Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα που μου φαγανε ενα w910 υπαρχει περιπτωση να το μπλοκαρω????καλο ερωτημα αν και δεν γινεται μαλλον κατι τετοιο.

Τί εννοείς στο "φάγανε"?Δυστυχώς,απ'ότι ξέρω,κάτι τέτοιο δε γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας

εχω το παραπανω κινητο w 850i απο τον σεπτεμβριο.

ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα αυτεσ τισ μερεσ μου παρουσιασε καποιο προβλημα με το ακουστικο. δηλ οταν ειμαι εν κληση χανω τον σινομιλητη μου ενω αντιθετως αυτος με ακουει μια χαρα. αν χρησιμοποιησω hands free δεν εχω κανενα προβλημα.

τι λετε οτι φταιει?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

προφανος φταιει το αυτονοητο,αν το κινητο παρουσιαζει παντα αυτο το προβλημα φταιει το ακουστικο της συσκευης.:)
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που πίστευα πως έχω καταλήξει στο συγκεκριμένο κινητό, είδα πως σε κάποια site όπως του πλαισίου δεν υπάρχει πια...:confused: Μήπως αποσύρθηκε τελικά λόγο προβληματικού πληκτρολογίου κλπ...;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που πίστευα πως έχω καταλήξει στο συγκεκριμένο κινητό, είδα πως σε κάποια site όπως του πλαισίου δεν υπάρχει πια...:confused: Μήπως αποσύρθηκε τελικά λόγο προβληματικού πληκτρολογίου κλπ...;:worry:

Μπα καμια σχεση.το κινητο κυκλοφορει κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πηγα για service αλλα .... θα κανει λεει δεκα εργασιμες να το φτιαξουν.. πολλες δεν ειναι?

Πάρα πολλές!

Που το πήγες?Στη se?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολλές!

Που το πήγες?Στη se?

 

οχι επειδη ηταν <δεμενο αρρηκτα >;)με την vodafone live το πηγα εκει.. παντως και μενα πολλες μου φανηκαν αλλα η χαζη το αφησα. σημερα μετραω μια λιγοτερη ..προσπαθω να κανω την δουλεια μου με ενα αλκατελ ...χαλια... η κατασταση...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Πηγα και εγω το δικο μου στο service της SE.Μου ειπαν να τους παρω τηλ. σημερα για να δω αν ειναι ετοιμο.Τους πηρα 2 φορες τηλ. με διαφορα 3-4 ωρων και μου ειπαν οτι δεν ειναι ετοιμο και οτι θα με ενημερωσουν με μηνυμα.Μετα απο μιαμιση με δυο ωρες μου ηρθε μηνυμα για να παραλαβω το κινητο.Το κινητο το αφησα για αλλαγη του πλαστικου που εχει σπασει στους περισσοτερους κατοχους 850 και για ενα προβλημα που μου παρουσιασε τελευταια.Αραγε θα μου αλλαξαν το πλαστικο?
Link to comment
Share on other sites

σε μαυρο και ροζ υπαρχει δια8εσιμο σε καταστηματα vodafone? ξερει κανεις? γιατι στην vodafone δεν ηξεραν και πολυ καλα...πρωτοτυπο!
iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα δωρο στην κοπελια μου το W580i το εχει τωρα 5 μερες και μετα λυπης μου διαπιστωσαμε οτι η μπαταρια κραταει μονο 2 μερες. Και τονιζω οτι κραταει 2 μερες μονο χωρις να ακους μουσικη,χωρις φωτο και βιντεο παρα μονο να μιλας 1 ώρα τη μερα. Ειναι αυτο φυσιολογικό?
TCe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα δωρο στην κοπελια μου το W580i το εχει τωρα 5 μερες και μετα λυπης μου διαπιστωσαμε οτι η μπαταρια κραταει μονο 2 μερες. Και τονιζω οτι κραταει 2 μερες μονο χωρις να ακους μουσικη,χωρις φωτο και βιντεο παρα μονο να μιλας 1 ώρα τη μερα. Ειναι αυτο φυσιολογικό?

