Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γινεται ρε παιδια στο μηνυμα να γραφει κατευθειαν με ελληνικους χαρακτηρες και οχι πρωτα να μου εχει τα αγγλικα?βαζω γλωσσα εισαγωγης ελληνικα αλλα τιποτα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι, αυτό είναι ένα μικρό μειονέκτημα της Samsung στην Ελληνική αγορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας καινούριος στο forum.Μια ερώτηση: γίνεται να χτυπάει ειδοποίηση με κλειστό το κινητό, κάτι ανάλογο δηλ με αυτό που γίνεται με το ξυπνητήρι;
Link to comment
Share on other sites

όχι, αυτό είναι ένα μικρό μειονέκτημα της Samsung στην Ελληνική αγορά.

 

To d600 δεν ηταν ετσι παντως....:(

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να παρατηρήσω ότι στο αναλυτικότατο review που υπάρχει για το συγκεκριμένο κινητό δεν αναφέρεται ούτε ένα από τα ΣΟΒΑΡΑ ελαττώματα του κινητού όπως η αναζήτηση ονομάτων το κείμενο των μηνυμάτων κ.α. που αναφέρονται εδώ. Μου κάνει εντύπωση όμως διότι υποτίθεται οτι εσείς που κάνετε τα reviews έχετε μάθει πλέον τι ζητάνε οι χρήστες σε αυτό τo site. Τι να την κάνω την περιγραφή του ... πληκτρολογίου (αφού το βλέπω και σε φωτογραφία) όταν για να γράψω μήνυμα πρέπει κάθε φορά να επιλέγω γλώσσα; Είναι δυνατόν αυτό να μην είναι σοβαρό να το αναφέρεις; Έτσι ενώ όταν διάβασα το review ετοιμάστηκα να πάω να το πάρω, όταν διάβασα το forum άλλαξα γνώμη. Θα περίμενα από ένα τόσο ενημερωμένο site με τόσους επισκέπτες όταν κάνει review να το ξετινάζει το τηλ. και να ενημερώνει για τα προβλήματα του (και τα καλά του φυσικά) όλους τους χρήστες κάθε είδους (απλούς και ...ψαγμένους).
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ! Aν ψάξεις όλα τα θέματα του forum θα βρεις τις απαντήσεις που θέλεις. Απλά μερικοί είναι τεμπέληδες και θα θέλουν όλα στο πιάτο τους. Για αυτό υπάρχουν τα forums για να καλύψουν πλήρως αυτά που δεν καταχωρούνται στα reviews.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι κ εγω νεος χρηστης του Ε-900 κ δεν μου αρεσαν καποια πραγματα πχ.

1ον Δεν μου αρεσει το ευρετηριο που δεν ειναι αλφαβητικα (θελω βοηθεια εαν γινετε να αλλαξει)

2ον που δεν μπορεις να επιλεξεις αναμεσα στην sim κ στο τηλ. με αποτελεσμα να σου εμφανιζει 2πλες εγγραφες. (θελω βοηθεια εαν γινετε να αλλαξει)

3ον που δεν μπορω να βαλω mp3 στο ξυπνητηρι με αποτελεσμα να ξυπναω με σαχλους ηχους ( εδω 8ελω οποσδηποτε λυση)

4ον η δονηση κ ο ηχος δεν ειναι ταυτοχρονα κανει 3 δονησεις χωρις ηχο κ μετα εχει τον ηχο (αθλιοτατο) 8ελω βοηθεια να αλλαξει εαν γινετε να πεζουν ταυτοχρονα.

 

αυτα δεν μου ερχετε κατι αλλο τωρα θα παρακαλουσα να με βοηθησεται εαν υπαρχει τροπος να αντιμετωπισω μερικες ηλιθιες προαναφερομενες λειτουργιες.

 

φιλικά Γιάννης.

 

ps. EΒΑΛΑ ΤΟ Ε900XEFG2 FIRMWARE Κ τωρα εχει δονηση + ηχο το κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα πλεον.

πως μπορω να προσθεσω ελληνικα χωρις να χασω δονηση+ ηχω ?

Link to comment
Share on other sites

Τότε το review τι νόημα έχει? να μας πει πόσο όμορφο είναι το κινητό? υποτίθεται το site αυτο σκοπό έχει να ελέγξει τα τηλέφωνα από την πλευρά των χρηστών και όχι να διαφημίσει την πραμάτεια των ετιαριών (ή μήπως όχι?)
Link to comment
Share on other sites

To review σου δίνει τα γενικά χαρακτηριστικά των τηλεφώνων και για αυτό υπάρχει το forum, όπου ο κάθε χρήστης καταγράφει τις δικές του εμπειρίες, προβληματισμούς και χρήσιμες πληροφορίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι οπως τα λες. στο review επρεπε να καταγραφονται τετοια αρνητικα. Δεν ειναι υποχρεωμενος ο καθενας να διαβαζει ολοκληρο το φορουμ.

