Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το βρήκες σε μαύρο-πορτοκαλί ? Γιατί σε αυτό τον συνδιασμό το θέλω και απ'οτι ξέρω δεν έχει εισαχθεί στην Ελλάδα εκτός από 1 ηλεκτρονικό κατάστημα που έχει προαναφερθεί παραπάνω.

Οχι σε ασπρο-πορτοκαλι το παραγγειλα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά από αλλαγή τηλεφώνου (από Nokia 6111 σε Sony Ericsson W580i) θα ήθελα να μεταφέρω τα SMS του παλιού τηλεφώνου στο καινούργιο.

 

Καμία πρόταση;

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν με γελούν τα μάτια μου? :p

 

Πήρες W580??

Ναι αλλα οχι για εμενα! για φιλη μου..και απο ερευνα αγορας βρηκα την πιο οικονομικη λυση..και το πηρα δωρεαν απο eml point.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αλλαγή τηλεφώνου (από Nokia 6111 σε Sony Ericsson W580i) θα ήθελα να μεταφέρω τα SMS του παλιού τηλεφώνου στο καινούργιο.

 

Καμία πρόταση;

Ευχαριστώ...

κανεις μπακαπ το κινητο με το προγραμμα της Νοκια,και μετα περνας στο pc το myphonexplorer και στελνεις τα sms στο καινουργιο σου κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο W580 μου εχω Vodafone, ωραια? Ωραια! Δουλευει σε κανεναν το TrackID σε κανεναν σωστα? Ξερετε τι Wap,Gprs,MMS,VGA χυσ' τα μεσα πρεπει να βαλω για να δουλεψει?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω χρησιμοποιήσει ακριβώς αυτά τα προγράμματα. Το πρόβλημα είναι ότι το backup που κάνει το πρόγραμμα της Nokia δεν είναι συμβατό με τη μορφή που θέλει το MyPhoneExplorer (λείπουν πληροφορίες) -- εκτός και αν κάτι δεν έχω κάνει σωστά... Ξέρεις κάτι πιο συγκεκριμένο;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο W580 μου εχω Vodafone, ωραια? Ωραια! Δουλευει σε κανεναν το TrackID σε κανεναν σωστα? Ξερετε τι Wap,Gprs,MMS,VGA χυσ' τα μεσα πρεπει να βαλω για να δουλεψει?

Πρέπει να βάλεις το profile "vodafone web".

Link to comment
Share on other sites

Έχω χρησιμοποιήσει ακριβώς αυτά τα προγράμματα. Το πρόβλημα είναι ότι το backup που κάνει το πρόγραμμα της Nokia δεν είναι συμβατό με τη μορφή που θέλει το MyPhoneExplorer (λείπουν πληροφορίες) -- εκτός και αν κάτι δεν έχω κάνει σωστά... Ξέρεις κάτι πιο συγκεκριμένο;

Για Νοκια δεν ξερω τιποτα :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το επίσημο πρόγραμμα της Sony κάνει εισαγωγή SMS (μην το εγκαθιστώ χωρίς να χρειάζεται...);

δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε! παντως για να το αλλαζουν ολοι..σιγουρα δεν εχει αυτη την δυνατοτητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει "Η υπηρεσια αναγνωρισης μουσικης δεν ειναι διαθεσιμη"!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μου δουλευει με Vodafone GPRS αλλα μου βγαζει μονο Ξενα κομματια! Ελληνικα τπτ ε?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κανείς που να έχει στείλει σέρβις το κινητό του για πληκτρολόγιο;.. Εγώ το κινητό το πήρα με επιδότηση τέλη Σεπτέμβρη. Μια βδομάδα μετά περίπου (2 Οκτώβρη), έγινε αντικατάσταση λόγω προβλήματος (αναβόσβηνε η οθόνη μόνη της, επέστρεφε στην κεντρική οθόνη μόνο του κλπ).

Στς 30 Οκτώβρη έστειλα το κινητό για σέρβις γιατί έσπασε το πλήκτρο 7. Σήμερα έχουμε 6 (πλέον ) Δεκέμβρη κ το κινητό ακόμα δεν το έχω πάρει πίσω γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα πληκτρολογίων λένε, σε αντίθεση με τα πληκτρολόγια των S500 στα οποία υπάρχει διαθεσιμότητα κανονικά.. Εγώ ξέρω ότι έχω αγοράσει το κινητό από τέλη σεπτέμβρη κ το εχω δει μόνο για 2 βδομάδες περίπου.. Σχεδόν έχω ξεχάσει οτι το είχα αγοράσει! :worry: Έχω παρακαλέσει για αντικατάσταση (με τελείως διαφορετικό μοντέλο γιατί έχει χαθεί η εμπιστοσύνη μου) αλλά δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα...Και να φανταστείτε ότι στην αρχή - με το πρώτο πρόβλημα - είχα δικαίωμα να επιλέξω ακόμα και διαφορτικό μοντέλο, αλλά για κάκιστή μου τύχη πήρα το ίδιο...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Οντως και εγω οταν το πηγα για πληκτρολογιο μου ειπαν οτι δεν υπηρχε διαθεσιμοτητα! 2 βδομαδες πρεπει να το κρατησαν...

