Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν σε καταλαβαινω και παλι! επισης εδω που γραφεις δεν ειναι για το κινητο σου! γραψε στο sony ericsson w580i :)

 

 

sorry nomiza pws ekei imoyn!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον στο w580i πανω απο την αριστερή παυλα γράφει συνήθως ''κλήσεις'' απο πάνω απο αυτό λοιπόν εμφανίζεται ένας αριθμός συγκεκριμενα 195 και δεν μπορω να κταλαβω τι είναι.
Link to comment
Share on other sites

δλδ τι μετράει τους παλμούς της καρδιάς μου??κι οταν δεν το κρατάω??

 

βηματομετρητής βρε!!!

 

μετράει τα βήματα που κάνεις!

 

το μπέρδεψες με τον βηματοδότη της καρδιάς.

Link to comment
Share on other sites

βηματομετρητής βρε!!!

 

μετράει τα βήματα που κάνεις!

 

το μπέρδεψες με τον βηματοδότη της καρδιάς.

 

 

σορρυ αλλα πάλι δεν καταλαβαίνω.Αν το κρατάω και δεν κινούμαι και γράφει 315 τι μετράει??

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα πάλι δεν καταλαβαίνω.Αν το κρατάω και δεν κινούμαι και γράφει 315 τι μετράει??

 

μετράει τα βήματα που έχεις κάνει σε μία μέρα (από της 00:00 μέχρι της 23:59). Βέβαια δεν είναι και πολύ ακριβές και αν του κουνήσεις αρκετά με το χέρι σου θα δεις ότι θα ανέβουν τα βήματα σου. Εγώ το έβγαλα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

μετράει τα βήματα που έχεις κάνει σε μία μέρα (από της 00:00 μέχρι της 23:59). Βέβαια δεν είναι και πολύ ακριβές και αν του κουνήσεις αρκετά με το χέρι σου θα δεις ότι θα ανέβουν τα βήματα σου. Εγώ το έβγαλα πάντως.

,

 

Μάλιστα κατάλαβα!!Σ'ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε'το σε ενα SE Center.κοστος γυρω στα 15-20 ευρο αναλογα το καταστημα.μπορεις και απο το ιντερνετ..αλλα θελει φασαρια.δεν στο συνιστω.:)

 

Thanks! :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την R1GB001 και παρατήρισα ότι δεν δουλεύει το trackID. Μου λέει ότι η υπηρεσία δεν υποστιρίζετε απο το κινητό. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο; Να οφείλεται στην αναβάθμηση;
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την R1GB001 και παρατήρισα ότι δεν δουλεύει το trackID. Μου λέει ότι η υπηρεσία δεν υποστιρίζετε απο το κινητό. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο; Να οφείλεται στην αναβάθμηση;

 

vale tin KG001 pou einai kai i teleutaia

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην αρχή όταν αγόρασα το κινητό δούλευε το TrackID και τώρα μου εμφανίζει και εμένα αυτό το μήνυμα "Η υπηρεσία δεν υποστιρίζετε απο το κινητό".

Τι είναι το R1GB001 και KG001? Firmwares? Πως μπορώ να δώ εγώ τι firmware έχω?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

vale tin KG001 pou einai kai i teleutaia

 

Για να την βάλω νομίζω ότι θέλει να βάλω CID52 ενώ έχω την 49.

 

Εμένα στην αρχή όταν αγόρασα το κινητό δούλευε το TrackID και τώρα μου εμφανίζει και εμένα αυτό το μήνυμα "Η υπηρεσία δεν υποστιρίζετε απο το κινητό".

 

Μήπως έχεις Βοδαφονε; Μπας και μας δουλεύουνε για άλλη μια φοράς;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα και το χτύπησα τελικά. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το W910, αλλά τελικά αποφάσισα οτί το 910 είναι αρκετά υπερτιμημένο τώρα, οπότε κατέληξα στο W580.

