Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera paidia 8elw na rwtisw kati...

 

eimai katoxos to w850i apo tote p kikloforise....

 

8elw na rwtisw an ginete i uparxei kapoio update na exw kwdiko sta mnm(gt exw kapoion adiakrito sto spiti :P)

 

na sas pw kai egw ta elatomata p exw antimetopisei..

 

m psilo kolaei sti epafes otan psaxnw grigora....

m exei xalasei ligo to akoustiko (epidi m epese apo to mixanaki)

kai klasika exei 3e8oriazei ligo i o8oni apo ton kairo kai apo tis gratsounies.../

 

eimai poli euxaristimenos.. einai to monadakiko S.E p exei ante3i sta xeria m toso kairo kai leitourgei.. to T610,v800 mesa se 4 mines ta eixa OFF.. xD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalispera paidia 8elw na rwtisw kati...

 

eimai katoxos to w850i apo tote p kikloforise....

 

8elw na rwtisw an ginete i uparxei kapoio update na exw kwdiko sta mnm(gt exw kapoion adiakrito sto spiti :P)

 

na sas pw kai egw ta elatomata p exw antimetopisei..

 

m psilo kolaei sti epafes otan psaxnw grigora....

m exei xalasei ligo to akoustiko (epidi m epese apo to mixanaki)

kai klasika exei 3e8oriazei ligo i o8oni apo ton kairo kai apo tis gratsounies.../

 

eimai poli euxaristimenos.. einai to monadakiko S.E p exei ante3i sta xeria m toso kairo kai leitourgei.. to T610,v800 mesa se 4 mines ta eixa OFF.. xD

Αυτο που ζητας δεν το λυνεις ουτε με αναβαθμιση.αρα ανα δεν εχεις προβλημα με το κινητο,το βρισκω περιττο να κανεις update :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ και καιρό όταν πάω να ανοίξω την φωτογραφική μου βγάζει το μύνημα :Εκτελείται μία άλλη εφαρμοή. Κλείστε την και μετά ξεκινήστε τη κάμερα.

Το θέμα είναι ότι δεν έχω ανοιχτή εφαρμογή και στην λίστα με τις ενεργές εφαρμογές έχει το εξής : Καμία Εφ/γή ενερ.

 

Μήπως μπορείτε να φανταστείτε τι μπορεί να φταίει?

ααα δεν σας είπα έκανα και update βρήκε αναβάθμιση την έκανε και δεν έχασα τίποτα απο το κινητό για να το κάνω restore μετά απο backup που είχα κάνει... μήπως είναι κλειδωμένο απο wind και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω?

Link to comment
Share on other sites

εδώ και καιρό όταν πάω να ανοίξω την φωτογραφική μου βγάζει το μύνημα :Εκτελείται μία άλλη εφαρμοή. Κλείστε την και μετά ξεκινήστε τη κάμερα.

Το θέμα είναι ότι δεν έχω ανοιχτή εφαρμογή και στην λίστα με τις ενεργές εφαρμογές έχει το εξής : Καμία Εφ/γή ενερ.

 

Μήπως μπορείτε να φανταστείτε τι μπορεί να φταίει?

ααα δεν σας είπα έκανα και update βρήκε αναβάθμιση την έκανε και δεν έχασα τίποτα απο το κινητό για να το κάνω restore μετά απο backup που είχα κάνει... μήπως είναι κλειδωμένο απο wind και δεν μπορώ να το αναβαθμίσω?

 

Λογικα αν του έκανες αναβαθμιση και δεν διορθώθηκε πρέπει να το πας στο σερβις. Κάνε και ένα master reseτ μήπως λειτουργήσει.

Αλλη λύση είναι αν έχεις χρονο,ν'ασχοληθεις με το modding και να προσπαθήσεις να περάσεις μόνος σου το λογισμικό. Ενα καθαρό πέρασμα του λογισμικού απ'τηναρχή θα σου λύσει το πρόβλημα.

Ξεκίνα απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=159294&page=14 και μετά μπορείς να αντλήσεις πληροφορίες απο το esato ή το howardforums.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

1-Ακουσα ότι το w580 αλλάζει προσοψεις, είναι αλήθειά?

2-μερικές φορές όταν με παίρνουν τηλέφωνο δε με ακούνε ενώ εγώ ακούω κανονικά, ξέρει κανείς τι φταιει? και αν ναι τι μπορώ να κάνω???

ευχαριστω........!

ΒΑΣΙΑ

:oops:

Link to comment
Share on other sites

2-μερικές φορές όταν με παίρνουν τηλέφωνο δε με ακούνε ενώ εγώ ακούω κανονικά, ξέρει κανείς τι φταιει? και αν ναι τι μπορώ να κάνω???

ευχαριστω........!