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

επι 1 χρόνο χρησιμοποιούσα το betfair mobile με το W850i. Eδώ και ένα μήνα μου βγάζει το μήνυμα " Internal Error java.lang.OutOfMemoryError".

Εχει κανένας σας καμμιά ιδέα? Χρησιμοποιεί κάποιος απο έσάς το συγκεκριμένο τηλέφωνο για πρόσβαση στη betfair?

Ελπίζω να με βοηθήσει κάποιος γιατι μου έχει κάνει μεγάλη ζημιά. Δεν μπορώ να κλείσω κάποια στοιχήματα όταν είμαι μακρία απο υπολογιστή.

Στο forum της betfair έψαξα αλλά δεν βρήκα πουθενά βοήθεια.

Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA KSEREIS KANEIS NA MOU PEI POS THA KANO TA EKSOFILLA TON ALBUM NA EMFANIZONTAI STO MEDIA PLAYER OTAN PAIZEI MUSIKI EXO PROSPATHISEI POLLOYS TROPOYS ALLA TIPOTA:(
Link to comment
Share on other sites

Για να την βάλω νομίζω ότι θέλει να βάλω CID52 ενώ έχω την 49.

 

 

 

Μήπως έχεις Βοδαφονε; Μπας και μας δουλεύουνε για άλλη μια φοράς;

 

Και εμενα μου εβγαζε αυτο το μηνυμα για κανα 2-3μηνο.Τωρα ομως εφτιαξε απο μονο του και δουλευει ρολοι.

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA KSEREIS KANEIS NA MOU PEI POS THA KANO TA EKSOFILLA TON ALBUM NA EMFANIZONTAI STO MEDIA PLAYER OTAN PAIZEI MUSIKI EXO PROSPATHISEI POLLOYS TROPOYS ALLA TIPOTA:(

πρεπει να κανεις σμικρηνση την εικονα..για να την εμφανιζει.τωρα δεν θυμαμαι ακριβως σε τι αναλυση πρεπει να γινει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κανείς που να έχει στείλει σέρβις το κινητό του για πληκτρολόγιο;.. Εγώ το κινητό το πήρα με επιδότηση τέλη Σεπτέμβρη. Μια βδομάδα μετά περίπου (2 Οκτώβρη), έγινε αντικατάσταση λόγω προβλήματος (αναβόσβηνε η οθόνη μόνη της, επέστρεφε στην κεντρική οθόνη μόνο του κλπ).

Στς 30 Οκτώβρη έστειλα το κινητό για σέρβις γιατί έσπασε το πλήκτρο 7. Σήμερα έχουμε 6 (πλέον ) Δεκέμβρη κ το κινητό ακόμα δεν το έχω πάρει πίσω γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα πληκτρολογίων λένε, σε αντίθεση με τα πληκτρολόγια των S500 στα οποία υπάρχει διαθεσιμότητα κανονικά.. Εγώ ξέρω ότι έχω αγοράσει το κινητό από τέλη σεπτέμβρη κ το εχω δει μόνο για 2 βδομάδες περίπου.. Σχεδόν έχω ξεχάσει οτι το είχα αγοράσει! :worry: Έχω παρακαλέσει για αντικατάσταση (με τελείως διαφορετικό μοντέλο γιατί έχει χαθεί η εμπιστοσύνη μου) αλλά δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα...Και να φανταστείτε ότι στην αρχή - με το πρώτο πρόβλημα - είχα δικαίωμα να επιλέξω ακόμα και διαφορτικό μοντέλο, αλλά για κάκιστή μου τύχη πήρα το ίδιο...:cry:

 

Κι εμένα το κράτησαν περίπου τόσο. Μετά από μεγάλη πίεση, επειδή έφευγα εξωτερικό, βρέθηκε ένα πληκτρολόγιο το οποίο ήταν από την ίδια παρτίδα γιατί μετά από λίγο καιρό ξαναράγισε..:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθειστε με plz εχω πρόβλημα με το W850 δεν μπορΩ να κανω video κληση !!!! ειμαι χρηστης vodafon CU
http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...