Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαλε την παλια σου καρτα και θα ανοιξει αμεσως.

τωρα εγω δεν ξερω αλλον τροπο.παντως αμα εχεις αποδειξη αγορας μπορεις να το πας στο service και να στο ξεκλειδωσουν αυτοι :)

 

με 15 ευρω....

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν....χθες το κινητό μου απέκτησε ένα ράγισμα πάνω δεξιά στο διαφανές προστατευτικό της οθόνης. Έχει κανείς κάποια ιδέα τι μπορώ να κάνω για αυτό. Είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό γιατί είναι βαθύ και εμποδίζει στην ένδειξη του σήματος (ΔΕΝ είναι απλό γρατζούνισμα δυστυχώς.........)

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....χθες το κινητό μου απέκτησε ένα ράγισμα πάνω δεξιά στο διαφανές προστατευτικό της οθόνης. Έχει κανείς κάποια ιδέα τι μπορώ να κάνω για αυτό. Είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό γιατί είναι βαθύ και εμποδίζει στην ένδειξη του σήματος (ΔΕΝ είναι απλό γρατζούνισμα δυστυχώς.........)

 

να αλλαξεις προσοψη φιλε μου. 45 ευρω κανει και μετα συνεχιζεις να εισαι εντος εγγυσης αφου την αλλαξεις

:)
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το συγκεκριμένο κινητό με δώρο το cd c real (όχι για το cd αλλά για να σιγουρευτώ ότι είναι νέας παραλαβής συσκευή)

Επειδή είμαι λίγο καχύποπτος,ίσως χωρίς λόγο.Υπάρχει περίπτωση να "σπρώχνουν" τις παλιότερες ελαττωματικές φουρνιές βάζοντας πρόσχημα τα δώρα?:(

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το συγκεκριμένο κινητό με δώρο το cd c real (όχι για το cd αλλά για να σιγουρευτώ ότι είναι νέας παραλαβής συσκευή)

Επειδή είμαι λίγο καχύποπτος,ίσως χωρίς λόγο.Υπάρχει περίπτωση να "σπρώχνουν" τις παλιότερες ελαττωματικές φουρνιές βάζοντας πρόσχημα τα δώρα?:(

 

ακριβως φιλε μου.η συσκευασια και οι διαφημισεις γινονται απο τις ελληνικες εταιρειες.

:)
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το συγκεκριμένο κινητό με δώρο το cd c real (όχι για το cd αλλά για να σιγουρευτώ ότι είναι νέας παραλαβής συσκευή)

Επειδή είμαι λίγο καχύποπτος,ίσως χωρίς λόγο.Υπάρχει περίπτωση να "σπρώχνουν" τις παλιότερες ελαττωματικές φουρνιές βάζοντας πρόσχημα τα δώρα?:(

Μπορει!! αλλα και απο τις "ελλατωματικες" συσκευες εχουν βγει 2 νεες παρτιδες!

τοσο ατυχος να εισαι :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω απο τον νοεμβριο (w37) και σχεδον απο τον πρωτο μηνα τα κουμπια που βρισκονται στην προσοψη κουνιουνται σαν ξεχαρβαλωμενα . το εστειλα για επισκευει για το ακουστικο που δεν ακουγοταν καλα και για τα κουμπια και οταν ηρθε πισω μετα απο περιπου ενα μηνα τα κουμπια δεν τα ειχαν φτιαξει και ειχαν αλλαξει το ακουστικο ... δεν ξερω αν αξιζει να το ξαναστελνω πισω και να περιμενω τοσο για να φτιαχτουν τα κουμπια . το εχει παθει κανενας αλλος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum. Εχω το W580 απο το Σεπτεμβιο και σκεφτομαι να το πουλησω. Δεν του εχω κανει καμια τρελη χρηση (Περιπου 6 ωρες εισερχομενες/εξερχομενες τον μηνα)και εχει δυο μικρες γρατζουνιες, μια στο καπακι της μπαταριας (προσπαθωντας να την βγαλω) και μια στην μπροστινη πλευρα στη γωνια (μικρη σαν κουκιδα). Εχω εγγυηση, κουτι, φορτιστη, hands free, τα παντα. Ποσο μπορει να πουληθει περιπου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum. Εχω το W580 απο το Σεπτεμβιο και σκεφτομαι να το πουλησω. Δεν του εχω κανει καμια τρελη χρηση (Περιπου 6 ωρες εισερχομενες/εξερχομενες τον μηνα)και εχει δυο μικρες γρατζουνιες, μια στο καπακι της μπαταριας (προσπαθωντας να την βγαλω) και μια στην μπροστινη πλευρα στη γωνια (μικρη σαν κουκιδα). Εχω εγγυηση, κουτι, φορτιστη, hands free, τα παντα. Ποσο μπορει να πουληθει περιπου?

 

με 150 ευρω θα εισαι υπερ ευχαριστημενος...

:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια...τι modding μπορεις να κανεις στο w580???στο περιπου...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

εδω και ενα μηνα αγορασα το w580 τελειο κινητο αλλα πριν 15 μερες εκει που ημουν με την παρεα μου και ημασταν σε ενα κεντρο και ειχα το κινητο πανω στο τραπεζι πευτη βοτκα πανω στην οθονη με αποτελεσμα να αναβουν τα πληκτρα αλλα η οθονη να ειναι καταμαυρη να μην δειχνει τπτ.το πηγα στην ερικσον αλλα δεν καλυπτη η εγγυηση και για να το φτιαξουν μου ζητησαν 170ε.το ερωτημα ειναι ποια πιστευετε πως ειναι η βλαβη του και ποσο περιπου θα στοιχιση ρωταω για να το παω σε μαγαζι με κινιτα και να γνοριζω περιπου γιατι ειμαι αποφασισμενος να το δοσω και οσα μου πουνε με το τρεξιμο που εριξα εξαιτειας τησ ερικσον
Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι πλακετα. μπορω πουθενα να βρω πλακετα πουλαη κανεισ μεταχ η καινουργια πλακετα και ποσο?

πλακετα μονο καινουργια.δεν αξιζει ο λογος να ψαξεις τιποτα αλλο.αν δεν θες παρε αλλο κινητο.η εγυηση δεν καλυπτει τετοια ζημια.γιατι απλα το κινητο χαλασε απο δικη σου κακομεταχειρηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα το κινητό 120€ μεταχειρισμένο, σε καλή κατάσταση μαζί με όλα τα παρελκόμενα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε βρει πουθενά αυτά τα ανταπτοράκια;; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=181784

 

Τα ακουστικά απο δυο που ήταν, μου έμεινε ένα μετά απο ένα απότομο τράβηγμα :S

 

Κανονικά ακουστικά να συνδέσω στον αντάπτορα της sony δεν έχει νόημα νομ΄ζιω, δεν μπορώ να έχω στην τσέπη τρια μέτρα καλώδιο :S

 

Thanx :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν τα μαύρα w580 είναι νέες παρτίδες? Σπάνε τα πλήκτρα εκεί?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς αν τα μαύρα w580 είναι νέες παρτίδες? Σπάνε τα πλήκτρα εκεί?

Πιστευω οτι ειναι νεα παρτιδα.αλλα για μενα αυτο το κινητο..ειναι πως θα σου "κατσει"

εχει φιλος αγορασει το s500i απο τον αυγουστο και το κινητο ειναι μια χαρα.δηλαδη απο τις πρωτες "προβληματικες" παρτιδες..και δεν εχει το παραμικρο προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω 4 μήνες το κινιτό. Πριν 2 εβδομάδες περίπου στα καλά καθούμενα εκεί που δούλευε κανονικά μου έβγαλε 'insert sim' δοκίμασα και άλλες καρτες τα ίδια.Εβαλα και την κάρτα μου σε άλλο κιν και δολυλευε κανονικά. Το πήγα σε Sony ericsson service και με πήραν και μου είπαν ότι έχει σπάσει η θήκη που μπαινει η sim και δεν το καλύπει η εγγύηση και ότι θα το στείλουν στα κεντρικα. Ακόμα απορώ πως έγινε αυτο χωρίς να το πειράξω και ενώ δούλευε κανονικα.Τώρα περιμένω να με παρουν από τα κεντρικά να δω τι θα μου πουν και πόσα θα σκάσω. Λέτε να υπάρχει και άλλη λύση και να τους πω να μην μου το φτιάξουν? Μήπως μου λένε ψέματα για να τους πληρώσω?
Link to comment
Share on other sites

Έχω 4 μήνες το κινιτό. Πριν 2 εβδομάδες περίπου στα καλά καθούμενα εκεί που δούλευε κανονικά μου έβγαλε 'insert sim' δοκίμασα και άλλες καρτες τα ίδια.Εβαλα και την κάρτα μου σε άλλο κιν και δολυλευε κανονικά. Το πήγα σε Sony ericsson service και με πήραν και μου είπαν ότι έχει σπάσει η θήκη που μπαινει η sim και δεν το καλύπει η εγγύηση και ότι θα το στείλουν στα κεντρικα. Ακόμα απορώ πως έγινε αυτο χωρίς να το πειράξω και ενώ δούλευε κανονικα.Τώρα περιμένω να με παρουν από τα κεντρικά να δω τι θα μου πουν και πόσα θα σκάσω. Λέτε να υπάρχει και άλλη λύση και να τους πω να μην μου το φτιάξουν? Μήπως μου λένε ψέματα για να τους πληρώσω?

 

ΤΟΥΣ ΚΛΛΕΦΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας δε ξερω αν θα επρεπε εδω να ρωτησω αλλα μηπως ειναι ευκολο να μου απαντησετε στο εξης:

 

πηρα καινουργιο κινητο και θελω να περασω τα μηνυματα απο το W850i μου στο νεο κινητο μου . αυτο γινεται? ευχαριστω :D

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα πίσω το μεταχειρισμένο W580i που ήταν δύθεν σε άριστη κατάσταση γιατί πολύ απλά ήταν μισοχαλασμένο!

 

  • Δεν δούλευε σωστά το δεξιό πλήκτρο επιλογής και πατώντας το επηρεαζόταν και η οθόνη.
  • Είχε τζόγο το Slide.
  • Η δόνηση δεν δούλευε.
  • Η μπαταρία τέλειωσε την ίδια μέρα που το φόρτισα.

 

 

 

Τώρα, μέσα στην εβδομάδα περιμένω ένα ολοκαίνουργιο W580i σε άσπρο χρώμα και όχι σε γκρι!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...