Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Βγηκε επιτελους η καινουρια αναβαθμιση για το κινητο.

Μολις τωρα κανω το Update αν και δεν ξερω τι αλλαγες εχουν κανει.

 

Μπορει καποιος να γραψει ποια ειναι η τελευταια εκδοση του λογισμικου;

 

Ευχαριστω!

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδέσω το κινητό μου με το αυτοκίνητο ώστε να ακούω τη μουσική μου και στο δρόμο? ή έχω φαντασία μεγάλη??

 

Τώρα θα μου πείτε μόνος μου ρωτάω, μόνος μου απαντάω αλλά μήπως αυτό θα μου δώσει λύση?

http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/mmr-70?cc=gr&lc=el

 

Ξέρει κανείς κάτι???

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδέσω το κινητό μου με το αυτοκίνητο ώστε να ακούω τη μουσική μου και στο δρόμο? ή έχω φαντασία μεγάλη??

 

Τώρα θα μου πείτε μόνος μου ρωτάω, μόνος μου απαντάω αλλά μήπως αυτό θα μου δώσει λύση?

http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/mmr-70?cc=gr&lc=el

 

Ξέρει κανείς κάτι???

Αυτο που αναφερεις ειναι πομπος ραδιο.

τωρα εαν το ηχοσυστημα σου εχει usb θυρα νομιζω οτι μπορεις να ακουσεις μουσικη.

δεν το εχω κανει...αλλλα μια υποθεση κανω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω ούτε usb θύρα ούτε άλλη θύρα στο ηχοσύστημα μου παρα μόνο αυτή του αναπτήρα γενικότερα. Σε απόδοση δε ξέρω αν είναι καλό (μάλλον σαν ραδιόφωνο θα ακούγεται) αλλά τουλάχιστον είναι σχετικά οικονομικό (στα 25 ευρώ). Αν δεν βρω κάτι καλύτερο μάλλον θα το πάρω.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω ούτε usb θύρα ούτε άλλη θύρα στο ηχοσύστημα μου παρα μόνο αυτή του αναπτήρα γενικότερα. Σε απόδοση δε ξέρω αν είναι καλό (μάλλον σαν ραδιόφωνο θα ακούγεται) αλλά τουλάχιστον είναι σχετικά οικονομικό (στα 25 ευρώ). Αν δεν βρω κάτι καλύτερο μάλλον θα το πάρω.

κασσετοφωνο εχεις η cd-mp3 player?? .αυτο το παραπανω αξεσουαρ δεν καταλαβαινω που θα σε οφελησει :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί στην αρχική οθόνη, κάτω από το ξυπνητήρι, μου βγάζει ένα περίεργο σηματάκι και έναν αριθμό δίπλα (πχ τώρα έχει 1378). Έχω την αίσθηση ότι είναι κάτι σαν πληροφορίες κυψέλης.. Πώς θα το ξεφορτωθώ, με έχει τρελάνει!!! :blink::mad:

 

UPDATE: Έλεος, είναι μετρητής βημάτων!!!!!! ΠΩΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΤΑΙ;;;

UPDATE 2: Το βρήκα, είχα βάλει flash menu και δεν είχα τη συντόμευση fitness, άλλαξα και το απενεργοποίησα από εκεί! :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τους opps γιατί τα παλιά θέματα χάνονται και δε φαίνεται αρίθμηση σελίδων για να τα βρούμε. Θέλω να δω το θέμα του Ρ1 και δεν το βρίσκω. Κάποιος να με βοηθήσει... Ευχαριστώ.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τους opps γιατί τα παλιά θέματα χάνονται και δε φαίνεται αρίθμηση σελίδων για να τα βρούμε. Θέλω να δω το θέμα του Ρ1 και δεν το βρίσκω. Κάποιος να με βοηθήσει... Ευχαριστώ.

 

Το καθε κινητο εχει και το topic του.τα θεματα δεν χανονται.απλα εσυ εχεις μπερδευτει.:secret: Sony Ericsson P1i :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από το φυλλάδιο του Γερμανού.