 

Ναι, και μένα τόσο κρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι σοι WALKMAN κινητο ειναι αυτο που χωρις να ακους μουσικη κραταει 2 μερες αντε 3 μετα βιας? Δλδ αν ακους και μουσικη (αφου ειναι ντε και καλα WALKMAN) ποσο θα κραταει 2 ώρες? το θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι σοι WALKMAN κινητο ειναι αυτο που χωρις να ακους μουσικη κραταει 2 μερες αντε 3 μετα βιας? Δλδ αν ακους και μουσικη (αφου ειναι ντε και καλα WALKMAN) ποσο θα κραταει 2 ώρες? το θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο.

 

Αποτυχημένο!

 

1 μέρα πάρα κάτι μου κρατάει όταν ακούω μουσική συνέχεια με την 2gb m2.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω φιλε μου. Στα χαρακτηριστικα λενε πολλα site μεχρι και 7 ώρες ομιλιας. Για γελια ειναι. Που τις ειδανε τις 7 ωρες ομιλιας απορω. Τελος παντων.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω φιλε μου. Στα χαρακτηριστικα λενε πολλα site μεχρι και 7 ώρες ομιλιας. Για γελια ειναι. Που τις ειδανε τις 7 ωρες ομιλιας απορω. Τελος παντων.

 

απλά... με τίποτα 7 ώρες ομιλία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ενα παιδι πηρε τα χριστουγεννα απο wind το 580 και εχει πανω το brand της Ο²!Γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πήρε?

Πάντως αυτό με την μπαταρία είναι τραγικό...είμαι μέσα στο άγχος μη τελειώσει η μπαταρία και ξεμείνω απο κινητό.Αλλά είναι κινήτο υπερπαραγωγή...πως να κρατήσει η μπαταρία με τα φωτάκια??? :p

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

...πως να κρατήσει η μπαταρία με τα φωτάκια??? :p

 

:lol:

 

τα Χριστούγεννα όμως, ε; μέσα στο πνεύμα ήμασταν με τόσα φωτάκια να αναβοσβήνουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα δωρο στην κοπελια μου το W580i το εχει τωρα 5 μερες και μετα λυπης μου διαπιστωσαμε οτι η μπαταρια κραταει μονο 2 μερες. Και τονιζω οτι κραταει 2 μερες μονο χωρις να ακους μουσικη,χωρις φωτο και βιντεο παρα μονο να μιλας 1 ώρα τη μερα. Ειναι αυτο φυσιολογικό?

ειναι ακομη καινουργιο!! κατσε να περασει λιγο καιρος και η μπαταρια θα παρει τα πανω της.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι ακομη καινουργιο!! κατσε να περασει λιγο καιρος και η μπαταρια θα παρει τα πανω της.:)

 

Μετά απο πόσο καιρό δηλαδή παίρνει μια μπαταρία τα πάνω της???:confused:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι η μπαταρια κινητηρας αυτοκινητου που μετα απο καποια χλμ ανοιγει και αποδιδει τα μεγιστα?
TCe
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πόσο καιρό δηλαδή παίρνει μια μπαταρία τα πάνω της???:confused:

Μετα απο καμια 10 φορτισεις.θα :worry: κι εσυ σε λιγο καιρο την διαφορα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμια 10 φορτισεις.θα :worry: κι εσυ σε λιγο καιρο την διαφορα.:)

 

Καλή φάση...δηλαδή πόση διαφορά έχει?:)

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση...δηλαδή πόση διαφορά έχει?:)

Το μεγιστο.τωρα ποτε δεν το ειχα αυτο το κινητο για να ξερω ακριβως την μπαταρια.

παντως σε ολα τα κινητα που εχω..αυτο που προειπα μου εχει συμβει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...