Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia na rwtisw kati gia ta sms? sto review diavasa mesa pos xwraei 200 env sto plai leei dinatotita apothikeysis mexri 1000. telika pio einai to swsto?

episis mporoun na apothikeythoun stin karta mnimis?

den pairnei mp3 san ixo sms i ksipnitiri?

exei doc viewer?

eyxaristw...

imoun anamesa se ayto kai to el71 alla mallon einai pio stathero til

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati gia ta sms? sto review diavasa mesa pos xwraei 200 env sto plai leei dinatotita apothikeysis mexri 1000. telika pio einai to swsto?

episis mporoun na apothikeythoun stin karta mnimis?

den pairnei mp3 san ixo sms i ksipnitiri?

exei doc viewer?

eyxaristw...

imoun anamesa se ayto kai to el71 alla mallon einai pio stathero til

 

Έχει doc viewer

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα αντικαταστίσω το Ε900 με το D900. Με καμιά παναγία δεν μπόρεσα να συνηθίσω τα πλήκτρα αφής!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα αντικαταστίσω το Ε900 με το D900. Με καμιά παναγία δεν μπόρεσα να συνηθίσω τα πλήκτρα αφής!

Μα ποιες ειναι οι βασικες διαφορες των 2 τηλεφωνων μιας και θες να τα αντικαταστεισεις?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μα ποιες ειναι οι βασικες διαφορες των 2 τηλεφωνων μιας και θες να τα αντικαταστεισεις?

Μάλλον μόνο τα πλήκτρα αφής και το γεγονός ότι το D900 ανήκει στην σειρά Ultra......

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μόνο τα πλήκτρα αφής και το γεγονός ότι το D900 ανήκει στην σειρά Ultra......

 

Ισως μπορώ να βοηθήσω λίγο εδώ.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1587&idPhone1=1508

 

Φιλικά

Άλκης

PS: Πωλείται το Ε900 που έχω καθώς πάω και εγώ για το D900 :-)

Price: 250.00 euros, κουτάτο, 15 φορτίσεις, απόδειξη αγοράς (εγγύηση) κτλ κτλ

pm me

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την κάμερα που έχει μεγαλύτερη ανάλυση, για μένα είναι τα πλήκτρα αφής που δεν μπορώ να συνηθίσω, διαφορετικά δεν έχουν τεράστιες διαφορές. Μια ακόμα διαφορά είναι ο ενσωματομένος αυτόματος τηλεφωνητής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Το Ε900 είναι λίγο σπαστικό όσον αφορά τα πλήκτρα αφής, αλλά κατά τη γνώμη μου είναι πολύ πιο όμορφο από το D900. Είναι ένα fashion phone και όλα τα fashion phones που κυκλοφορούν έχουν τα κουσούρια τους τα οποία και παραβλέπει κάποιος που θέλει να κουβαλάει κάτι εμφανίσημο και trendy :cool:

 

Εγώ πάντως το έχω συνηθίσει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos!

Μόλις σήμερα πήρα το Ε900..

το έβαλα να φορτίσει, και κατά τη διάρκεια της φόρτισης, το κινητό δεν ανοίγει! είναι φυσιλογικό αυτό? δηλαδη, όσο είναι στην πρίζα δεν μπορώ να το ανοιξω να μπω στο μενού. Χώρια που όσο φορτίζει, η οθόνη δείχνει μια τεραααααστια μπαταρία να γεμιζει και φέγγει συνεχώς!Έτσι θα γινεται παντα?

Πρώτη φορά παίρνω Samsung..

Σασ ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου plssss!! oταν το κινητο φορτιζει,δείχνει μια τεραστια μπαταρία να γεμίζει στην εξωτερική του οθόνη, η οποία φέγγει καθ' ολη τη διάρκεια της φόρτισης!

είναι φυσιολογικό αυτό??