 

http://img181.imageshack.us/img181/3545/w580iblackdw8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρωμα αλλαξανε με επιπλεον "καπελο" 20 ευρο!!! :down: Ευχαριστω δεν θα παρω :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου το έφερε το τηλεφωνάκι courier και με το που το ανοίγω.. βλέπω αμέσως ότι η κάτω σειρά πλήκτρων * 0 # είναι εξογκωμένη λίγο προς τα έξω.Αύριο θα το πάω να το κοιτάξουν.Θα θεωρηθεί άραγε πραγματικό ελάττωμα? η θα μου πουν ας σπάσει και βλέπουμε?

Θα δείξει

Wish me luck:lol:

 

p.s Κάπου σ αυτό το Thread είχα διαβάσει οτι πρέπει να δω τι "φουρνιάς" είναι.

Δεν ξέρω τί πρέπει να γράφει στο κουτί.Εμένα λέει

o2 DE

R9A

Made in Malaysia.

Είναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου το έφερε το τηλεφωνάκι courier και με το που το ανοίγω.. βλέπω αμέσως ότι η κάτω σειρά πλήκτρων * 0 # είναι εξογκωμένη λίγο προς τα έξω.Αύριο θα το πάω να το κοιτάξουν.Θα θεωρηθεί άραγε πραγματικό ελάττωμα? η θα μου πουν ας σπάσει και βλέπουμε?

Θα δείξει

Wish me luck:lol:

 

p.s Κάπου σ αυτό το Thread είχα διαβάσει οτι πρέπει να δω τι "φουρνιάς" είναι.

Δεν ξέρω τί πρέπει να γράφει στο κουτί.Εμένα λέει

o2 DE

R9A

Made in Malaysia.

Είναι οκ?

Αν ειναι οντως ετσι που λες!! δικαιουσε αμεσα αλλαγη συσκευης.μην δεχθεις να το στειλεις σε service.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. επειδη ειμαι λιγο ασχετουλα να κανω 2 ερωτησουλες? Πρώτον: για να περασω τα flash themes που μπορω να βρω το προγραμμα SEToll2lite? δεν μπορω να το βρω πουθενα... Δεύτερον: αν βαλω flash theme χανεται η λειτουργεια fitness?

 

Ας μου απαντησει καποιος.......!PLEASE..............

ΒΑΣΙΑ

:oops:

Link to comment
Share on other sites

έχω πάθει πολλά εγκεφαλικά...με το που ξύπνησα το τηλέφωνο ήταν νεκρό και δεν ανοίγει με τίποτα...μπαταρία είχε κανονικά χθες...τα νεύρα μου :cry:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ανάβει πουθενά ένα κόκκινο λαμπάκι?ήπως στο C?
Link to comment
Share on other sites

Αμα βγάλω και ξαναβάλω την μπαταρία μόνο στην αρχή?

Τι έγινε?Πάει η μπαταρία??

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

απλά πέθανε ηEROM αν αναβοσβήνει...Ψάξε για upgrade erom k800
Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό???

Λέω να το πάω για ένα service :cry:

Μια αναβαθμιση ειναι ολο το θεμα.ουτε 1 ημερας δουλεια :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρωμα αλλαξανε με επιπλεον "καπελο" 20 ευρο!!! :down: Ευχαριστω δεν θα παρω :mad:

 

και νεο χρωμα...:p

 

Sony Ericsson W580i Red

 

A new Red version of the Sony Ericsson W580i has been announced for release by Orange in the UK, following on from the success of the Sony W580 Walkman range that now includes Pink, Black, White and Grey editions the new Red W580i is sure to melt the hearts of those firey red phone lovers.

 

http://shop.orange.co.uk/imagedata/phones/sony_ericsson_w580i_red_lge.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ενας φιλος μου απο ιταλια το εφερε σε πρασινο σκουρο χρωμα.πολυ ομορφο και πρωτη φορα ειδα τετοιο χρωμα σε κινητο.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ της μοδας τελευταια τα χρωματα στα κινητα.

Εγω παντως ειχα το ασπρο και προχθες εβαλα την μαυρη προσοψη και ειναι τελειο.

 

Τωρα αργοτερα βλεπουμε για αλλο χρωμα :p

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν έχουν κάνει αναβάθμισή, βγήκε καινούργια. R8BE001.

 

Αυτη εχει βγει εδω και ενα μηνα περιπου :p

Δεν διορθωνει και πολλα.

Καμια σημαντικη διαφορα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...