Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω ότι φοβάται πως δε θα τα συνηθίσει μάλλον φοβάται την ποιότητα τους και πόσο αυτά θα διαρκέσουν στο χρόνο εσείς τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοιτα ειναι υποκειμενικο το θεμα αυτο..

Κι εμενα με φοβιζε. Αλλα πηγα μια μερα και το δοκιμασα και ειδα οτι δεν ειχα προβλημα. Πιστευω οτι ειναι τελειως θεμα σηνυθειας....

Το πρόβλημα είναι η ποιότητα τους και η διάρκεια ζωής τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος για την ποιότητα τους ας το αναφέρει.

 

Ευχαριστώ

φιλεμου η ποιοτητα της samsung στα ακριβα της μοντελα κινητων ειναι καταπληκτικη καμια αλλη εταιρεια δεν την φτανει.;)

α,και κατι αλλο.ρε παιδια εχω ενα προβλημα οποιος κι αν με καλει δεν μου διεχνει τον αριθμο του,παρα μονο οταν ειναι αναπαντητη και μπω στις κλησεις για να δω ποιος με πηρε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από πολύ σκέψη κατέληξα και πήρα και εγώ το εν λόγω κινητό.

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι άριστες σε ότι αφορά την αίσθηση στο χέρι, την εμφάνιση ( ζωντανά - άλλο φωτογραφίες ) , και όπως έχει προειπωθεί φυσικά την ποιότητα κατασκευής ... !!!:)

 

Σε μερικές ώρες θα ασχοληθώ με την μεταφορά των επαφών από το προηγούμενό μου σε αυτό για την ακρίβεια από το outlook express γιατι το s700i είναι παρλθόν - καλά που είχα μπακάπ. Μου έφυγε από το τσαντάκι καθώς ταξίδευα με την μηχανή μου και πιθανότατα να έσπασε - δεν βρήκα τίποτα.:(

 

Υπόλοιπες εντυπώσεις αργότερα :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε ταξιδιωτη το ιδιο μου εκανε και εμενα.Διορθωθηκε μετα απο επαναφορα εργ. ρυθμισεων που του εκανα 2 φορες μαλιστα..
Link to comment
Share on other sites

Λίγο με χάλασε που δεν μπορώ να γράψω μικρά αλλά μόνο κεφαλαία,:( αλλά κατα τα άλλα καλά.

 

Ο συγχρονισμός με το outlook express χωρίς πρόβλημα απλά θα ήθελα να γίνεται η ταξινόμηση στο τηλέφωνο με βάση το πεδίο επίθετο όχι με το όνομα.

 

Αλήθεια γίνεται να αλλάξει αυτό;

 

Ο player όντως δεν έχει ιδιαίτερη ένταση αλλά η ποιότητα είναι αξιοπρεπής ααα και όμορφα τα γραφικά.

 

Πάντως είναι ( κακά τα ψέματα ) κ ό σ μ η μ α !

 

Όπως προειπώθηκε απλά το... ερωτεύεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε ταξιδιωτη το ιδιο μου εκανε και εμενα.Διορθωθηκε μετα απο επαναφορα εργ. ρυθμισεων που του εκανα 2 φορες μαλιστα..

να σαι καλα φιλε μου για την απαντηση σου,το βρηκα ομως εχει τελικα ρυθμιση μεσα στο μενου:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου για την απαντηση σου,το βρηκα ομως εχει τελικα ρυθμιση μεσα στο μενου:)

 

ρυθμιση?ποια ειναι αυτη?(μπας και μου ξανακανει νερα..)

Link to comment
Share on other sites

ρυθμιση?ποια ειναι αυτη?(μπας και μου ξανακανει νερα..)

 

λοιπον εινα στο μενου ρυθμισεις και μετα θα βρεις εκει που λεει εμφανιση πληροφοριων καλουντος:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ, γενικά είναι πολύ καλό αλλά η εύρεση στον τηλ. καταλογο δέν λειτουργεί καθόλου σωστά :mad:

Ελπίζω να το διορθώσουν σύντομα με κάποια αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

-καταλογος...στο σαμσουνγκ δε μπορεις να γραψεις μικρα στα επομενα γραμματα περα το πρωτο.μονο απο το πισι..

