Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για άλλη μια φορά, σε παρακαλώ μη δίνεις μισές απαντήσεις, έτσι παραπληροφορείς...

manos_23 γίνεται κ μόνος σου... με κάποια προγράμματα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για άλλη μια φορά, σε παρακαλώ μη δίνεις μισές απαντήσεις, έτσι παραπληροφορείς...

manos_23 γίνεται κ μόνος σου... με κάποια προγράμματα

εσυ παραπληροφορεις! εγω λεω το σωστο..εσυ ομως πετας μια "αερολογια" και μετα οταν παει κατι στραβα..κανεις τον "κινεζο".

αστον τον manos_23 να αποφασισει ποιος ειναι ο σωστος τροπος..και μην τον προτρεπεις σε κινησεις που δεν 100% επιτυχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ekana update me to update service tis sony alla pali den moy evgale ellinika!

 

1on:poia programata einai poy mporoyn na me voi8isoun?

 

2on:an to paw se service point 8a dextoun na moy to allaksoyn se ellinika afoy den einai agorasmeno apo ellada?Kai mipws kserete kai an xrewnete i diadikasia k poso?

 

Eyxaristw prokatavolika!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

εσυ παραπληροφορεις! εγω λεω το σωστο..εσυ ομως πετας μια "αερολογια" και μετα οταν παει κατι στραβα..κανεις τον "κινεζο".

αστον τον manos_23 να αποφασισει ποιος ειναι ο σωστος τροπος..και μην τον προτρεπεις σε κινησεις που δεν 100% επιτυχεις.

 

αερολογίες "φίλε" μου πετάς εσύ... Σε αντίθεση με εσένα, εγώ προσφέρω μια ΔΩΡΕΑΝ λύση και μη χρονοβόρα..... Και αν κοιτάξεις στα θέματα modding μονο τον "κινέζο" δε κάνω... Και αφού λες να τον αφήσουμε να αποφασίσει ας του δώσουμε κ τις 2 λύσεις. Και δεν τον προέτρεψα ΠΟΥΘΕΝΑ. Του είπα οτι ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να το κάνει κ δωρεάν.

Άντε, γιατί πολύ αέρα πήραμε.

End of discussion.

Link to comment
Share on other sites

ekana update me to update service tis sony alla pali den moy evgale ellinika!

 

1on:poia programata einai poy mporoyn na me voi8isoun?

 

2on:an to paw se service point 8a dextoun na moy to allaksoyn se ellinika afoy den einai agorasmeno apo ellada?Kai mipws kserete kai an xrewnete i diadikasia k poso?

 

Eyxaristw prokatavolika!

εφοσον ειναι αγορασμενο απο την Ευρωπαικη ενωση,ισχυει κανονικα η εγγυηση! τωρα εαν το κινητο ειναι αγορασμενο λιγοτερο απο 2 χρονια ειναι δωρεαν.

πηγαινε σε ενα service point! η αλλιως πειραματισου μονος σου :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To kin είναι νομίζω απο το hongkong!

οπότε πάπαλα η εγγύηση!

Και εννοείται ότι θέλω να πειραματιστώ!

Αλλά θέλω τα φώτα σας!

Στα htc τα πάω μια χαρά,απο ericsson έχω ξεχάσει! :P

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

σου ξαναείπα, με το XS++ βλεπεις το CID σου.... κατέβασε το SEUS (Sony Ericsson Update Manager από το site της SE) τρεξτο και μετά βάλε το XS++, ακολούθα οδηγιες και γράψε εδώ το EROM CID
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μετα απο μυνημα που ελαβα εσβησε το τηλεφωνο και οταν παω να το ενεργοποιησω δεν ανοιγει και το μονο που κανει αναβοσβηνει η οθονη , μπορει να βοηθησει καποιος
Link to comment
Share on other sites

μετα απο μυνημα που ελαβα εσβησε το τηλεφωνο και οταν παω να το ενεργοποιησω δεν ανοιγει και το μονο που κανει αναβοσβηνει η οθονη , μπορει να βοηθησει καποιος

Θελει αναβαθμιση το κινητο.αυτο το φαινομενο λεγεται "ξαφνικος θανατος".

το πας σε service point να σου ξαναπερασουν το λογισμικο απο την αρχη.(εφοσον το κινητο δεν ανοιγει).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δε μπορεί να το κάνει μια αναβάθμιση πρώτα να ελέγξει, ε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σκέφτομαι να πάρω το κινητό, καθώς το έχω βρει στα 129 ευρώ, με δώρο ηχειάκια, αλλά διάβασα το ποστ κάποιου φίλου, που έλεγε ότι έχει χαμηλό ήχο στο ακουστικό.

Ισχύει αυτό;

Τι λέτε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από τα multirama, ε?

Γνώμη μου, να περιμένεις λίγο ακόμα. Τα multirama, πιστεύω έχουν μπει δυναμικά στον τομέα κινητής τηλεφωνίας και κάθε 15 μέρες κατεβάζουν τις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Από τα multirama, ε?

Γνώμη μου, να περιμένεις λίγο ακόμα. Τα multirama, πιστεύω έχουν μπει δυναμικά στον τομέα κινητής τηλεφωνίας και κάθε 15 μέρες κατεβάζουν τις τιμές.

