με ωραίες θάλασσες αλλά να έχει να κάνεις και κάτι το βράδυ.

Καμιά άλλη ιδέα έχετε?

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...