 

Το πήρα από το Πλαίσιο, είναι από την καινούργια παραλάβή και έχει κωδικό W45.

 

Πρώτες εντυπώσεις αρκετά καλές. Το έχω και φορτίζει. Περισσότερα από αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα και το χτύπησα τελικά. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το W910, αλλά τελικά αποφάσισα οτί το 910 είναι αρκετά υπερτιμημένο τώρα, οπότε κατέληξα στο W580.

 

Το πήρα από το Πλαίσιο, είναι από την καινούργια παραλάβή και έχει κωδικό W45.

 

Πρώτες εντυπώσεις αρκετά καλές. Το έχω και φορτίζει. Περισσότερα από αύριο...

καλα εκανες! μεγεια σου :D

τι χρωμα το πηρες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τhanks Raver... :)

 

Το πήρα στο γκρι. Το πλαίσιο δεν έχει άλλο χρώμα αυτή την στιγμή. Ούτε το άσπρο που είχε πρίν τα "αποσύρει". Εγώ προσωπικά αν είχα επιλογή θα προτιμούσα το μαυρο, αλλά δεν υπάρχει πουθενά (εκτός από το play247 που δεν το έχει διαθέσιμο). Πάντως το γκρι είναι αρκετά πιο όμορφο από ότι φαίνεται στις φωτό τελικά.

 

Τέσσερα πράγματα με έκαναν και προτίμησα τελικά το W580 από το W910:

 

1) Η διαφορά τις τιμής μεταξύ τους δεν αντικατοπτρίζει την διαφορά των χαρακτηριστικών.

 

2) Δεν μου άρεσε το ασημί που έχει γύρω-γύρω (και όταν σηκώνεις το slide) το W910, το οποίο φαίνεται οτί είναι χαμηλής ποιότητας και χαλάει την εικόνα του κινητoύ. Μάλιστα στο demo που είχαν στο πλαίσιο, το ασημί είχε αρχίσει να ξεβάφει το οποίο θεωρό απλά απαράδεκτο. ΟΚ το πιάνουν στα χέρια τους πολλοί σε μια μέρα, αλλά δεν το έχουν και 2 μήνες εκεί... ;)

 

3) Η αίσθηση που μου άφησε το πληκτολόγιο του W910 δεν με ικανοποίησε. Από την μια τα πλήκτρα που βρίσκονται στο πάνω μέρος του slide δείχνουν λίγο "φτηνιάρικα" και με όχι τόσο καλή αίσθηση (εκτός από το πολυπλήκτρο), ενώ το αριθμητικό ναι μεν δείχνει ποιοτικό αλλά δεν μου άρεσε η αίσθηση που σου δίνει.

 

4) Τελικά ακόμα δεν μπορώ να δεχθώ το πράσινο/κόκκινο τηλεφωνάκι στο SE... :p

Link to comment
Share on other sites

ναι το γκρι το πηρε μια φιλη μου και πραγματικα ειναι πολυ ωραιο! μου αρεσε πολυ..και η ακουστικοτητα του σε κληση ειναι φοβερη.επισης και η καμερα του ειναι μια χαρα..αν ακι θα ηθελα..να δειχνει ολη την οθονη..και να μην εχει πανω το μενου(σαν το κ700ι).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το μενού της φωτογραφικής που λες. Αλλά αυτό έχει γίνει γιατί το τηλ δεν έχει ειδικό κουμπί για την κάμερα στο πλάι, συν το ότι επειδή έχει την κάμερα πίσω από το slide, τον έχουν σχεδιάσει για να τραβάει φωτό κάθετα.

 

 

Μήπως σκέφτεσαι να αναβαθμίσεις το W810 σου...? :)

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι..αλλα θελω ακομη 6 μηνες! τοτε εχω επιδοτηση.:blink: :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, vodafone έχω, αυτο φταίει?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

nokia e 65 η w580 ti lete na parw re paidia???????????????

 

το νόκια πολλά έχουν ακουστεί για τα πλήκτρα του w!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...