για να ξέρω να το επιστρέψω αν έχει πρόβλημα!:O

Link to comment
Share on other sites

perimene na mpei kapoios pou gnorizei oso kai na diplo postareis den tha pareis apanthsh grhgorotera.

Filika.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την μπαταρια φιλε xristosz13^^ ειναι φυσιολογικο και θα γινεται σε καθε φορτιση. Οποτε ηρεμησε...

 

Φιλε bettytsa, ναι φαινεται ποιος σου εχει στειλει και οσο για την δευτερη ερωτηση σου, αν κανει καποιο ηχο, επαναλαμβανει μετα απο 3 περιπου λεπτα που δεν το εχεις δει τον αντιστοιχο ηχο που εχεις επιλεξει...

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου plssss!! oταν το κινητο φορτιζει,δείχνει μια τεραστια μπαταρία να γεμίζει στην εξωτερική του οθόνη, η οποία φέγγει καθ' ολη τη διάρκεια της φόρτισης!

είναι φυσιολογικό αυτό??

για να ξέρω να το επιστρέψω αν έχει πρόβλημα!:O

 

Είναι φυσιολογικό! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

kai to oti dne anoigei einai normal?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες..τι καντε???Λοιπόν μετά από 1 χρόνο αποχής από το forum λόγω σχολικών υποχρεώσεων έπρεπε να επιστρέπσω....όπως και να έχει πήρα πριν μια εβδομάδα το Ε900 και όλα καλά όλα ανθηρά αλλά έχει μαλλον ένα προβλήματακι(ελπίζω να μην είναι!)στην fimaware του..όταν κάποιος με καλεί εμφανίζει απόκρυπση ενώ όταν παω να δω μετά την συνομιλία ή την αναπάντητη ποιος είναι μου εμφανίζει μια χαρά το νούμερο....κανείς ομοιοπαθής να μου μεταλαμπαδεύσει τις γνώσεις του??ευχαριστώ.....
Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες..τι καντε???Λοιπόν μετά από 1 χρόνο αποχής από το forum λόγω σχολικών υποχρεώσεων έπρεπε να επιστρέπσω....όπως και να έχει πήρα πριν μια εβδομάδα το Ε900 και όλα καλά όλα ανθηρά αλλά έχει μαλλον ένα προβλήματακι(ελπίζω να μην είναι!)στην fimaware του..όταν κάποιος με καλεί εμφανίζει απόκρυπση ενώ όταν παω να δω μετά την συνομιλία ή την αναπάντητη ποιος είναι μου εμφανίζει μια χαρά το νούμερο....κανείς ομοιοπαθής να μου μεταλαμπαδεύσει τις γνώσεις του??ευχαριστώ.....

Μια χαρά είναι το κινητό:rolleyes:

Φίλε μου πήγαινε Μενού-->Ρυθμισεις-->Ρυθμίσεις Οθόνης-->Εμφάνιση πληροφοριών καλούντος-->Ενεργό και θα είναι ok!

 

ceciliane, ανοίγει το κινητό όταν φορτίζει αλλά θέλει να κρατήσεις πατημένο το κουμπί με το slider ανοιχτο.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το κινητό:rolleyes:

Φίλε μου πήγαινε Μενού-->Ρυθμισεις-->Ρυθμίσεις Οθόνης-->Εμφάνιση πληροφοριών καλούντος-->Ενεργό και θα είναι ok!

 

ceciliane, ανοίγει το κινητό όταν φορτίζει αλλά θέλει να κρατήσεις πατημένο το κουμπί με το slider ανοιχτο.

 

ευχαριστώ πολύ φίλε μου...και είχα σκάσει...είχα πσακσει το κινητό 10 φορές...τελικά νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πετάκσω τους μηνιαίους φακούς μου που τους φοράω 6 μήνες....

Ανταλλάσω samsung E900 με motorola ΚRZR-K1...Όποιος ενδιαφέρεται ας pm me........
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...