Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Re paidia ti tha ginei me tha mporoume na valoume 8gb karta?

i 4 epese sta 85 alla i 8 einai akomi sta 200+

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Re paidia ti tha ginei me tha mporoume na valoume 8gb karta?

i 4 epese sta 85 alla i 8 einai akomi sta 200+

Και καλα εσυ θελεις να βαλεις...το κινητο ομως θα μπορεσει να την :blink: δει!

παρε 2 καρτες των 4gb,νομιζω οτι σε συμφερουν περισσοτερο...αν και κατα την γνωμη μου...αφησε το κινητο στην παρουσα κατασταση και αγορασε ενα mp3 player και θα εισαι πιο μαγκας! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και καλα εσυ θελεις να βαλεις...το κινητο ομως θα μπορεσει να την :blink: δει!

παρε 2 καρτες των 4gb,νομιζω οτι σε συμφερουν περισσοτερο...αν και κατα την γνωμη μου...αφησε το κινητο στην παρουσα κατασταση και αγορασε ενα mp3 player και θα εισαι πιο μαγκας! :)

 

Nai alla giati pira walkman

den simferei i 8 kai den tin vlepei akoma to kinito me neo firmware paizei

 

i 4 einai sta 85 einai kali agora gia sony msduo

tha tin xrisimopoiw kai stin fotografiki gia auto tin thelw megali se xwritikotita

 

to 1gb den me arkei alla oute ta 2

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Nai alla giati pira walkman

den simferei i 8 kai den tin vlepei akoma to kinito me neo firmware paizei

 

i 4 einai sta 85 einai kali agora gia sony msduo

tha tin xrisimopoiw kai stin fotografiki gia auto tin thelw megali se xwritikotita

 

to 1gb den me arkei alla oute ta 2

κατανοω οτι πηρες walkman κινητο για να ακους μουσικη..αλλα ολα τα κινητα δεν ειναι σε θεση να δουλεψουν με χωρητικοτητα ανω των 4gb,και να δει το κινητο την νεα καρτα η αυτονομια θα μειωθει αρκετα.

αμα θελεις συνεχεια να ακους μουσικη...η λυση walkman mobile δεν σου ταιριαζει.:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 850 είναι το ΜΟΝΟ κινητό που αναγνωρίζει κανονικά την 8 γκικα και επίσημα. Πάλι όμως σε συμβουλεύω να αρκεστείς στην 4 μιας και έχω μια
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ποιος το λεει αυτο? :blink: στο επισημο site της sony ericsson αναφερει οτι μπορει να διαβασει 4gb.

Επισης αν την αναγνωριζε...οπως λες! δεν θα υπηρχε προβλημα για το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιος το λεει αυτο? :blink: στο επισημο site της sony ericsson αναφερει οτι μπορει να διαβασει 4gb.

Επισης αν την αναγνωριζε...οπως λες! δεν θα υπηρχε προβλημα για το κινητο.

 

Στο επίσημο site της ερικσσον γράφει και πολλές άλλες ανακρίβειες. όπως οτι το w800 παίρνει μέχρι τέσσερα, ή οτι παίζει 30 ώρες συνεχόμενες μουσικής, αν φτάνει πάνω απο 20 εγώ είμαι αεροπλάνο.

 

ποιου έκανε πρόβλημα? του feanor?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι νομιζεις οτι δεν παιρνει 4gb το w800i !!! αυτο το εχω επιβεβαιωσει εγω και μερικοι ακομη χρηστες εδω.τωρα για τις ωρες μουσικης εσυ το λες αυτο...πουθενα δεν εχω διαβασει για τοσες πολλες ωρες! μεχρι 10 ωρες περιπου..ειναι δοκιμασμενο και επαιζε κανονικα.

8gb και σε ξενα forum που εχω :blink: δεν ειπε κανενας οτι εχει δοκιμασει στο w850i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tha paizei me tin nea ekdosi tou firmware

distixos oxi stin R1KG001 pou exw kai einai i teleutaia gia ta sony

alla akomi einai sta skaria giati mallon perimenoun ptwsi stin timi twn 8gb

sta 200+ pou kanei den sumferei.

 

ego tha parw mia 4gb kai den kserw ti

tis sony i tis sandisk?

 

ean valeis tin 8 gb twra aplos tha tin vlepei san 4gb

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Egw paidia me mia 2Gig pou exw valei alla tin Ultra II tis Sandisk exw provlima, mou tin petaei ektos ama paw na metaferw kati se autin, se read den exw provlima sto write omws 1/2 8a tin stamatisei. Me restart kinitou lynete alla einai poly spastiko.