Και επισης δεν γινεται σε μερικα κινητα να καταγραφονται και σε αλλα οχι.

Link to comment
Share on other sites

γινεται ρε παιδια στο μηνυμα να γραφει κατευθειαν με ελληνικους χαρακτηρες και οχι πρωτα να μου εχει τα αγγλικα?βαζω γλωσσα εισαγωγης ελληνικα αλλα τιποτα

 

Το δικό μου βγάζει κατευθείαν τους ελληνικους χαρακτήρες στα μηνύματα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα κ απο μενα:) Νεος κ γω στο club αυτο οπως επισης στο club της samsung.Ξερει καπιος καπιο συγκεκριμενο τροπο ωστε να χτυπαει ο ηχος κ να εχει κ δονηση μαζι?????
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα κ απο μενα:) Νεος κ γω στο club αυτο οπως επισης στο club της samsung.Ξερει καπιος καπιο συγκεκριμενο τροπο ωστε να χτυπαει ο ηχος κ να εχει κ δονηση μαζι?????

 

up:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

ψιλο καλο αλλα δεν με ενθουσιασε...:worry:

 

Δονηση και ηχος σε 1η φαση δεν παιζει.....μεγαλο μειονεκτημα!!!

 

Κανα παιχνιδακι τουλαχισον θα μπορουμε να βαλουμε?:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, είμαι και εγώ 1 ευτυχής κάτοχος του Ε900,θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βρει κάποιος θήκη για το κινητό.

Επίσης τι πρέπει να κάνω για να αποθηκεύει στα απεσταλμένα τα μηνύματα που στέλνω????

Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera mia erotisi, einai i proti fora pou thelo na apoktiso ena samsung mporeite na mou peite ama eiste efxaristimenoi me to e900? ego exo to v3i kai exo varethei. axizei perissotero apo to d900? efxaristo poli
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, είμαι και εγώ 1 ευτυχής κάτοχος του Ε900,θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βρει κάποιος θήκη για το κινητό.

Επίσης τι πρέπει να κάνω για να αποθηκεύει στα απεσταλμένα τα μηνύματα που στέλνω????

 

otan patas na steileis to mnm i prwti epilogi einai mono apostoli

apo katw stin 2 epilogi exei apothiukeusi k apostoli.

to thema einai pws mporw na dw pote esteila ena sigkekrimeno mnm?poia akrivi wra?

den to exw vrei akoma!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοικτη ακρόαση το συγκεκριμενο κινητό;

 

Ακομα, αν κανω τις επαφες μου στα ελληνικα και με μικρα γραμματα, μεσω του υπολογιστη, θα εχω προβλημα μετα στην αναζητηση καποιου αριθμου ετσι; Δηλ, αν εχω 1000 επαφες και καποιος ειναι στο μεσον θα πρεπει να παω προς τα κατω χειροκινητα για να βρω το τηλ του?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ενα προβληματακι εχω κ γω κ δεν βοηθαει κανενας????

δε γινεται δηλαδη κουδουνι+ηχος μαζι??????

 

Με το original λογισμικό δυστηχώς ΔΕΝ γίνεται. Μπορείς όμως να βάλεις ένα ρώσικο software που κυκλοφορεί στο net και θα αποκτήσεις αυτή τη δυνατότητα μαζί με τη δυνατότητα να φορτώνεις java εφαρμογές. Το κακό είναι οτι θα χάσεις τα Ελληνικά...:(

Link to comment
Share on other sites

e oxi re paidia...auto paei poly....dhladi na agorasoume ena koutato kinito kai an to flasaroume gia na exoume donisi+hxo hmarton. Ma kala autoi oi typoi sthn samsung ti skeftontan otan sxediazan to kinito? para ta tosa kala toy me to pou akousa auth thn eleipsi ksenerosa telios me to kinitaki
GBD
Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοικτη ακρόαση το συγκεκριμενο κινητό;

 

Κανουμε κληση κανονικα,

παταμε δυο φορες το κεντρικο πληκτρο του joysτik,

στην συνεχεια επιλεγουμε 'ναι' για ηχο στο ηχειο και εισαι κομπλε:)

 

Ποσο δυσκολο ειναι να βαλουμε το ρωσικο?

τουλαχιστον εχει αγγλικα?

το εχει δοκιμασει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...