Φίλε μου, πόσο πιο κατω να παει;

Δε μου ειπες ομως, είναι τελικά χαμηλό το ακουστικό;

Εσύ πώς το ακούς;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε μιλώ για το συγκεκριμένο κινητό. Π.χ., το Κ770 ξεκίνησε με 180. Το πήγαν 165, 150 και τώρα εδώ Κοζάνη στο κατάστημα 134...

Από ακουστικό πάντως, που το είχα κ γω κ η αδερφή μου, είναι πολύ καλό... Γενικά ο ήχος που βγάζει είναι πολύ καλός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε μιλώ για το συγκεκριμένο κινητό. Π.χ., το Κ770 ξεκίνησε με 180. Το πήγαν 165, 150 και τώρα εδώ Κοζάνη στο κατάστημα 134...

Από ακουστικό πάντως, που το είχα κ γω κ η αδερφή μου, είναι πολύ καλό... Γενικά ο ήχος που βγάζει είναι πολύ καλός.

Συγκρίνοντάς το δηλαδή με άλλα SE (αν είχες), το ακουστικό έχει το ίδιο δυνατό ήχο;

Μιλάω για το ακουστικό, όχι για το ηχείο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέρω.

Ναι, πολλά έχουν χαμηλότερο, πχ W910

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις από το κινητό.

Κανένα πρόβλημα με τα πλήκτρα και πολύ στιβαρή αίσθηση.

Πολυ ευκρινής και φωτεινή η οθόνη.

Δυνατό ακουστικό και ηχείο.

Μια δυο ερωτησούλες μόνο:

1) Παρατήρησα ότι το fading στην οθόνη, δηλ. το σβήσιμό της όταν δεν πατήσεις για κάποια ώρα τα πλήκτρα γίνεται με ένα εφέ σαν "τρέμουλο". Φαντάζομαι πως έτσι λειτουργεί το κινητό, πείτε μου όμως αν και σ' εσας συμβαίνει το ίδιο.

2) Μετά από αρκετή ωρα ψαξίματος και ενασχόλησης μαζί του, παρατήρησα ότι ζεστάθηκε λιγάκι. Μήπως αυτό οφείλεται στον φωτισμό που έχει;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια!!!

1) Κ το δικό μου έτσι έκανε.

2) Απόλυτα φυσικό.

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια!!!

1) Κ το δικό μου έτσι έκανε.

2) Απόλυτα φυσικό.

Φίλε μου, σ' ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις!

Τώρα άλλη συσκευή δουλεύεις;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση μου εσπασε το κομματι που οταν βγαινει το slide φαινεται στο πισω μερος του τηλ. Απο που μπορω να το αγορασω εκτος απο την sony ericsson;

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πριν λίγο καιρό άρχισε να κλείνει όταν μίλαγα και η ένδειξη της μπαταρίας ηταν στα 3/4 και πιο κάτω.

Εφόσον το κινητό το έχω 2,5 χρόνια, λέω, ας πάρω άλλη μπαταρία, λογικά αυτό θα φταίει γιατί ακούω πολύ μουσική και η μπαταρία θέλει συχνά φόρτιση.

Πήρα καινούργια μπαταρία, αυθεντική αλλα το πρόβλημα παραμένει.

Αν κλείσει όταν μιλάω, το βάζω στο φορτιστή, την πρώτη φορά κλείνει και την δεύτερη κρατάει...

 

Υπάρχει κάποια λύση ή πάω για άλλο κινητό;

Το έχω αγαπήσει ρε γμτ και δε θέλω να το αλλάξω.

 

Update service έχει γίνει εδώ και καιρό και τώρα που ξαναδοκίμασα δεν έχει βγει κάτι καινούργιο.

Να κάνω update firmware, έχει το πρώτο λογικά εφόσον δε το έχω αλλάξει...

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πριν λίγο καιρό άρχισε να κλείνει όταν μίλαγα και η ένδειξη της μπαταρίας ηταν στα 3/4 και πιο κάτω.

Εφόσον το κινητό το έχω 2,5 χρόνια, λέω, ας πάρω άλλη μπαταρία, λογικά αυτό θα φταίει γιατί ακούω πολύ μουσική και η μπαταρία θέλει συχνά φόρτιση.

Πήρα καινούργια μπαταρία, αυθεντική αλλα το πρόβλημα παραμένει.

Αν κλείσει όταν μιλάω, το βάζω στο φορτιστή, την πρώτη φορά κλείνει και την δεύτερη κρατάει...

 

Υπάρχει κάποια λύση ή πάω για άλλο κινητό;

Το έχω αγαπήσει ρε γμτ και δε θέλω να το αλλάξω.

 

Update service έχει γίνει εδώ και καιρό και τώρα που ξαναδοκίμασα δεν έχει βγει κάτι καινούργιο.

Να κάνω update firmware, έχει το πρώτο λογικά εφόσον δε το έχω αλλάξει...

Μπορεί να είναι κάποιο πρόβλημα με το λογισμικό. Δοκίμασε αρχικά να ξαναπεράσεις το λογισμικό μέσω του update service και δες μετά τι συμβαίνει, αν το συνεχίζει θα πρέπει μάλλον να το πας στο service.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...