 

Πήγαινε στο service και ζήτα να ελέγξουν αν κάνει καλή επαφή το μικρόφωνο του κινητού σου και αν η καλωδιοταινία του slider έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα αν του έκανες αναβαθμιση και δεν διορθώθηκε πρέπει να το πας στο σερβις. Κάνε και ένα master reseτ μήπως λειτουργήσει.

Αλλη λύση είναι αν έχεις χρονο,ν'ασχοληθεις με το modding και να προσπαθήσεις να περάσεις μόνος σου το λογισμικό. Ενα καθαρό πέρασμα του λογισμικού απ'τηναρχή θα σου λύσει το πρόβλημα.

Ξεκίνα απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=159294&page=14 και μετά μπορείς να αντλήσεις πληροφορίες απο το esato ή το howardforums.

 

το έκανα αναβάθμηση ... του έκανα hard reset... και πάλι τίποτα.... παραπέρα φοβάμαι διότι είναι wind phone και θα πάω να τους το πετάξω στο κεφάλι μου φένετε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας...

Είχα το το w580i μέχρι που μου crashare πριν από 2 εβδομάδες περίπου (το γνωστό σύμπτωμα με το κόκκινο φωτάκι). Λόγω του ότι χρειαζόμουν άμεσα τηλέφωνο δεν ασχολήθηκα, τουλάχιστον για την ώρα, να το επισκευάσω αλλά αγόρασα ένα Nokia.

Όλα καλά εκτός από ένα θέμα... Οι ήχοι κλήσης του nokia είναι μάλλον αδιάφοροι...

Λόγω του ότι είχα βολευτεί πολύ με έναν συγκεκριμένο ήχο από τους default του w580i θα ήθελα να τον περάσω στο νέο μου τηλέφωνο.

Θα ήθελα αν κάποιος από εσάς έχει το χρόνο και τη διάθεση να μου θυμίσει τα ονόματα των default ήχων έτσι ώστε να θυμηθώ ποιος ήταν αυτός και να ψάξω από κάπου να τον κατεβάσω ή και ακόμα και να ζητήσω να μου τον στείλεται (αν αυτό είναι εύκολο και συμβατό με Nokia).

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο εμενα.Σημερα απεκτησα το συγκεκριμενο κινητο.Με μια πρωτη επαφη που ειχα μου φαινεται μια χαρα..Θελω να ρωτησω ομως

1->Μου αρεσει τρελα σε ασπρο. δυστηχως ομως το ειχαν μονο σε γκρι και μαυρο,και προτιμησα το γκρι.Μου ειπαν πως σε ασπρο δεν βγαινει πλεον.Υπαρχει περιπτωση να βρω πουθενα την ασπρη προσοψη??

2->Στο πλαι υπαρχει ενα μικρο κενο..Να υποθεσω ειναι επιτηδες για να κανει το εφε του με το φως ε??:worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Εχθές το αγόρασα για την γυναίκα μου από πλαίσιο 209 με δώρο τα ηχεία. Μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί με τις επιδόσεις του και την ποιότητα του ήχου.. Εγώ έχω Iphone και ρε παιδιά αυτό το ραδιόφωνο με RDS που έχει το ζηλεύω.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Εχθές το αγόρασα για την γυναίκα μου από πλαίσιο 209 με δώρο τα ηχεία. Μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί με τις επιδόσεις του και την ποιότητα του ήχου.. Εγώ έχω Iphone και ρε παιδιά αυτό το ραδιόφωνο με RDS που έχει το ζηλεύω.......

Σε μουσικη ψυχαγωγια το κινητο ειναι SUPER!!!!! :up: :dance:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολύ καλό και τώρα που έχει πέσει η τιμή του αξίζει για αγορά, ειδίκά που δίνουν και τα ηχεία. Είναι και αρκετά κομψό (κάνει και για δώρο σε γυναίκα)Για εμένα το καλύτερο χρώμα είναι το μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολύ καλό και τώρα που έχει πέσει η τιμή του αξίζει για αγορά, ειδίκά που δίνουν και τα ηχεία. Είναι και αρκετά κομψό (κάνει και για δώρο σε γυναίκα)Για εμένα το καλύτερο χρώμα είναι το μαύρο.

κι εμενα το μαυρο μου αρέσει πολυ,αλλα και το γρι-μπλε ειναι ωραιο και ασυνήθιστο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη σαν πρώην κάτοχος του τηλεφώνου θα έλεγα οτί η τιμή του είναι αρκετά ακριβή ακόμα. Εγώ το πηρα 249€ τον Νοέμβριο και μετά από 9 μήνες το τηλ έχει πέσει μόνο 40€ (άντε με δώρο και τα ηχειάκια). Άν και είναι αξιόλογο τηλέφωνο νομίζω οτί πλέον η αγορά έχει να προσφέρει και άλλες λύσεις στην τιμή αυτή. Ειδικά που για τους αμετανόητους SEακηδες το W910 έχει 40€ παραπάνω.