 

To exei pa8ei kaneis?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι νομιζεις οτι δεν παιρνει 4gb το w800i !!! αυτο το εχω επιβεβαιωσει εγω και μερικοι ακομη χρηστες εδω.τωρα για τις ωρες μουσικης εσυ το λες αυτο...πουθενα δεν εχω διαβασει για τοσες πολλες ωρες! μεχρι 10 ωρες περιπου..ειναι δοκιμασμενο και επαιζε κανονικα.

8gb και σε ξενα forum που εχω :blink: δεν ειπε κανενας οτι εχει δοκιμασει στο w850i.

Ορίστε τσέκαρε δώ να δεις για το w800i http://www.sonyericsson.com/walkman/. και βέβαια μπορείς να του βάλεις 4 γκίκα του 800 αλλά να δούμε πως θα σέρνεται μετά οταν το w900 έχει τάχα gforce acceleration και μπαρουφιές και σέρνεται όταν γεμήσει η μνήμη φαντάζομαι τι θα κάνει αυτό.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε τσέκαρε δώ να δεις για το w800i http://www.sonyericsson.com/walkman/. και βέβαια μπορείς να του βάλεις 4 γκίκα του 800 αλλά να δούμε πως θα σέρνεται μετά οταν το w900 έχει τάχα gforce acceleration και μπαρουφιές και σέρνεται όταν γεμήσει η μνήμη φαντάζομαι τι θα κάνει αυτό.

 

σε σένα σέρνεται ?

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε τσέκαρε δώ να δεις για το w800i http://www.sonyericsson.com/walkman/. και βέβαια μπορείς να του βάλεις 4 γκίκα του 800 αλλά να δούμε πως θα σέρνεται μετά οταν το w900 έχει τάχα gforce acceleration και μπαρουφιές και σέρνεται όταν γεμήσει η μνήμη φαντάζομαι τι θα κάνει αυτό.

Φιλαρακι μου εχει το κινητο με 4γιγα καρτα high speed γεματη mp3 και το κινητο δουλευει μια χαρα.οπως και΄να χει λειτουργει και δεν ειναι ψεμα.

τα 8γιγα του w850 δεν παιζει...να ειναι πραγματικοτητα :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μου εχει το κινητο με 4γιγα καρτα high speed γεματη mp3 και το κινητο δουλευει μια χαρα.οπως και΄να χει λειτουργει και δεν ειναι ψεμα.

τα 8γιγα του w850 δεν παιζει...να ειναι πραγματικοτητα :ninja:

 

και που το στηρίζεις αυτό?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις η Nokia κάνει την αναβάθμιση στα 4GB η sony θα περάσει στα 8Gb

είναι ακομή νώρις και αμά δείτε στο site της sony λίγες συσκευές την υποστηρίζουν την 8GB msduo.

 

Αλλά λογό του ανταγώνισμου θα γίνει και αυτό το βήμα, όταν έρθει η ώρα.

 

Και βέβαια μπορεί να μην έρθει με το w850 αλλά ίσος με τον διάδοχο του πάρεα με το walkman 3.0.:D

 

Ωραία τα skins στον walkman player, το grey είναι καλό, περιμένω και άλλα.

 

Βέβαια θα βγεί και W1 με 4 και 8 GB ως απάντηση στο iphone, φήμες αλλά μετά την κυκλοφορία του P1 μάλλον παίζει η πιθανότητα.

 

Αυτό θα είναι και το καλύτερο walkman ever 3,2mp radio symbian καινούργια εκδόση και walkman 3.0.:D

 

:( αλλά αυτό θα αργήσει........

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

και που το στηρίζεις αυτό?

Εσυ πρεπει να θεσεις την ερωτηση σου..στον εαυτο σου! εγω σου μειλησα με επιχειρηματα και σου ειπα πως εχουν τα πραγματα.τωρα αν εσυ δεν θελεις να το καταλαβεις,οκ! αλλα τα πραγματα ειναι οπως τα λεω.μεχρι και 4gb μπορουν να δουλεψουν σχεδον ολα τα κινητα walkman.εκτος το w900i και ενα αλλο(δεν το θυμαμαι).8gb δεν μπορει κανενα.

Μονο εσυ το λες αυτο.η επισημη Sony ericsson δεν αναφερει κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσυ πρεπει να θεσεις την ερωτηση σου..στον εαυτο σου! εγω σου μειλησα με επιχειρηματα και σου ειπα πως εχουν τα πραγματα.τωρα αν εσυ δεν θελεις να το καταλαβεις,οκ! αλλα τα πραγματα ειναι οπως τα λεω.μεχρι και 4gb μπορουν να δουλεψουν σχεδον ολα τα κινητα walkman.εκτος το w900i και ενα αλλο(δεν το θυμαμαι).8gb δεν μπορει κανενα.