αφου τα γυρισα ολα κεφαλαια ανακαλυπτω οτι διαβαζει πρωτα αγγλικα.πατας κ τιποτα...πρεπει να γυρισεις στα ελληνικα απο τ9 και να πατησεις κ...απαραδεκτο.

 

Λοιπόν, ασχολήθηκα λίγο με τον κατάλογο και ανακάλυψα ότι εφόσον διορθώσεις στο κινητό τις επαφές, που έχουν περαστεί από το outlook, και τις κάνεις κεφαλαία γραμματα (μόνο τέτοια μπορείς να γράψεις) τότε η ανεύρεση λειτουργεί κανονικά, δε χρειάζεται Τ9! Το πρόβλημα δηλαδή μάλλον έχει να κάνει με χαρακτήρες που περνάει ο συγχρονισμός και το κινητό δεν μπορεί να αναγνωρίσει.

Στο D900 πάντως το πρόβλημα μάλλον έχει διορθωθεί από μια γρήγορη ματιά που του έριξα. Αντε samsung περιμένουμε αναβάθμιση...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Μετα απο 20 περιπου μερες που εχω το κινητο σημερα εγκατεστησα στον υπολογιστη το PC Studio.

Πως το χρησιμοποιειτε εσεις?Τι κανετε με αυτο?:O Πεστε καμια ιδεα.

Μονο με το τηλ. καταλογο ασχοληθηκα λιγακι!

Και κατι ακομα,τις επαφες στο κινητο μου τις βγαζει διπλες.Πως το αλλαζω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

paidia paw shmera na parw to e900, eixe kai ena bitrina klp bazw tin karta sim mou mesa kai kamia wra!! paizw mazi tou!! :) fantastiko thlefwno mou arese an kai sto menu pou epaiza akoumpousa ligo ta plhkra afhs kai me ebgaze apo to menu kamia fora, ok prwth fora sta xeria mou htan, o thlefwnikos katalogos den me xala giati ta grafw ola me agglikous xarakthres kai den ta exw problhma, to t9 mia xaroula htan, o mp3 player best kai o hxos stou (ligo xamhla akougete apo to hxeio), genikos ena panemorfo mikro thlefwno.

sto telos paw stou hxous eixe mesa kai mousika komatia nomizw mp3 ta ebala gia ringtone terma sto 7 kai kalw apo to stathero sto kinhto, poly xamhla akougotan :/ ayto me xalase emena kai den to phra.

 

giati ta mp3 ringtones einai xamhla to 7 den einai terma o hxos?

mipos ayta ta 3 mp3 pou exei to e900 einai xamhla?

help me gia na kserw giati mou arese to thlefwno poly kai an einai na paw ksana gia na to parw.

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα πλήκτρα αφής είναι πολύ ευαίσθητα. 4 μέρες το έχω το κινητο και παρόλο που προσέχω υπερβολικά τι πατάω, καποιες φορές με πεταει στην αρχική οθόνη και μου σπάει τα νεύρα:angry:

Το κάνει και σε άλλους ή μήπως έχει πρόβλημα το δικό μου???

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι ευαισθητα φιλε μου αλλα υτο δεν ειναι προβλημα του κινητου,με την παραμικρη μικρο απροσεξια σε πεταει στην οθονη αναμονης,ειναι σπαστικο στην αρχη οντως ομως σιαγα σιγα θα δεις που θα αρχισεις να προσεχεις και δεν θα χεις τοσο προβλημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι παιδια που μαλλον ειναι απιθανο να γινετε?

Οταν λανβανουμε ενα γραπτο μηνυμα γινετε να μη φαινεται ο αποστολεας στην οθονη(στη κατασταση αναμονης)???:O

Καλα μη βαρατε...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως δεν γινεται φιλε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως δεν γινεται φιλε μου.

OK!Ευχαριστω φιλε!:)

Κατι αλλο τωρα,χρησιμοποιει κανεις τη φωτ. μηχανη πολυ,να μου πει ποιες ειναι οι καλυτερες ρυθμισεις για να τις βαλω.Καποιος που να πειραματιστηκε...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...