 

Πάντως μετά από 9 μήνες μαζί του μπορώ να πω οτί με συντρόφεψε αξιοπρεπέστατα... :)

 

Αυτή την στιγμή βρίσκεται στα χέρια ενός φίλου ο οπόιος μετά από ένα Sharp 710, απλά έπαθε την πλάκα του... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη σαν πρώην κάτοχος του τηλεφώνου θα έλεγα οτί η τιμή του είναι αρκετά ακριβή ακόμα. Εγώ το πηρα 249€ τον Νοέμβριο και μετά από 9 μήνες το τηλ έχει πέσει μόνο 40€ (άντε με δώρο και τα ηχειάκια). Άν και είναι αξιόλογο τηλέφωνο νομίζω οτί πλέον η αγορά έχει να προσφέρει και άλλες λύσεις στην τιμή αυτή. Ειδικά που για τους αμετανόητους SEακηδες το W910 έχει 40€ παραπάνω.

 

Πάντως μετά από 9 μήνες μαζί του μπορώ να πω οτί με συντρόφεψε αξιοπρεπέστατα... :)

 

Αυτή την στιγμή βρίσκεται στα χέρια ενός φίλου ο οπόιος μετά από ένα Sharp 710, απλά έπαθε την πλάκα του... :lol:

Οντως η τιμη αυτου του κινητου με ολα το "χοντρο" προβλημα που εχει βγαλει (ραγισμα πληκτρων) εχει κρατησει σταθερα την τιμη του.μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αρχική τιμή του κινητού ήταν 275 ευρώ περίπου. Κάποια στιγμή το είχε φέρει το e-shop σε μαύρο στα 185, οπότε και το τσίμπησα, μαζί με τα ηχειάκα. Το πλαίσιο το έδινε στα 199 τότε, μιλάω για τέλη μαΐου. Μετά για λίγο καρό δεν το είχε και τώρα που το ξανάφερε το δίνει 209. Όντως περίεργο. :worry: Στα 185 άξιζε, τώρα είναι οριακό. ;) Πάντως πρόβλημα με τα πλήκτρα δεν είχα, βέβαια δεν έστειλα ακι πολλά μηνύματα από αυτό και γενικά το πρόσεχα. Μια φίλη που το είχε πάρει τέσσερις μήνες πριν και το χρησιμοποίησε αρκετά για μηνύματα, τηε έσπασαν κάποια πλήκτρα. Το πήγε στο σέρβις του πλαισίου και από κει στην αντιπροσωπεία. Της το έφτιαξαν χωρίς λεφτά. :)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μετά από 9 μήνες χρήσης (χωρίς βέβαια τα τρελλά μηνύματα) τα πλήκτρα είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέο μέλος εδώ:cool:. Έμαθα πως τα προβλήματα με τα πλήκτρα λύθηκαν. Υπάρχουν ακόμα άλλα προβλήματα? Μήπως ξέρουμε πόσο SAR έχει? Γιατί η ΣΕ συνήθως έχει μεγάλα SAR:mad: Τέλος παίζει καλή μουσική με ακουστικα? Ευχαριστω και πάλι για τον χρόνο που διαθέσατε:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέο μέλος εδώ:cool:. Έμαθα πως τα προβλήματα με τα πλήκτρα λύθηκαν. Υπάρχουν ακόμα άλλα προβλήματα? Μήπως ξέρουμε πόσο SAR έχει? Γιατί η ΣΕ συνήθως έχει μεγάλα SAR:mad: Τέλος παίζει καλή μουσική με ακουστικα? Ευχαριστω και πάλι για τον χρόνο που διαθέσατε:)

Τα προβληματα με το σπασιμο των πληκτρων εχει πλεον λυθει.

τωρα η αναπαραγωγη του κινητου ειναι πολυ καλη.με τα ακουστικα ισχυει ακριβως το ιδιο.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα προβληματα με το σπασιμο των πληκτρων εχει πλεον λυθει.

τωρα η αναπαραγωγη του κινητου ειναι πολυ καλη.με τα ακουστικα ισχυει ακριβως το ιδιο.:music:

 

 

Ευχαριστώ αλλα με το SAR τι γίνετε? Οποιος ξέρει ας με ενημερώσει....

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!

ΕΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ.

ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ 2 Mpixels.

ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΗΤΗ ΘΕΡΜΙΔΩΝ ΚΑΙ ΒΗΜΑΤΩΝ.

ΕΧΕΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ.

ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΓΚΡΙ-ΜΠΛΕ,ΡΟΖ,ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.

ΕΙΝΑΙ WALKMAN.

ΠΕΡΙΕΧΕΙ MEMORY STICK M2 256MB ΚΑΙ ΗΧΕΙΑΚΙΑ.

ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ **** ΤΑ ΚΙΝΗΤΑΚΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...