Μονο εσυ το λες αυτο.η επισημη Sony ericsson δεν αναφερει κατι τετοιο.

 

Οπως έκανες πριν για την δική μου απάντηση, κάνω το ίδιο. Η επίσημη ερικσσον λεει πως το w800 παίζει 30 ώρες μουσική. αν ακολουθούσες το λινκ θα το έβλεπες. με΄μονο αυτή τη ******* της ερικσσον καταλααίνω πόσο ακριβείς είναι, ποσο γράφουν βλακείες για το μάρκετινγ και πόσο επίσημη είναι που θα μου πει πόσα παίρνει το κινητό μου. Τέλιωσα μαυτο

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

η αναμονη μπορει να θεωρηθει ανακριβης..γιατι παιζει ρολο το δικτυο,πως εχεις δουλεψει το κινητο..και πολλα αλλα.τωρα η χρηση της μνημης ειναι αληθης...και εισαι ο μονος που υποστηριζεις οτι το w850i δεχεται καρτα των 8gb.και μαλιστα σε παλιοτερο post σου ανφερεις χαρακτηριστικα...να βαλεις καλυτερα 4gb γιατι με την παραπανω μαλλον--->Σιγουρα δεν θα δουλεψει.

Αυτο τα λεει ολα.

Καλησπερα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε RAVER πότε θα ανανεώσεις το briefcase σου???Είναι πολύ ωραία αυτά που έχεις μέσα και θα ήταν κρίμα να μην ανανεώνεται!
Link to comment
Share on other sites

η αναμονη μπορει να θεωρηθει ανακριβης..γιατι παιζει ρολο το δικτυο,πως εχεις δουλεψει το κινητο..και πολλα αλλα.τωρα η χρηση της μνημης ειναι αληθης...και εισαι ο μονος που υποστηριζεις οτι το w850i δεχεται καρτα των 8gb.και μαλιστα σε παλιοτερο post σου ανφερεις χαρακτηριστικα...να βαλεις καλυτερα 4gb γιατι με την παραπανω μαλλον--->Σιγουρα δεν θα δουλεψει.

Αυτο τα λεει ολα.

Καλησπερα :)

 

Δείξε μου το ποστ μου που λέω τι δεν θα δουλεψει. Για να είμαστε ήρεμοι μην λες πράγματα που δεν λεω. Θυμάμαι το ποστ που λες και του συστήνω απο εμπειρία με το ποσο αργά κινείτε το usb2 ποσο χρήσιμη θα του είναι. Άρα ΔΕΝ λέει τίποτα. Τώρα αυτό που λες με την αναμονή, δείχνει πόσο ασχολήθηκες με οτ θέμα. οι 30 ώρες είναι συνεχομενης μουσικής στο flight mode. Μεγάλα site έβγαλαν πρώτο το w850 με 28 και το δοκίμασα προσωπικά, μετά το w300 με 23-26 δεν θυμάμαι και το w800 πήγε 16 ώρες. Άρα δεν παίζει ρόλο ούτε οτ δίκτυο, όυτε ποσο το δου΄λεψες. Αφορά απο την πλήρη φορτιση ποσο θα πάει αν παίζει non stop

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Δείξε μου το ποστ μου που λέω τι δεν θα δουλεψει. Για να είμαστε ήρεμοι μην λες πράγματα που δεν λεω. Θυμάμαι το ποστ που λες και του συστήνω απο εμπειρία με το ποσο αργά κινείτε το usb2 ποσο χρήσιμη θα του είναι. Άρα ΔΕΝ λέει τίποτα. Τώρα αυτό που λες με την αναμονή, δείχνει πόσο ασχολήθηκες με οτ θέμα. οι 30 ώρες είναι συνεχομενης μουσικής στο flight mode. Μεγάλα site έβγαλαν πρώτο το w850 με 28 και το δοκίμασα προσωπικά, μετά το w300 με 23-26 δεν θυμάμαι και το w800 πήγε 16 ώρες. Άρα δεν παίζει ρόλο ούτε οτ δίκτυο, όυτε ποσο το δου΄λεψες. Αφορά απο την πλήρη φορτιση ποσο θα πάει αν παίζει non stop

Καλα οτι πεις!! δεν βγαζουμε ακρη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Exeis dikio to diavasa kai ego

28 wres gia to w850 alla me 3G sima prepei ne einai ligo ligotero

ego exw to kinito me 2G kai krataei poli.

kai i mpataria einai 950 mono

to palio mou z1010 eixe 1260mAh alla apo autonomia xalia

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν εχουμε νεα ε????αντε και περιμενει η αναβαθμιση...........

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...